Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34875 odpowiedzi na ten temat

#5181 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 11 kwiecień 2012 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę takie wysokie dziewczyny mnie nie krecą jak i wiekszosc facetów maksymalnie 175cm sam mam 185cm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:55
  •  

#5182 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 11 kwiecień 2012 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę widze kolego FINN żę mamy taki sam gust szkoda że nie jesteś z WLKP to byśmy jakieś wysokie panny znależli bo takie ślicznotki chodzą zazwyczaj parami ^^ i panny na moto i są nasze :wub:

#5183 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę mam 192 cm wzrostu ktoś jest wyższy ?

#5184 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 kwiecień 2012 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę @MaTeUsZ92, wiesz dla mnie odległość, to , żaden problem... :) ale gorzej bedzie z tym moto... no ale może kiedyś w przyszłości, coś się wykombinuje... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5185 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę A więc może i ja dorzuce pare swoich groszy. Dla mnie akurat wzrost nie jest głównym kryterium, fakt jest ważny by był odpowiedni ale jest na dalszym planie bo co komu z partnerki która ma nawet i 190cm jak głupie, brzydkie i w ogóle nie do życia. Ale taką wzorcową parą jest różnica między kobietą a mężczyzną 5 do 10 cm. Sam mam 190cm i bym mógł swobodnie rozmawiać z kobietą czy to nawet gdzieś sie przytulić i różne aspekty (nie będe się zagłebiał w to ;p) musi mieć co najmniej 175 cm. Ale co jak co wyższej dziewczyny bym nie zniósł (takie przypadku jeszcze nie miałem) Jak ktoś wyżej zauważył dla każdego chłopaka czy to dziewczyny inny wzrost partnera czy partnerki jest odpowiedni.

A co gonienia dziewczyn wypowiem sie tak "nie warto" Panowie nic na siłe, nikogo na siłe się nie uszczęśliwi jeśli dwoje jest ku sobie i relacje między nimi będą szły ku lepszemu i razem będą się dogadywać oraz rozumieć i wspólnie się wysłuchiwać to nie trzeba nikogo gonić bo zawsze ta druga osoba za tą kochaną stanie murem! Takze nie ma co szukać na siłe, wiadome nie trzeba się zamykać w 4 ścianach i użalać tylko wyjść w strone ludzi i być sobą a napewno ktoś to zauważy i dowartościuje! Ale też faktem jest że hektary są ogromną przeszkodą, bo nas "chłopów" uważą sie za klase niższą choćby i kasy i wygód było zawsze w społeczeństwie będziemy chłopami przewalającymi ziemie i babrającymi sie w gó*nie, kurzu i pocie.

Sorki za moje składnie i chaotyczną wypowiedz ;) (cały dzień w muzykalnej C-360)

#5186 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:04

Dziewczyna na gospodarkę @cinek1808-za dziecka to czym cie karmili?-czy sam się dokarmiałeś paszą dla bojlerów.

ja od dobrych kilku lat mam problemy z kupnem spodni na wymiar-każde do ucięcia-kilkanaście lat temu nie było tego problemu.
wśród rówieśników jestem przeciętny-teraz ci młodzi tak wyrośli-wiecie co jest tego przyczyną?-żarcie :(

#5187 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Ale lepiej uciąć niż doszyć. Znowu ja mam z tym problem że nie mogę spodni na siebie znaleźć: za długie nogi :P

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#5188 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę @małopolanin64, składnia i wypowiedz, Ok ;) i dużo w tym racji, że hektary , są ogromną kula u nogi dla młodego rolnika... ponieważ krąży dużo stareotypów , które juz nie maja żadnego pokrycia w praktyce... ale i tak nie przetłumaczysz, że jest inaczej... to nie ważne, że masz kapitał, masz coś co jest czymś więcej niż tylko zerami na papierze, ale ma się coś o czym inni moga tylko marzyć pracując tam gdzie tylko mogą a nie roba tego z zapałem i chęcią... ja nigdy bym nie zamienił pracy na gospodarstwie na zadną inna... mógłbym pracować, nie wykluczam tego, ale nigdy sie nie wyrzeknę tego z kąd pochodze i co mi przynosi najwięcej szcześcia, czasmi nie sa ważna kasa zarobiona, czasami wystarczy sie przejśc po polu jak wszystko dojrzewa... ale i tak niektórzy w tym nic nie dostrzegą, co potrafi dostrzec rolnik...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#5189 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę chodzą takie se laczki w gimnazjach co mają po 190 i jedni jak palce jedni jak takie byki no i ciekawe z czego to ja sie wychowałem w naturalnym środowisku i jestem zdrowy chłopak B) martina to tylko same plusy takie długie nogi :rolleyes:

FINN podpisuje sie pod tym co mówisz jak bym sam siebie słyszał niemal mnie zacytowałeś o tym chodzeniu po polu

#5190 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę To powiedz to mojemu portfelowi, jak musi płacić za spodnie które na mnie pasują.
Ale lepszy myk zauważyłam, ostatnio mierzę sobie sukienkę w sklepie i kurde melek prawie du*e mi widać, a taka śliczna była. Obok mnie tą samą sukienkę ubiera dziewczyna o głowę niższa i jak ulał z długością. I ciesz się tu człowieku z długich nóg, jak ty masz bluzkę, a inna sukienkę...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5191 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę @martina-nogi od (tam gdzie się zaczynają)aż do samej ziemi.
nogi nie ważne-i tak idą na boki :D

#5192 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę @wiesmag jak dla Ciebie tylko jedno ważne to po co Ci kobieta trzeba było sobie w ścianie dziure wywiercić... jeść by nie wołało i narzekać by nie narzekało...

#5193 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę wazne ze proste,a jak szyny proste to i stacja zaje..sta! :D .a spodnie np dzinsy polecam w firmowych sklepach bo w jednym rozmiarze maja zawsze kilka dlugosci.
Zetor Team.

#5194 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę @małopolanin64-dzieci ze ścianą?-nie myślisz że trochę pustak by były :lol:
tylko dla konwersacji-nie dziwota że uciekają.

@tedizetor56-te najkrótsze i tak za długie.
mam krótkie nogi-za to jak przebierają :D

Edytowany przez wiesmag, 11 kwiecień 2012 - 21:43.

#5195 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę Ja o tym wiem, a jak każda kobieta musze miec kilka par a jak jedna kosztuje min 120-180 zł to robi się problem. I chodz, szukaj jak głupia. Też z butami mam nie za wesoło roz. 41-42 :(

#5196 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę @wiesmag, jak możesz mówić, że nogi nie ważne??!! coś ty człowieku z rozumem sie pomijał... ;) przecież zgrabne nogi to sama przyjemność, od patrzenia zaczynając... jak dla mnie są bardzo ważne... :)

#5197 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę ja to w dzieciństwie drożdże jadłem dlatego taki wysoki

Ale lepiej uciąć niż doszyć. Znowu ja mam z tym problem że nie mogę spodni na siebie znaleźć: za długie nogi :P

trzeba się cieszyć że Bóg podarował taki skarb wiele dziewczyn pewnie patrzy z podziwem

#5198 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam nie wiem w czym gustujesz ale po Twoich wypowiedziach można wywnioskować że kobieta Ci potrzeba zeby sie wyżyć i przedłużyć ród?? Jak dla mnie Kobieta ma większe znaczenie, dużo większe!
Powiem co powiem ale takich ubrań ponad gabarytowych pojawia sie na rynku coraz więcej, jednak społeczeństwo jest coraz bardziej rozpieszczone i rośnie do nieba więc i produceńci odzieży by utrzymać się wprowadzają coraz wiecej ubrań na szczupłych a wysokich ;)

#5199 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę Nie tylko dziewczyn :P Ale co z tego że patrzą, jak nie podchodzą... Wstydzą się czy co?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5200 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę @FINN-u obcych to tylko patrzeć,a u swojej idą na bok,już ich się naoglądałem wystarczająco-tylko patrzeć,nic więcej-nudy.

@małopolanin64-ale z ciebie ponurak-zrób coś z tym-brak ci poczucia humoru?wszystko na poważnie?

ponuraki raczej wzięcia nie mają-wśród wesołków zawsze dziewczyny się kręcą.

Edytowany przez wiesmag, 11 kwiecień 2012 - 22:06.