Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34898 odpowiedzi na ten temat

#5921 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 31 maj 2012 - 12:41

Dziewczyna na gospodarkę Truskafeczko Truskafeczko..
Fenomenu jakim jest oraz łuny wszelkiej pomyślności oraz rewelacji jaką emanuje ochroniarz Jacek nie da się opisać. To trzeba samemu czytać, zagłębiać się w sens stawianych znaków (interpunkcyjnych również). Zalecam cofnięcie się wiele stron wstecz aby poznać tę niczym nie ograniczoną szkatułę wiedzy, dobrego smaku oraz elokwencji.
Myślę, że podpis pod zainteresowaniami tego jegomościa wiele Ci pomoże..;)

Po raz kolejny napiszę Kolego Jacku, że jestem pod wrażeniem i wszystkiego bardzo Ci zazdroszczę!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:44
  •  

#5922 Share justynkas

justynkas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 31 maj 2012 - 14:18

Dziewczyna na gospodarkę Oj jak możecie się śmiać z kolegi ochroniarza Jacka...
Jestem pod ogromnym wrażeniem jego dokonań, zaradności życiowej i tego co ma w garażu. Zaczynam wręcz żałować, że ta zbieżność imion jest całkiem przypadkowa i to nie ja jestem jego Justynką ale może jeszcze mam szansę... :D

Jakby ktoś nie zrozumiał..lekka ironia

#5923 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 31 maj 2012 - 16:09

Dziewczyna na gospodarkę Taaaa ciekawe czy z tą Justynką dziewczyną Jacka zaraz będzie tak jak z jego samochodem :P Raz twierdził, że ma Audi A4 a raz, że A6 :) no i z wieloma innymi sprawami :P

#5924 Share justynkas

justynkas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 31 maj 2012 - 16:56

Dziewczyna na gospodarkę A teraz wyraźnie widzę w zainteresowaniach kolegi Jacka Audi A3...
hmm może ma wszystkie trzy, a to jeszcze bardziej przemawia na jego korzyść :P

#5925 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 31 maj 2012 - 17:12

Dziewczyna na gospodarkę Auto to nie wszystko
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#5926 Share justynkas

justynkas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 31 maj 2012 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę @MariuszT to też była ironia..

Edytowany przez justynkas, 31 maj 2012 - 17:20.

#5927 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 31 maj 2012 - 18:01

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr, pozwól, że wytłumaczę... jeśli dziewczyna ma głowę na karku, a nie tylko po to aby ładnie wyglądały włosy na niej... to na pewno pomyśli aby użyć tegoż, że ciągnika aby sobie pomóc. Jest podnośnik hydrauliczny, belka narzędziowa, a ostatecznie kawałek łańcucha, podczepiasz, podnosisz podkładasz większy klocek( kawałek drewna) i po sprawie... bez wysiłku i drobna dziewczyna tez sobie poradzi... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5928 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 31 maj 2012 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę @justynkas to może nie ironizuj tyle :P

#5929 Share justynkas

justynkas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 31 maj 2012 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę Niestety czasem czytając to wszystko po prostu inaczej nie mogę ;)

#5930 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 31 maj 2012 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę Aha, rozumiem ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5931 Share marzencia

marzencia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 31 maj 2012 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

W takim razie wytłumacz jak taka drobna kobietka podczepi do c330 rozrzutnik jednoosiowy oparty na niższym pieniku niż zaczep w ciągniku?

dobrze że podałeś c330 bo ja drobna kobietka nie umiem jeździć c360 ;) a jak podczepi?
jak najszybciej ;) belką do góry za dyszel (czy jak to tam się zwie fachowo w rozrzutniku) i wystarczy cofnąć. a jak nie da rady to ewent. zostaje winda

#5932 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 31 maj 2012 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę Lub poprosić o pomoc chłopaka z sąsiedztwa :D
Wieczny kawaler ;)

#5933 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 31 maj 2012 - 22:32

Dziewczyna na gospodarkę Jacek, Twoja modelka studiuje pewnie zarządzanie i marketing?

#5934 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 31 maj 2012 - 23:15

Dziewczyna na gospodarkę Hola Hola nigdy nie słyszałem aby dziewczyna rozrzutnik podpinała sama ale jak już jesteśmy przytymm temacie to zapraszam do mnie podpiąć Rozrzutnik 12 Ton ładowności Joskin jak ktoś tu pisze, może jeszcze ktoś napisze że dziewczyna powinna Kombajnem zbożowym lub też sieczkarnią do Kukurydzy kierować tylko się śmiać . Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne ale na codzień jestem Rolnikiem aby tylko w weekendy jestem ochroniarzem, Ktoś tu pisał że dziewczyna Rolinika powinna być kocista haha dobre tylko dla matołów dla mnie dziewczyna musi być Piękna a to że mam taką dziewczyne co nie jeden mógłby pomarzyć to powiedzmy że dziewczyny lecą zwłaszcza na wygląd chłopaka ktoś jest przystojny dośc zbudowny dobrze to taki ma sznase haha nie jeden jest chudy jak cień drugi gruby trzeci jakiś krzywy lywy Itd: to nie oszukujmy się ładna dziewczyna go poprostu oleje heh moja Justyna jest Piękna i mimo wszystko bedzie musiała pracować w Oborze lub w Polu zaraz bedą komentarze że taką dziewczyne to bym w Ramki obsadził ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz . w waszych komentrzach interpretuje zazdrość to prawda ?

#5935 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 31 maj 2012 - 23:24

Dziewczyna na gospodarkę Wyczuł nas. Nie dość, że ma modelkę, Audi A3 to jeszcze taki bystry jest. Taki to pożyje...

#5936 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 06:06

Dziewczyna na gospodarkę "Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne ale na codzień jestem Rolnikiem aby tylko w weekendy jestem ochroniarzem"-normalnie jak to czytam to nie wiem czy śmiać się czy płakać...piszesz te posty z pierdla czy jak ?-za takie coś jak piszesz powyżej miałbys parę latek i to nie w zawiasach.

#5937 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 01 czerwiec 2012 - 08:17

Dziewczyna na gospodarkę To skoro masz taką cud dziewczynę, tyle ha i majątku i w ogóle czego Ty tam nie masz to Twoja dziewczyna będzie doić krowy? Nie mów, że Cię nie stać na pracownika :) No chyba, że ta Twoja Justynka "pochłania" tyle kasy :P A poza tym już to widzę jak taka piękność jak piszesz zapiernicza u Ciebie w gospodarstwie :P

#5938 Share monia051991

monia051991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 10:08

Dziewczyna na gospodarkę JACEK456788
CYTUJE,, ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz .,,

twoje podejście do dziewczyn jest absurdarne poniewaz my dziewczyny to NIE ZABAWKI bawić sie nami nie można!!!!

#5939 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę i tu się nie zgodzę jak dziewczyna nie da się uwieść to nie będzie zabawką a po drugie to i tak dziewczyny wybierają faceta chłopak może się starać ale jak kobieta nie da mu szans to nic z tego nie będzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5940 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 11:38

Dziewczyna na gospodarkę ,,Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne"
,,dla mnie dziewczyna to zabawka"
To chyba efekt uboczny sterydów.