Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#4561 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 05 marzec 2012 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę

z Motarmi sportowymi to bym uważał 23 kwietnia 2011 (wielka sobota) chyba o godzinie 18 tak po oprzecie i z ostatnim rozrzutnikiem wyjechałem woziłem Pomiot kurzy na łąki z kurnikuw uderzył w mój Rozrzutnik w Aparaty w tył rozrzutnika taki doświadczony motocyklista miał jak mu się llicznik przy motorze zacioł to 320 km\h zabił się na miejscu motor to w kawałkach zbierali a kości to prawie w te wałki trzochające się wbiły nawet w tygodniku ciechanowskim opisali miałem tyle z tym wypadkiem problemuw że szok na prostym odcinku drogi szerokiej drogi wjechał mnie w rozrzutnik 17 godzin trzymali mnie na komisriacie w Mławie tylko ciągnik zdązyłem przepiąc na nowszy
jestem ohroniarzem w vive w sundey i w Ibizie a jak ma kolega jakieś wątki to zapraszam na soluwkę tylko z chirugiem zapraszam byli już tacy co myśleli że dziewczyne mogą moją bajerować albo tańczyć zresztą kto zatańczy z dziewczyną ochroniarza i kto się odwarzy jak niewierzysz to zrób tak kiedyś na jakiejś dyskotece założe się że zywy nie wyjdziesz każdy jest zadrosny o swoją dziewczyne i myśleli że są odemnie mocniejsi na wygląd wyglądalli jak by wiatr powiuwał chudy jak zadra a on namnie się narwał że być ochroniarzem to trzeba mnieć wygląd i umięsniony być sporo siły jednemu Ręce płamałem drugiego po obijałem i głowe rozbiłem i nic mi nikt nie zrobi wszystkich policjiantów znam
Moja justynka na studiach nie chodzi na dyskoteky tylko się uczy ona wie że jak bym się dowiedział o tym że ktoś inny maca justynke to bym go zabił za bardzomnie kocha jej koleżanka mi muwiła a nie jeden by chciał mieć taką dziewczyne Piękna blondi opalona atrakcyjna inteligentna jak cudo

/Przepraszam ale nie wytrzymam :ph34r: /

Człowiecze :lol: :lol: :lol:

Chłopaki i dziewczyny to kiedy jedziemy do "sundey" (dziwne ,że nie sunday ;) ) i do "ibizy" po autograf do tak zacnego bohatera miejscowego jak @jacek :lol:

Chłopie kabaretowa scena w tym kraju myślę ,że przyjmie Cię z szeroko otwartymi rękoma :D

Jeśli napisałeś to dla "jaj" to jesteś spoko , ale jeśli pisałeś na poważnie ...
... to współczuję :(

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:44
  •  

#4562 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę

ej a ty stasiekS to tak mówisz jak byś już miał 90 lat i przeżył całe życie i wiedział jakie igraszki losu czekają na ludzi w tym krótkim ale jakże intensywnym życiu.....

Nie trzeba przeżyć całego żeby wiedzieć pewne rzeczy. Ale skoro wolisz takie ryzyko to nie dziw się później koledze dlaczego zaczął szybko jeździć.

#4563 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 05 marzec 2012 - 21:16

Dziewczyna na gospodarkę stasiekS nie masz racji do końca, bo przecież człowiek uczy się do końca życia i przedewszystkim na swoich błędach, tak że te niektóre podknięcia wychodzą nam na dobre "co nas nie zabije to wzmocni"

#4564 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę Ale po co się potykać skoro wiesz, że tam leży kamień albo że w tym może leżeć? Tak samo jest w związkach. Nie warto zakładać, że przeżyjemy z tą osobą całe życie bo to stwierdzić dopiero możemy pod koniec naszego życia. A widzę, że wielu już to stwierdza na początku a później przychodzi rozczarowanie bo "księżniczka" doprawiła piękne rogi swojemu jeleniowi a on już takie plany na przyszłość miał.

#4565 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę a powiedz stasiek, czy ty w przyszłości nie chciałbyś mieć żony i założyć rodziny?bo właśnie małżeństwo polega na przysięganiu sobie do końca życia....

#4566 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 05 marzec 2012 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS ja widzę, że Ciebie chyba dotknęła podobna krzywda ze strony dziewczyn jak i mnie. Mniejsza o to którego z nas bardziej skrzywdziła. To że Tobie czy mi takie coś się zdażyło to nie znaczy, że wszystkie dziewczyny takie są więc nie ma co zniechęcać innych. Być może i Ty znajdziesz tą jednyną.

#4567 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę A czy małżeństwo daje gwarancję udanego związku który dotrwa do końca? Przysięga to tylko słowa. Może w dniu ślubu są coś warte dla was ale później mogą już nic nie znaczyć.

I nie dotknęła mnie żadna krzywda i staram żeby i w przyszłości nie dotknęła.

Edytowany przez StasiekS, 05 marzec 2012 - 21:36.

#4568 Share michal1204

michal1204

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę Szukacie dziewczyn a tu wczoraj były zarąbiste w must be the music na dodatek z własnym gospodarstwem :D

#4569 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 05 marzec 2012 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę Najważniejsze żeby dziewczyna była porządna z natury, wtedy żadne przysięgi nie są potrzebne do tego żeby być razem do końca życia :P

#4570 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 05 marzec 2012 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę A masz może jakiś link do tego bo coś o tym słyszałem ? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4571 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:45

Dziewczyna na gospodarkę wiadomo że małżeństwo nie daje gwarancji że związek dotrwa do końca, ale powiedz mi co daje taką gwarancję?? dominikziemniak ma rację.....

#4572 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę Ale które są te dobre z natury i po czym je poznać?
Nic nie daje gwarancji udanego związku i naiwne jest zakładanie, że rok znajomości z dziewczyną będzie gwarancją udanego i długiego związku. Często zbyt dużo uwagi i swojego obecnego czy przyszłego życia podporządkowujemy związkowi który może się rozlecieć a wraz z nim całe życiowe plany które były snute po nocach. I trzeba od nowa odbudowywać relacje koleżeńskie, jakoś zapełniać swój wolny czas czy szukać innych zajęć.

#4573 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę

Nie obraź się ale chwalisz się tym staniem na bramce jak by to był szczyt twoich marzeń i zyciowych ambicji - rozumiem że lubisz czasem komuś przypier...ić no ale żeby się tym zaraz chwalić ?? ja w pierwszej klasie podstawówki złamałem nos koledze z klasy "bo fikał" i jakoś nie zaliczam tego do życiowych sukcesów - a z tym biciem kogoś za to że zbliży się do twojej dziewczyny to jest poprostu chore - skoro masz takie zaufanie do swojej dziewczyny to dlaczego nie pozwalasz jej zatańczyc z innym chłopakiem ?? może ona chce poprostu zatańczyć - no chyba że w twojej okolicy każdy taniec z nieznajomym kończy się wspólnym śniadaniem ;) ? tak czy siak robisz wokół dziewczyny strefę ochronną przez którą nikt się nie przebije - znając jednak troche ten świat za jakiś czas ona może sama z nieprzymuszonej woli opóścić tą "złotą klatkę" - konkurentowi patrzy się na ręce a nie od razu wali po mordzie

Jakich znasz policjantów ?? komendanta wojewódzkiego czy chociaż powiatowego ?? - uwierz mi lub nie ale jak byś kogoś przemiescił swoimi działaniami na tamten świat to dzielnicowy ci nie pomoże

A co do twojej dziewczyny to - raz piszesz że ładna i atrakcyjna a za chwile że się uczy uczy i uczy i nie chodzi na imprezy jak jest na studiach - kto troche studiował to sam się niektórych rzeczy domyśla - no ale cóż czego oczy nie widzą tego srecu nie żal...

http://www.youtube.com/watch?v=NklSgmYbpSE

Dokładnie to samo myślałem napisać.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#4574 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 05 marzec 2012 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS ja byłem ze swoją dziewczyną ponad 7 lat i to miało trwać do końca życia.... Ale na szczęście "otwarły" mi się oczy. Więc nawet 7 lat nie daje gwarancji.

#4575 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 06 marzec 2012 - 14:25

Dziewczyna na gospodarkę To zacząłeś z nią chodzić jak miałeś 15 lat?? To ile ona miała jeśli mogę zapytać.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#4576 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 06 marzec 2012 - 15:57

Dziewczyna na gospodarkę

Ale które są te dobre z natury i po czym je poznać?
Nic nie daje gwarancji udanego związku i naiwne jest zakładanie, że rok znajomości z dziewczyną będzie gwarancją udanego i długiego związku. Często zbyt dużo uwagi i swojego obecnego czy przyszłego życia podporządkowujemy związkowi który może się rozlecieć a wraz z nim całe życiowe plany które były snute po nocach. I trzeba od nowa odbudowywać relacje koleżeńskie, jakoś zapełniać swój wolny czas czy szukać innych zajęć.

Dlatego trzeba żyć dla siebie i nigdy (!!!) nie rezygnować z tego co się lubi ,kocha , co daje satysfakcję i co jest pasją tylko dlatego ,że jakaś przybłąkana dziewczyna która cholera wie z kąd sie przy nas znalazła chce "nas" na siłę zmienić .Trzeba żyć dla siebie i czerpać tą siłę do życia z swych pasji , radości itp. , bo jeśli mówimy do dziewczyny "jesteś moim życiem" , to nie ma sie co dziwić , że gdy "nas" zostawi , świat się wali ;)

Stasiek dobrze mówisz , ale z drugiej strony "jest ryzyko jest zabawa" (?) Dlatego nie każdy powstrzyma się przed snuciem planów itp. w których ważną rolę gra ta którą sie aktualnie kocha ...
To chyba jak w toto-lotku szansa jakaś jest , ale mało kto "trafia" szczęśliwy numerek :D

Edytowany przez pawlus224, 06 marzec 2012 - 16:00.

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#4577 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 06 marzec 2012 - 18:30

Dziewczyna na gospodarkę

Dlatego trzeba żyć dla siebie i nigdy (!!!) nie rezygnować z tego co się lubi ,kocha , co daje satysfakcję i co jest pasją tylko dlatego ,że jakaś przybłąkana dziewczyna która cholera wie z kąd sie przy nas znalazła chce "nas" na siłę zmienić .Trzeba żyć dla siebie i czerpać tą siłę do życia z swych pasji , radości itp. , bo jeśli mówimy do dziewczyny "jesteś moim życiem" , to nie ma sie co dziwić , że gdy "nas" zostawi , świat się wali ;)

Mądre słowa! Rozumiem, że mając drugą połówkę trzeba ją uwzględniać w swoich planach itp, ale nie rozumiem jak można rezygnować ze wszystkiego bo ona/on tego chce - chore jak dla mnie.
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#4578 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 06 marzec 2012 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę martina oczywiście, że możesz wiedzieć. Wtedy miała 14 lat... I przez te wszystkie lata byłem taki głupi, że za nią dałbym sobie rękę uciąć, a teraz co, k.... nie miałbym ręki....
pawlus224 masz w 100% rację, że trzeba żyć dla siebie i że nie można rezygnować ze swoich marzeń dla innej osoby. Bo ta osoba dla której by się zrobiło wszystko może nasze życie w jednej chwili zamienić w koszmar i cierpienie.... Co z tego, że ty jesteś wierny i nie widzisz świata poza swoją ukochaną jak ona "lata na boki", a prosto w Twoje oczy kłąmie, że jesteś dla niej całym światem.....

#4579 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 marzec 2012 - 01:55

Dziewczyna na gospodarkę Nie powinno się nikogo zmieniać. Nie można z czegoś rezygnować jeśli się to lubi, każdy jest jaki jest. Każdy z nas ma swoje zalety, wady, ambicje, plany, marzenia. Mając różne zainteresowania świat staje się ciekawszy. Jeśli osobom zależy to wręcz będą kibicować tej drugiej w tym co robi bo będą cieszyć się z tego czego dokonuje, o czym myśli , coś co sprawia jej radość i daje spełnienie w życiu :) Takie moje skromne zdanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4580 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 07:06

Dziewczyna na gospodarkę Powiedziałbym żeby Ci polać, ale piszesz o takiej porze, że już chyba nie trzeba ;p

Studia...fajnie było..