Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#4941 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę

Z pieczeniem ciast czy gotowaniem to na pewno lepiej ode mnie. Tego nie podważam. Chociaż najlepszymi kucharzami są mężczyźni. A co do obowiązków. Kobieta powinna jak najwięcej odciążać mężczyzn z prostych obowiązków. Jak historia pokazała mężczyźni są stworzeni tylko do rządzenia.
mężczyźni to lepsi kucharze -prawda (kosmosu nie odkryłeś jakos tym), odciązać np ciebie ?? od czego od klikania w klawiature hmm ? ciekawe masz te pojecie rzeczywistości ...

Nie za długi masz łańcuch, żeby tak daleko się z domu oddalać? Chyba, że studiujesz on-line, w przerwie między obieraniem ziemniaków a praniem.

nie za długi tzn nawet w pewnym sensie to za krótki że nie moge cie ugryść!

No i co z tego, że kobieta? Mam ją nosić na rękach czy może obsypywać prezentami bo to w końcu kobieta.

nie masz pojecia o kobietach nic zapytaj kolegi ltory tak bardzo cie popiera... nie kazda kobieta nic nie robi, nie bede ci tego tlumaczyc bo nie warto za bardzo sznauje prace mojej mamy ktora zniszczyła sobie zdrowie, by pisac ci coś ...

Edytowany przez Migotka, 03 kwiecień 2012 - 22:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:50
  •  

#4942 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:47

Dziewczyna na gospodarkę Ale zniszczyła sobie zdrowie w słusznej sprawie. Czy to nie jest zaszczyt dla kobiety, gdy może wiernie i z poświęceniem służyć swojemu mężowi? Czy nie takie życie powinno być ideałem dla reszty młodych dziewcząt, które dopiero aspirują aby być porządną kurą domową?

#4943 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Dziewczyna na gospodarkę

Prędzej jego zlinczują niż on ciebie poćwiartuje :)

wątpię , szczerze... teraz to już pewnie i posoli, bo widac agresja do kobiet, aż buzuje i wy sie dziwicie ze trudno znaleść kobiete , patrzycie jakimiś stereotypami, wymysłami , niektorych bawi dobiajnie innych, i ukazuja kobiety jako tępe, glupiutkie narzedzia do pracy, wiecie co ? przepraszam ale takie pisanie jest bez sensu, postrzeganie nas jako nic nie warte "darmowe roboty , ktore bez zająknięcia tylko siedza w domu i sprzatają , to juz chyba przeszlosc"- a bynajmniej tak mi sie wydaje,
u mnie w domu bynajmniej nie bylo nigdy tak by moja mama i my siedziały w domu i nic nie robiły, mamy dużo pola, nie mam ani brata ani dziadka ktory za nas bedzie robic ,a my bedziemy sie obijać, musimy robić wszystko same i najmowac ludzi do pomocy bo samemu cięzko , dletego jak ktos sie uwaza za 'Bożka" ktory wie wszystko i tak glupio ocenia innych , a tym bardziej wlicza mnie do takich osób to dziękuję za rozmowę ,..."

#4944 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Dziewczyna na gospodarkę Wow! 7 stron w 3 dni! dobrzyście są :)

@Filipoo- On ma za długi łańcuch nie krótki bo na krótkim by tak nie wojował :lol:

#4945 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę na krótkim by sie mocniej szarpie... trzeba by go z tego clubu wyrzucić??

#4946 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 22:55

Dziewczyna na gospodarkę Myślę, że nie ale jak by spuścił z obrotów to by mu to wyszło na dobre i innym użytkownikom :)

#4947 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:01

Dziewczyna na gospodarkę dziękuję bardzo miłym i mądrym, panom rolnikom, za fajne i ciekawe rozmowy, za mozliwośc "obejrzenia waszego punktu widzenia, lekkiego poznania rozumowania " i za wytrzymałośc ze mną pozdrawiam gorąco wszystkich :)

nawet tego, który lubi wkładac wszytkich do jednego worka, zbliżaja sie Święta więc mam nadzieje , że każdy spędzi je miło i przede wszystkim w zdrowiu, mam nadzieje że nawet ten biedny chłopak poczuje się lepiej

Jeszcze raz składam wszystkim najlepsze Świąteczne życzenia i dziękuję za konwersacje dobranoc :)

#4948 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:02

Dziewczyna na gospodarkę Nie odchodź. Kto mi będzie poprawiał samopoczucie i ze mną dyskutował na temat wyższości mężczyzn nad kobietami?

#4949 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:02

Dziewczyna na gospodarkę Dziękuje, wzajemnie :)

#4950 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:03

Dziewczyna na gospodarkę aha zapomnialabym , ostatnia rzecz ktora by mnie interesowala to czy ten StasiekS jest w związku i czy jego druga połówka tak chetnie zgadza sie z jego wszelkimi wypowiedziami tutaj ... ? dziękuję za uwagę :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4951 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:07

Dziewczyna na gospodarkę k

Edytowany przez damianzbr, 03 kwiecień 2012 - 23:09.

#4952 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę Taa... jakby miał to by tu nie pisał swoich poglądów na kobiety <_<

#4953 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę

Taa... jakby miał to by tu nie pisał swoich poglądów na kobiety <_<

Niby dla czego?
Macie coś do staska a boicie się bezpośrednio mu napisać tylko jakieś docinki za plecami o wyrzuceniach z clubu i spekulacje na temat statusu związku.

A może stasika połówka podpisuje się pod jego wypowiedziami. Przecież większość facetów się podpisuje...

#4954 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:19

Dziewczyna na gospodarkę kolego spokojnie ja żartowałem z tym clubem, ale co prawda to prawda mógłby wychamować, mi np kura domowa nie potrzebna (typowa kura domowa) nie wiem czy są dzikie kury ale domowych kur to ja mam hmm 16 :D

#4955 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę filipoo i wszyscy inni razem z staskem, myślisz że ja nie żartowałem? Tak, za kare już Ci wysyłam 3 trojany... haha. Chłopaki więcej luzu.

Edytowany przez damianzbr, 03 kwiecień 2012 - 23:24.

#4956 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:34

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr ja wiem, że więcej luzu ale przez takie docinki dziewczyny nie będą się fatygować do pisania -_-

#4957 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 23:35

Dziewczyna na gospodarkę damy radę :D
oj i migotka lekko straciła chęć... ale z tego co pisała to śmiem twierdzić ze jutro powróci :D

Edytowany przez Filipoo, 03 kwiecień 2012 - 23:36.

#4958 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 00:37

Dziewczyna na gospodarkę

aha zapomnialabym , ostatnia rzecz ktora by mnie interesowala to czy ten StasiekS jest w związku i czy jego druga połówka tak chetnie zgadza sie z jego wszelkimi wypowiedziami tutaj ... ? dziękuję za uwagę :P

Na szczęście nie mam nowoczesnej pralki ani zmywarki aby miała się gdzie nauczyć obsługiwać skomplikowanych urządzeń elektronicznych więc nie umie korzystać z komputera. Zadbałem także o to żeby łańcuch nie sięgał do pokoju gdzie stoi komputer więc co najwyżej może się popatrzeć zza drzwi co piszę. A nawet jakby nauczyła się korzystać z takiego urządzenia to i tak nie miałaby czasu bo jednak obiad się sam nie ugotuję a pranie samo nie rozwiesi.

@damianzbr ja wiem, że więcej luzu ale przez takie docinki dziewczyny nie będą się fatygować do pisania
-_-

Bo jaki jest sens pisać na siłę posty, tak aby przypadły do gustu i aby nie obrazić albo spłoszyć? Bo jeżeli tak robicie w realu to już się nie dziwię dlaczego większość z was nie ma dziewczyn. Trochę to przypomina rozmowę kwalifikacyjną. Migotka jest tym co przeprowadza a reszta to interesanci którzy na siłę chcą przypodobać się np. pracodawcy.

#4959 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 07:57

Dziewczyna na gospodarkę żeście się Stasia uczepili-Stasiu to wzorowy pantoflarz :lol: :lol: :lol: kobieta trzyma go krótko :D
gdzie on teraz będzie mógł się wygadać-nie odbierajcie mu tego :D
wy na niego burczycie-ja mu skłonny jestem współczuć.

tak na poważnie-nie poznaliście jeszcze stylu,poczucia humoru @StasiekS-to daje do myślenia:komu bardziej powinienem współczuć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4960 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 04 kwiecień 2012 - 08:36

Dziewczyna na gospodarkę Z ostatniego postu Staśka można wywnioskować że kobieta ma terror w domu. współczuję!

Edytowany przez globus512, 04 kwiecień 2012 - 09:18.