Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#4521 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 03 marzec 2012 - 00:01

Dziewczyna na gospodarkę jacuś nie raz widziałem kota który naklepał orczykowi i to naprawde ostro, wiec uważaj. a tak na marginesie to na jakich to spędach cieciujesz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:28
  •  

#4522 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 00:36

Dziewczyna na gospodarkę

Powiem krutko na dyskotece jaki chłopak odważy się startować do dziewczyny ochroniarza żaden odpowiedz prosta już miałem takich cwaniaczków co chcieli zatńczyć z moją justynką to pózniej mieli powazny problem zemną jednemu ręce połamałem dalej nie będę pisał , i

Skąd wiesz, że na studiach z nią nie tańczą? Nie bądź taki pewny, że jest taka grzeczna. I takich "goryli" da się w łatwy sposób załatwić. Może to zrobić nawet chuderlak. A teraz kombinuj jak.

#4523 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 03 marzec 2012 - 07:36

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS - tutaj zgodzę się z tobą w zupełności i całej rozciągłości - nie mówię że tak jest akurat w tym przypadku ale życie pisze różne scenariusze i już od starożytności wiadomo że "femina variate est" (kobieta zmienną jest) i żeby się nie okazało że twoja historia potoczy się jak historia "dziewczyny z Piły" w filmie Testosteron (kto widział ten kmini o czym piszę) - dla swojego faceta była święta a w rzeczywistosci "piłował ją kto chciał"
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#4524 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 08:33

Dziewczyna na gospodarkę macie jakieś upośledzenie psychiczne na punkcie przyśpieszenia?-czy co?-ludzie to jest chore.

przyśpieszenie to tak jak numerek-szybki i krótki-widzicie w tym przyjemność?-bo ja nie.ja się lubię bujać :rolleyes:

#4525 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 03 marzec 2012 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę Tak jak byczek po krówce :) Taki żarcik :P

Co do narządów to zależy jaką prędkość motocyklista osiągnął. Bo miałam przypadek że chłopak jechał 200 km/h i do przeszczepu nadawały się tylko soczewki w oczach, a był przypadek że chłopak jechał 60 km/h za ciężarówka, nie wyrobił i wbił sie w nią, powiesił się na kasku. Jego narządy nadawały się do przeszczepu bez żadnych problemów.

Wiecie nie można od razu zakładać że każdy motocyklista to dawca, ja znam wielu bardzo fajnych chłopaków, mężczyzn którzy jeżdżą bo im to sprawia przyjemność.
Daje przykład moich rodziców, czy szwagra i siostry którzy jeżdżą bo to kochają. Sama teraz będę starała się o własny motocykl ale na początek nie za duża pojemność i raczej turystyk. Bo ja chce jeździć a nie szaleć... Po drugie paliwo drogie :P

Na koniec: chłopaki nie spinajcie się tak, uśmiech na twarze i trochę dobrego humoru :) Wiosna idzie :)

Edytowany przez martina, 03 marzec 2012 - 19:26.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#4526 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 03 marzec 2012 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę Heh to może jakiś fajny choper ??
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#4527 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Nie tylko turystyk wchodzi w rolę. Mam w planach przejechać Polskę dookoła i trzeba mi coś wygodnego żebym mogła robić przystanki max po 200 km trasy. A choper jakoś mi nie podchodzi, bardzo nie wygodnie sie mi jeździ.

#4528 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę

#4529 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 03 marzec 2012 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Ja tak samo wolę turystyki niż czopery, nie ma to jak spokojnie sobie pojeździć na motorze.Motor nigdy ci nie powie że nie ma czasu albo że mu się nie chce.....:)

#4530 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę

Ja jak poznałem Narzeczoną to bujałem się polonezem, co prawda miał silnik rowera, ale chociaż wiem, że nie wyrwałem na samochód.

To Ja jak poznałem swoją żonę to też był polonez ale bez rowera.

Koledzy w Polonezach moc !!!!!

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4531 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 04 marzec 2012 - 00:56

Dziewczyna na gospodarkę Oj lechu1602 widzę, że szybko się uczysz z tym: "Motor nigdy ci nie powie że nie ma czasu albo że mu się nie chce.....". A co do jazdy na motorze to wolna jazda nudzi... do tego stopnia, że można zasnąć :) Jest prędkość, jest też adrenalina i przyjemność:) Bo niby po co motocykle mogą "ciągnąć" grubo ponad 200km/h? Po to żeby ktoś na nich jeździł 80 - taka jazda to zabójstwo dla motocykla :P
Niech żyją ścigacze i ich kierowcy :)

#4532 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 09:29

Dziewczyna na gospodarkę I literek na początek!!!

Ej chłopie chłopie smieszny jesteś, ale żebym cie kiedyś nie musiał zbierać z ulicy. Zawsze jak jeżdżę do motocyklisty to pierwsze co mam w głowie: ,,Żyje czy nie żyje?". No cóż ja tam zostaje przy swoich turystykach i jeździe z rozumem a nie "adrenaliną"...

#4533 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 09:40

Dziewczyna na gospodarkę

I literek na początek!!!

Ej chłopie chłopie smieszny jesteś, ale żebym cie kiedyś nie musiał zbierać z ulicy. Zawsze jak jeżdżę do motocyklisty to pierwsze co mam w głowie: ,,Żyje czy nie żyje?". No cóż ja tam zostaje przy swoich turystykach i jeździe z rozumem a nie "adrenaliną"...

hahahaha nic dodać nic ująć. chłopiec pojechany bez mydła :)

#4534 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 04 marzec 2012 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę pic2ek jeśli Cię jadą (bez mydła czy z mydłem) to Twój problem. Ja do takich osób nie należę. :P

martina jeśli to Ty byś mnie miała zbierać z ulicy to by była dla mnie przecież sama przyjemność :)

#4535 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Tylko nie wiem czy być nawet zauważył że to ja... No cóż kto co lubi...

#4536 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę Dominikziemniak najpierw to ty dorośnij do motocykla :)

#4537 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 04 marzec 2012 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę pic2ek a na jakiej podstwie twierdzisz, że do niego nie dorosłem co?? Zazdrościsz, że ktoś ma odwagę wsiadać na ścigacze??

#4538 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę dominikziemniak po takiej wypowiedzi ''...Jest prędkość, jest też adrenalina i przyjemność...'' można wywnioskować że nie dorosłeś jeszcze do niczego ponad ruski rower. Znałem kilku takich bohaterów, dziś gryzą ziemie i wcale nie potrzebowali ścigaczy wystarczyła Jawa 350. Pół biedy jak rozwalisz się sam. ale tragedia jest jak zabijesz Boga ducha winnego człowieka a Ty przeżyjesz wtedy będzie płacz ja niech chciałem

Edytowany przez binek, 04 marzec 2012 - 22:28.

#4539 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 04 marzec 2012 - 22:29

Dziewczyna na gospodarkę ehhh, ludzie dajmy spokój już jemu, jak lubi szybką jazdę to trudno ale myślę że po pierwszym wypadku jeżeli przeżyje to odechce mu się takich wrażeń . a z resztą to jego życie i niech robi co chce, w końcu każdy lubi coś innego robić, on akurat lubi szybką jazdę i pewnie nikt z nas tego nie zmieni :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4540 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 04 marzec 2012 - 22:32

Dziewczyna na gospodarkę binek to że akurat mi się coś stanie to mi wisi, ale wszyscy którzy mnie znają mogą potwierdzić, że bardzo uważam żeby kogoś nie skasować, i zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego nawet nie wiem jak bardzo by mnie ktoś prosił to nigdy w życiu bym nikogo nie zabrał na motor.