Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34875 odpowiedzi na ten temat

#4761 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 31 marzec 2012 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę o kurczę , i w dodatku jeszcze lecą na ha, no bajka, mojej ukochanej (YAMAHA TDM) nigdy nie oddam,
wiesz co ja od swoich również nigdy bym nie dostał, przyjemności we własnym zakresie, na prawko na zakup ostatniego moto przeznaczyłem końcówkę premi MR ,
uciekam , muszę na śrutować zboża dla byczków, się kończy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:05
  •  

#4762 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę O śnieg pada !!

A nawiązując do głównego tematu to dawno tu nie pisałem.. O jakich myszkach wy piszecie?? !
Ja tam u siebie tępie gryzonie czym popadnie - ( bez reklamy preparatu)
Prawda jest taka że zmiany rzeczowo-finansowe, światopoglądowe i kulturowe na wsi wyprzedziły nawet najbardziej śmiałe prognozy i mamy dziś to czego tak przez całe lata zazdrościliśmy swoim sąsiadom z zachodu - Niemcom, Francuzom.. Otóż dogoniliśmy ich super świat wraz całą otoczką- na polach Johny, fendt-y, N-H Classy i in. Ceny gleby podwoiły się lub potroiły, opłacalność spadła do zera, dochód tworzą bezsensowne dopłaty i dotacje, napędzające sztucznie i kreujące coraz wyższe żywności dla odbiorców finalnych. \Gospodarstwa jak małe folwarki, od jednego do drugiego coraz dalej także w sensie towarzyskim, sąsiedzkim( to co kiedyś wyróżniało nas- wsi spokojna wsi wesoła) Dobrobyt i bogactwo miesza się z ciągła pogonią za tym aby było więcej i więcej, tylko gdyby tak się zatrzymać i pomyśleć to po co? Czy mamy więcej jniż jeden żołądek? Czy to jest szczęście, gdy niektórzy w sezonie nie mają czasu usiąść , w spokoju zjeść i odpocząć - tylko w biegu lub w polu W swoim John Deere!
Pokrywa się również z tym że, im bardziej kocha się pieniądze tym dalej do drugiego człowieka. Zobaczcie ilu bogatych niemieckich farmerów szuka drugiej połówki przez biura matrymonialne lub w naszym kraju. Czyżby i nas to osiągnięcie cywilizacyjne doganiało? Upadek relacji międzyludzkich zatacza coraz szersze kręgi i staje się pomalutku smutną normą . Zbliżając ten wywód do tematu forum trzeba zauważyć , że w relacjach na płaszczyźnie damsko-męskiej w wydaniu dajmy na to - sielskim- anielskim również następuje mała degrengolada.
Na wsi wyłaniają się nowe grupy i co gorsza zaczyna być zauważalny rozdźwięk pomiędzy nimi .
1. Bo czy bogatemu farmerowi wypada iśc w kontury i smalić cholewy do panny której rodzice mieszkają na wsi ale nie żyją z pracy na roli albo są Przepraszam za wyrażenie - małorolni?
2. Mam takie doświadczenie ,że z gospodarstw które są rentowne i produkują na rynek jeżeli jest większa liczba dzieci w takiej rodzinie to jest 1 następca ( facet) a jeżeli ma siostry to są kształcone na te dajmy farmaceutki, prawniczki itp i nie w głowie im powielanie schematu ich matki.
3. O prawdzimym szczęściu mogą powiedzieć farmerzy którzy posiadają trzy cyfrową liczbę hektarów i kilka zielonych czterokołowych maszyn w garażu zazwyczaj tacy mają wzięcie, nawet przepraszam ponownie - niewysublimowanych intelektualnie dam o kolorze blond akredytujące się życiorysem miejskim
4. Niestety ale zawód rolnika czy profesja może będzie adakwatniej - zaczyna tracić gdyż nasze damy poprzez internet, prasę i telewizję mają wpojone równouprawnienie i coraz częściej wyzwolenie. Człowiek chce być wolnym, nie mieć ram, a życie na wsi niestety takie ograniczenie nakłada, bo nie można jechać na urlop gdyż są żniwa - No tak ale wtedy jest najlepsza pogoda i można sie opalić ! Albo : Po co tkwic na tej wsi - Tu jest nudno W mieście to są rozrywki! Lub znowu kiedy indziej: Kochanie idę do pracy Będę pracować w gminie lub w Banku Spółdzielczym nie ważne za ile Ważne by się wyrwać z tej dziury. Tu się nic nie dzieje- nawet nikt nie umiera!

Możne na tym poprzestanę narazie Jeżeli kogoś uraziłem - przepraszam. Jeżeli ktoś zarzuci mi szowinizm lub stronniczość -trudno. Będą i tacy co będą mi współczuć - Ty to człowieku musisz mieć bagaż życiowych doświadczeń! bo zazwyczaj tak mam w życiu że Ci którzy dobrze mnie poznają wiedzą co i jak. Mój materialny charakter wypowiedzi jest trochę przerysowany, aczkolwiek słuszny.

#4763 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 marzec 2012 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę @Migotko ja to o motorze nie marzę ale chociaż żeby ktoś chciał mnie raz przewieźć, poczuć ponoć wiatr we włosach ... :D

@endzit widzisz ludziom uda się zdobyć więcej niż do tej pory mieli i jak to się mówi 'apetyt rośnie w miarę jedzenia', chcą więcej, więcej, przez to mniej czasu dla bliskich i tak się ludzie oddalają,...chociaż nie zawsze tak musi być
co do myszek zapewne chodziło o takie kuszące swoim spojrzeniem :D

Edytowany przez Profil usunięty, 31 marzec 2012 - 20:09.

#4764 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Suzuki- nie martw sie na ha nie lecę swoich mi starcza ;p
co do tego dłuższego tekstu - hmm- CYTAT: "" :o o prawdzimym szczęściu mogą powiedzieć farmerzy którzy posiadają trzy cyfrową liczbę hektarów i kilka zielonych czterokołowych maszyn w garażu zazwyczaj tacy mają wzięcie, nawet przepraszam ponownie - niewysublimowanych intelektualnie dam o kolorze blond akredytujące się życiorysem miejskim""

O prawdziwym szczęściu tylko przy trzycyfrowej liczbie ?? - u mnie takie gosp. jest , mam same siostry i jakos nie widze tłumu wylewających mi się adoratorów rolników, ale jesli chodzi o te blond panie ( przyrumienione i jeszcze skwierczące po wyjściu z solarium,), to fakt - takie panie zawsze maja wzięcie, bo każdy facet chce móc "pochwalić się swoim nabytkiem" ... ,dlatego te szare mysze nie maja możliwosci wybicia się , bo pomarańczowe "piłki nożne " zawsze będą wybierane jako pierwsze

wyjaśnienie *** : w moim słowniku "piłki nożne", oznaczają te napompowane jak wy to nazywacie zderzaki , którymi tak bardzo się zachwycacie :P
ps mam nadzieję że za moje teksty nikt mnie nie zamorduje z premedytacją (bo wolałabym obudzic się żywa) pozdrawiam :rolleyes:

Edytowany przez Migotka, 31 marzec 2012 - 20:36.

#4765 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę @endzit coś pokręciłeś, jak to dogoniliśmy zachód pod względem materialnym? Czy Ty jadąc przez PL widzisz na co drugim polu po 2 albo 4 lexiony, bo ja nie...? Piszesz jak byś miał na prawdę przerąbane, piękno jest powszechne, rodzimy się z tym albo kupujemy więc dla chcącego powiedzmy nic trudnego natomiast ważna jest atrakcyjna osobowość i energia życia, a czytając Twoją wypowiedź wnioskuję że z tymi ostatnimi masz problem brak urlopu i trauma przed każdym wyjazdem nowym JD w pole.
Fakt, jestem z tych co współczują...

#4766 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę aha i jeszcze jedno proszę pisać , bo chętnie poczytam i nie ugryzę

#4767 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę koledzy ja tak troche z boku
czytajcie co pisza dziewczyny ,zastanówciesie jak one myśla (nie wymyślajcie skomplikowanych teori) , a ten temat nie bedzie wam potrzebny

#4768 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę Goral 1 , mądre spostrzeżenie ... :rolleyes:

#4769 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna jaka by nie była,jak będzie myślała głową a nie ...upą to nie tylko na Classa,John Deera ale i na Vistulę KZB 3B poleci.

#4770 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 843 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 31 marzec 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Co myślą?... hmmm, tego chyba nikt nie wie, nawet najstarsi górale ;) najlepiej widać co myślą w czynach

człowiek może o sobie niewiadomo co myśleć, wiele mówić, ale o tym jaki jest świadczą czyny, i dotyczy to nie tylko kobiet.

Edytowany przez rafff24, 31 marzec 2012 - 20:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4771 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę o czym marza dziewczyny
nam sie wydaje że o kasie ale to jest troche innaczej
DZIEWCZYNY NIE ZROZUMCIE MNIE ZLE
młoda dziewczyna marzy o miłości dziewczyna po30 o sexsie , a o kasie to dopiero po 50

#4772 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę

aha i jeszcze jedno proszę pisać , bo chętnie poczytam i nie ugryzę

Co pisać, gdzie i do kogo?

#4773 Share lazik11441

lazik11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo (produkcja zwierzęca, roślinna, mechanizacja rolnictwa, itp) Mechanika samochodowa, muzyka :3

Napisany 31 marzec 2012 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę

o czym marza dziewczyny
nam sie wydaje że o kasie ale to jest troche innaczej
DZIEWCZYNY NIE ZROZUMCIE MNIE ZLE
młoda dziewczyna marzy o miłości dziewczyna po30 o sexsie , a o kasie to dopiero po 50

heh dobrze napisane :D

#4774 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2430 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 31 marzec 2012 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę

Co pisać, gdzie i do kogo?

Jej pewnie chodzi o kontynuowanie rozwijającego się tematu aby poczytać i może się pośmiać ze sposobu myślenia niektórych osób :P

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#4775 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 31 marzec 2012 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę akowicz111 - miałem Vistule KZB 3B i miałem takie zdarzenie-
kumpel po mnie wpadł do domu, dali jedziemy, no to bez zastanowienia ubrałem się( było coś po 23), pojechaliśmy i przyjechaliśmy po pewnym czasie do niego, oczywiście nie jechaliśmy sami, była jego bratowa i jej siostra i nasza była sąsiadka, po powrocie do niego trochę wypiliśmy i ta była sąsiadka mówi- jak ja bym chciała coś w swoim życiu przeżyć- to pytamy co? co??, - chciałabym aby jakiś młody chłopak jadąc kombajnem zatrzymał się i mnie podwiózł do domu, albo najlepiej żebyśmy pojechali na zabawę... wszyscy tam zgromadzeni oczywiście na mnie filip dawaj do domu po "kumbajn" hehe pamiętam to jakby to było wczoraj ^^ a ta sąsiadka to nawet ładna 26 lat wtedy miała ^^ a pech chciał ze nie było aku w vistuli ,bo jakby były to na 99% bym pobiegł do domu i bym odpalił i dawaj do sąsiada po sąsiadkę:D:D:D:D
@Migotka - mnie te zderzaki nie interesują, ani piłki do kosza :D mi musi pasować w dłoń nie za duże nie za małe, ale jędrne :D :D

#4776 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 31 marzec 2012 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę za***iście snieg pada, a My jęczmien zasiali tydzien temu ;/ i w noc mróz jednak bedzie.

#4777 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę Filipoo - też miałem ,a co do dziewczyny to się nie dowie ile straciła.

#4778 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 31 marzec 2012 - 22:53

Dziewczyna na gospodarkę Nie no Piłek do nogi to ja w realu nie widziałem... w TESCO też nie... ale takie do ręcznej to już coś... bo i PING-PONGI sie zdarzają. ale to tylko taki szczegól.

#4779 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 01 kwiecień 2012 - 00:39

Dziewczyna na gospodarkę A Ja odnośnie "zderzaków" dorzucę, że im większe za młodu to tym dłuższe na starość... :P I wszystko na ten temat :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4780 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 01 kwiecień 2012 - 09:13

Dziewczyna na gospodarkę Migotka ja o tym wiem , żarty, nigdy bym ci nie zarzucił że jesteś materialistką i lecisz na ha, masz siostry i ja również , jestem ja i moje 3 siostry(przydał by się brat) które uciekły czym prędzej do większego miasta, teraz przyjeżdżają od święta do święta, i są zaskoczeni że kiedy tylko chcą pożyczyć ja zawsze mam jakąś kasę, i na nic nie brakuje, co rusz jakieś maszyny dokupuję, nawiązuję że one w głowie również miały przeświadczenie jak wyżej pisałem że rolnictwo to bród, syf i ubóstwo, powiedz migotka czy w twoim otoczeniu młodzi również żyją tylko imprezami , piszesz że my lecimy na spalone po lifcie blondyny,by mieli się czym pochwalić i widzisz są wyjątki jak przedmówcy, ja również takiej nie szukam, bo nie miał bym o czym z taką rozmawiać, i prędzej czy póżniej, raczej prędzej bym się z taką zamęczył