Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#4581 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 07 marzec 2012 - 10:34

Dziewczyna na gospodarkę Śledzę ten temat, chociaż dotyczy mnie pośrednio ( mam dzieci w Waszym wieku) i postawa niektórych panów tutaj budzi przygnębienie.i myślę,że niejedna rozsądna dziewczyna omija ich szerokim łukiem.Z drugiej strony , kto poważny szuka dziewczyny "na życie" po dyskotekach?
Siedząc przed komputerem, nie wychodząc do realnych ludzi, nie patrząc w oczy drugiemu człowiekowi, nie obserwując z daleka tej przyszłej (kiedy ona/on nie wie,że ktoś patrzy i myśli), nie słuchając, co starsi i doświadczeni podpowiadają- trudno będzie dobrze wybrać.
Mam radę dla młodych ludzi : patrzcie na rodziców potencjalnego partnera/partnerki. Jak się do siebie odnoszą , czy mają wady, których absolutnie nie tolerujecie , a nawet, czy ich wygląd was nie odrzuca bo za jakieś 20-25 lat będziecie mieli w domu coś bardzo zbliżonego. Coś, co dzisiaj zaledwie irytuje, po latach może wzbudzać gniew lub odrazę.Jednocześnie stale pracujcie nad sobą, żeby być interesującymi dla partnera przez długie lata.
Wymagając od siebie macie moralne prawo wymagać od innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:43
  •  

#4582 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 07 marzec 2012 - 11:31

Dziewczyna na gospodarkę Ale kto powiedział ,że swoje "połówki" poznajemy tylko przez internet , czy tylko na dyskotece ?
Kogo omija szerokim łukiem ? mnie ? (bardzo prawdopodobne :D ;) )

Z resztą , myslę ,że i na dyskotece można poznać ciekawą osobę (nie kazda dziewczyna to stała bywalczyni dyskotek , mająca od niedzieli do srody co tydzien nowego chłopaka , napewno znajdą się tam i fajne dziewczyny wyciągnięte na tą dyskoteke przez ich koleżanki (opisane wyżej) które są absolutnym ich przeciwieństwem :)

Przecież w waszych czasach też były dyskoteki tylko nazywane zabawami , i napewno też nie jedną głupotę w życiu zrobiłas na takiej dyskotece :) teraz czasy się zmieniły , jest wiecej bezposredniosci , mniej szacunku , więcej chamstwa itp. ale nawet w takich warunkach można dostrzec wartościowego człowieka , nawet na dyskotece lub przez internet -powiedziałbym nawet ,że w internecie jest sporo porządnych dziewczyn "szarych myszek" które też chcą kochac a nie mają siły przebicia przez te "wylansowane" "wyzwolone" laski , a dużo więcej sobą reprezentują i można w nich dużo wiecej tych porządanych cech odkryć :)

No ale dobra nie znam się na tyle ,żeby pisac takie sentencje :D

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#4583 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 07 marzec 2012 - 11:51

Dziewczyna na gospodarkę masz rację, uderzyłam w ten stół może niepotrzebnie, bo skoro tak wiele osób pisze na ten temat, to na pewno jest to efekt długich przemyśleń.

#4584 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 07 marzec 2012 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę w internecie jest sporo porządnych dziewczyn "szarych myszek" które też chcą kochac a nie mają siły przebicia przez te "wylansowane" "wyzwolone" laski , a dużo więcej sobą reprezentują i można w nich dużo wiecej tych porządanych cech odkryć

pawlus 224, zgadzam się z tobą, w internecie i w realu jest sporo porządnych dziewczyn, które są niezauważalne przez te jak to nazwałeś wyzwolone laski, które robią wszystko żeby zostać zauważone. Uważam że takie właśnie dziewczyny ( te porządne oczywiście) też powinny być obiektem zainteresowań facetów. ktoś mi kiedyś powiedział mądrą rzecz " jak będziesz szukał sobie dziewczyny to najpierw patrz na charakter i stosunek do innych ludzi, a dopiero później na urodę, bo uroda przeminie a charakter zostanie do końca"

#4585 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę trochę inna kolejność najpierw uroda później charakter bo kobieta musi mieć jedno i drugie.to musi iść w parzę z sobą

#4586 Share 4718zetor

4718zetor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę Moja sąsiadeczka śmiga bizonem w żniwa aż milo normalnie na usługi bizonem jeździ kobietka cos kolo 30 lat. Trzydziestką również jęździ tak jak autem tylko niech sobie zrobi to prawko w końcu bo jak ja zatrzymaja to kiepsko bedzie

#4587 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 22:03

Dziewczyna na gospodarkę trzydziestka w trzydziestce-przy takim zestawie prawko to szczegół :lol:

#4588 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę

I literek na początek!!!

Ej chłopie chłopie smieszny jesteś, ale żebym cie kiedyś nie musiał zbierać z ulicy. Zawsze jak jeżdżę do motocyklisty to pierwsze co mam w głowie: ,,Żyje czy nie żyje?". No cóż ja tam zostaje przy swoich turystykach i jeździe z rozumem a nie "adrenaliną"...

Tak pkoledzy ,jeżeli za szybko będziecie pedzić w góry to możecie liczyć na koleżanke

#4589 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 08 marzec 2012 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę Ja jakbym potrzebował pomocy to poproszę, żeby przysłali ratowniczkę martine :)

#4590 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 23:34

Dziewczyna na gospodarkę A martina pracuje jeszcze zakładzie pogrzebowym, że tak chcesz jej pomocy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4591 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 08:30

Dziewczyna na gospodarkę może któryś w stolarni pracuje-"wyrób trumien"-warto się poznać-upust może być :lol:

#4592 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 11 marzec 2012 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę Ale cisza na forum....

#4593 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie??!! :)

#4594 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 11 marzec 2012 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę Już wiem, tak cicho bo pewnie martina ratuje jakiegoś motocyklistę :P W końcu taka ładna pogoda dziś była, idealna na motocykl :)

#4595 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę Albo jeszcze świętuje Dzień Kobiet ....:)

#4596 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę cisza was dziwi-przecież jest marzec,i każdy szanujący się kocur jest na "polowaniu"-przecież gatunek tak sam od siebie nie przetrwa,o przetrwanie trzeba się postarać.
wy dwaj też byście mogli miałczeć pod jakimś płotem,na jakąś kotkę,może byście się przyczynili do poprawienia demograficznej zapaści.

#4597 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę wiesmag a z kąd wiesz że właśnie nie jestem z jakąś kotką?? a swoją drogą to fajna metafora, (Szacun!!)

#4598 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 11 marzec 2012 - 22:55

Dziewczyna na gospodarkę Co jak co ale tych kocurów (prawdziwych) mam serdecznie dość. nie da się przy tym hałasie skupić nad snem itp.

#4599 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę @lechu1602-jeśli pojawił się uśmiech na twojej twarzy,i twojej kotki-to warto było szare komórki ruszyć-dzięki za uznanie

@janusz20-ja wolę się "przespać" niż spać-a jestem w tej dobrej sytuacji że od kilkunastu lat mam z kim.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4600 Share leonardo111

leonardo111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 23:52

Dziewczyna na gospodarkę JACEK 456788 u nas kiedyś był też taki ''ochroniarz" mówił że wszystkim da rade z każdym na chciał jak to mówisz na ''solówkę'' wysoki mocny prawie codziennie na siłowni na bramce jeszcze z trzema innymi ochroniarzami zawsze mądry w gębie i jak skończył... czasem też trzeba samemu wrócić do domu był lekko napity i taka chudzina co miał chyba z 17 lat wtedy z zaskoczenia gazem mu w oczy w kolana a póżniej pomiędzy chyba 6 i 7 krąg jedno mocne precyzyjne uderzenie i sobie już nogami nie rusza ale ma jeszcze silniejsze ręce i dobrze na wózku inwalidzkim śmiga...

Edytowany przez leonardo111, 12 marzec 2012 - 00:46.