Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34945 odpowiedzi na ten temat

#5061 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:08

Dziewczyna na gospodarkę

nie lubię ciasta z makiem :P ale bez chętnie zjem :D i może jeszcze ugryze... :D

nie lubisz trudno haha ;p to zjesz inne , a z tym gryzieniem to ja moge wiec uwazaj ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:14
  •  

#5062 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:09

Dziewczyna na gospodarkę to jednak nie będę uważał :D

#5063 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:10

Dziewczyna na gospodarkę TEDIZETOR56- NIE boisz się ?? szkoda ;[ a juz myslałam że będę takim małym terrorystą hah, ale chyba nie wychodzi , hmm musze jeszcze nad tym popracować :D

#5064 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:11

Dziewczyna na gospodarkę :D :D :lol: :lol: bo się na prawdę zaczną bać :)

#5065 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:14

Dziewczyna na gospodarkę cos ty haha mnie ? :P jestem ucieleśnieniem dobra, miłości i łagodności, mnie sie nie można bać :P

#5066 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Dziewczyna na gospodarkę @Migotka muszę bronić honoru prawdziwych facetów- każdy młody człowiek chce szybko być na swoim i się wzbogacić jak najszybciej, jeżeli tylko chce pracować!!!, a zakup "150 kucy" nie zawsze świadczy o tym że chce się pokazać tylko jak wsiadasz do takiego auta to wtedy wiesz na co te pieniądze wydałeś

#5067 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Dziewczyna na gospodarkę Doprawdy my? Z tego co tu wczesniej wczytalem, agrofotowicze to zlote chlopy. Nie interesuja ich piersiate dziewczyny itd.
Jak my moglismy Ci tak zle zobrazowac mezczyzn? Mysle, ze zle trafilas, tutaj nie znjadziesz takiego, ktore podswiadomie szukasz;)

Nie bede sie reklamowal, wiec mozna przyjasc, ze pasuje to Twojego pogladu:D
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#5068 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę

TEDIZETOR56- NIE boisz się ?? szkoda ;[ a juz myslałam że będę takim małym terrorystą hah, ale chyba nie wychodzi , hmm musze jeszcze nad tym popracować :D

mam kolege w mosadzie Zochana,to sie nie boje terrorystek ;)
Zetor Team.

#5069 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:33

Dziewczyna na gospodarkę XSC ---> a ktoś Ci powiedział że szukam ? poprostu piszę, nie szukam nikogo, tym bardziej, na forum, na ktorym mam do czynienia z osobami z innych wojew zresztą , szukac kogoś przez forum, to dziwny sposób bo każdy może wtedy mówić o sobie niestworzone bajki itp, można być zarówno 20-to jak i 60-latkiem, blondynem, brunetem, rudym, łysym, normalnym, cwanym itp ...

ps nie reklamujesz się i dobrze ja też nie , pozdrawiam Bożenka ;)

@Migotka muszę bronić honoru prawdziwych facetów- każdy młody człowiek chce szybko być na swoim i się wzbogacić jak najszybciej, jeżeli tylko chce pracować!!!, a zakup "150 kucy" nie zawsze świadczy o tym że chce się pokazać tylko jak wsiadasz do takiego auta to wtedy wiesz na co te pieniądze wydałeś

haha, rozumiem bo też nie jeżdże zbyt wolno, ale bez przesady , jak niektorzy robia wszystko na popis i np zamiast kupic nawozy na pole, to wydają pieniądze na auto, a potem zdziwienie i zazdrosc w stosunku do sasiada ( tak ma moj tato, zazdroszczą mu że ma wysokie plony, ale za to nie ma takich aut jak oni )

#5070 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:59

Dziewczyna na gospodarkę tak czytam i czytam ostatnie strony i odnosze wrażenie, że nie pasuję tutaj do tej rozmowy... Tak, mam Audi 80 B4 w TDI ,jeździłem nim po 600km w jedną stronę i dało rade, było wygodnie i lubię ten samochód bo mi wystarcza, nie potrzebuje 150 km pod maską , bo jak dla mnie to trochę przegięcie... mało to się czyta o małolatach co pokupowali sobie sportowe samochody a potem prostowali zakręty...na drzewach... i tylko płacz i żal po nich zostaje, bo mówili , że takie pracowity, tyle planów miał na przyszłość... i co z tego?? ja traktuje samochód jako pojazd którym przemieszczam się z punktu A do punku B, nie pakuje w niego nie stworzonych wynalazków tuningowych, nawet radio mam jeszcze oryginalne... po prostu nie traktuje samochodu jako pojazdu którym zarabiam... bo zarabiam maszynami rolniczymi , bo z tego mam chleb... i nie zamierzam go tak szybko zmieniać...a jesli miałbym zmieniać to na pewno nie na nowy... wolałbym tą kase przenzaczyć na jakiś sprzęt do gospodarstwa... no ale jesli nie którzy uważają , że się myle to niech się wypowiedzą... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5071 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:09

Dziewczyna na gospodarkę audi 80 to klasyka,tez mialem ale w sierpniu ojcu wyjechal lepek tez 80tka i niestety poszla na zlom(dodrze ze ojciec z tego wyszedl tylko poobijany),a ile milych wspomnien ah....
Zetor Team.

#5072 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:22

Dziewczyna na gospodarkę @FINN dobra fura to taki odpoczynek od roboty. Spytaj się takiego co jeździ ścigaczem co lepsze: jazda motorem czy seks. Jedni odpowiedzą ci że motor, a inni że przejażdżka motorem a potem bara bara- ale motor na pierwszym miejscu :lol:

#5073 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:23

Dziewczyna na gospodarkę @FINN dobrze gadasz, ja zaś mam Vectre B 2,0 DTI (101km) i jakoś mi tych 50 km nie brakuje bo zawsze dojade z A do B.Karoseria zdrowa, silnik też... cóż chcieć więcej??

#5074 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:27

Dziewczyna na gospodarkę

@FINN dobra fura to taki odpoczynek od roboty. Spytaj się takiego co jeździ ścigaczem co lepsze: jazda motorem czy seks. Jedni odpowiedzą ci że motor, a inni że przejażdżka motorem a potem bara bara- ale motor na pierwszym miejscu :lol:

no jaa jestem ciekawa czy mając do wyboru te 2 opcje , od razu decydujesz się na motor ... :P

#5075 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma różne oczekiwania i nie tyczy się to tylko aut
@Migotka
Ja nie jestem fanem motorów ale jeśli miałbym do wyboru przejażdżkę jakimś autem 400km wolał bym auto :P

Edytowany przez macin87, 08 kwiecień 2012 - 16:35.

#5076 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę a ja z tych 3 opcji wybieram bara bara w samochodzie :wub: !!!
Zetor Team.

#5077 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę a więc tak, do motocykli mam sympatię :) samochód to kombiak... ;) ale jesli juz miałbym wybierać to nie w samochodzie, ale w bardziej cywilizowanym miejscu, bo mając 185 cm to raczej nie widzę tego w samochodzie, a nie lubię ciasnoty... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#5078 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:35

Dziewczyna na gospodarkę A ja zawsze na pierwszym miejscu wybiorę motocykl :)

Panowie tylko mi tu się nie pozabijajcie przez Pannę Migotkę bo będę czół się winny bo to dzięki mnie Ona jest z Nami na AF :P

#5079 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę a ja tam wole "ciasnote".nie masz szyberdachu :D ?
Zetor Team.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5080 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę suzuki21 co do Rajdu Kocich Gór to i tak nie dam rady bo 26 maja akurat wypada mi zjazd na uczelni.... :(