Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34866 odpowiedzi na ten temat

#4881 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę

rogas i stasiek, jeszcze nie zdaliście sobie sprawy jak jest w życiu? Już nie tylko chłopcy piją drinki z bolsem, a sprzątanie nie jest rzeczywistością nastolatki.

Niestety. Od kiedy jeszcze producenci pralek lub zmywarek zaczęli wyposażać te urządzenia w różne bajery, programatory to i niestety ale niektóry kobiety dzięki temu nauczyły się obsługiwać komputery czego skutki widzimy dzisiaj. Zamiast sprzątać, gotować czy podawać whisky z lodem, to piszą na forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:44
  •  

#4882 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę globus512 pewnie, że fajnie jak dziewczyna tym się zajmuje. Ale też jest fajnie widzieć dziewczynę która nie jeździ jak "żółw" samochodem lub też jeździ ścigaczem :)

#4883 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę

Filipoo , ok super, odległość nie ma znaczenia(nie jadę autem) jak będziesz wiedział dokładnie w jakie dni, to ładuj na PW, czy tu obojętnie,
Kościan, Śmigiel, Jasień, parę razy tam byłem po byczki,a z sierpowa przyprowadziłem E-514, ogólnie często w te rejony się zapuszczam, tylko mam na dzieje że dziewuchy wychodzą na owe imprezy

majster pierwsze duże zabawy w mojej okolicy to we wronkach 1-3 maj chcesz wbiajaj, nocleg tez się załatwi to nie problem :)

#4884 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę dla tych co n ie widzieli

#4885 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę

Filipoo mówimy o tym samy miejscu, ja po prostu od niedawna zmieniłem lokalizację... :D Pozdrawiam

aaa to ja ciebie się pytałem o Patrycje J. ??? wiesz ze ta menda wyjechała do anglii <_<(za facetem)
i do kogo ja teraz mam jechać do sierakowa? ręce rozkładać na to co się dzieje...
a co się stało ze zmieniłeś lokalizacje? :) Pozdrawiam
Migotka popraw mycie okien ten ost raz bo jak byś przegrała wyścig to idziesz razem z autem do zwycięzcy :D :D a mi dacie się przejechać scigaczem? (za ewentualne straty nie ponoszę odpowiedzialności) :D :D

Edytowany przez Filipoo, 03 kwiecień 2012 - 20:58.

#4886 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę Stasiu jakby Szczuka widziała co ty tu wypisujesz to by sobie zakleła: Kułfa co za szoffinista

#4887 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę

globus512 pewnie, że fajnie jak dziewczyna tym się zajmuje. Ale też jest fajnie widzieć dziewczynę która nie jeździ jak "żółw" samochodem lub też jeździ ścigaczem :)

no własnie nie każda dziewczyna jeździ 30 km/h , może i jestem lekko kopnieta trudno, skoro jestem unikatem to sie powinniście cieszyc ... haha za takie teksty zaczynam cie lubiec :P

#4888 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę migotka zaczynam myśleć ze kopnięte laski są fajne :D

#4889 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę

Niestety. Od kiedy jeszcze producenci pralek lub zmywarek zaczęli wyposażać te urządzenia w różne bajery, programatory to i niestety ale niektóry kobiety dzięki temu nauczyły się obsługiwać komputery czego skutki widzimy dzisiaj. Zamiast sprzątać, gotować czy podawać whisky z lodem, to piszą na forum.

a ciebie to mam ochote udusic gołymi łąpkami !!! ps zmywarke ,pralke i lodówkę mam od baaardzo dawna i niedość drogi panie że umiem ją obsłużyć , to umiem tez usiąść i grzecznie przebierac ziemniaki, założyć gumaczki i pójść do stajni i wydoić krowę, a jak trzeba ide do garażu i czasem mogę sie przydać tacie, bo mam mniejsze ręce i moge cos wyciągnąc czy cos, tak sie składa że wiem też jak sie zapina przyczepy, smaruje kombajny, itp, wiec nie osądzaj wszystkich jedna miarą ok ? DZIĘKUJĘ ...

łapkami*

migotka zaczynam myśleć ze kopnięte laski są fajne :D

migotce chodziło o to że nie powinniście się bać bo może tylko ja taka rąbnieta młotkiem, a reszta to normalne fajne laski kapiszi ? :)

Migotka popraw mycie okien ten ost raz bo jak byś przegrała wyścig to idziesz razem z autem do zwycięzcy :D :D a mi dacie się przejechać scigaczem? (za ewentualne straty nie ponoszę odpowiedzialności) :D :D

hahah to zapraszam, do mnie drugi raz mi sie nie chce juz myc, ale moge cie wynając ;p a co do ścigacza - pytaj Kamikadze ;p

#4890 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę ale coś ta rąbnięta fajniejsza :D może by tak każdą z młotka ?? co o tym koledzy sądzicie??? :D :D żartuje oczywiście :D
nie nie migotka mi sięmyć nie chcę:D siostra przyjdzie i umyje:D nie ma do mnie daleko:D a ja zawinę do garażu :D

Edytowany przez Filipoo, 03 kwiecień 2012 - 21:09.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4891 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę cinek1808 to jest lepsze
Szalona jazda na R1 (www.maxior.pl)

#4892 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę

ale coś ta rąbnięta fajniejsza :D może by tak każdą z młotka ?? co o tym koledzy sądzicie??? :D :D żartuje oczywiście :D
nie nie migotka mi sięmyć nie chcę :D siostra przyjdzie i umyje:D nie ma do mnie daleko:D a ja zawinę do garażu :D

każdej z młotka sie nie da ;p
a w garazu moge siedzieć, w żniwa i tak siedze non stop w magazynie

#4893 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę ile czasu zajmie mu hamowanie tzn do 0??? i ile metrów?? bo jakby miał się na miejscu zatrzymać to co najwyżej może uczyć się latania :lol: jak ptaszek frrrr :lol: :lol:

migotka to byś do mnie pasowała :D dzisiaj na sadzeniu się ze mnie śmiali bo laska by nie miała życia ze mną :D bo ja stale w garażu siedzę i bym ją co chwile wołał jakbym pomocy potrzebował :lol: ale z drugiej strony to by można się zamknąć w garażu i nikt by nas nie widział: :D

#4894 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę

Stasiu jakby Szczuka widziała co ty tu wypisujesz to by sobie zakleła: Kułfa co za szoffinista

Uwielbiam takie kobiety w ten sposób denerwować. Ich złość, mina czy ten wysiłek włożony w tłumaczenie mi, że tak nie jest, jest bezcenny i poprawia mi humor na następne dni.

#4895 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę @Filipoo-każdą z młotka?-może nie każdą-niektóre już dostały-czasami innym narzędziem czy przedmiotem-a tym co jeszcze to nie spotkało to większości by się to przydało-może nie pomóc,ale na pewno nie zaszkodzi-pusty pojemnik mózgu tylko dzwoni-jak mózgu brak,to go przecież w żaden sposób nie można uszkodzić.

@Migotka-ty naprawdę obsługujesz tak skomplikowane urządzenia AGD-jestem pełen podziwu-ja nie umiem :lol:

#4896 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę

a ciebie to mam ochote udusic gołymi łąpkami !!! ps zmywarke ,pralke i lodówkę mam od baaardzo dawna i niedość drogi panie że umiem ją obsłużyć , to umiem tez usiąść i grzecznie przebierac ziemniaki, założyć gumaczki i pójść do stajni i wydoić krowę, a jak trzeba ide do garażu i czasem mogę sie przydać tacie, bo mam mniejsze ręce i moge cos wyciągnąc czy cos, tak sie składa że wiem też jak sie zapina przyczepy, smaruje kombajny, itp, wiec nie osądzaj wszystkich jedna miarą ok ? DZIĘKUJĘ ...

łapkami*

Gdzie z brudnymi łapkami do mojej szyi? I bardzo dobrze, że tyle rzeczy umiesz. W końcu jesteś kobietą. Ale pisząc na forum czy jeżdżąc niepotrzebnie samochodem zaniedbujesz swoje niewygórowane obowiązki. A to już nieładnie.

Edytowany przez StasiekS, 03 kwiecień 2012 - 21:30.

#4897 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę

Uwielbiam takie kobiety w ten sposób denerwować. Ich złość, mina czy ten wysiłek włożony w tłumaczenie mi, że tak nie jest, jest bezcenny i poprawia mi humor na następne dni.

a Ty jestes wiekszym terrorystą niz ja, niezły gad swoja drogą , każdą (prawie) kobietę wykończysz

#4898 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę Dyskusja wre :D
Kobieta nie jest jako kura domowa. Bardzo cenię to że się pracy nie boją i wiedzą jak na życie się zarabia. Wg mnie kiedy trzeba to się pracuje, ale później jest też czas na udpoczynek, fajny wyjazd, zabawę czy zakupy :)
W moich okolicach nie spotykam kobiet na ścigaczach, a szkoda....

#4899 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę

@Filipoo-każdą z młotka?-może nie każdą-niektóre już dostały-czasami innym narzędziem czy przedmiotem-a tym co jeszcze to nie spotkało to większości by się to przydało-może nie pomóc,ale na pewno nie zaszkodzi-pusty pojemnik mózgu tylko dzwoni-jak mózgu brak,to go przecież w żaden sposób nie można uszkodzić.

@Migotka-ty naprawdę obsługujesz tak skomplikowane urządzenia AGD-jestem pełen podziwu-ja nie umiem :lol:

jak dobrze się przyłoży w pusty pojemnik to może pęknąć :D
Wódka sobieski jak kanał sułeski, płynie jak woda słwoianśka uroda... :D :D :D :lol: :lol: :lol: kto chętny na kielicha? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4900 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 03 kwiecień 2012 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę

:lol:

migotka to byś do mnie pasowała :D dzisiaj na sadzeniu się ze mnie śmiali bo laska by nie miała życia ze mną :D bo ja stale w garażu siedzę i bym ją co chwile wołał jakbym pomocy potrzebował :lol: ale z drugiej strony to by można się zamknąć w garażu i nikt by nas nie widział: :D

cwana bestia jestes haha ;p do garażu poszłabym sama bo jeszcze bys coś popsuł , a ja musialabym naprawiac haha