Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#5941 Share Levis

Levis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Pure performance

Napisany 01 czerwiec 2012 - 11:48

Dziewczyna na gospodarkę Kolego jacek. Rolnik w Twoim przypadku to nie jest zawód a niestety stan umysłu. Nic na to nie poradzisz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:58
  •  

#5942 Share monia051991

monia051991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 13:45

Dziewczyna na gospodarkę Zeby coś z tego wyszło muszę chcieć obie strony bo na jak to mówia nic na siłę prawda

#5943 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 01 czerwiec 2012 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę

Hola Hola nigdy nie słyszałem aby dziewczyna rozrzutnik podpinała sama ale jak już jesteśmy przytymm temacie to zapraszam do mnie podpiąć Rozrzutnik 12 Ton ładowności Joskin jak ktoś tu pisze, może jeszcze ktoś napisze że dziewczyna powinna Kombajnem zbożowym lub też sieczkarnią do Kukurydzy kierować tylko się śmiać . Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne ale na codzień jestem Rolnikiem aby tylko w weekendy jestem ochroniarzem, Ktoś tu pisał że dziewczyna Rolinika powinna być kocista haha dobre tylko dla matołów dla mnie dziewczyna musi być Piękna a to że mam taką dziewczyne co nie jeden mógłby pomarzyć to powiedzmy że dziewczyny lecą zwłaszcza na wygląd chłopaka ktoś jest przystojny dośc zbudowny dobrze to taki ma sznase haha nie jeden jest chudy jak cień drugi gruby trzeci jakiś krzywy lywy Itd: to nie oszukujmy się ładna dziewczyna go poprostu oleje heh moja Justyna jest Piękna i mimo wszystko bedzie musiała pracować w Oborze lub w Polu zaraz bedą komentarze że taką dziewczyne to bym w Ramki obsadził ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz . w waszych komentrzach interpretuje zazdrość to prawda ?

I dodaj jeszcze: you talking to me?! ;[ f*ck!!!!
ha ha ha

PS. witam imienniczkę ;)

Edytowany przez monia104, 01 czerwiec 2012 - 14:34.

#5944 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 01 czerwiec 2012 - 15:18

Dziewczyna na gospodarkę

@damianzbr, pozwól, że wytłumaczę... jeśli dziewczyna ma głowę na karku, a nie tylko po to aby ładnie wyglądały włosy na niej... to na pewno pomyśli aby użyć tegoż, że ciągnika aby sobie pomóc. Jest podnośnik hydrauliczny, belka narzędziowa, a ostatecznie kawałek łańcucha, podczepiasz, podnosisz podkładasz większy klocek( kawałek drewna) i po sprawie... bez wysiłku i drobna dziewczyna tez sobie poradzi... ;)

dokładnie, już minęły te czasy, kiedy do wszystkiego w rolnictwie była potrzeba siła wielkiego chłopa :)

a co do jacka ochroniarza...

Hola Hola nigdy nie słyszałem aby dziewczyna rozrzutnik podpinała sama ale jak już jesteśmy przytymm temacie to zapraszam do mnie podpiąć Rozrzutnik 12 Ton ładowności Joskin jak ktoś tu pisze, może jeszcze ktoś napisze że dziewczyna powinna Kombajnem zbożowym lub też sieczkarnią do Kukurydzy kierować tylko się śmiać . Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne ale na codzień jestem Rolnikiem aby tylko w weekendy jestem ochroniarzem, Ktoś tu pisał że dziewczyna Rolinika powinna być kocista haha dobre tylko dla matołów dla mnie dziewczyna musi być Piękna a to że mam taką dziewczyne co nie jeden mógłby pomarzyć to powiedzmy że dziewczyny lecą zwłaszcza na wygląd chłopaka ktoś jest przystojny dośc zbudowny dobrze to taki ma sznase haha nie jeden jest chudy jak cień drugi gruby trzeci jakiś krzywy lywy Itd: to nie oszukujmy się ładna dziewczyna go poprostu oleje heh moja Justyna jest Piękna i mimo wszystko bedzie musiała pracować w Oborze lub w Polu zaraz bedą komentarze że taką dziewczyne to bym w Ramki obsadził ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz . w waszych komentrzach interpretuje zazdrość to prawda ?

kiedy czytałam tego posta to śmiałam się jak głupia, dawno mnie nikt tak nie rozbawił :D Już na pewno nie muszę przeglądać jego poprzedniejszych postów, ten mi powiedział wszystko :D Facet, jesteś moim idolem! :D

#5945 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 01 czerwiec 2012 - 15:28

Dziewczyna na gospodarkę No no no, widzę, że dzięki Jackowi zrobiło się poruszenie na forum :P

#5946 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 17:16

Dziewczyna na gospodarkę

JACEK456788
CYTUJE,, ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz .,,

twoje podejście do dziewczyn jest absurdarne poniewaz my dziewczyny to NIE ZABAWKI bawić sie nami nie można!!!!

Pffiii... Zakład, że można?

#5947 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2012 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę Dwie sprawy , po pierwsze czy wy naprawdę wierzycie że Jacek myśli i postępuje w taki sposób jak tu opisuje ???, On was podpuszcza i dobrze sie bawi jak widzi że was to wk..... . Nawet jeśli by się tak zdarzyło że podchodzi do spraw damsko -męskich w taki sposób jak to opisuje to uwierzcie mi że na 100 % by nie pisał o tym w tak bezpośredni sposób (żeby nie pisać prymitywny ) .

A druga sprawa to taka że, niestety dziewczyny ,ale muszę przyznać że podzielam zdanie @staskas że niektóre z was pozwalają facetom traktować się jak zabawki . Najlepszym przykładem jest kawał który już kiedyś tu opowiadałem ale powtóżę go raz jeszcze ...

Szły trzy zakonnice przez las ,w pewnej chwili wyskoczył z zarośli lew i chciał pożreć zakonnice ,ale zakonnice podskoczyły do góry ,chwyciły się gałęzi i lew nie mógł ich zjeść .Pierwszego dnia pierwsza spadła na ziemię i lew ją zjadł ,na drugi dzień druga spadła i też ją lew pożarł , po trzech dniach spadła trzecia z zakonnic i skończyła żywot w paszczy lwa - Jaki jest morał z tej historii ???, a no taki że wcześniej czy później każda się puści .

#5948 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 czerwiec 2012 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę może nie każda się puści, ale dla nie których jest ważniejsze to aby ktoś był.... nie ważne kto.... ważne że nie jest sama....
Ale nie można każdej Dziewczyny mierzyć tą samą miarą... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5949 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę Jacku czytasz bardzo dobrze! Jak już napisałem TAK!!!! ZAZDROSZCZĘ CI!!
Justynki też Audi a3 a 4 a 6 i a8 ktore bedziesz mieć w niedalekiej przyszłości lub już masz tylko trzymasz w garażu i nie pokazujesz też!
A! o joskinie bym zapmniał!
Bosz.!!
Jak się cieszę, że piszę to z hotelu i nie muszę patrzeć na swoje maszyny..
aż żal sciska..

:P

#5950 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 01 czerwiec 2012 - 23:45

Dziewczyna na gospodarkę jak komuś coś nie pasuje to zapraszam zemną na solówkę a to że że mogę mieć każdą dziewczyne to już nie zależy ode mnie same się pchają dziewczyny i to że Moja Księżniczka przyjdzie do mnie to już moja sprawa i to że bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną , Ktoś tu napisał stan Umysłu drugi napisał sterydy : to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim chyba Raczej nie załamał by się psychicznie a mnie proszę nie porzyruwnywać, do takich i to że Zwykły Rolnik może mieć Piękną Przyszłą żone to zależy też od wyglądu i od argumentów przekonujących do przyjscia wieś mnie się udało dziś moja Justynka pomagała przy Prasowaniu i nikogo nie bede słuchał czy bedzie pracowała justyna moja sprawa a ochroniarzem jestem dlatego żeby młodo się nie zestarzeć i trochę dorobić sobie przdaje się czasami szczególnie w tych czasach i już ma zamuwionego Nowego New Holanda 175 koni Mechanicznych mam Audi a3 jest jak i jak narazie nie zawdony samochód może w przyszłości zmienie na troche lepszy ale to w przyszłości Pracownika mam już jednego do pracy ale przy tylu hektarach i inwentarzu to za mało dojenie itd . haha chyba dziewczyna sama wie co robi jak podrywa chłopaka przynajmniej w Moim przypadku tak jest że same się pchają także coś w tym jest ale tak 2-3 lata wstecz to po dyskotece się miało co tydzień miałem inną dziewczyne teraz tak czasu brak a wiecie na co dziewczyny zwracają uwage na wygląd czy jesteś przystojny i taki umieśniony i na zdolności w moim przypdku to justynka wie że na Mechanice się bardzo dobrze znam wszystko naprawiam sam sobie i jeszcze teściowi coś w tym jest.

Edytowany przez jacek456788, 02 czerwiec 2012 - 00:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5951 Share marzencia

marzencia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 07:09

Dziewczyna na gospodarkę

to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim

powiem Ci tak, kiedyś ciotka (mająca gosp w tej samej specjalizacji co ja) powiedziała mi PUBLICZNIE w arimr przy świadkach 'że tylko głuptaki(dokładnie powiedziała 'głuptoki') biorą się w tych czasach za gospodarke'
coś chyba prawdy w tym jest

:D

#5952 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 08:10

Dziewczyna na gospodarkę

może nie każda się puści, ale dla nie których jest ważniejsze to aby ktoś był.... nie ważne kto.... ważne że nie jest sama....
Ale nie można każdej Dziewczyny mierzyć tą samą miarą... :)

To nieważne jak i gdzie

#5953 Share marzencia

marzencia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 08:45

Dziewczyna na gospodarkę dodam iż nie chce nikogo obrażać.

#5954 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2012 - 09:25

Dziewczyna na gospodarkę

jak komuś coś nie pasuje to zapraszam zemną na solówkę a to że że mogę mieć każdą dziewczyne to już nie zależy ode mnie same się pchają dziewczyny i to że Moja Księżniczka przyjdzie do mnie to już moja sprawa i to że bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną , Ktoś tu napisał stan Umysłu drugi napisał sterydy : to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim chyba Raczej nie załamał by się psychicznie a mnie proszę nie porzyruwnywać, do takich i to że Zwykły Rolnik może mieć Piękną Przyszłą żone to zależy też od wyglądu i od argumentów przekonujących do przyjscia wieś mnie się udało dziś moja Justynka pomagała przy Prasowaniu i nikogo nie bede słuchał czy bedzie pracowała justyna moja sprawa a ochroniarzem jestem dlatego żeby młodo się nie zestarzeć i trochę dorobić sobie przdaje się czasami szczególnie w tych czasach i już ma zamuwionego Nowego New Holanda 175 koni Mechanicznych mam Audi a3 jest jak i jak narazie nie zawdony samochód może w przyszłości zmienie na troche lepszy ale to w przyszłości Pracownika mam już jednego do pracy ale przy tylu hektarach i inwentarzu to za mało dojenie itd . haha chyba dziewczyna sama wie co robi jak podrywa chłopaka przynajmniej w Moim przypadku tak jest że same się pchają także coś w tym jest ale tak 2-3 lata wstecz to po dyskotece się miało co tydzień miałem inną dziewczyne teraz tak czasu brak a wiecie na co dziewczyny zwracają uwage na wygląd czy jesteś przystojny i taki umieśniony i na zdolności w moim przypdku to justynka wie że na Mechanice się bardzo dobrze znam wszystko naprawiam sam sobie i jeszcze teściowi coś w tym jest.

Słuchaj no kolego, zamiast straszyć kogoś "solówką" czy się chwalić, zobacz lepiej jak Ty piszesz, bo tym co piszesz, to na pewno nikomu nie zaimponujesz, a jak zacznę Ci poprawiać błędy na czerwono {kolor krwi, skoro tak go lubisz} i Justynka to zobaczy, to może już tak bardzo jej nie zależeć tylko na Twoich mięśniach. A tak na marginesie to moje odczucie jest takie,że Ty bardziej uwielbiasz siebie niż swoją dziewczynę, bo byś nie pisał - np. "Mechanice" i innych nazw z dużej litery, a "justynka" z małej.

#5955 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2012 - 09:33

Dziewczyna na gospodarkę Nic nie poradzisz na to, że jest egocentrykiem i ... no właśnie kim? Sknerą którego nie stać na pracownika ?Sam nie wiem.
Poza tym orty powinien poprawić

#5956 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2012 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę @Mat912 kolega może tylko pochwalić sie siłą mięśni ktorą posiada,"solówka"dla niego jest najlepszym rozwiązaniem problemu..Ale kiedyś trafi na kogoś że jego siła mięsni zgaśnie,Kto mieczem wojuje od miecza ginie.
Słowem i spokojem ,można wywalczyć więcej niż siłą rąk.Tylko trza potrafic dobrać te odpowiednie słowa.

#5957 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 11:36

Dziewczyna na gospodarkę

jak komuś coś nie pasuje to zapraszam zemną na solówkę a to że że mogę mieć każdą dziewczyne to już nie zależy ode mnie same się pchają dziewczyny i to że Moja Księżniczka przyjdzie do mnie to już moja sprawa i to że bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną , Ktoś tu napisał stan Umysłu drugi napisał sterydy : to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim chyba Raczej nie załamał by się psychicznie a mnie proszę nie porzyruwnywać, do takich i to że Zwykły Rolnik może mieć Piękną Przyszłą żone to zależy też od wyglądu i od argumentów przekonujących do przyjscia wieś mnie się udało dziś moja Justynka pomagała przy Prasowaniu i nikogo nie bede słuchał czy bedzie pracowała justyna moja sprawa a ochroniarzem jestem dlatego żeby młodo się nie zestarzeć i trochę dorobić sobie przdaje się czasami szczególnie w tych czasach i już ma zamuwionego Nowego New Holanda 175 koni Mechanicznych mam Audi a3 jest jak i jak narazie nie zawdony samochód może w przyszłości zmienie na troche lepszy ale to w przyszłości Pracownika mam już jednego do pracy ale przy tylu hektarach i inwentarzu to za mało dojenie itd . haha chyba dziewczyna sama wie co robi jak podrywa chłopaka przynajmniej w Moim przypadku tak jest że same się pchają także coś w tym jest ale tak 2-3 lata wstecz to po dyskotece się miało co tydzień miałem inną dziewczyne teraz tak czasu brak a wiecie na co dziewczyny zwracają uwage na wygląd czy jesteś przystojny i taki umieśniony i na zdolności w moim przypdku to justynka wie że na Mechanice się bardzo dobrze znam wszystko naprawiam sam sobie i jeszcze teściowi coś w tym jest.

Gościu miażdżysz, od dzisiaj jesteś moim najwierniejszym fanem a ja twoim największym idolem...
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#5958 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 14:06

Dziewczyna na gospodarkę Coś mi się widzi, że @jacek456788 to zakompleksiony narcyz z małym przyrodzeniem, który tak ciekawie sie podbudowuje.

Edytowany przez Siwy7406, 02 czerwiec 2012 - 14:06.

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#5959 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 14:41

Dziewczyna na gospodarkę Hahahahah dawno się tak ni uśmiałem :lol:
jacek456788 Jesteśmiszczem! ufielbiamczytaćTwojepostyiproszemowiencej !
A tak swoją drogą... w jakiej remizie stoisz na tej bramce? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5960 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 14:47

Dziewczyna na gospodarkę

Coś mi się widzi, że @jacek456788 to zakompleksiony narcyz z małym przyrodzeniem, który tak ciekawie sie podbudowuje.

Dobrze powiedziane :lol: