Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#5981 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę Cóż, gratuluje sauny i powodzenia w poszukiwaniach żonki :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 04:10
  •  

#5982 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę Ale @MarekUA nie pisał o saunie za 10 tysi tylko o tym że będzie musiał żonie za bara-bara w owej saunie 10 kawałków lekką rączką wybulić :D

#5983 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę Cholera, to takie stawki tam u Was za "bara-bara"? :D Kiepski interes... :P

#5984 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę ja słyszałem że takie "bara bara " dl polityków, gwiazd prezesów banków kosztuje ok 10 tyś zł ale to już nie znam adresów tych domów publicznych :) a kto bogatemu zabroni :) :)
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#5985 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę a murzynki tańczą na uszach i klaszczą cyckami...

#5986 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę LoL TYle n fofum jestem i pierwszy raz widze ten i pokrewnu mu tematy. Ale chyba z tymi murzynkami to już zboczyliscie z tematu przewodniego, aczkolwiek to klaskanie, hmm..

#5987 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 03 czerwiec 2012 - 03:35

Dziewczyna na gospodarkę dopiero wróciłem z Pracy patrząc co nie którzy wypisują to śmiać się chce że Piękna dziewczyna to przy krowach chodzić nie będzie a tu się mylisz jeden z drugim, mnie interesują tylko Piękne dziewczyny tak zwane Księżniczki takie które nie będzie miał byle jaki chłopak tak że dziewczyny same mnie podrywają na tych dyskotekach chociaż Jestem jak to nie którzy określają tylko ĆIEĆIEM i że mogę mieć każdą dziewczyne to moja sprawa i tak z reguły mało Biorę na Dyskotekę narzeczoną nieraz przyjedzie na 2 godziny i odjedzie a po dyskotece to co wyprawia się z dziewczynami to lepiej nie mówić jak dziś ale tego już nie bede pisał haha i powiem tak kto odwarzy się podrywać dziewczynę ochroniarza odpowiedz prosta nikt było już takich śmiałków wielu to potem mieli problemy ze zdrowiem . Ktoś tu napisał że ochroniarza na dyskotece pobili haha dobre to taki co z ochroniarzem zadarł to już długo nie po żyje już mnie kiedyś 2 chciało tak załatwić to i się schowali to szukaliśmy ich z Kolegami około 1 godziny ale jak znalazłem to sam osobiście im się odwdzięczyłem nie bede pisał jak nawet było nas 10 ochroniarzy a tylko 2 śmiałków to do dziś jak mnie zobaczą to dalekim łukiem omijają haha Pacany . Śzukałem takiej narzeczonej abym mógł się pochwalić swoją Justynką wszystkim i zazdroszczą wszyscy mnie mojej Narzeczonej a czy będzie pracować przy krowach i w Polu Justyna to już mój w tym Problem już pomalu przyzwyczają Justynę do Pracy w Polu na początku a pózniej do obory przyzwyczaję poznałem moją Justynę jeszcze w Technikum Mechanicznym jak kończyłem a Justyna była wtedy w 2 klasie liceum to policz ile już lat jest zemną i jeszcze sama teraz namawiała mnie żebyśmy w tym roku ślub wzieli jeszcze przed Żniwami w tym Roku odbedzie się ślub tak więc wtedy to już na zawsze będzie moja Justyna ma 20 lat pd 3 lat jesteśmy Parą i niech tak zostanie. Nigdy nie Planowałem być na wsi ale Brat nie chciał zostać siostra też do Miasta trafiło na mnie mam już na siebie zapisane gospodarstwo i nie lubie Pracować na Wsi ale jakoś Pracuje w Polach i w Oborze i już się przyzwycziłem trochę żałuje że mam takie Życie ale cóż .

Edytowany przez jacek456788, 03 czerwiec 2012 - 03:43.

#5988 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 06:15

Dziewczyna na gospodarkę Normalnie niesamowite to co piszesz-nikt oczywiście nie zgłosił faktu pobicia na policję, nie przeprowadzono żadnej obdukcji...a może mieszkasz w Somalii-co ? :D .Ogarnij się człowieku bo jak to mówią-bajać to my a nie nas...

#5989 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 07:04

Dziewczyna na gospodarkę A może on pracuje w zakładach mięsnych na nie na ,,dysce".
Ja miałem taki przypadek parę lat temu. Ochroniaż chciał jak to mówią solówkę ze znajomym, no i poszli. I ten wielki ochroniaż wywinoł takiego pieknego orła na trawniku że prawie brodą się przykrył. Z tym że po tym zajściu dostaliśmy po łbie i auto zmasakrowane. Oczywiście ściągneliśmy policję i karetkę też bo znajomy stracił przytomność. Cała sprawa znalazła się w sądzie i ten cały prowodyl beknoł za naprawę auta i pokrył koszty leczenia znajomego. I od tej pory to oni go omijają jak jest na tego typu zabawie. A ja jak widzę jak patrzą na znajomego te mięśniaki to śmiać mi się chce.
Nie stety mamy takie czasy że do myślenia trzeba używać mózku a nie bicepsa.

#5990 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 08:26

Dziewczyna na gospodarkę

trochę żałuje że mam takie Życie ale cóż .

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)
Jacek456788 to pochwal się Twoja jakże piękną narzeczoną i pokaż jej foto, bo tutaj nikt CI nie wierzy..... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5991 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 08:38

Dziewczyna na gospodarkę

dopiero wróciłem z Pracy patrząc co nie którzy wypisują to śmiać się chce że Piękna dziewczyna to przy krowach chodzić nie będzie a tu się mylisz jeden z drugim, mnie interesują tylko Piękne dziewczyny tak zwane Księżniczki takie które nie będzie miał byle jaki chłopak tak że dziewczyny same mnie podrywają na tych dyskotekach chociaż Jestem jak to nie którzy określają tylko ĆIEĆIEM i że mogę mieć każdą dziewczyne to moja sprawa i tak z reguły mało Biorę na Dyskotekę narzeczoną nieraz przyjedzie na 2 godziny i odjedzie a po dyskotece to co wyprawia się z dziewczynami to lepiej nie mówić jak dziś ale tego już nie bede pisał haha i powiem tak kto odwarzy się podrywać dziewczynę ochroniarza odpowiedz prosta nikt było już takich śmiałków wielu to potem mieli problemy ze zdrowiem . Ktoś tu napisał że ochroniarza na dyskotece pobili haha dobre to taki co z ochroniarzem zadarł to już długo nie po żyje już mnie kiedyś 2 chciało tak załatwić to i się schowali to szukaliśmy ich z Kolegami około 1 godziny ale jak znalazłem to sam osobiście im się odwdzięczyłem nie bede pisał jak nawet było nas 10 ochroniarzy a tylko 2 śmiałków to do dziś jak mnie zobaczą to dalekim łukiem omijają haha Pacany . Śzukałem takiej narzeczonej abym mógł się pochwalić swoją Justynką wszystkim i zazdroszczą wszyscy mnie mojej Narzeczonej a czy będzie pracować przy krowach i w Polu Justyna to już mój w tym Problem już pomalu przyzwyczają Justynę do Pracy w Polu na początku a pózniej do obory przyzwyczaję poznałem moją Justynę jeszcze w Technikum Mechanicznym jak kończyłem a Justyna była wtedy w 2 klasie liceum to policz ile już lat jest zemną i jeszcze sama teraz namawiała mnie żebyśmy w tym roku ślub wzieli jeszcze przed Żniwami w tym Roku odbedzie się ślub tak więc wtedy to już na zawsze będzie moja Justyna ma 20 lat pd 3 lat jesteśmy Parą i niech tak zostanie. Nigdy nie Planowałem być na wsi ale Brat nie chciał zostać siostra też do Miasta trafiło na mnie mam już na siebie zapisane gospodarstwo i nie lubie Pracować na Wsi ale jakoś Pracuje w Polach i w Oborze i już się przyzwycziłem trochę żałuje że mam takie Życie ale cóż .

Może w wielkim skrócie: "krowa która dużo ryczy mało mleka daje"
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#5992 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę Ja Pier..le jak żyje takiego p*****a nie widziałem! Ta justynka to pewnie go mami a jak Go nie ma na horyzoncie to robi to samo co On. Przypomina mi się motyw z filmu Testosteron i żona bohatera którgo grał młody Stuhr. Ha!Ha!Ha!
Przepraszam bohater którego grał Karolak lepiej tu pasuje!!! Zresztą każdy kto oglądał to wie o co chodzi i się domysli siły przekazu.

Opanuj się człowieku, krytyka a obraza to są dwie różne sprawy!!!!!!!!!!!!!

Edytowany przez MAT912, 03 czerwiec 2012 - 12:18.

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#5993 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 11:52

Dziewczyna na gospodarkę Ja to bym tak określił kolega ma swój świat i swoje klocki... Tzn krowy :) Dzisiaj za pobicie można pójść siedzieć... Tutaj nawet nie chodzi czy ona jest piękna czy nie:) bo za parę lat i tak będzie wyglądać i zachowywać sie jak twoja teściowa cóż geny:) A gdy bielmo przestanie oślepiać to wtedy wychodzi zołza:) Także wygląd to nie wszystko:P a wredny charakter może zepsuć sielankę życia i zatęskni się za kawalerskim stanem Bycia: :D , ale wtedy już jak to mówią górale po chłopie ;)

Edytowany przez MarekUA, 03 czerwiec 2012 - 12:06.

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#5994 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 czerwiec 2012 - 12:05

Dziewczyna na gospodarkę

@ania25 dziewczyno z gospodarki i na gospodarkę jak zauważam jesteś mocno zorientowana w tych tematach ale czyżbyś sama miała problem z facetem dla siebie? Bo niedługo czas minie na : jakiego będę chciała takiego będę miała a przyjdzie na byle jaki aby był.

Tak zajadle krytykujesz innych, a swoje komentarze względem koleżanki z forum uważasz, że są na miejscu? no to gratuluje wychowania!!!!!!!!!!!

#5995 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 12:21

Dziewczyna na gospodarkę @Mat912 Ty jesteś chyba z innej epoki, że takie wyrażenia uznajesz za obraźliwe. Nawet niemasz pojęcia jak młodzi ludzie między sobą rozmawiają, o czym i jaki używają zwrotów. Na moje wychowanie narazie nik nie narzeka ani żona ani dzieci nawet znajomi.
To nie była obraza to było określenie charakteru, szacunku do drugiego czlowieka i poziomu inteligencji.

Zresztą cała ta konwersacja jest bezpłciowa i odbiegająca od tematu.

Wiadomym jest nie od dziś, że praca na wsi jest co raz mniej popuralna wsród mlodych ludzi szczególnie kobiet. W moim przypadku to żona pochodzi z gospodarki a ja jestem z "zewnątrz". Spodobało mi się choć było w tedy było mnóstwo świń /chodowla w cyklu zamkniętym/ wniosłem świerze spojrzenie na całą technologie i pracę w gospodarstwie i Teść nam przepisał gospodarstwo choć miał syna piewrorodnego ale ten miał w d*pie ciągnął tylko kasę i ani myślał pracować jak przystał na rolnika.

Tak zajadle krytykujesz innych, a swoje komentarze względem koleżanki z forum uważasz, że są na miejscu? no to gratuluje wychowania!!!!!!!!!!!

To nie jest komentarz to pytanie z argumentacją z życia wziętą.

Edytowany przez Siwy7406, 03 czerwiec 2012 - 12:22.

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#5996 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 03 czerwiec 2012 - 12:35

Dziewczyna na gospodarkę Nikogo nie krytykuje ale każdy ma swój gust wzgeledem wyboru dziewczyn i nikogo nie obrażam jeśli kogoś obraziłem to przepraszam . Nie miałem jeszcze takiego zdażęnia sam Właściel klubu każe nam być rygorystycznym wobec takich Matołów ktuży demolują klub lub zaczepiają innych lub też biją się to jest moja praca teraz pieniądz rządzi światem a wam nic do tego a to że jestem zazdrosny o dziewczyne to normalne i nie pozwole na to aby byle Cham Bajerował Narzeczną i gdyby tak się zdażyło że ktoś podał był mnie na Policjie to Justynka by Powiedziała że W jej Obronie musiałem interweniować i to że jakiemuś szmaciarzowi gdy zaczepia moją Narzeczoną to wtedy zapraszam go ze sobą i zawsze wygrywam .kiedyś już tu pisałem że w Wielkanoc 2011 walnoł w mój rozrzutnik motorem miał 320km\h jak licznik się mu zacioł miałem troche problemów ale śledztwo zostało umorzone .co mogą zrobić Rolnikowi jak to trafiło w okresie prac polowych każdemu może się zdazyć

Edytowany przez jacek456788, 03 czerwiec 2012 - 12:55.

#5997 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 czerwiec 2012 - 12:42

Dziewczyna na gospodarkę

To nie była obraza to było określenie charakteru, szacunku do drugiego czlowieka i poziomu inteligencji.

Zresztą cała ta konwersacja jest bezpłciowa i odbiegająca od tematu.

To nie jest komentarz to pytanie z argumentacją z życia wziętą.

1. No to ładnych słów używasz do określeń charakteru, ale niestety u mnie one co innego oznaczają.
2. Jeśli konwersacja jest odbiegająca od tematu, to po co ją dalej podgrzewasz swoimi postami?
3. Pewne komentarze, czy jak wolisz pytania są poprostu nie na miejscu, czy Ty tego nie rozumiesz?

#5998 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 12:44

Dziewczyna na gospodarkę Głupie tłumaczenie. Policjanów może i znasz ale prokuratora już nie koniecznie.

#5999 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 03 czerwiec 2012 - 16:23

Dziewczyna na gospodarkę

porzyruwnywać

to mnie najbardziej urzekło... a może chodziło o słowo przyorywać?

HEHE, a dla mnie patrząc na styl pisowni Jacka to On ma jakieś 10 maks 12 latek :) :) :) A i gratuluje Tobie kolejnego Audi :P Ehhhh chłopie co Ty za bzdury wypisujesz.... Że za jakiś czas się dorobisz lepszego Audi?? Przecież już miałeś A4 chyba nawet w cabrio no i A6 :P ehhh ciekawe tylko w jakiej skali je masz?? 1:24 ??

nic dodać, nic ująć. dla mnie to też jest jeden wielki fake i tyle.

a co do targów to ja nie wybrałam się :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6000 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 czerwiec 2012 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę @Siwy7406 nie mów nikomu że się w innej epoce urodził,każdy wie jak się dzisiejsza młodzież wyraża,jakiego słownictwa używa,ale nie upodabniaj się do dzisiejszych młodych ludzi,lepiej być sobą,niż udawać kogoś kimś się nie jest.Co młodym pasuję to nie starszym. Wieku nie da się oszukać,z każdą wiosną lat przybywa a nie ubywa.