Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#5401 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 15 kwiecień 2012 - 15:01

Dziewczyna na gospodarkę Popieram poprzednika. Droga to nie piaskownica i to należy zapamiętać. Dużo osób jeździ szybko dla szpanu i byle by się popisać a czasami kończy się tragicznie i jak to ojciec mówi ( jest strażakiem) siedzą i płaczą później na rowie lub krawężniku co oni zrobili, a życie już nie wrócisz. Myśleć trzeba na drodze za siebie i za innych. Nie mówie że jestem przykładowym kierowcą bo też lubie czasami jeździć szybko, ale przede wszystkim staram się jeździć z głową i rozwagą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:17
  •  

#5402 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 15 kwiecień 2012 - 15:37

Dziewczyna na gospodarkę Więc ja popieram Was obydwu ;) To, że ktoś szybko jeździ nie znaczy że dobrze jeździ i każdą sytuację na drodze opanuje. U mnie norma to 100km/h i nie znoszę ''dyskoteki na kółkach'' dla mnie to głupie szpanerstwo i nic mądrego.

Dawno mnie tu nie było widzę, że bardzo ciekawe wątki były poruszne i nie zabrakło sprzeczek. Pozdrawiam :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#5403 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2817 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 15:56

Dziewczyna na gospodarkę Hipokryzja w naszym kraju sięga zenitu. roltech, wyjdź na drogę i jako pierwszy rzuć kamieniem w kierowcę który przekroczył prędkość.

#5404 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 16:05

Dziewczyna na gospodarkę nie no wszyscy jesteśmy aniołkami za kierownicą :lol: -wyprzedzamy tylko beznadziejnych "pierdołów ","zawalidrogę",a jeśli już jesteśmy wyprzedzani to przez kompletnego wariata,szaleńca.

#5405 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 16:43

Dziewczyna na gospodarkę Spójrzcie tu na Statystykę dnia : http://www.policja.pl/ lub http://dlakierowcow....iesiecznym.html i nie mówmy że drogi są złe itp. prędkość trzeba dostosować do istniejących warunków na drodze.

Edytowany przez Sadek, 15 kwiecień 2012 - 17:01.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#5406 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:08

Dziewczyna na gospodarkę

Hipokryzja w naszym kraju sięga zenitu. roltech, wyjdź na drogę i jako pierwszy rzuć kamieniem w kierowcę który przekroczył prędkość.

Ale to tylko gdzieś w górzystym terenie-na nizinach szybko zabrakłoby kamieni :D .
@Sadek-drogi nie są złe ?-daj spokój chłopie-drogi są tragiczne (przynajmniej po tej stronie Wisły)-swoją drogą fajnie jest wyjechać na zachód od Wisły-jeżeli chodzi o drogi to inny świat....

#5407 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę

Więc jaki morał z tego: dziewczyny mówicie co chcecie mieć czy robić, a mężczyźni nie myślcie że jesteśmy wymagające. Mówmy do siebie o wszystkim, a na prawdę nie będzie potem problemów. Mówię z własnej autopsji po ostatnim związku. Dużo nie domówień bo to bo tamto i to z obu stron i skończyło się jak się skończyło...

Dobre słowa, Marto. Ale to nie tylko morał do Dziewczyn, do chłopaków również... Szczerość na pierwszym miejscu, i nie bójcie się mówic prawdy drugiej osobie, bo jesli ta prawda ją urazi lub sprawi , że od was odejdzie. To znaczy, że ta osoba nie była warta waszego czasu... Lepiej powiedziec prawdę i otwarcie mówić o swoich oczekiwaniach wobec drugiej osoby... i niech się dzieje co ma sie dziać... nie ma sensu tego skrywać w sobie, bo wtedy tylko to jeszcze bardziej nas przytłacza, a wtedy wystarczy tylko kropla, aby się przelało, a wtedy to już nie ciekawie się robi....

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5408 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:57

Dziewczyna na gospodarkę no ja mówie prosto z mostu czego chce od dziewczyny sexu

#5409 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę i powiedz, że to dostajesz od razu...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#5410 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę tak dostaje z liscia od razu . pytałem dziewczyny kiedys które poznałem czy ze ktos ma gospodarstwo i czy je to odstrasza i wszyskie odpowiedziały TAK

Edytowany przez agrouki, 15 kwiecień 2012 - 18:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5411 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę to na efekty nie musisz długo czekać...;)

#5412 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:44

Dziewczyna na gospodarkę

By do tego nie dopuścić facet powinien mieć jaja i pokazać kobiecie gdzie jej miejsce, ale zawsze o nią dbać i szanować.

Panowie bez jaj, patrzcie się i uczcie jak to się robi.
!

#5413 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę no StasiekS tylko nie mów, ze swoja Kobiete, tez tak "wyszkoliłeś" bo jak dla mnie to idiotyczne....

#5414 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę W naturze ssaków to zawsze samica szuka i podrywa partnera (gesty ciała, ... rozwiń całośćferomony, nawoływanie) a nie partner samicy (nie jesteśmy papugami ani gołąbkami wykonującymi idiotyczny taniec godowy przed partnerką i strojącymi się w kolorowe piórka). Partner co najwyżej może imponować swoimi zdolnościami albo tym czym obdarzyła go natura. U ssaków to dobre geny - bujny wyrazisty zarost, siła, zdolności zapewniające przetrwanie potomstwu, własne terytorium i inteligencja. Nie można szukać kobiety na siłę. Ona sama Ciebie wybierze jak się jej spodobasz i uzna że zapewnisz jej bezpieczeństwo. To kobieta wybiera, faceta który ma ją wybrać ! ( powtarzała mi to moja dobra koleżanka)Wielu facetów poległo bo chciało poderwać dziewczynę - dostało kosza. Jak zostali wybrani to albo panienka głupia była, mało wymagająca albo desperacko chciała kogoś na siłę, żeby nie być sama to brała co się trafi. Potem mamy taką sytuację że kobieta złapała się na dobry bajer, samochód, włosy na żelu albo sterydowy sześciopak i żałuje jaka głupia była bo facet jest inny niż myślała i często okazuje się damskim bokserem.

Edytowany przez endzit, 15 kwiecień 2012 - 19:00.

#5415 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę Za żadne pieniądze bym nie dała sie namówić do czegoś takiego. To upadlające...

Edytowany przez martina, 15 kwiecień 2012 - 19:01.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#5416 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę piraci drogowi to jedno
ale ograniczenia do 40 kmh to gruba przesada,może były potrzebne gdy sie jedzie starym maluchem albo syręka ,ale nie przy dzisiejszych samochodach

#5417 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę @endzit, no powiem tobie ze dobrze to ujełeś... dodam tylko, że nie warto szukać na siłę, bo nie warto, czasami warto poczekać aż znajdzie się ta osoba, która zawładnie waszymi zmysłami i to bez wyjątku... a powiem ,ze to za***iste uczucie :D tylko, wtedy gorzej jak się już tej osoby nie widzi....
Powiem, że dziewczyna/ kobieta bierze to co się trafi, jak dla mnie po prostu nie ma szacunku do samej siebie i swojego ciała... bo może być tak, że jak bedzie z kimś pierwszym lepszym to pojawi sie ktoś kto bedzie jej wart, ale ten ktoś widząc, że dziewczyna się nie szanuje to nawet na nią nie spojrzy, bo uzna, że na niego nie zasługuje... Ale widać kobiety bradziej lecą na wygląd i to co facet ma za soba(majątek, kasa) a nie to co ma prawdziwego do zaoferowania.. a potem trafiają na takich bokserów, lub tkwią w związkach bez miłości , albo ma pantofla, abo takiego co ją zdominuje, lub jest ze względu na dzieci... a jak wiadomo, nie o to chodzi , aby być , byle nie byc samemu ale o to aby być z kimś , do kogo zawsze będziemy wracać myslami i ciałem i nie bedziemy rozglądali za innymi...

#5418 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę

no StasiekS tylko nie mów, ze swoja Kobiete, tez tak "wyszkoliłeś" bo jak dla mnie to idiotyczne....

Tak to nie. Mam już psa więc po co mi kobieta z takimi "funkcjami". Po drugie po co jej zawalać pamięć dodatkowymi zadaniami, możliwościami. Jeszcze zapomni jak zrobić pranie i weź od nowa szkol.

#5419 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS Dziwne masz podejście ja bym tak nie mógł postępować z kobietą je powinno sie szanować i troszczyć o nie a nie rozkazywać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5420 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę Dobra dziewczyna sama powinna nauczyć się prać, prasować i gotować. Są instrukcje i książki kucharskie. Ja tam wszystkiego sama się nauczyłam, bez łaski!

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D