Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wy tu koledze mowicie zaraz o OIOMIE ,a kolegi druga połowa była potrzebująca i powiedziała mu,że chcę z nim uprawiać dziki,namiętny,trochę zwariowany,lekko zboczony,ciut brutalny,nieco wyczerpujący,ale jakże piękny......ogródek :P

I chłopina potrzebował wsparcia :D bo juz nie miał siły go uprawiać po ciemku :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Sprokurowany Twojej dziewczynie przez Twojego najlepszego przyjaciela :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Wy tu koledze mowicie zaraz o OIOMIE ,a kolegi druga połowa była potrzebująca i powiedziała mu,że chcę z nim uprawiać dziki,namiętny,trochę zwariowany,lekko zboczony,ciut brutalny,nieco wyczerpujący,ale jakże piękny......ogródek :P

I chłopina potrzebował wsparcia :D bo juz nie miał siły go uprawiać po ciemku :ph34r:

ta ta ty ogródek na mysli miałaś :D a moze rajski ogród ;)

 

mrga orgazm mówisz agrouki no po tych żniwach jak zaszczytuje to nie wstanie nastepnego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I ja go rozumiem, facet nie dzik żeby ryć po ciemku.

Kolego , nie wiem czy wiesz ,ale pewne roboty najlepiej wykonywać w nocy ... :P Dobry ogrodnik wie co mam na myśli .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@Meg spokojnie z niejednej grządki się spróbowało malinek, najlepsze są jednak te uprawiane po widoku. W nocy, to nie znaczy po ciemku. Po ciemku można trafić na zgniłka ;)

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fakt ,żeby ogródek ładnie rozkwitał najefektywniejsza praca za widoku ,ewentualnie dobre oświetlenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Po ciemku można trafić na zgniłka ;)

Kret pracuje po ciemku i wie co ma robić, :P a Wy zaraz oświetlenie jak na planie filmowym i może jeszcze szkło powiększające.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

No bez przesady, po co laboratorium w ogrodnictwie ;) . A co do kreta, co to za przyjemność ryć nosem :D i do wszystkiego z łapami.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ogrodnictwo można uprawiać w każdych warunkach i czym się da ;) Każdy orze jak może ...

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

bo tak to jest , że nie hektary uprawione , a ten ogródek zadbany świadczą o dobrym gospodarzu.... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

no to która odważna chce poznac wysokiego przystojnego bruneta o zielonych oczach, rolnika ale z miasta, :D wiecznie młody i przystojny 22 lata ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

mylisz się kolego, ze mną jest wszystko w porządku, tylko dziewczyny reagują wręcz "alergicznie" na wieść o tym że jestem rolnikiem. DOpóki sie nie dowiadują wszystko jest jak w bajce. Mam już troszkę lat i nie zależy mi tam na przelotnych znajomośćiach. Chcem czegoś więcej. Dziewczyny uważają że bycie z rolnikiem to obciach. Kiedyś jak to usłyszałem to mnie szlak trafił. Przecież dziś być rolnikiem to trzeba być naprawdę inteligentnym. Rolnik to jest połączenie wielu zawodów ROLNIK- mechanik, ślusasz, elektryk, hydraulik, budowlaniec, traktorzysta, kombajnista, blacharz, dekarz, spawacz, stolarz, szklarz, lekarz weterynarii, leśnik, technik krajobrazu (obejscie gospodarstwa) , chemik ,złota rączka we wszelkich naprawach, a także dobry maż jak i opiekunczy ojciec. DLaczego dziewczyny uważają inaczej??? Czy dla nich praca na zachodzie i mycie kibli niemców, czy też zbieranie szparagów nie jest już obciachem???? dziewczyny, może to zrozumiecie rolnik to super materiał na męża, a jego gospodarstwo to jest jak każda inna działalność gospodarcza. Chyba że wolicie zarabiać po studiach 1200zł netto. Wasz wybór, ja wolę popracować wiecej ale nie głodować i najeść sie do syta. Ja mam takie zdanie na ten temat...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961

Popieram kolegę wyżej, również uważam że taki rolnik jest lepszym materiałem na męża stateczny, sumienny itp a dziewczyny zwykle wolą takich lalusiów co przywiozą jakąś furę z zagranicy co ma 10 lat i szpanują na wsi i na takich lecą. A z drugiej strony rolnik ma sprzęt wart kilka razy tyle ... a tamten ma tylko ten samochód i na paliwo od rodziców bierze... Tego nie zmienimy panowie nie ma co zwracać uwagi na puste małolaty tylko szukać kobiety która wie czego chce od życia i twardo stąpa po ziemi a wybierać na żonę taką która jest gotowa na wyrzeczenia i ciężką pracę :) konia z rzędem kto taką znajdzie :D Ludzie teraz tak się rozleniwili że nawet ogródka nie mają bo w sklepie są warzywa i o krowie już nie wspomnę bo za drogo wychodzi na wsi już jest dużo takich co nie mają ani kury, nic bo się nie opłaca wymówka taka... Dzisiaj jedyne wartości dla większości dziewczyn aby facet dobrze zarabiał i w mieście mieszkanie .... Mi się w żadnym mieście nie podoba owszem są bary restauracje kina itp ale to na chwilę to wszystko bo żyć tam się nie da.,, Najważniejsze wartości jak rodzina, dom i uczciwe życie dzisiaj nie mają już takiego znaczenia jak kiedyś... liczy się kasa więcej i więcej mieć...

  • Like 1

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Każdy ma swoje zdanie,na wybrany temat

Ale ja wam powiem że to chodzi o światopogląd i styl życia w dzisiejszych czasach.a nie gardzenie rolnikami.Znikoma ilość uważa rolników za osoby mniej wykształcone,zaradne.Większość wypowiada się o nas z szacunkiem,ale po prostu nie chcą dla siebie takiego życia.

My nie chcemy pracować na etacie za 1500zł, a a nie które kobiety nie chcą mieszkać na wsi ze względu na kase.I tyle.

Bo nie mają pełnej świadomości jak naprawde jest na wsi,obecnie,a jak było pare lat wstecz.i dlatego rolnik jest kojarzony wiecznie w gumowcach,wyworzący obornik,oprzątający bydło,wiec zamieniają przejażdzekę C360 z muchami w zębach ,na BMW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

obecnie wola motocykle...

Co do pracy... to dziewczyny nie zawsze muszą pracować na wsi, a tylko mieszkać... a to mało jest takich małżeństw , gdzie jedno pracuje poza gospodarstwem a drugie zajmuje się gospodarstwem... czyli mozna połączyć i tą prace za 1500zł jak i mieszkanie na wsi... ale to jest za bardzo trudne do ogarnięcia dla 90% pustych dziuń które nie rozumieją , a raczej nawet nie chca zrozumieć...tego że można pójść na kompromis... ale te słowo to zna tylko 10% populacji płci przeciwnej...więc panowie mamy bardzo małe pole działania... a jak wiadomo chwasty szybko zagłuszają prawdziwe kwiaty kobiecości... ;) i spotykamy to co spotykamy...

  • Like 2

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Zgadzam sie dziewczyny zamieniają gospodarkę na zycie w mieście ciagnik na BMW :D ale cóż znajdują się takie którym się podoba na gospodarce bo wcześniej nie mialy z tym styczności bo mieszkały na uboczu miasta ;) a nasze panie ze wsi przeważnie do miasta do miasta nie mówie wszystkie ale część rusza część zostaje, to Rolnik to jest zawód Hardcorowy :) wszystkiego po trochu ale jesli dziewczynie sie spodobasz zobaczy że jestes mądry czuły opiekuńczy zruzumiały to nie patrzy na to że z gospodarki a czasem zdaza sie tak że taka panna wyciaga tego chłopaka do miasta i po gospodarce bo nie ma kto zostać znam takie przypadki ja jeśli bym miał zrezygnować z gospodarki to by było źle pieprze iść walic godzin na budowach za małe zarobki i gdzie tu szczęście po takiej pracy na budowach widzisz kobietę wieczorami i w nocy calkiem wypompowany a na gospodarce widzisz ją kiedy chcesz rano w dzień przy obiedzie pod wieczor no to wtedy wiąże ich a taka budowa to co ona ma siedziec cały czas w domu albo tez w pracy a na gospodarce jak wszystko dobrze zmechanizowne to we dwoje bardzo mało czasu w oborach sie spędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
mylisz się kolego, ze mną jest wszystko w porządku, tylko dziewczyny reagują wręcz "alergicznie" na wieść o tym że jestem rolnikiem.

Bo coś mi tu nie gra. Jesteś przystojny, inteligentny i mądry, opiekuńczy, dobry, i jednocześnie człowiek renesansu bo na wszystkim się znasz i wszystko potrafisz zrobić a dziewczyny w Twoim towarzystwie czują się jak w bajce. I nagle jedno słowo wszystkie te zalety przyćmiewa i zostajesz sam? Aż dziwne.

 

Przecież dziś być rolnikiem to trzeba być naprawdę inteligentnym. Rolnik to jest połączenie wielu zawodów ROLNIK- mechanik, ślusasz, elektryk, hydraulik, budowlaniec, traktorzysta, kombajnista, blacharz, dekarz, spawacz, stolarz, szklarz, lekarz weterynarii, leśnik, technik krajobrazu (obejscie gospodarstwa) , chemik ,złota rączka we wszelkich naprawach, a także dobry maż jak i opiekunczy ojciec.

 

O mało z krzesła nie spadłem jak to przeczytałem. Skoro rolnicy są tak inteligentni to po co te strajki i narzekania? Jeżeli są tak inteligentni to dlaczego u wielu brakuje takiej umiejętności jak czytania ze zrozumieniem albo odnajdywania informacji? Skoro są tak nadzwyczajni to dlaczego mają problemy ze znalezieniem dziewczyny?

 

 

dziewczyny, może to zrozumiecie rolnik to super materiał na męża, a jego gospodarstwo to jest jak każda inna działalność gospodarcza.

 

Jeżeli rolnik to super materiał to co można powiedzieć o celebrytach, prawnikach, lekarzach czy biznesmenach którzy obracają milionami?

 

Chyba że wolicie zarabiać po studiach 1200zł netto. Wasz wybór, ja wolę popracować wiecej ale nie głodować i najeść sie do syta.

Ciekawe ultimatum stawiasz kobietom. Albo wyjdą za mąż za rolnika albo będą z głodu zdychać.

 

Zgadzam sie dziewczyny zamieniają gospodarkę na zycie w mieście ciagnik na BMW :D ale cóż znajdują się takie którym się podoba na gospodarce bo wcześniej nie mialy z tym styczności bo mieszkały na uboczu miasta ;) a nasze panie ze wsi przeważnie do miasta do miasta nie mówie wszystkie ale część rusza część zostaje, to Rolnik to jest zawód Hardcorowy :) wszystkiego po trochu ale jesli dziewczynie sie spodobasz zobaczy że jestes mądry czuły opiekuńczy zruzumiały to nie patrzy na to że z gospodarki a czasem zdaza sie tak że taka panna wyciaga tego chłopaka do miasta i po gospodarce bo nie ma kto zostać znam takie przypadki ja jeśli bym miał zrezygnować z gospodarki to by było źle pieprze iść walic godzin na budowach za małe zarobki i gdzie tu szczęście po takiej pracy na budowach widzisz kobietę wieczorami i w nocy calkiem wypompowany a na gospodarce widzisz ją kiedy chcesz rano w dzień przy obiedzie pod wieczor no to wtedy wiąże ich a taka budowa to co ona ma siedziec cały czas w domu albo tez w pracy a na gospodarce jak wszystko dobrze zmechanizowne to we dwoje bardzo mało czasu w oborach sie spędza

 

I tu masz sedno problemu. Większość z was szuka dziewczyny dla siebie i gospodarki. Jak kiedyś ktoś powiedział, że "Państwo to ja" to wy śmiało możecie powiedzieć, że "Gospodarka to ja". Bo ten budowlaniec ma jedną przewagę na wami. On wie kiedy jest czas na robotę i na życie prywatne. Potrafi to rozgraniczyć. Idzie na budowę, odbębni osiem godzin a później ma ją gdzieś. Ilu z was potrafi tak zrobić?

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

@StasiekS , nie wiem co ty brałeś ale następnym razem weź pół. Idź i głoś dalej, rozpowiadaj sobie że rolnik to ktoś gorszy. Gdyby nie rolnik, to byś żywił sie własnym gó...em. Troszke szacunku dla ludności ze wsi, to przecież duży % naszego społeczeńtwa. Pewnie twoi rodzice pracowali od lat w PGR-ze, dawali świniom i im to nie przeszkadzało, a teraz gdy już tam nie pracują, to strasznie im dzisiaj rolnik przeszkadza, nagle obornik zaczyna im śmierdzieć, naśmiewają się z niego, a przecież robili w gorszych smrodach. "ludzie z miasta" haha pgr-owcy
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@stasiu, dawno ciebie tu nie było... ;) Ale dobrze prawisz... zgadzam się... z Twoimi wypowiedziami... a w szczególności z tym ,że rolnik to taki zawód w którym nie można rozgraniczyć pracy i zycia prywatnego... bo tam odwalisz swoje i masz w d.... co bedzie się działo.. a u siebie to myslisz 25/24 ha o tym co zrobić i jak i aby nic sie nie stało... np. teraz te anomalia pogodowe co są... że rolnik z niepokojem patrzy w niebo czy mu nie zmłóci zboża na polu... a budowlaniec?? jak mu obali ściane, to jeszcze lepiej... bo bedzie miał robotę...

@marcin... zluzuj trochę...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@marcinffff przeczytałeś to ze zrozumieniem co kolega napisał???To nie jest obraza,tylo przedstawienie rzeczywistości,która do nie których nie dociera.

@StasiekS Ty spadłeś z krzesła,a ja z dywanu na podłogę po przeczytaniu Twojej wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj