Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#501 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 00:15

Dziewczyna na gospodarkę Prawie każda kobieta zacznie szaleć. Jak nie teraz to później. Ale lepiej jak zrobi to wcześniej niż bo później będziemy mieli mniej problemów. I tak jak brzozak. Dlaczego panuje taki stereotyp że jak kobieta ma wielu facetów to znaczy że puszczalska i dziwka?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 14:56
  •  

#502 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 07:23

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS jeśli nie wiesz to proponuję sprawdzić znaczenie słów "puszczalska" i "dziwka"...jeśli zaś uważasz, że ludzie tego pokroju nie istnieją to wyrzuć te słowa ze swojego słownika.
Poza tym, o tym czy ktoś jest taki czy owaki (np. puszczalska), świadczy jego/jej postępowanie. To nie jest stereotyp. Stereotypem byłoby powiedzenie, że kobieta jest gorszym pracownikiem od mężczyzny, albo że na wsi mieszkają zacofani ludzie. To są stereotypy.
Samo to, że ktoś lubi seks, nie jest złe- inaczej byśmy wyginęli. Jednak patrząc na to przez pryzmat etyki, moralności, stwierdzam, że "gzić" się z ciągle nowymi partnerami pociąga za sobą ryzyko pieczątki "puszczalskiej".
Co ciekawe, Panowie, taka klasyfikacja na puszczalskie i cnotliwe kobiety, jest naturalna ochroną płci męskiej przed ewentualnym wychowywaniem cudzych dzieci.

Ja nie oceniam ludzi; wolny kraj. Jestem tolerancyjny. Natomiast to wcale nie oznacza, że nie mogę mieć o kimś takiej czy innej opinii. Mam inne poglądy na te sprawy, różnimy się. Młody jestem, ale staroświecki. A może po prostu chcę mieć coś, czego inni nie mieli. Kwestia podejścia do życia. ;)

#503 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 07:28

Dziewczyna na gospodarkę Jak to było w tym starym powiedzonku ?-prostytutka to zawód,ku...a to charakter ?;)

#504 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 08:09

Dziewczyna na gospodarkę @jaro chcąc nie chcąc trzeba się chyba z tym zgodzić..... Niestety taka jest rzeczywistość. A reszta to już kwestia wyboru,z kim kto chce się w życiu wiązać.

Gołębie potrafią dobrać się w pary na całe życie; a człowiek miałby być gorszy?

#505 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 08:25

Dziewczyna na gospodarkę " A reszta to już kwestia wyboru,z kim kto chce się w życiu wiązać."-rozumiem że masz na myśli te dwie opcje podane przeze mnie powyżej ?;)

#506 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 14:07

Dziewczyna na gospodarkę

@StasiekS jeśli nie wiesz to proponuję sprawdzić znaczenie słów "puszczalska" i "dziwka"...jeśli zaś uważasz, że ludzie tego pokroju nie istnieją to wyrzuć te słowa ze swojego słownika.
Poza tym, o tym czy ktoś jest taki czy owaki (np. puszczalska), świadczy jego/jej postępowanie. To nie jest stereotyp. Stereotypem byłoby powiedzenie, że kobieta jest gorszym pracownikiem od mężczyzny, albo że na wsi mieszkają zacofani ludzie. To są stereotypy.
Samo to, że ktoś lubi seks, nie jest złe- inaczej byśmy wyginęli. Jednak patrząc na to przez pryzmat etyki, moralności, stwierdzam, że "gzić" się z ciągle nowymi partnerami pociąga za sobą ryzyko pieczątki "puszczalskiej".
Co ciekawe, Panowie, taka klasyfikacja na puszczalskie i cnotliwe kobiety, jest naturalna ochroną płci męskiej przed ewentualnym wychowywaniem cudzych dzieci.

Ja nie oceniam ludzi; wolny kraj. Jestem tolerancyjny. Natomiast to wcale nie oznacza, że nie mogę mieć o kimś takiej czy innej opinii. Mam inne poglądy na te sprawy, różnimy się. Młody jestem, ale staroświecki. A może po prostu chcę mieć coś, czego inni nie mieli. Kwestia podejścia do życia. ;)

Wiem co znaczą te słowa. Puszczalska to dziewczyna która będąc w związku zdradza swojego partnera. I gdzie napisałem że nie ma takich dziewczyn? Są i to nie mało. Ale mężczyźni jak i kobiety myślą że jak dziewczyna miała wcześniej sporo partnerów lub po prostu lubi sex to jest puszczalska itd.. Zobacz na dyskotece czy w klubie. Facet który "zaliczył" w łazience czy gdzieś tam 2 dziewczyny to jest kozak, mistrz i casanova. Dziewczyna która podrywa chłopaka i zaprasza go do siebie na noc to już szmata, puszczalska itd.. I czy to nie jest stereotyp? Oczywiście zakładam że ona robi to dla swojej przyjemności a nie dla zysku lub jakiś korzyści. Najczęściej łatkę puszczalskiej przypinają dziewczynie faceci których wcześniej odrzuciła lub frajerzy którzy boją się podejść i ją poderwać. Muszą sobie jakoś swoje niepowiedzenie wytłumaczyć. Ale tych co zdradzają swoich partnerów obojętnie na płeć to trzeba trochę piętnować.

#507 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 14:19

Dziewczyna na gospodarkę w pelni sie zgadzam, poza tym @adamlupus w ogole nie uchwycil sensu naszych poprzednich wypowiedzi.

czlowieku chcesz dziewice to sobie ja wez, "wychowaj" i zyj przez cale zycie. kazdy glupi potrafi takie prozaiczne plany miec, a okazuje sie ze zycie jest troche bardziej zlozone.
tak jak wczesniej pisalem, wspomnisz moje slowa za 20 lat ;)

jakbys byl troche dluzej w jakims zwiazku, to bys wiedzial, ze ludzi kocha sie za wady, a nie za zalety :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#508 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 14:47

Dziewczyna na gospodarkę Dziewica w tych czasach to marzenie większości facetów. Żeby teraz trafić na nią to trzeba chyba w podstawówce szukać. Ale za to to już prokurator szuka nas po świecie. Kolega adamlupus to chyba jeszcze idealistą jest albo go dziewczyna zdradziła i został mu uraz.

#509 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 02 grudzień 2010 - 15:53

Dziewczyna na gospodarkę A tobie by nie został przynajmniej na jakiś czas?

#510 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 15:57

Dziewczyna na gospodarkę Mi? Nie. Nie jestem człowiekiem uczuciowym co za tym idzie nie przywiązuję się do ludzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 02 grudzień 2010 - 16:06

Dziewczyna na gospodarkę Ciekawe podejście, tylko czy do końca odpowiednie? jak można z kimś być długi czas i po jakimś bolesnym rozstaniu po prostu mieć wszystko w tyle, nie mówię żeby zaraz rozpaczać ale zawsze podświadomie staramy się uchronić przed tym aby nie wejść dwa razy w to samo łajno.

#512 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 16:54

Dziewczyna na gospodarkę Tak się nie da ale jeden rozpacza a drugi się prawie nie przejmuje i zaraz zapomina. A tego czy wejdziemy czy nie to już nie przewidzimy. Gdybyś wiedział że się nie uda to byś wcale się nie pakował. Myślimy że się udało a tu jednak rozczarowanie. Ale są ludzie którzy i tak się pakują mimo ostrzeżeń. Związek jest jak poker. Czasami myślimy że mamy najlepsze karty a i tak przegrywamy.

#513 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 grudzień 2010 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś oglądałem reportaż o sprzedaży "pierwszeństwa", ba jest na to wielu klientów. Dodany obrazek W związku z tym, że jest popyt, to pojawia się również podaż. Dodany obrazek Idąc dalej lekarze, nadarzając za potrzebami rynku oferuję przywracanie do "stanu nieużywalności". Dodany obrazek

Brak dziewic wynika z coraz młodszego wieku pierwszej inicjacji, nie wchodząc w szczegóły...

Patrząc z punktu widzenia Kościoła, to pierwszeństwo ma mąż i w zasadzie powinien być on jedynym partnerem kobiety. Dla mężczyzny jest to najwspanialszy prezent, a dla kobiety wyraz szacunku. Dużo mówi się o małżeństwach na próbę i wypróbowaniu się, bo przecież nie kupuje się kota w worku. Pytanie czy w związku i małżeństwie chodzi tylko o doznania cielesne? Skoro nie, to po co testować... Jakby tylko z tego względu ludzie mieliby się nie pobrać... Grunt to mieć usprawiedliwienie. Większość chciałaby poszaleć, poużywać, ale już żonę to mieć dziewicę.

#514 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 17:28

Dziewczyna na gospodarkę Nie rozumiem co macie do kolegi @adamalupusa-nawet w obecnych czasach można spotkać całkiem spoko osobę-ba nawet i będącą jak to Arkady Fiedler pisał "Kanadą pachnąca dżywicą" ;) .

#515 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 grudzień 2010 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę Bobek aleś dał do pieca ;) Poważnie jakby jakiś doktor pisał :)

#516 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 17:31

Dziewczyna na gospodarkę Ten od "przywracania" ;) .

#517 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 grudzień 2010 - 17:33

Dziewczyna na gospodarkę Trudno skoro nie ma popytu na moje posty, nie będę sztucznie napędzał podaży . Dodany obrazek

#518 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 grudzień 2010 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę Bobek może trochę przesadziłem z kontekstem ale chodzilo Mi o to, że się z Tobą zgadzam, w dodatku bardzo poważnie to napisałeś ;)

#519 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 17:57

Dziewczyna na gospodarkę

Kiedyś oglądałem reportaż o sprzedaży "pierwszeństwa", ba jest na to wielu klientów. Dodany obrazek W związku z tym, że jest popyt, to pojawia się również podaż. Dodany obrazek Idąc dalej lekarze, nadarzając za potrzebami rynku oferuję przywracanie do "stanu nieużywalności". Dodany obrazek

Brak dziewic wynika z coraz młodszego wieku pierwszej inicjacji, nie wchodząc w szczegóły...

nie ma zadnego braku dziewic, ani obnizonego wieku pierwszej penetracji, przynajmniej od kilku tysiecy lat jest zawsze tak samo i srednia tez jest ustanawiana na tym samym poziomie. deklarowanie obnizonego wieku penetracji, podejmowanie tego wymyslonego tematu w rozmowach, artykulach itp. ma tylko cel wychowawczy!!!!!

tak samo jak dzis wasi starzy mowia co sie porobilo z ta mlodzieza, tak samo narzekali ich starzy i wk***iali przy okazji cala otaczajaca ich mlodziez ;)

@bob czy ty bys przybil sobie "piatke" z holownia?

na temat religii sie nie wypowiadam, bo nie kieruje za mocno moim swiatopogladem.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 grudzień 2010 - 18:25

Dziewczyna na gospodarkę @brzozak2 nie rozmawiałem z nim, więc nie wiem ale w kwestii rodziny podejrzewam, że tak. Dodany obrazek