Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34860 odpowiedzi na ten temat

#4741 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 30 marzec 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Aniu, miło się na PW pisało ;) Dziękuję, że napisałaś ;) Kiedyś powtórzymy :D
Rolnik to nie zawód, a bardziej sposób na życie. I żadna laska nie powinna mieć jakichś pretensji o to, że jej facet właśnie ma takie życie. Zresztą znajome też tak mówiły, zabrałem 3 na wieś, to żniwa się im spodobały (wcale jak kostki słomy na przyczepie układały, czy ciągnikiem podjeżdżały) :D O widoki nie pytać panowie :D Laski z miasta, wymalowane, ciało jak należy, jak sie ekspanowały, ja tylko się śmiałem z ludzi na sąsiednich polach :D:D

Edytowany przez Famer21, 30 marzec 2012 - 19:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:47
  •  

#4742 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę wątek już trochę przerabiany-tak przed świętami będziecie smucić-dzioby do góry-jakoś to będzie-przecież 1/3 pusta nie jest.

a tak propo-mam furę i komórę(nawet po dwie)w skórze już nie chodzę,i bez skóry fajnie się ubieram,dosyć przystojny-któraś chętna?-przykro-już zajęty jestem :lol: :lol: :lol:

#4743 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 31 marzec 2012 - 08:29

Dziewczyna na gospodarkę Farmer21 , parę lat temu jak siostra i 2 koleżanki wprosiły się na przyczepę układać kostki siana chciały się opalić. ( wcześniej zawsze pytały gdzie ja się tak szybko potrafię opalić, a ja porób trochę przy żniwach lub teraz przy sianokosach) no i jak wyżej piszę przyszły w strojach kąpielowych , mi szczęka opadła, nawet sobie radziły i praca milej szła, oj było na co popatrzeć, od tamtego czasu jedna koleżanka siostry częściej przychodziła w czymś mi pomagać ( z sąsiedniej wioski), lub jak wracałem z pola zmęczony ona z siostrą lubiały coś upichcić i ona pytała czy,, przyrządzić ci coś do jedzenia'',
a ja 18 letni głupek nie zczaiłem o co jej chodziło (bo w głowie tylko robota , a w wolnej chwili wypady motocyklowe) raz chciała żebym ją przewiózł , to ja kretyn powiedziałem że jak wypoleruje bak i osłony to się przejedziemy, a ona oczywiście to zrobiła, dopiero jakiś czas pużniej zmądrzałem, czy wydoroślałem ale było już za pużno bo wyjechała do Wrocławia tam kogoś poznała, ale dopiero teraz żałuję bo widać było że interesowało ją rolnictwo no i chyba ja ją interesowałem, a teraz niby mam motocykl , w garażu BMW i gospodarstwo dobrze prosperujące i rozwijające się, a jednak na dysce czy gdzie indziej jest wszystko ok ale nie na długo , w okolicy dziewczyny te które wydawały się być porządne pouciekały do większych miast, albo już są zajęte, również uważam że na dyskotece dziewczyny na gospodarkę się nie znajdzie
rolnik chyba zawsze będzie miał na czole wyryte gdzie tylko się nie pojawi ,,brud, smród,i ubóstwo,''

Edytowany przez suzuki21l, 31 marzec 2012 - 08:33.

#4744 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 08:53

Dziewczyna na gospodarkę Drogi panie powyżej ;p jak czytam te waże tekściki , to scyzoryk sam sie otwiera w kieszeni i ciśnienie podnosi, piszecie smiesznie- to fakt, jak to czytam to samopoczucie natychmiast sie poprawia, ale bez przesady -ROLNIK TO NAJWAŻNIEJSZY , najmądrzejszy człowiek w tym szarym, zakręconym kraju. Stereotypy ?? stereotypy to panują chyba w waszych miejscowościach, bo u mnie ja zauważam jeszcze inną tendencję- teraz chłopak wcale nie chce być na gospodarce, jak ma za***iste auto, blondynke z dwoma piłkami nożnymi, spaloną w solarium jak diabli , grono kolegów przed którymi może się popsiac , to mu w zupełności wystarcza..., a jeśli juz w ostateczności którys zdecyduje sie zostac na wsi, to ok czemu nie ?- ale pod warunkiem że mu dasz nowy ciągnik, " bo 120-tką wstyd, jeśli dostanie nowego nh, fendta czy coś podobnego, to ok ? nieprawda ?... no własnie, być może że tylko u mnie jest takie zjawisko , albo to ze mnie taki dinozaurek (...), jeśli chodzi o ten "brud, smród i ubóstwo" - to powinnam Ciebie 'Suzuki 21l" udusic , bo to nie prawda, a ja jako MR potrafi to jeszcze ocenić i prosze mi głupot na temat rolnictwa nie pisac , bo to jedyny zawód do którego będę miec szacunek do końca życia (to jedyna grupa zawodowa na drodze , którą przepuszczam, ) bo z reguły grzecznie nie jeżdże pozdrawiam ;)

i diabli wzieli moje postanowienie o niepisaniu tutaj hah

#4745 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 31 marzec 2012 - 09:11

Dziewczyna na gospodarkę aż mi się nie chce wierzyć , 2 inne światy , Migotka można wiedzieć z jakich rejonów polski jesteś, może by tam śmignąć na jakąś imprezę czy festyn,
i ja się również ucieszyłem po przeczytaniu twojego postu, miło usłyszeć że są wyjątki ale chyba nie u nas

Edytowany przez suzuki21l, 31 marzec 2012 - 09:24.

#4746 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 09:26

Dziewczyna na gospodarkę hah możliwe że to własnie róznica województw działa ;p

szkoda , że jakos u mnie brakuje takich zapalonych rolników ;p
żartuję, bo to może zabrzmieć jak jakas reklama czy propozycja haha ;p

ps gdzie mieszkam ? za górami, za lasami, tak prawie na końcu świata ;) Dolny Śląsk

no to widzisz, działa w obie strony - wyjątki może i są , ale daleko, skrzętnie ukryte przed światem ;p
ucieszyłes się ?? hmm lepiej uważaj bo ta radośc może być przedwczesna haha ;) ...

Edytowany przez Migotka, 31 marzec 2012 - 09:23.

#4747 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 09:40

Dziewczyna na gospodarkę sąsiednie województwo , często tam jeżdżę kupować maszyny rolnicze, trzeba by się tam zatrzymać na dłużej i rozejrzeć

ale chyba tak jest jak wcześniej ktoś pisał, że te wyjątki siedzą w domu, na nie jednym gospodarstwie byłem , czy po zboże czy po byczki , czy maszyny oglądać do kupienie,i żadnych dziewczyn nie spotkałem, albo na wsiowych imprezach przychodzą pary , ale by było fajnie jak bym przyjechał do jakiegoś gospodarstwa kupować jakiegoś cielaczka i by mnie jakaś urocza panienka oprowadziła,
dobra uciekam z tego kompa bo obowiązki wzywają

Edytowany przez suzuki21l, 31 marzec 2012 - 09:46.

#4748 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 marzec 2012 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę Widocznie słabo się rozglądałeś :P

#4749 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 09:49

Dziewczyna na gospodarkę może i dobrze się rozglądałem, tylko cóż jak owe nie chcą być zauważone

#4750 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 09:53

Dziewczyna na gospodarkę haha a może za bardzo przypatrywałes sie maszynom ... ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4751 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 marzec 2012 - 09:54

Dziewczyna na gospodarkę jak w dzisiejszych czaszch,forme rozrywki stanowi komputer,a szare myszki się wstydzą wychylic ;)

#4752 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 09:55

Dziewczyna na gospodarkę sami motocyklisci zmowa jakas czy co ? ;p a ja się do końca zycia nie poczekam takiej maszyny, no chyba że kupię sobie z mężem za jakieś 100 lat ;/

Ania - masz całkowita rację, ja nie mam ani jak, ani z kim , ani gdzie wyjśc, nie każdy chodzi na imprezy co tydzień, a z tym komp to fakt, takie ślęczenie przy ekranie stanowi chyba jedną z najczęstszych rozrywek ostatnimi czasy ...

Edytowany przez Migotka, 31 marzec 2012 - 09:57.

#4753 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 09:56

Dziewczyna na gospodarkę o kurczę Migotka masz poczucie humoru, to mnie rozbawiłaś , no nie mogę , brawo, może i tak było

#4754 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 10:00

Dziewczyna na gospodarkę no widzisz ;pjak moi rodzice cos sprzedaja to często tez przyjezdzaja tacy "ślepi na wszechświat" poza dana maszyną świata nie widza haha

chociaż ostatnio zjawil się u mie taki przypadek, że przyjechał pan z synem, miał kupywac pług, a w końcowym efekcie zaproponował , że kupi pług ale razem z tależówką, albo ze jest tez druga opcja- jesli umówię sie z jego synem, czasami ludzie wiele rzeczy róznie interpretują ... ;)

#4755 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 10:07

Dziewczyna na gospodarkę albo młoda skąpo ubrana rolniczka(lato) wychodzi by zaprezentować sprzęt , a MR każe by przyprowadziła ojca, bo nie może się skupić , i dobrze obejrzeć

#4756 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 marzec 2012 - 10:08

Dziewczyna na gospodarkę Kup maszyne,żone zyskasz gratis :lol:

#4757 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 31 marzec 2012 - 15:02

Dziewczyna na gospodarkę Umówcie sie u Paweła Korbanka to traficie oboje napewno :D
suzuki21l Twoja sis i jej koleżnka z wioski, znajome z miasta, typowe miastowe, a że kontakt z nimi miałem taki, że no hmm.. są na tyle ogranięte, że zachować sie potrafią żeby dziadkowie jakichś ale nie mieli odnośnie ich kultury (wiadomo starszyna na wsi ;p ). No więc ciekawie było :D 2 laski 170 talia osy, pełne płuca :D , i tyłeczki hih. Kumple eh no kazdy próbował :D

#4758 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 16:22

Dziewczyna na gospodarkę haha Suzuki21l - to wiesz co mam propozycje, kolejnym razem po zakup maszyn wpadaj do mnie, podstawie Ci jakąś sąsiadkę i dokonamy od razu transakcji ;p;p

#4759 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę o miodzio, odezwe się po żniwach , będę szukał ciągnika RENAULT bądż FENDT 105-125KM, agregat , i pług obrotowy do tego, no i oczywiście w Dolnośląskim, tylko no wiesz, jak pisałaś, przy oględzinach FENDTA nie wiem czy zdołam odwrócić wzroku

a może inaczej, w ciepły weekend wpadnę tam do was TDMką , na pewno znasz takie osoby co nie mają jak, z kim i gdzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4760 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 31 marzec 2012 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę no wiesz ale pamietaj że nie ma nic za darmo ... :P

za przeprowadzenie na moim terytorium dwóch transakcji róznego "pokroju" biorę ekstra prowizję ;)

oddasz motor i będziemy kwita, bo od rodziców to do końca życia sie nie doczekam haha ;p
ewentualnie możesz mi przepisac kilka dodatkowych ha :)

*** żartowałam nie jestem żaden materialista-terrorysta, chociaz z tym terrorystą ... może ... :rolleyes: