Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34942 odpowiedzi na ten temat

#5481 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 14:47

Dziewczyna na gospodarkę @wiesmag pisał odnośnie do mnie.
a co wypowiedzi @ania25 racja bo pewnie ani Martina ani Finn nie chcą aby to co między nimi wyciagane było na forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:23
  •  

#5482 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 15:11

Dziewczyna na gospodarkę @FINN-właśnie,nie zrozumiałeś-odniosłem się do tego co pisałeś wyżej-wprawdzie nie do mnie,ale się odniosłem-może nie potrzebnie-może się pogubiłem-ot i tyle.
chwalić to się kiedyś chwaliłeś fajną dziewuchą,tym co między wami jest-to jest dopuszczalne.

@małopolanin-to że ktoś w kuchni i przy sprzątaniu się dzieli obowiązkami jest OK.-tyle że nie wszędzie tak jest-a to że facet w kuchni nic nie robi i nawet nie miesza się do sprzątania,nie zawsze wynika to z męskiego szowinizmu-moja żona nie życzy sobie żebym jej w kuchni i przy sprzątaniu pomagał-gdybym coś ugotował(a potrafię)mógłbym ją urazić-takie wychowanie wyniosła z domu rodzinnego-czy to jest złe?

#5483 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 kwiecień 2012 - 15:22

Dziewczyna na gospodarkę @wiesmag, aha... ok teraz rozumiem :) bo ja mam podobne podejście co Ty do osób, które się przechwalaja, a sam nie lubie się chwalić... zaufanie i szacunek ludzi wole zdobywać tym kim jestem, a nie to co mam lub mógłbym mieć... i dla tego cos mi nie pasowało w twoim poście ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5484 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2012 - 16:02

Dziewczyna na gospodarkę @Finn - pozwolisz że zadam ci pytanie , z perspektywy czasu jak ci się wydaje ,związek na odległość ma szansę na szczęśliwy finał ??? (to znaczy związek na całe życie ,rodzina ,dzieci itd ).

I drugie pytanie - wierzysz w to że facet może być rolnikiem ,prowadzić gospodarstwo ,a dziewczyna będzie pracować w innym zawodzie ( po za gospodarstwem ) i jak się spotkają wieczorem w domu to znajdą wspólny temat i mogą tak żyć latami ,to znaczy że on będzie zajmował się rolnictwem a jego "pani " będzie miała własne życie zawodowe ( po za gospodarstwem ).

Pozdro dla farmerów i farmerek ;)

#5485 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 16:45

Dziewczyna na gospodarkę @czacha, uważam ,że tak. Zwiazek na odległość ma szanse na szcześliwy finał, Ale to jest uwarunkowane od wielu czynników, które się spełni to wtedy można mówić że się udało... powiem Tobie gdybym dostał szanse od losu na inny związek na odległość, bez wachania spróbowałbym jeszcze raz
na drugie pytanie, tak jak najbardziej, moi rodzice tak mają, ojciec pracuje w gospodarstwie, a mama w szkole. i powiem wam,ze ja nie chciałbym aby moja zona pracowała w gospodarstwie razem ze mną, i nie mam na mysli tutaj tego, ze jest dodatkowa kasa, ale to ,że druga osoba może rozwijać się zawodowo oraz rozwijać swoje pasje i zainteresowania... nie chem aby gospodarka była i mojej żonie kula u nogi, bo wystarczy, że mi jest...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#5486 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę

@małopolanin-to że ktoś w kuchni i przy sprzątaniu się dzieli obowiązkami jest OK.-tyle że nie wszędzie tak jest-a to że facet w kuchni nic nie robi i nawet nie miesza się do sprzątania,nie zawsze wynika to z męskiego szowinizmu-moja żona nie życzy sobie żebym jej w kuchni i przy sprzątaniu pomagał-gdybym coś ugotował(a potrafię)mógłbym ją urazić-takie wychowanie wyniosła z domu rodzinnego-czy to jest złe?

Nie no ok, teraz po objaśnieniu spoko ale tak to czuć było szowinizmem w Twojej wypowiedzi i ja tak to odebrałem i tak zrozumiałem a to dla mnie jest niezbyt w porządku (chodzi o męski szowinizm) ale jeśli tak dzilicie sie rolami i to wynika ze wspólnej rozmowy to jak najbardziej fajnie.

#5487 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 17:22

Dziewczyna na gospodarkę Dlaczego w dzisiejszych czasach jak poprosisz kobietę o posprzątanie albo ugotowanie to zaraz nazwie Cię szowinistą? Dlaczego niektóre młode dziewczyny lansują się na wyzwolone i chwalą się tym, że z kuchnią czy mopem nie mają nic wspólnego? No może jedynie jak idą do lodówki po jogurt albo jak odgrzewają obiad od mamy. Do tego należy dodać mężczyzn, którzy coraz częściej przejmują kobiece obowiązki, bo ich księżniczka nawet nie potrafi jajecznicy usmażyć ponieważ nie została do tego stworzona dodając później, że żyjemy w XXI wieku i nie godzi się aby tak przedmiotowo traktować kobiety a takie zachowanie ze strony mężczyzn świadczy o zacofaniu. Czy tylko mi się tak zdaje, że obecnie kobiety mają więcej testosteronu niż mężczyźni których czasami jest już ciężko odróżnić od kobiet? I co to za moda na te lewackie słówka typu szowinizm, rasizm, antysemityzm czy homofobia?

Edytowany przez StasiekS, 16 kwiecień 2012 - 17:26.

#5488 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2012 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę @FINN -Widzę że masz w sobie jeszcze optymizm i wiarę że będzie dobrze ,może masz wrodzony optymizm a może to przez to że jesteś młodszy ,ja też kilka lat wstecz wierzyłem w związki na odległość i w to że jeśli jest się człowiekiem z zasadami to można poznać kogoś fajnego ,ale lat mi przybyło a optymizmu ubyło .
Na dzisiaj jeśli chodzi o kobiety to wiem że jedyna zasada jaką należy się kierować to brak zasad i każdy przypadek jest inny ,to że dziewczyna mówi że gospodarka jej nie przeszkadza to g.... prawda , nie powiem że 100% ale większość dziewczyn nie chce wiązać się z rolnikami ,nie wiem czy się tego wstydzą czy bardziej boją ,ale jak jest już blisko życiowych wyborów to mówią NIE ,nie bo nie i koniec tematu .
Kolejne moje spostrzeżenie to takie że kobiety o jednym rzekomo marzą ,a drugie wybierają -to znaczy mówią że nie lubią jak facet pali ,pije i jest lekko duchem ,ale jak już mają wybrać to zazwyczaj wybierają tego pijaczka i cwela ,a ten grzeczny no cóż -panu juz dziękujemy .

@FINN co do tego czy kobieta jest potrzebna w gospodarstwie to moim zdaniem zależy od produkcji ,bo np . 100 krów dojnych sam dasz radę dopilnować bo dojarki ,paszowozy , prasa rolująca itd. to wierzę że można temat ogarnąć ,ale zupełnie inaczej jest w działach specjalnych gdzie większość prac wykonuje się ręcznie ,a jak wiadomo po mimo że bezrobocie jest jakie jest to trudno znaleźć kogoś do pracy na stałe .

Pozytywne jest to że nie którym rolnikom udaje się znaleźć wartościowe kobiety ,które też lubią pracować na wsi , i to panowie powinno być nasze motto ,że jeśli jemu się udało ,to dlaczego nam ma się nie udać ? ." Szukajcie a znajdziecie ..."

#5489 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:08

Dziewczyna na gospodarkę @czacha17, no wiesz, mam pewne zasady i mimo to bede sie nimi dalej kierował, trudno , kto ma miękkie serce musi mieć twardą d... ,
a co do wyborów dziewczyn to lepiej na ten temat nie wchodzić, bo może się któremuś oberwać ;) po prostu, jak sobie pościeli to tak się wyspi i tyle... ;) grunt abym ja sobie tak pościelił abym zawsze co ranek wstawał wyspany i pełen energii do działania :) a taka się znajdzie na pewno, że razem wstaniemy wyspani i pełni energii :)
a co do gospodarki to nie jestesmy sami, ale niestety z własnego wyboru mamy kule u nogi... której nie mozna się tak łatwo pozbyc... ja sam kiedys poznałem dziewczynę , która pochodzi z gospodarki i na samym początku powiedziała stanowczo, że ona na gospodarke nie pójdzie.. i powiem tobie , że mi się to spodobało, bo od razu powiedziała jak sprawa stoi i zostaliśmy na stopie koleżeńskiej ;) i nikt do ni kogo nie miał żadnych pretensji
a co do prowadzenia gospodarstwa to wiadomo,że można to jakoś dogadać, ale wtedy konieczne jest podzielenie obowiązków domowych, bo chyba wiadomo, ze nie bede leciał z pola aby ugotowac obiadek dla zony jak bedzie wracać z pracy, lub rzucać roboty bo trzeba w domu posprzątać, bez przesady...

@stasiekS , masz racje, jak się patrzy na nie które dziewczyny to aż mozna się załamac, jak to ma lewe rence do roboty, a i na co niektórych facetów to szkoda gadać... no ale widać tak nie którym jednostkom odpowiada, więc jak im tak wygodnie to niech tak mają... ;)
co do stareotypów, to ja jestem typowym przykładem faceta że przez żołądek do serca :D ale spokojnie, ugotować potrafię co nieco , więc z głodu nie umrę , ale uważam , że jak kobiece rączki zrobią obiadek to smakuje lepiej niż w najdroższej restauracji ;) i nigdy się nie nudzi ;)

#5490 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę Sorry że się wtrącę ale jak ktoś ma 100 dojnych sam dopilnować (mimo owych dojarek itd) to naprawdę kobieta nie jest mu potrzebna-a właściwie taki ktoś nie jest potrzebny kobiecie-bo co komu ktoś kogo nie ma na okrągło w domu ?100 dojnych to 100 cieląt i 100 młodzieży-kobieta tego ktosia na sam początek powinna twardo postawić sprawę-Rysiek ale do łóżka muszę kogoś mieć ! :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5491 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę A Rysiek
Poczekaj, idę po sąsiada :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5492 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę ale ten sąsiad to chyba po to aby krów dopilnował ;)

#5493 Share ziolka1224

ziolka1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim chów - hodowla zwierząt i ogólnie rolnictwo

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę Ja poznałam kiedyś chłopaka podobało mu sie , to że lubię pracować w gospodarstwie to mu się podobało , ale jak już zaczęłam z nim rozmawiać o rolnictwie to okazał się w tym temacie mniej zorientowany niż ja noo i nie ukrywam troszke zacofany... póżniej dowiedziałam sie że jest strasznie leniwy i tak naprawdę dziewczyny szukał tylko do roboty... a laski wyrywa na john deera .. totalny wieśniak

#5494 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę No toć chyba nie do łóżka :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5495 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę @jaro-jak ten ktoś ma sto dojnych to już te dwa "cycki"nie robią różnicy.

#5496 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2857 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę

Ja poznałam kiedyś chłopaka podobało mu sie , to że lubię pracować w gospodarstwie to mu się podobało , ale jak już zaczęłam z nim rozmawiać o rolnictwie to okazał się w tym temacie mniej zorientowany niż ja noo i nie ukrywam troszke zacofany... póżniej dowiedziałam sie że jest strasznie leniwy i tak naprawdę dziewczyny szukał tylko do roboty... a laski wyrywa na john deera .. totalny wieśniak

a ja głupi myślałem że powód naszego rozstania był inny... Ale JD to miałem na wypasie, prawda?
Kolego, opanuj się trochę!

Edytowany przez danielhaker, 16 kwiecień 2012 - 20:09.

#5497 Share ziolka1224

ziolka1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr wręcz przeciwnie troche się już rozsypywał :P a wiesz ja i tak wolę FENDTA

#5498 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2857 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę że się rozsypywał to się rozsypywał, ale laski na niego leciały i to się liczy. I nie bajeruj tu na forum że zostawiłaś mnie bo byłem zbyt leniwy. Mniej honor i przyznaj się że odeszłaś z Mietkiem tylko dlatego że miał fenda.

#5499 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę To teraz wyrażenie "słaby w łóżku" ma nowy synonim, że tak o lenistwie piszecie?

Edytowany przez StasiekS, 16 kwiecień 2012 - 19:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5500 Share ziolka1224

ziolka1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę miał fenda , a teraz kupuje claasa tukana...
ale twe lenistwo było głównym powodem, lecz nigdy nie zapomne Ci tego że na sprzęt dla mnie(widły i szypa) kasy troche sypnełeś i wygodnie się nim pracowało , co widać po efekcie (ogromne bicepsy) ...