Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34865 odpowiedzi na ten temat

#5241 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 12 kwiecień 2012 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę hah jakbym miala taki wybor to i tak wolałabym się przytulać, mimo wszystko ...

hah, udaje sie do czasu, mi sie z reguły udawały spotkania z policjantami, randka z radarem to po raz pierwszy ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:39
  •  

#5242 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 12 kwiecień 2012 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę To ile ty jechałaś?? Albo inaczej jakie było ograniczenie na tej drodze??

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#5243 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 12 kwiecień 2012 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę bylo 60, ja jechałam 100 , dobrze że i tak do 100 zwolniłam

#5244 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę Dlaczego @Migotka boisz sie punktów, one nie gryzą a tak odrazu Ci prawka nie odbiorą a i dopłacać do nich nie musisz... (nie rozumiem takiego szumu wokół tych punktów) bo większość z Nas tutaj dziennie przekracza przepisy że kwalfikują się do zabrania prawo jazdy. Sam mam prawko 5 lat, kilka spotkań z włądzami, fotoradar ustrzelony narazie jeden ale zero punktów na koncie dodam że zrobione już dobrze ponad 200tyś kilosów i punkty jakoś bym sie nie przejął...

#5245 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 12 kwiecień 2012 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę hmm jak ja jade ze szkoły po całym dniu wk....iony tym ich pieprzeniem (nauczycieli) i by mnie ściągneli za prędkośc to by było kiepsko narazie 0 pk

#5246 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 12 kwiecień 2012 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę @ Martina ale ty jesteś niegrzeczna dziewczyna :rolleyes:

#5247 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 23:48

Dziewczyna na gospodarkę E tam punkty już liczycie a może nieczytelne blachy były a autem pewnie mama jub z rodziny ktoś jechał nie ma się martwić co na zapas :P W zeszłym roku znajomu kupił sobie nowego pasożyta 6teczke no i chłopacyw przeciągu tygonia go niestety namierzyli ale tylko 200 i 4 punkty dostał i to przeżył ale co w domu się nasłuchał bo jego z nim jechała to lepiej nie mówić <_< , nastepnego dnia jego wzieła auto a on z kolegą do roboty jechal nieztety zaspała do pracy i jeszcze korek do władysławowa więc but a tu jeszcze tajniacy byli wyprzedzani po drodze i ogulnie nazbierało się strzałem przez ok 20s. 21 punkcików Znajomy nic nie mówił a ona musiała się na kurs zapisać żeby punkty skasować i wruciła do poluwki. jaki morał z tego albo pamiętać gdzie są nabite śmietniki albo mieć włączone radyjko albo i jedno i drugie :D

Edytowany przez Arturo, 13 kwiecień 2012 - 07:34.

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#5248 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 13 kwiecień 2012 - 08:46

Dziewczyna na gospodarkę Migotka mój kolega miał taki przypadek, zdjęcie od tyłu , przyjechał do mnie i wymyśliliśmy i napisaliśmy pismo , że nie jest w stanie wskazać kto prowadził o owej godzinie i w tym dniu pojazd, gdyż jest wielu użytkowników tego pojazdu, blee blee, i wysłaliśmy pod wskazany adres, w ciągu tygodniu dostał wezwanie, chodziło o 4pkt. i 200zł , tam się po prostu dogadywali, wręcz targowali, skończyło się na 100zł i 0pkt, a więc co by nie było interweniuj

#5249 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 09:13

Dziewczyna na gospodarkę @Migotka mnie randka z suszarką w święta by kosztowała 5pkt i 500zł ale jakoś mi się upiekło :)

#5250 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 11:20

Dziewczyna na gospodarkę wyraz twarzy Panów bezcenny,że kobieta pirat drogowy :lol: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5251 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 13:24

Dziewczyna na gospodarkę znam dużo kobiet piratów drogowych i to wcale nie jest rzadki widok, przy ważnie są to kobiety które dobrze radzą sobie za kołkiem.Kiedyś byłem pod wrażeniem jak kobieta cofała tirem pod rampę gdzie panowie nie mogli sobie dać rady

#5252 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 14:22

Dziewczyna na gospodarkę @cinek1808 masz rację,kobieta jest również dobrym kierowcą(bywają i wyjątki :lol: )Sama posiadam prawko na samochód,ciągnik,motor,ale na tira nie miałam odwagi się zamierzyć.Ale co za dużo to nie zdrowo :P

#5253 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 14:37

Dziewczyna na gospodarkę A ja mam tylko na samochód ale jak bym miał możliwość to bym wsiadł i na tira :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5254 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 13 kwiecień 2012 - 16:42

Dziewczyna na gospodarkę

Migotka mój kolega miał taki przypadek, zdjęcie od tyłu , przyjechał do mnie i wymyśliliśmy i napisaliśmy pismo , że nie jest w stanie wskazać kto prowadził o owej godzinie i w tym dniu pojazd, gdyż jest wielu użytkowników tego pojazdu, blee blee, i wysłaliśmy pod wskazany adres, w ciągu tygodniu dostał wezwanie, chodziło o 4pkt. i 200zł , tam się po prostu dogadywali, wręcz targowali, skończyło się na 100zł i 0pkt, a więc co by nie było interweniuj

hmm, no wiesz ja do Ciebie jechac nie będę , w razie czego możesz mi pomóc przez internet ;p
mam nadzieję że taki coś zdziała cuda ;)

wyraz twarzy Panów bezcenny,że kobieta pirat drogowy :lol: :lol:

Ania masz tutaj stuprocentowa rację, jak widzę facetów, których wyprzedzam, i ich minę, od razu robi sie weselej ;)
ps ale dostane jeszcze kilka pkt, to usiąde na du**e i będzie spotuj, jednej piratki ,mniej , wtedy poszukam kierowcy , tfu,tfu ...

spokój*

Edytowany przez Migotka, 13 kwiecień 2012 - 16:39.

#5255 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 16:52

Dziewczyna na gospodarkę @Migotka nie TY jedna masz punkciki :D też się pochwalę dorobkiem ;)

#5256 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę No to ile masz??:D Ja mam czyste konto :D <aniolek>

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5257 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 17:31

Dziewczyna na gospodarkę hmm,,,,,troszkę mniej niż dużo :lol: :lol:

#5258 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 17:33

Dziewczyna na gospodarkę Pewno też 0 tylko ze jeszcze 2 z przodu :D

bullet_black.png

#5259 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę no zgadłeś :lol: :lol: ale diablice tak mają :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5260 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie słucham piosenki gdzie są słowa "diablica mówią tak, co twarz anioła ma" :D :D :D

Edytowany przez andrzej2110, 13 kwiecień 2012 - 17:43.

bullet_black.png