Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#5661 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 22 kwiecień 2012 - 11:07

Dziewczyna na gospodarkę No to drodzy panowie pozostaje wam ;

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:30
  •  

#5662 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 22 kwiecień 2012 - 14:00

Dziewczyna na gospodarkę

Migotka bo sama zauważasz podobieństwa do tej "muminkowej" ? co do treści to z niej raczej wyłania się z niej kokietująca "kobietka" niż kobieta. :lol:

hah, wiesz co ja juz chyba sama nie wiem co się ze mnie "wyłania" ;p

kokietująca? no nie wiem, ja chyba tego tak nie potrafie ;)

#5663 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 kwiecień 2012 - 15:02

Dziewczyna na gospodarkę @mora, bardzo mądra i ładna piosenka....

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5664 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 kwiecień 2012 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę @Mora co do kawałka to nasmeciłaś,no aż łez nie zdołam powstrzymać :D

#5665 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę panowie może to ten momęt

#5666 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę

jak pan S, kuli ogonek to lekko zadziwiające... haha

Odejdź Szatanie. To przez Ciebie to wszystko i to całe zamieszanie.

#5667 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 22 kwiecień 2012 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS ale migotka na pewno to tobie wynagrodzi jej przepysznym sernikiem i będzie siii tzn :wub:

#5668 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 22 kwiecień 2012 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę

Odejdź Szatanie. To przez Ciebie to wszystko i to całe zamieszanie.
http://www.youtube.com/watch?v=C-Id4HCsobY

a juz myślałam. że gdzieś wyjechałeś ...
ps nazwałeś mnie Szatanem hmm ? a czym sobie zasłużyłam na tak dostojny zaszczyt ? :P

ps zamieszanie przeze mnie ?
ależ mogę odejść, żaden problem, dla Ciebie mogę tyle jeszcze zrobić ...

ps on nie lubi serników, a na makowiec, to poczeka,aż pojdzie do piekła, tam jak sie ze mną spotka to pogadamy o makowcu ... hah

#5669 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Oj migotka na pewno dla staskaS poświęcisz się i zrobisz mu ten makowiec :)

#5670 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę @ - jestes tego taki pewien ? przeciez on mojego ciasta nie dotknie- ja mam tylko kozi ser, a specjalnie do ciebie po mleko , nie mam zamiaru pędzic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5671 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę

a juz myślałam. że gdzieś wyjechałeś ...

Aż tak się martwiłaś?

ps nazwałeś mnie Szatanem hmm ? a czym sobie zasłużyłam na tak dostojny zaszczyt ? :P

Czy dostojny to nie wiem. Ale jak widzę nick "Migotka" to znaczy, że Szatan cały czas kusi i mąci w tym jak zacnym temacie, otumaniając dobrych chłopaków i sprowadzając na złą drogę.

ps on nie lubi serników, a na makowiec, to poczeka,aż pojdzie do piekła, tam jak sie ze mną spotka to pogadamy o makowcu ... hah

Masz już u mnie małego plusa za to, że pamiętasz co lubię. Chociaż i tak lista Twoich minusów jest dość długa to jeden plus ładnie się komponuje.

Myśl o tym, że miałbym swoją wieczność spędzić w piekle razem z Tobą powoduje u mnie chęć do bycia dobrym aby trafić do nieba albo jeszcze gorszym aby sam Lucyfer podkładał do kotła w którym będę się gotował.

#5672 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę a martwiłam, nartwiłam owszem :P

małego plusa mam ?? o matko , czyli co powinnam byc wdzieczna do końca życia ? haha :P

---> wiesz kilka miłych słów nie zmienia tego, iż nadal jesteś terrorystą ... :P

ej no a niby w jaki sposób ja mogę sprowadzac kogokolwiek z tego forum na złą drogę ? ja tu nikogo nie dotykam ...

ps musze Cię zasmucić, gdyż w tym piekle ja będę na etacie jako palacz, i będę podkładac pod wszystkie kotły, patelnie i garnki węgiel ...

i napewno zadbam o to byś ty i inni którzy tam trafią , nie zmarzli

#5673 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 22 kwiecień 2012 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Migotka nie sprowadza nikogo na złą drogę, nie wiem skąd ten pomysł.w każdym razie ja nie czuję się sprowadzony na złą drogę, wręcz przeciwnie.

Migotka, dobrze go podsumowałaś..... Terrorysta... hehe :)

#5674 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę jeśli chodzi o Niebo i Piekło to ja się przychylam do takiego wyobrażenia:

#5675 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę

małego plusa mam ?? o matko , czyli co powinnam byc wdzieczna do końca życia ? haha :P

O widzisz. Jak chcesz to potrafisz. Zasłużyłaś na kolejnego plusa. To już dwa które Ci dałem przez jeden wieczór. Musze przyhamować bo tak jeszcze kilka wieczorów i się tych plusów nazbiera.

ej no a niby w jaki sposób ja mogę sprowadzac kogokolwiek z tego forum na złą drogę ? ja tu nikogo nie dotykam ...

Dotykając to i mnie mogłabyś sprowadzić. Nawet nie stawiałbym większego oporu. Ale ty to robisz pisząc co jest okropne i tak samo okrutne jak kuszenie za pomocą skąpych strojów i odpowiednimi wymiarami ciała.

ps musze Cię zasmucić, gdyż w tym piekle ja będę na etacie jako palacz, i będę podkładac pod wszystkie kotły, patelnie i garnki węgiel ...

i napewno zadbam o to byś ty i inni którzy tam trafią , nie zmarzli

Dlatego albo będę gorszy od Hitlera, Stalina i Pol Pota tak aby sam Lucyfer gościł mnie w swoich komnatach, albo tak dobry jak św. Franciszek aby trafić do nieba. W sumie obojętnie jak, aby jak najdalej od ciebie.

O widzisz. Jak chcesz to potrafisz. Zasłużyłaś na kolejnego plusa. To już dwa które Ci dałem przez jeden wieczór. Musze przyhamować bo tak jeszcze kilka wieczorów i się tych plusów nazbiera.

Dotykając to i mnie mogłabyś sprowadzić. Nawet nie stawiałbym większego oporu. Ale ty to robisz pisząc co jest okropne i tak samo okrutne jak kuszenie za pomocą skąpych strojów i odpowiednimi wymiarami ciała.

Dlatego albo będę gorszy od Hitlera, Stalina i Pol Pota tak aby sam Lucyfer gościł mnie w swoich komnatach, albo tak dobry jak św. Franciszek aby trafić do nieba. W sumie obojętnie jak, aby jak najdalej od ciebie.

Wiesmag, dlatego trzeba się starać aby trafić do piekła...

#5676 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 24 kwiecień 2012 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę @Migotka każdy takie pesymistyczne piosenki daje w linkach a ja mam takie cuś

w piwnicy w balonie 20 litrów winka jest także nie braknie, to jak budzie? :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#5677 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 25 kwiecień 2012 - 16:08

Dziewczyna na gospodarkę

Migotka nie sprowadza nikogo na złą drogę, nie wiem skąd ten pomysł.w każdym razie ja nie czuję się sprowadzony na złą drogę, wręcz przeciwnie.

Migotka, dobrze go podsumowałaś..... Terrorysta... hehe :)

----> jeden jedyny, który nie uważa mnie za gada i potworka :)
dziękuję :)

Wiesmag, dlatego trzeba się starać aby trafić do piekła...

oj chyba sie zaciąłeś , bo kolejnych plusów jakoś widzę haha ;p

nie martw się nie będę Cię dotykać , ani nikogo innego z Was ;

ps na samego Lucyferka, nie zasłuzysz, bo mam z nim dobre układy i byle kogo nie przyjmuje, on selekcjonuje wybrańców i trzeba być wyjątkowym by zasłuzyć na audiencję u niego ... :P

@gregorius---> ja niestety nie piję wina ... :)

ALBO mi się wydaje,albo zauważam jakąś temdencję "wykruszonych facetów / rolników / antyrolników" na tym forum,

hmm jesli to przez mój wredny charakterek/ cięty ozorek czy coś w tym stylu - to z góry przepraszam hah :P

#5678 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 kwiecień 2012 - 17:33

Dziewczyna na gospodarkę

---->

ALBO mi się wydaje,albo zauważam jakąś temdencję "wykruszonych facetów / rolników / antyrolników" na tym forum,

Rolnicy ciężko pracują na swoich farmach żeby nadrobić z robotą bo zbliża się długi weekend i muszą zabrać swoje <cenzura> nad :jezioro ,morskie oko , Bieszczady i tym podobne miejsca w których puste <cenzura> poczują się docenione i wyjątkowe ... :unsure: .

A tak serio to główny lowelas tego tematu ma nowy temat z userką której nicku nie wyminie ,a reszta kolegów wzięła sobie do serca podstawową zasadę ,zarówno w biznesie jak i w życiu -czyli " co ja będę z tego miał ???" (z pisania z takimi <cenzura> )

Edytowany przez czacha17, 25 kwiecień 2012 - 18:20.

#5679 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę

----> jeden jedyny, który nie uważa mnie za gada i potworka :)
dziękuję :)

On przyjął inna metodę. Udaje grzecznego, miłego i kulturalnego chłopca aby zdobyć u dziewczyn politowanie i w ten sposób zasłużyć na ich łaski. Wychodzi z założenia, że najpierw przyjaźń aby później móc wykorzystać ofiarę. Najczęściej to się jednak kończy na tym pierwszym.

nie martw się nie będę Cię dotykać , ani nikogo innego z Was ;[

A szkoda...

ps na samego Lucyferka, nie zasłuzysz, bo mam z nim dobre układy i byle kogo nie przyjmuje, on selekcjonuje wybrańców i trzeba być wyjątkowym by zasłuzyć na audiencję u niego ... :P

To co muszę zrobić aby zasłużyć?

mm jesli to przez mój wredny charakterek/ cięty ozorek czy coś w tym stylu - to z góry przepraszam hah :P

Już tak sobie nie pochlebiaj.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5680 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 kwiecień 2012 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę @czacha17, no nie bądz taki tajemniczy, chociaż zdradź kto tutaj jest lowelasem w tym temacie.. ;) bo aż sam jestem ciekaw :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)