Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 11 luty 2008 - 12:33

Dziewczyna na gospodarkę Jesli nastawiacie się na szukacie kobiety do gospodarki, do roboty to nie dziwie się że nie dajecie rady :D Ja moja Anię poznałem uuuu hmm ponad 6 lat temu. Najpierw znajomi i z czasem byliśmy razem. Wiążąc się ze mną wiedziała że pracuje na gospodarce i że dużo czasu spędzam w polu (a kiedyś naprawdę dużo siedziałem w polu bo obrabiałem pole małymi ciągnikami). Czy jej to przeszkadzało ?? wszystko można dopracować czego efektem jest to że od 3 miesięcy jesteśmy małżeństwem i lada dzień kończymy remont u mnie w domu i się wprowadzamy. Żona nie może się doczekać przeprowadzki a jest typowym mieszczuchem ;) więc nie mówcie że sie nie da.
Po praz kolejny to powiem - nie szukajmy żony do gospodarki bo to nie o to chodzi - szukajmy kobiety do kochania a nie do roboty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:49
  •  

#42 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 11 luty 2008 - 14:59

Dziewczyna na gospodarkę Zorak - nie wyobrażam sobie aby w gospodarstwie ponad 50 ha, miał żonę ktora rano jedzie se gdzieś do miasta do roboty a wraca popołudniu (lub w systemie zmianowym - jeszcze gorzej) a jak jest w domu to nic ją nie interesuje. Ja zdaję sobie sprawę że do zwierząt czy na pole to wspołczesne kobiety się już nie nadają ale jest wiele przydomowych obowiązkow ktore z powodzeniem mogłyby do niej należeć. A jakby była sama chętna do takich robot to wcale bym jej nie zabraniał :rolleyes:
all rights reserved

#43 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 luty 2008 - 15:01

Dziewczyna na gospodarkę

Jesli nastawiacie się na szukacie kobiety do gospodarki, do roboty to nie dziwie się że nie dajecie rady :D Ja moja Anię poznałem uuuu hmm ponad 6 lat temu. Najpierw znajomi i z czasem byliśmy razem. Wiążąc się ze mną wiedziała że pracuje na gospodarce i że dużo czasu spędzam w polu (a kiedyś naprawdę dużo siedziałem w polu bo obrabiałem pole małymi ciągnikami). Czy jej to przeszkadzało ?? wszystko można dopracować czego efektem jest to że od 3 miesięcy jesteśmy małżeństwem i lada dzień kończymy remont u mnie w domu i się wprowadzamy. Żona nie może się doczekać przeprowadzki a jest typowym mieszczuchem :rolleyes: więc nie mówcie że sie nie da.
Po praz kolejny to powiem - nie szukajmy żony do gospodarki bo to nie o to chodzi - szukajmy kobiety do kochania a nie do roboty.

i o to chodzi trza szukac jakiejs ladnej dziewczyny zeby sie mozna bylo z nia gdzies pokazac a nie jakiegos cyborga ktory ma orac pole.... ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#44 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 11 luty 2008 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę No tym tekstem @bartus16 mnie powaliłeś na kolana zwłaszcza tą kocówka od cyborga... :lol:D
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#45 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 11 luty 2008 - 16:16

Dziewczyna na gospodarkę @bartus16 jeśli bedziesz dzielił kobiety na ładne i cyborgi to życzę Ci powodzenia.każda kobieta jest ładna tylko na swój sposób.

#46 Share biker

biker

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 11 luty 2008 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę Panowie nie ma brzydkich kobiet, czasem jest tylko za mało alkoholu ;p zart oczywiscie

#47 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 luty 2008 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę

@bartus16 jeśli bedziesz dzielił kobiety na ładne i cyborgi to życzę Ci powodzenia.każda kobieta jest ładna tylko na swój sposób.

bo tak jest bo ktora jakas ladna laska bedzie ci pomagac w gospodarstwie.....

#48 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 11 luty 2008 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę to co jak jest ładna to znaczy że nie bedzie pomagała na gospodarce??to każda dziewczyna która pomaga na gospodarce jest brzydka??
buhahaha trochę to śmieszne.

#49 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 11 luty 2008 - 17:40

Dziewczyna na gospodarkę Ja wychodzę z założenia że ona ma podobać się mi nie koniecznie wszystkim innym.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#50 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 11 luty 2008 - 17:42

Dziewczyna na gospodarkę no to szukaj szukaj może znajdziesz taką :rolleyes: a poza tym panowie przecież czasy kiedy to kobiata była "na wyposażeniu" gospodarstwa odeszły już do historii - a wy czasem przy wyborze partnerki nadaj zachowujecie się jak byscie kupowali ciągnik (żart)

co było by dziwego w tym ze kobieta miałą by swoją prace a wy na gospodarstwie - w końcu małzeństwo to "spółka partnerska" a nie kołhoz
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 11 luty 2008 - 17:48

Dziewczyna na gospodarkę Czasami się też tak trafia ze dziewczyna z miasta bardzo się interesuje wsią i pracą na niej (ale jest raczej mało takich przypadków ale koledze się taki trafił ) teraz to i dziewczyny ze wsi nie chcą zostawać na wsi bo mówią ze to niby nieprzyszłościowe

#52 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 11 luty 2008 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę niektórzy są 100 lat za murzynami. Jak dziewczyna nie chce na gospodarkę to może warto poszukać po swojej stronie winy bo to nie musi być jej wina.

#53 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:02

Dziewczyna na gospodarkę Jak ktos pojedzie do dziewczyny i bedzie gadal caly czas o swinaich i krowach to ja sie nie dziwie ze nie bedzie chciala-nie dlatego ze na gospodarke a dlatego ze bedzie wiedziala ze jest potrzebna tylko do roboty a swinie i krowy sa wazniejsze. :rolleyes:

#54 Share Igor03

Igor03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:03

Dziewczyna na gospodarkę ja mialem taka dziewczyne normalnie byla sliczna ta cera te pazurki, opalona (lalka z miasta) i mi mowila ze chce zostac farmerka hehe ale niestety cos poszlo nie tak i juz nie jestesmy razem !!! ja tam nie narzekam na brak kolezanek !!! mam 18 lat i narazie chce sie wyszalec jak bede mail 23 to bede myslal nad stalym zwiazkiem !!!! :rolleyes:

Ps wole bliskie kolezanki niz dziewczyne heh ;) :D

#55 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę Ja z tym już problemów nie mam juz znalazłem dziewczyne która na szczęście coś wie o gospodarstwie i trochę jąnawet interesuje więc juz nie ma z tym problemu :rolleyes:

#56 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę

Jak ktos pojedzie do dziewczyny i bedzie gadal caly czas o swinaich i krowach to ja sie nie dziwie ze nie bedzie chciala-nie dlatego ze na gospodarke a dlatego ze bedzie wiedziala ze jest potrzebna tylko do roboty a swinie i krowy sa wazniejsze. :rolleyes: Takze wszystko zalezy od nas i nie zrzucac calej winy na kobiety :)

@tommy sama prawda. :D rozumiem czasem porozmawiać o gospodarce ale żeby cały czas to już przesada.
Ja ze swoją Panią czasem rozmawiam o gospodarce, jak sie coś popsuje to przyjdzie mnie pocieszy ze napewno to jakoś naprawie. jak wożę sianokiszonke to troche ze mną pojeździ żebym nie był samotny, a wiec panowie chyba nie jest tak cieżko z kobietami na gospodarke. ;)

#57 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę U mnie jest tak ze ja pracuje na gospodarce(mam jednego pomagiera na stałe) a moja zonka pracuje sobie na panstwowej posadzie i jest super!!! NIE SZUKAJCIE DO ROBOTY BO TE CZASY JUZ MINEŁY I NIE WROCA!!! Pozdrawiam płec piekna mieszkajaca na polskiej wsi.

#58 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 11 luty 2008 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę U mnie w okolicy jest tak ze ,,na gospodarke'' czyli na partnerkę dla farmera predzej się znajdzie jakas dziewczyna z miasta niż ze wsi. Znam kilka przypadków że dziewczyny(i to bardzo ładne) z miasta poszły do technikum rolniczego bo w przyszłości chcą mieć męza rolnika..

#59 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę

U mnie w okolicy jest tak ze ,,na gospodarke'' czyli na partnerkę dla farmera predzej się znajdzie jakas dziewczyna z miasta niż ze wsi. Znam kilka przypadków że dziewczyny(i to bardzo ładne) z miasta poszły do technikum rolniczego bo w przyszłości chcą mieć męza rolnika..

i to powinno nas cieszyc :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:17

Dziewczyna na gospodarkę a kto tu szuka kobiety do roboty.co najwyżej towarzyszki życia. :rolleyes: i nie tylko.