Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#5581 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Teraz taka miła. A jak prosiłem chociaż o kawałek makowca to wypięłaś się na mnie tyłkiem. Tylko nie wiem czy ładnym czy nie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:00
  •  

#5582 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę

a ja głupi myślałem że powód naszego rozstania był inny... Ale JD to miałem na wypasie, prawda?
Kolego, opanuj się trochę!

Dlaczego mam się opanować? Co jest w tym dziwnego że ,,*****,, kolegi @malopolanin64 ****************************? Może nic, ale to że kolega malopolanin64 w prywatnej wiadomości z własnej inicjatywy opisuje mi swoje genitalia jest już dość mocno nienormalne. Więc nie rozumiem dlaczego zabraniasz mi użycia ironicznego stwierdzenia że głupota jest tak samo duża jak wspomniana ,,********,,? Po za tym mam pełne prawo do wyrażania swoich opini, jeśli ją poprawnie sformułuje, choć to prawo moralne nie konstytucyjne, tak jak w tym przypadku. Rozumiem że to jest ograniczenie wolności słowa?

No to już jest lekka przesada !!!!!!!!!! +10% za wulgarne zwroty

Każde z wymazanych słów, znalazłem w najzwyklejszym słowniku języka polskiego z małą ilością haseł. Więc wątpię by były wulgarne. Wiesz co to jest lekka przesada? Jest to uznanie np. słowa ,,centymetrów,, za słowo wulgarne.

Edytowany przez damianzbr, 17 kwiecień 2012 - 19:07.

#5583 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:26

Dziewczyna na gospodarkę

Jaką masz pewność co do słuszności sprawy?

Nie mam. Bo dla Ziółki jest to słuszna sprawa, więc dlaczego nie pomóc. Ja tu tylko jestem narzędziem.

#5584 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:29

Dziewczyna na gospodarkę

Teraz taka miła. A jak prosiłem chociaż o kawałek makowca to wypięłaś się na mnie tyłkiem. Tylko nie wiem czy ładnym czy nie.

--->szczeście całe że co jak co,ale tego nigdy nie sprawdzisz

dlaczego jestem miła ? bo nie chce by została ci po mnie taka trauma jak po tym ciosie, który otrzymałeś od byka...
jakby to potem, wyglądało ?- "StasiekS, zaczął się jąkać, moczyć,itp przez Migotke"..

#5585 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę

--->szczeście całe że co jak co,ale tego nigdy nie sprawdzisz

Żałuj. Chyba, że się czegoś wstydzisz. Jeżeli tak to dobrze robisz. Byłbym wtedy bezlitosny.

dlaczego jestem miła ? bo nie chce by została ci po mnie taka trauma jak po tym ciosie, który otrzymałeś od byka...
jakby to potem, wyglądało ?- "StasiekS, zaczął się jąkać, moczyć,itp przez Migotke".

Dobrze, że pozbyliście się tej krowy bo miała na ciebie zły wpływ. Czytając ciebie można dojść do wniosku, że się jeszcze nie wyleczyłaś z tej traumy. Ale się nie martw, czas goi rany(tak mi mówiła koleżanka z psychologi, jednocześnie informuje, że nie byłem jej pacjentem). Może zakochasz się w innej krowie i będziecie żyć długo i szczęśliwie.

Edytowany przez StasiekS, 16 kwiecień 2012 - 22:36.

#5586 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:41

Dziewczyna na gospodarkę ps StasiekS - strone wczesniej napisales że mi oddasz z nadwiązką... - nie byłabym tego taka , pewna... co jak co ale jak jedynym twym sposobem jest straszenie biciem, to troszke mi cie szkoda... , zaczynam sie o ciebie martwić... nie dośc że nie dowidzi to jeszcze z zaburzeniami ... oj chyba posiedze z toba dlugo w poczekalnie do specjalisty ;/

jak mi bedziesz chciał oddać, to wynajme jakiegos kolege z af , dobrze zaplace i zrobi pozadek hahaa

haha no jak nic trzasne w palnik ciebe haha ;p
musze sie zakochac haha
hmm no to jak nic chybajedziemy do Wrocławia ...

#5587 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę

Nie mam. Bo dla Ziółki jest to słuszna sprawa, więc dlaczego nie pomóc. Ja tu tylko jestem narzędziem.

Nie zrozumiałeś mnie, mówisz że lubisz być wykorzystywany w słusznych sprawach...
Więc pytam, jaką masz pewność że ziolka-i sprawa jest słuszna? Może jest zupełnie inaczej niż mogło by ci się wydawać i zostaniesz wykorzystany w niesłusznej sprawie, a tego przecież nie lubisz jak wspomniałeś... Widzisz, gdybym cię nie otrzeźwił został byś wydymany przez ziolkę... Oj bracie, piwo mi wisisz za tą przysługę.

#5588 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 22:48

Dziewczyna na gospodarkę A kto zaczął mnie straszyć nożem? Ja tylko zastosowałbym obronę konieczną.

jak mi bedziesz chciał oddać, to wynajme jakiegos kolege z af , dobrze zaplace i zrobi pozadek hahaa

Napisz jeszcze, że zapłacisz w naturze to ci jeszcze pola szpadlami przekopią.

musze sie zakochac haha

Jak nie będzie to dla ciebie problemem, napisz nam jak od kuchni, wyglądała miłość lesbijska między Tobą a tą krową? Nie miałyście obaw co do przyszłości? Czy zaakceptują Was rodzice? Czy będziecie w stanie się utrzymać? Czy byłabyś w stanie trzymać ją za racicę w rzeźni aby chociaż trochę ją podnieść na duchu?

Nie zrozumiałeś mnie, mówisz że lubisz być wykorzystywany w słusznych sprawach...
Więc pytam, jaką masz pewność że ziolka-i sprawa jest słuszna? Może jest zupełnie inaczej niż mogło by ci się wydawać i zostaniesz wykorzystany w niesłusznej sprawie, a tego przecież nie lubisz jak wspomniałeś... Widzisz, gdybym cię nie otrzeźwił został byś wydymany przez ziolkę... Oj bracie, piwo mi wisisz za tą przysługę.

Zależy dla kogo jest to słuszna sprawa. Dla ciebie nie jest ale ziółka uważa inaczej. A ja jako narzędzie nie zastanawiam się nad tym.

#5589 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę haha to ty sie boisz noża ? on taki malutki, a ty ?? haha

nie martw sie mlody rolnik jestem, wiec zapłace banknotami, ps. za taki tekst , na żywo juz dawno byś oberwał - uwierz..., a tak, chowając sie za ekranikiem, myśle ze masz te 5 cm i sie chwalisz nie wiem czym , na żywo bałbyś sie podejść do kogokolwiek z nas .... (a taki ktoś, kto jest mocny tylko w buzi , na odległość obraża i drażni wszystkich nie ma dla mnie i zapewnie dla niektóych na tym forum zerowego uznania...)

hmm jeśli chodzi o krówkę, to musze cię zmartwić , nasze relacje były jak najbardziej na miejscu, świetnie sie dogadywałyśmy, mogłysmy na siebie liczyć, mogłam do niej mówić, dawała mleko z którego można było robić pyszne ciasta, maslo i pić schłodzone z kawałkiem drożdżówki czy innego wypieku, moi rodzice ?- jak najbardziej nas akceptowali, nie musisz sie o to bać, niestety, wszystko co dobre szybko sie konczy , bo juz jej nie ma ...,
ale co ty o tym możesz wiedzieć ?
w tym momencie mówie jak najbardziej serio - ktoś taki jak ty , kto zwierzatka pewnie widzi w telewizji, nia ma zielonego pojecia o niczym, bo czlowiek przywiązuje sie do zwiarząt, tak samo osoba, która kocha konie, psy, krowy czy inne zwierzątka -

ciebie to głupio śmieszy , ale mnie akurat nie, bo jak cos lubisz to tak samo zgadzasz sie na to by za to odpowiadac, i tak samo musisz karmić, pielęgnowaćć, wyrzucac obornik, ale czy ty o tym masz jakies pojecie ?
wydaje mi sie ze nie masz go ani w dziedzinie rolnictwa , ani w kontaktach z kobietami, bo tak samo jest z ludzmi, jeśli kogoś lubisz, czy kochasz, to idziesz na kompromis, starasz sie zaakceptowac pewne, wady, niedociągnięcia...

Edytowany przez Migotka, 16 kwiecień 2012 - 23:18.

#5590 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę Sprawa nie może być jednocześnie słuszna i nie. A kto i jak sobie ją wyobraża to już kwestia osobista, na którą wpływają różne czynniki. Zenek zabija 60 letnią babcię, dla 100 zł. Dziadek powie: Zenku nie zrobiłeś słusznie, A Zenek: jak to nie, teraz mam 100 zł. Myślę że znasz pojęcie ,,złudzenie,,. A ty wciąż nie wiesz czy ziolko żyje ze złudzeniem słuszności sprawy czy ja niesłuszności. Posłuchaj się starego qmpla i nie daj się wydymać ziolce...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5591 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 16 kwiecień 2012 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę nikt nie jest idealny- bo tacy ludzie, nie istnieją, zaraz napewno znajdzie się ktoś cwany i powie że on się zalicza do takich,
no cóż... świadczy to o jego "pyszości..."
w każdym bądź razie chce naiązać, do tego że temat zaczyna byc mijany bokiem...,

StasiekS---> mogę cię o coś zapytac ? bo ten temat brzmi ;"DZIEWCZYNA NA GOSPODARKE", ----->

1) powiedz mi co wspólnego z tematem masz ty ?

2) co wnoszą twoje posty ?

3) co daje to że udajesz twardziela, skoro siedzisz z mokrym pampersem ?

4) czy ta anonimowość/ możliwość chowania za ekranem/ popisywanie/ cwaniakowanie- podnoszą cie na duchu i pomagaja uwierzyc w siebie ?

bo do pewnego momentu temat idzie swoim torem rozmawiaja sooby w związkach i te które szukają partnrów, dzielą sie doświadczeniami, przemysleniami ,
----> a ty ?
co ty wnosisz i reprezentujesz swoją osobą ? ja w tym momencie pytam zupelnie serio, osoba z klasą starałaby się to przemyśleć i rozważyć...

pozdrawiam wszystkich ktorzy czytaja
dobranoc

Edytowany przez Migotka, 16 kwiecień 2012 - 23:19.

#5592 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 23:50

Dziewczyna na gospodarkę Ależ wypracowanie. I to wszystko dla mnie.
Co wnoszę do tematu? To samo co ty odpisując mi na moje posty czy innych. Ten temat się już dawno skończył. Co chwilę tylko powtarzają się zdania "Żadna dziewczyna nie chce na gospodarkę przyjść" i takie same odpowiedzi typu "Kobiety to zło i się nie znają". Czasami coś pojawi się kontrowersyjnego typu "wygląd vs charakter" czy coś o homoseksualizmie. Teraz ten temat to taki jeden wielki spam, gdzie toczą się luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Co do mnie. Nie rozgryzłaś mnie. Ale kombinuj dalej bo to ciekawe, co ludzie potrafią stworzyć na temat innych, po kilkunastu napisanych postach z których większość to jakieś głupoty o wszystkim i o niczym.
Ale dla poprawy Twojego samopoczucia zgodzę się z Tobą. Noszę jeszcze pampersy bo w nocy się moczę. W dzieciństwie przezywali mnie grubas więc nie wychodzę z domu a z kobiety które widuje to moja mama i siostra. Oczywiście gram jeszcze w internetowe gry i udzielam się na różnych forach aby poprawić sobie samopoczucie, wyśmiewając się z innych.

Sprawa nie może być jednocześnie słuszna i nie. A kto i jak sobie ją wyobraża to już kwestia osobista, na którą wpływają różne czynniki. Zenek zabija 60 letnią babcię, dla 100 zł. Dziadek powie: Zenku nie zrobiłeś słusznie, A Zenek: jak to nie, teraz mam 100 zł. Myślę że znasz pojęcie ,,złudzenie,,. A ty wciąż nie wiesz czy ziolko żyje ze złudzeniem słuszności sprawy czy ja niesłuszności. Posłuchaj się starego qmpla i nie daj się wydymać ziolce...

Tylko popadłeś już w skrajność bo podałeś przykład zachowania które jest potępiane chyba we wszystkich kulturach. Zabicie kogoś bliskiego dla 99% ludzi jest czymś złym. Ale zemsta na partnerze już tak jednoznacznie nie będzie odebrana. Bo ludzie będą różnie ja postrzegać. Dla Zenka, Mietka czy Anki będzie ona niedopuszczalna ale dla Heńka, Janka czy Zośki już tak. Leszek i Marysia mogą nie mieć zdania bo będą mieli mieszane uczucia. Niektóre czynności oceniamy obiektywnie (kradzież, gwałt czy zabójstwo) bo to nam wpojono w dzieciństwie i z tym się nikt nie kłóci. Ale inne, bardziej nam osobiste już musimy subiektywnie (porzucenie, cierpienie, znęcanie, samotność czy zemsta-ale nie zabójstwo w zemście czy coś innego z KK) bo każdy człowiek ma inne definicje tego jak i różną moralność czy wrażliwość.

Edytowany przez StasiekS, 16 kwiecień 2012 - 23:54.

#5593 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 17 kwiecień 2012 - 05:48

Dziewczyna na gospodarkę zauwazylem ze kilku panow ma tu kmpleks wyzszosci,a ich udzial na tym forum polega jedynie na wymieszaniu z blotem innych,szczegolnie kobiet ale w zeczywistosci pewnie jest odwrotnie.pozdrowil
Zetor Team.

#5594 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 17 kwiecień 2012 - 07:51

Dziewczyna na gospodarkę temat brzmi dziewczyna na gospodarke ale takich już nie ma uciekły do miasta i koniec wrócą dopiero jak je zostawi ktos z dzieckiem albo kariera jej sie nie udała i wtedy szukaja frajera ,to juz nie patrza ze rolnik byle by ktos je utrzymaywał jak rodziców bogatych nie mają wiec trzeba o czym innym nawijac np o plackach

Edytowany przez agrouki, 17 kwiecień 2012 - 07:53.

#5595 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 17 kwiecień 2012 - 09:40

Dziewczyna na gospodarkę

ps StasiekS - strone wczesniej napisales że mi oddasz z nadwiązką... - nie byłabym tego taka , pewna... co jak co ale jak jedynym twym sposobem jest straszenie biciem, to troszke mi cie szkoda... , zaczynam sie o ciebie martwić... nie dośc że nie dowidzi to jeszcze z zaburzeniami ... oj chyba posiedze z toba dlugo w poczekalnie do specjalisty ;/

musze sie zakochac haha

kto się czubi ten się lubi,

#5596 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 18:35

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko popadłeś już w skrajność bo podałeś przykład zachowania które jest potępiane chyba we wszystkich kulturach. Zabicie kogoś bliskiego dla 99% ludzi jest czymś złym. Ale zemsta na partnerze już tak jednoznacznie nie będzie odebrana. Bo ludzie będą różnie ja postrzegać. Dla Zenka, Mietka czy Anki będzie ona niedopuszczalna ale dla Heńka, Janka czy Zośki już tak. Leszek i Marysia mogą nie mieć zdania bo będą mieli mieszane uczucia. Niektóre czynności oceniamy obiektywnie (kradzież, gwałt czy zabójstwo) bo to nam wpojono w dzieciństwie i z tym się nikt nie kłóci. Ale inne, bardziej nam osobiste już musimy subiektywnie (porzucenie, cierpienie, znęcanie, samotność czy zemsta-ale nie zabójstwo w zemście czy coś innego z KK) bo każdy człowiek ma inne definicje tego jak i różną moralność czy wrażliwość.

Przyznam się że byłem nie kulturalny i przeczytałem tylko dwa pierwsze zdania, dlaczego? Bo udajesz że mnie nie rozumiesz, dzięki czemu odpisujesz nie na temat byle twoje było na wierzchu...

#5597 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę hasło na dziś
dziewczyna jest jak media markt nie dla idiotów

#5598 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 kwiecień 2012 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę no Cinek , coś w tym jest... ;) trzeba to przyznać...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5599 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę

hasło na dziś
dziewczyna jest jak media markt nie dla idiotów

I podobnie jak ta słynna reklama Media Marktu to tylko puste słowa...tylko rozejrzyjcie się ilu idiotów (nie wyłączając mnie :D ) ma dziewczynę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5600 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę bo idioci mają dziewczyny z reklamy biedronki codziennie niskie ceny