Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#441 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę Niektóre opinie są słuszne. I jak czytałem to są tam i normalne dziewczyny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:17
  •  

#442 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę a wy się tu " pocicie" już 22 strony a wystarczy wejść na forum kobiece i macie czarno na białym kto was zechce ..... :blink: i nie powiedział bym ze to są puste lale bo to tak jak by powiedzieć o af ze zbiera samych wieśniaków ..... :huh:

#443 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę moze mialy niektore racje ale przez takich kilku mieszkancow wsi myslacych w ten sposob i tak traktujacych swe dziewczyny pozniej opinia jest taka dla kazdego rolnika . przeciez teraz jak ktos sie strara i ma checi to w domu ma luksusy i zyje sie na bardzo dobrym poziomie a i jak sie ma rodzicow takich to tez mozna sobie nowy dom postawic i mieszkac na swoim
a co do pustych panienek to troche sie zle wyrazilem moze ale takie tez sa

#444 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę Rzeczywiście coś w tym jest - co piszą te dziewczyny. Możemy to krytykować, ale tak naprawdę, większość z nas mniej lub bardziej postępuje jak ten chłopak. Gospodarstwo najważniejsze. Popatrzcie co się dzieje. Ceny ziemi jak z kosmosu - rolnik kupuje. Ceny maszyn jak z kosmosu - rolnik kupuje. Każdy tłumaczy sobie, że tak trzeba, że to modernizacja itp. Myślę, że trzeba wiedzieć gdzie jest granica.

#445 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 22:33

Dziewczyna na gospodarkę Maniek stawiam ci za tego posta duże piwo.

#446 Share marekfarmer3006

marekfarmer3006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:maszyny i sprzęt rolniczy oraz leśny,muzyka,przyroda,zwierzęta dużo by wymieniać :)))

Napisany 24 listopad 2010 - 23:13

Dziewczyna na gospodarkę Ogólnie to jest mało dziewczyn które, chciały by zostać na gospodarstwie albo odwrotnie np.ja u niej pisze się na to ,ale brak a jak są to nie chcą się babrać bo jak ona będzie potem wyglądała. Lubie pracować w gospodarstwie i tyle chociaż na AF nie ma takich dziewczyn ,a może się mylę.Farmerki jakby co to na GG.

#447 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 03:13

Dziewczyna na gospodarkę

.....

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 16:55.

#448 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 25 listopad 2010 - 08:43

Dziewczyna na gospodarkę

Rzeczywiście coś w tym jest - co piszą te dziewczyny. Możemy to krytykować, ale tak naprawdę, większość z nas mniej lub bardziej postępuje jak ten chłopak. Gospodarstwo najważniejsze. Popatrzcie co się dzieje. Ceny ziemi jak z kosmosu - rolnik kupuje. Ceny maszyn jak z kosmosu - rolnik kupuje. Każdy tłumaczy sobie, że tak trzeba, że to modernizacja itp. Myślę, że trzeba wiedzieć gdzie jest granica.

tak sobie pomyśleć, jeżdzi się autem jakimś gruchotem żeby tylko jechał, a tu tyle tysi, się ładuje w gospodare, żeby choć trochę podgonićte szybkie tępo nowoczesności, kurcze przecież to co się zarobi na gosp, to sie ładuje spowrotem w tzw pole, a marne ochłapy na na dom, itp. pisze miedzy innymi o sobie, rolnik jest rolnik, i będzie wolał klime w ciągniku niż w aucie, już nie raz sobie postanowiłem sprzedaje zboże i kupuje dobry samochód, no ale oczywiście siła wyższa i i zakup nowego siewnika,

#449 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3928 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 10:15

Dziewczyna na gospodarkę Koledzy ale porównujecie pracownika do przedsiębiorcy, bo przedsiębiorca w mieście też inwestuje w zakład. A pracownik nie ma w co inwestować tylko dom, samochód itp.

Więc zależy czy ktoś chcę być przedsiębiorcą czy pracownikiem??

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#450 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 10:19

Dziewczyna na gospodarkę Ale dużo racji w tym wątku było niestety. Chyba teraz wiadomo dlaczego tak trudno dziewczynę znaleźć. Pora otworzyć oczy i popatrzeć trochę poza granice własnego pola i podwórka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 13:39

Dziewczyna na gospodarkę @Sadek tylko zwrot z inwestycji w zadnym przedsiebiorstwie nie jest tak duzy jak w rolnictwie.
zadne przedsiebiorstwo nie potrzebuje tez takiego szerokiego wachlarza urzadzen i maszyn.

jedyne czym sie wyroznia pozytywnie rolnictwo to duze lokaty pieniedzy, zdolnosc kredytowa.

natomiast tez uswiadomilem sobie, ze nie mam klimy w aucie :D :) dobry post, pobudza trzezwe myslenie :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#452 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 13:52

Dziewczyna na gospodarkę czego chce moj chłopak?? śłubu i to byle szybko aha no w takim miesiacy zeby nie było pracy na polu wiec najlepiej zimą.... aha zapomniałam o dziecku
. Pierwsze ma byc chłopak zeby pomagal w gospodarstwie a pozniej to juz moga byc same dziewczyny. Moj Boze.... a ja chce z nim zerwac

siedzimy w domu bo on tak chce. Albo szkoda kasy ok rozumiem, albo jest tak zmeczony po pracy ze nie ma sil. Tak o to wyglada nasz zwiazek. Mi by to odpowiadało ok. Moge tak cale zycie. Bo jestesmy razem a nie wpier.... sie jego tatus i nami steruje

Takich osób jak w przykładzie jest sporo na polskiej wsi. I niech ktoś powie że to nie prawda to chyba nie był na wsi.
A co do dziewczyny bo ktoś wspomniał. Ona nie jest idiotką. Ona jest właśnie normalną dziewczyną.

#453 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3928 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 18:09

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie wszystko zależy od nas samych, jak się ubieramy, wysławiamy, zachowujemy.

Do kolegi @brzozak2:

Mam kolegę w mieście przedsiębiorcę który zaczyna.
Mieszkają w starym drewnianym domu (wyremontowany w środku tzn. bieżąca woda , łazienka, centralne tyle że drewniany) kolega inwestuje w firmę, pracuje całymi tygodniami w nienormowanym czasie pracy. Żona chciała by się budować, ale pierw są inwestycje w firmę niż przyjemności.

Więc zadajmy sobie pytanie co możemy żonie/sobie zapewnić bo jeżeli tylko pracę i pracę i nie mieć nic z tego poza brakiem nudy (żyć aby żyć) to ja się na to nie piszę a tym bardziej swojej rodziny.

Ale jeżeli jest możliwość zapewnienia sobie i rodzinie godnego życia to czemu nie ma być to wieś??

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#454 Share marekfarmer3006

marekfarmer3006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:maszyny i sprzęt rolniczy oraz leśny,muzyka,przyroda,zwierzęta dużo by wymieniać :)))

Napisany 25 listopad 2010 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę dobra
to jak z tymi dziewczynami bo się całkiem pogubiłem :D

#455 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę Tego nikt nie wie jak.

#456 Share marekfarmer3006

marekfarmer3006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę ciężka sprawa :D

#457 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę Sprecyzuj swoje pytanie lepiej bo zadałeś je tak że nie wiadomo jakiej odpowiedzi oczekujesz.

#458 Share marekfarmer3006

marekfarmer3006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę to była odpowiedz na powyższe :D

#459 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 22:48

Dziewczyna na gospodarkę

......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 16:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share krystek1992

krystek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i... wszystko po trochu.

Napisany 25 listopad 2010 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę Panowie moim zdaniem najważniejsze to na samym początku nie przerazić dziewczyny. Co z tego że chłopak z wioski? Wśród dziewczyn panuje stereotyp że jak z wioski to brzydki, brudny i śmierdzi. Na szczęście coraz częściej spotykam się z niemal odwrotnym patrzeniem i traktowaniem. Chłopak ze wsi jest zbudowany lepiej, potrafi docenić wartość pieniądza i wie co to praca. I darujcie sobie te puste wymalowane lale które oprócz świecenia tyłkiem nić innego nie potrafią, bo komu taka dziewczyna potrzebna? Napewno nie rolnikowi. I jeżeli napawdę kocha to gwarantuje że mogłaby pracować i robić wszystko, ważne było by aby robić to razem we dwoje. Ale to jest tylko moje zdanie, jestem jeszcze młody i jak narazie o dziewczynie do ślubu nie myśle. :)

PS: Kto szuka ten znajdzie! :D

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

... walczą dzielnie.