Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34915 odpowiedzi na ten temat

#5961 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2012 - 15:22

Dziewczyna na gospodarkę @ejczbio po jakiemu żeś ten post napisał :lol: krótki a pomyśleć trzeba co pisze :P wszystko razem,a odstęp gdzie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:12
  •  

#5962 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 15:34

Dziewczyna na gospodarkę

jak komuś coś nie pasuje to zapraszam zemną na solówkę a to że że mogę mieć każdą dziewczyne to już nie zależy ode mnie same się pchają dziewczyny i to że Moja Księżniczka przyjdzie do mnie to już moja sprawa i to że bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną , Ktoś tu napisał stan Umysłu drugi napisał sterydy : to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim chyba Raczej nie załamał by się psychicznie a mnie proszę nie porzyruwnywać, do takich i to że Zwykły Rolnik może mieć Piękną Przyszłą żone to zależy też od wyglądu i od argumentów przekonujących do przyjscia wieś mnie się udało dziś moja Justynka pomagała przy Prasowaniu i nikogo nie bede słuchał czy bedzie pracowała justyna moja sprawa a ochroniarzem jestem dlatego żeby młodo się nie zestarzeć i trochę dorobić sobie przdaje się czasami szczególnie w tych czasach i już ma zamuwionego Nowego New Holanda 175 koni Mechanicznych mam Audi a3 jest jak i jak narazie nie zawdony samochód może w przyszłości zmienie na troche lepszy ale to w przyszłości Pracownika mam już jednego do pracy ale przy tylu hektarach i inwentarzu to za mało dojenie itd . haha chyba dziewczyna sama wie co robi jak podrywa chłopaka przynajmniej w Moim przypadku tak jest że same się pchają także coś w tym jest ale tak 2-3 lata wstecz to po dyskotece się miało co tydzień miałem inną dziewczyne teraz tak czasu brak a wiecie na co dziewczyny zwracają uwage na wygląd czy jesteś przystojny i taki umieśniony i na zdolności w moim przypdku to justynka wie że na Mechanice się bardzo dobrze znam wszystko naprawiam sam sobie i jeszcze teściowi coś w tym jest.

Może się znasz na mechanice, ale na poprawnej pisowni to już nie. Co do "solówki" widziałem już niejednego ochroniarza którego wynieśli ze sali.
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#5963 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 15:39

Dziewczyna na gospodarkę Biedna ta justynka i mądra chyba inaczej, że chce z kimś takim obcować współczuję im obojgu.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#5964 Share ren22

ren22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 15:53

Dziewczyna na gospodarkę Witam:D śledze af kilka lat , temat również , ale ochroniarz Jacek , albo achraniacz Jacek to mój niekwestionowany idol:P mam wielka nadzieje , że wybranke Twojego życia nie poznałeś na forum , czacie bo to juz tragedia... Twój styl miażdzy:D Jacku wyznajesz zasade 3 z?? :D dla nie wtajemniczonych , zasada 3 z czyli zdobadz , zalicz , zapomnij:D życze powodzenia:)

#5965 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2012 - 15:56

Dziewczyna na gospodarkę @Siwy7406 mają zgodność charakterów,bo inaczej tego nie widzę.ON-Pan i WŁadca,ONA-Kopciuszek

#5966 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 16:25

Dziewczyna na gospodarkę @ania25 dziewczyno z gospodarki i na gospodarkę jak zauważam jesteś mocno zorientowana w tych tematach ale czyżbyś sama miała problem z facetem dla siebie? Bo niedługo czas minie na : jakiego będę chciała takiego będę miała a przyjdzie na byle jaki aby był.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#5967 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę Odwalcie się o Jacka ziomala i super kolesia.! Każdy z was chciałby być tak za***isty jak on jest za***isty. Ale jego zajebiszczości nigdy mieć nie będziecie i tak zajebistej justynki i Mechaniki zajebistej też nie.! O!

O za***iście 175 konnym za***istym kombajnie też możecie pomażyć! O!

:D:D:D:D:D:D ale beka!

#5968 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 16:38

Dziewczyna na gospodarkę O Tak!

Edytowany przez Siwy7406, 05 czerwiec 2012 - 11:42.

#5969 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 17:20

Dziewczyna na gospodarkę

Witam:D śledze af kilka lat , temat również , ale ochroniarz Jacek , albo achraniacz Jacek to mój niekwestionowany idol:P mam wielka nadzieje , że wybranke Twojego życia nie poznałeś na forum , czacie bo to juz tragedia... Twój styl miażdzy:D Jacku wyznajesz zasade 3 z?? :D dla nie wtajemniczonych , zasada 3 z czyli zdobadz , zalicz , zapomnij:D życze powodzenia:)

Takiemu to tylko małego obciąć.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5970 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 17:56

Dziewczyna na gospodarkę

@ejczbio po jakiemu żeś ten post napisał :lol: krótki a pomyśleć trzeba co pisze :P wszystko razem,a odstęp gdzie :D

To jest post napisany po Jackowemu :D Pozazdrościłem jemu braku znaków interp. i postanowiłem przebić go brakiem odstępów :ph34r:
Ale widzisz, taki krótki a jednak Cię zainteresował... a podobno Wy tylko duże lubicie hehe :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5971 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę A ja chciał bym pogratulować koledze Jackowi, jesteś normalnie Królem tematu. Tak się zdobywa sławę, jak Jola Rutowicz czy jak jej tam było.

#5972 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2852 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 18:17

Dziewczyna na gospodarkę

bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną

Jak sam podkreślasz, praca miały by być przy krowach? Proszę cię o zobrazowanie swojej wizji na temat prac wykonywanych przy krowach, przez Justynę z figurą modelki. Czyli dokładnie opisz jakie to zadania miałaby wykonywać?
Bo etat przy widłach i makaronie odpada na samym początku, to dla modelki za ciężko...
Dalej no nie wiem, bela w korytarz turem, ale co potem, czyżby też widły i heja? Ok, ale przy 150 sztukach jedna bela to chyba mało, po za tym niby słoma, ale jak ubita. Więc to zadanie jest także nie adekwatne dla osoby postury Justyny.

Nie zrozum mnie źle, ja nic do ciebie nie mam, ponadto jestem po twojej str. Martwię się tylko o Justynę i o to czy podoła tym wszystkim ciężkim zadaniom. Piszę to w dobrej wierze i mam nadzieję że zrozumiesz moje ostrzeżenia iż Justyna albo robi cię w balona ze względu na twój posag, lub faktycznie miłość do ciebie ją tak oślepiła i nie dostrzega że praca w oborze jest ponad jej siły.

P.S. Jacku, przecież pamiętasz jak to my koksy zawsze na siłce mówimy ,,z FIZYCZNEGO punktu widzenia, jest to nie-moż-li-we,,

Edytowany przez damianzbr, 02 czerwiec 2012 - 18:21.

#5973 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 02 czerwiec 2012 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę HEHE, a dla mnie patrząc na styl pisowni Jacka to On ma jakieś 10 maks 12 latek :) :) :) A i gratuluje Tobie kolejnego Audi :P Ehhhh chłopie co Ty za bzdury wypisujesz.... Że za jakiś czas się dorobisz lepszego Audi?? Przecież już miałeś A4 chyba nawet w cabrio no i A6 :P ehhh ciekawe tylko w jakiej skali je masz?? 1:24 ??

Edytowany przez dominikziemniak, 02 czerwiec 2012 - 18:20.

#5974 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę Mi się śmiać chce z takich co zadzierają nosa i mówią jakich samochodów się nie podorabiali i w ogóle cwaniactwo często tacy nie mają zielonego pojęcia o pracy na roli a rodzice głównie ciężko pracują na jego przyszłe życie... Każdy normalnie myślący (nie musi mieć matury) przyzna że pieniądze to nie wszystko! Owszem w dzisiejszych czasach żyć sie bez nich nie da ale jak mam robić na kasie w biedronce za 1,5tyś pln to wolę już na tej znienawidzonej gospodarce przez niektórych... Bo wiecie to wszystko wina systemu weźmie taki jeden dofinansowanie młody rolnik i myśli że coś wielkiego zrobi...i że jest panem... Do tego prawdę powiedziawszy trzeba mieć powołanie. A jeśli chodzi o kobietę na gospodarkę sam mam ten sam problem. Trochę denerwuje mnie w dziewczynach taka "dziuniowatość" wiecie dalej sr>a jak tyłek ma" A za granicą kible szorują i szwabom dają na lewo i prawo bo euro zobaczą. Taka jest prawda mądrość przychodzi z wiekiem... Najlepiej jest pokazać jak wygląda praca itp. dziewczyny z miasta odradzam z doświadczenia nic z tego dobrego nie wychodzi... Zwykle są cwaniary które myślą jaka kasa z tego była po sprzedaży <żal>... Ale na szczęście są wyjątki i takie PEREŁKI trzeba DBAĆ i chuchać... Ja już kilka perełek pościłem wolno ale może jeszcze się poszczęści :mellow: :)
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#5975 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 02 czerwiec 2012 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje - jako posiadacz 150 sztuk, jacek456788 powinien coś o tym wiedzieć......teoretycznie :wacko:

#5976 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 02 czerwiec 2012 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę A tak odbiegając od tematu Jacka to czy któraś z naszych wspaniałych agrofotowiczek wybiera się jutro na Zielone Agro Show do Kąkolewa?

#5977 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę

Każdy normalnie myślący (nie musi mieć matury) przyzna że pieniądze to nie wszystko! Owszem w dzisiejszych czasach żyć sie bez nich nie da ale jak mam robić na kasie w biedronce za 1,5tyś pln to wolę już na tej znienawidzonej gospodarce przez niektórych...

To jest Twój punkt widzenia. A nie pomyślałeś, że mogą być osoby które wolą wziąć 1500-2000 odbębnić swoje i mieć wyje...ane? Niż zapierdzielać 365 dni w roku dzień w dzień od 05 rano i śmierdzieć krowim łajnem?

Bo wiecie to wszystko wina systemu weźmie taki jeden dofinansowanie młody rolnik i myśli że coś wielkiego zrobi...i że jest panem...

Piszesz, jakbyś nie załapał się na to dofinansowanie.. :P

A jeśli chodzi o kobietę na gospodarkę sam mam ten sam problem. Trochę denerwuje mnie w dziewczynach taka "dziuniowatość" wiecie dalej sr>a jak tyłek ma" A za granicą kible szorują i szwabom dają na lewo i prawo bo euro zobaczą. Taka jest prawda mądrość przychodzi z wiekiem...

Taaa dają też Turkom, a Polak to pijak i złodziej, bo każdy Polak to złodziej, a każdy złodziej to pijak...
Denerwuje mnie takie jednostronne 'wioskowe' podejście do tematu(ja myślę tak, a każdy kto myśli inaczej jest głupi!) a może ona woli te przysłowiowe kilble szorować, niż żeby na nia krowa srała ? Może to jest jej "powołanie" heheh oczywiście żart z tym powołaniem, ale nie oceniajcie wszystkich swoją miarą...
I żeby nie było, że miastowy jestem:P bo też mam gosp. :) Pazdrawlaju :)

#5978 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę Ja przemieszkałem tyle czasu za granicą że jednak przychyliłbym się do opinii kol.MarkaUA...
@ejczbio-czy dobrze pamiętam że posiadasz zagrabiarkę Kuhna ?-jeśli tak to miałbym pytanko...

#5979 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę Bo w Polsce to nie dają..... :P Posiadam, pytaj śmiało, tylko może na PW coby tu bałaganu nie robić:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5980 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę Kolego ejczbio widzę na siłę szukasz dziury w całym ja tylko podałem kilka przykładów z własnego doświadczenia...Dla wszystkich tej kochanej Ziemi nie starczy jeden musi robić w mieście a drugi na wsi... Każdy niech robi to co lubi.. Wtedy wszystko będzie ok ale temat jest o kobietach na gospodarkę... Wiedz i rolnikowi też od życia coś sie należy po pracy ciężkim dniu w oborze śmierdzącej :P Z żonką w saunie za 10 tyś euro pohasać :) :) :)
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)