Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34943 odpowiedzi na ten temat

#481 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę Po to, żebyś wyrobił swoje własne zdanie. Pozdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 18:26
  •  

#482 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 23:33

Dziewczyna na gospodarkę Bo skrajnościami jest najlepiej i najłatwiej kogoś zniechęcić do czyjeś opinii.

#483 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 29 listopad 2010 - 10:55

Dziewczyna na gospodarkę no ale prawda zwykle jest pośrodku

jak dla mnie to na tym forum jest jakaś "kaczka dziennikarska" historia trochę przerysowana, autorka będzie z tego materiału pół roku pisać listy do "Bravo Girl" czy innych brukowców o rozżalonych dziewczynach rolników hehe a wy tu...

ze swojego doświadczenia powiem, że spotykałem się z różnymi dziewczynami, farmaceutką, kosmetyczką, kucharką, księgową, sprzedawczynią, itd i jakoś nigdy nie było problemu z wsią... no może kosmetyczka bała się mojej mamy, chociaż jej na oczy nie widziała :rolleyes: nie wiem czemu,

może i zdarzają się jeszcze ludzie z innej epoki co im chodzi o posagi i inne takie, szacunek ale nie święty ksiądz bo i nieraz jak podpadnie też go skrytykują, ja ze swojej miejscowości nie znam takiego kto by jakoś głupio czy po staremu do życia podchodził

#484 Share marekfarmer3006

marekfarmer3006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:maszyny i sprzęt rolniczy oraz leśny,muzyka,przyroda,zwierzęta dużo by wymieniać :)))

Napisany 30 listopad 2010 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę teraz jak dziewczyna usłyszy,że mieszka się na wsi zmienia temat albo wo gule nie chce z tobą rozmawiać sam się przekonałem na własnej skórze aż, mnie cholera bierze :D

#485 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 15:38

Dziewczyna na gospodarkę Zależy jak o tej wsi mówisz. Musisz to ładnie przedstawić, że panuje tam sielanka itd.. Po drugie w jakim wieku z dziewczynami o tym rozmawiałeś?

#486 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 16:44

Dziewczyna na gospodarkę 30'tka moze juz chce troche sielanki, mlodsza to nie bałdzo ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#487 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 17:27

Dziewczyna na gospodarkę Jak z licealistkami to jakiej innej reakcji miał się spodziewać.

#488 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:09

Dziewczyna na gospodarkę to co zrezygnowac z licealistek, toc najpiekniejsze kobiety tam uczeszczaja ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#489 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę No ale materiał na żonę lub dziewczynę to nie bardzo. Ale na jedną noc lub dwie to w sam raz.

#490 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę ;) :) :(
jak najbardziej to material na wszystko :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#491 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli potrafisz ją sobie wychować to tak. Ale nie powiem zdarzają się normalne dziewczyny. Najlepszy materiał to dziewczyna po studiach która już się wyszalała i zobaczyła to co chciała zobaczyć. Po drugie same już chcą się ustatkować.

#492 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę faktem jest, ze trzeba sie wyszalec, bo predzej czy pozniej to i tak nastapi ;)

#493 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 01 grudzień 2010 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę z dwojga złego to chyba taka co sie nei wyszalała moim zdanie lepsza od takiej co to sie na studiach wyszalała

to tak jak z zakupem ciagnika czy samochodu - nowy od dealera lepszy od takiego używanego - nie dość ze do końca nei wiesz jaki przebieg to jeszcze nie wiesz kto tym jezdził i jak ;)
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#494 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę @mechanizator akurat tutaj przebieg moim zdaniem dobrze jak jest odpowiedni i uwierz mi, ze poczulbys to na wlasnej skorze ;) .

nie wiem dlaczego u nas panuje zasade, ze jak dziewczyna ma wielu partnerow to puszczalska szmata, a jak facet to znaczy, ze ma powodzenie i jeszcze jest kozak w dodatku. glupie to strasznie, a najwiecej maja do powiedzenia ci co najmniej z kobietami przebywaja.

a to, ze licealistki dla mnie sa bardzo atrakcyjne to juz calkiem inna sprawa :(

@mechanizator jak sie ozenisz i zacznie ci baba przy 40'tce szalec to wspomnisz moje slowa :)

#495 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 01 grudzień 2010 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę jak lubi ten sport, to będzie szalała mająć 20,30,40 lat ;)

#496 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę Widzę @brzozak że mówisz jak mój kolega-"może mieć i dwanaście lat-byleby tylko za staro nie wyglądała" ;) (nawiasem mówiąc też jakoś bardziej młodsze lubię...)

#497 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę hehe dobre.
wojewodzki cos ostatnio pizgnal do jakiejs kobietki, zeby zajela jego dziewczynie miejsce w przedszkolu :)

@miszka jak lubi to oczywiscie i chwala takim za to ;)
ale po prawdze to w kazdym jakies zlo siedzi i wydaje mi sie, ze lepiej zeby przed zalozeniem rodziny zostalo uwolnione.

#498 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 01 grudzień 2010 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę

@mechanizator akurat tutaj przebieg moim zdaniem dobrze jak jest odpowiedni i uwierz mi, ze poczulbys to na wlasnej skorze ;) .

nie wiem dlaczego u nas panuje zasade, ze jak dziewczyna ma wielu partnerow to puszczalska szmata, a jak facet to znaczy, ze ma powodzenie i jeszcze jest kozak w dodatku. glupie to strasznie, a najwiecej maja do powiedzenia ci co najmniej z kobietami przebywaja.

a to, ze licealistki dla mnie sa bardzo atrakcyjne to juz calkiem inna sprawa :(

@mechanizator jak sie ozenisz i zacznie ci baba przy 40'tce szalec to wspomnisz moje slowa :)

nie zebym sie znał poprostu analogia każdy i tak wybierze po swojemu - jak to mawia robert górski z KMN "jeden lubi jak mu grają cyganie a drugi lubi jak mu z butów śmierdzi"
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#499 Share Teddy

Teddy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, głównie sieci i systemy(Unix, NT), muzyka

Napisany 01 grudzień 2010 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę

@mechanizator akurat tutaj przebieg moim zdaniem dobrze jak jest odpowiedni i uwierz mi, ze poczulbys to na wlasnej skorze ;) .

a to, ze licealistki dla mnie sa bardzo atrakcyjne to juz calkiem inna sprawa :)

nie wiesz dlaczego ? cytuję wypowiedź, która to tłumaczy :

Klucz, który otwiera wiele zamków jest dobrym kluczem.
Zamek, którego można otworzyć każdym kluczem - jest do d**y.

:( :( :D tak humorystycznie :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#500 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę hehe i to jest chyba sedno sprawy