Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34913 odpowiedzi na ten temat

#4501 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę Własnie , trafiłeś w sedno sprawy
nafure to można poderwać dziewczyne do przejechania
do życiua wystarczy rower i osobowość

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:23
  •  

#4502 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę pieszo Stasiu-pieszo
na rowerze w tych rajtuzach nie wyglądałbyś męsko-jechałeś kiedyś na pewno za trenującym kolażem-widziałeś jak go te kalesony piją.
jadą tak szybko żeby móc je w końcu zdjąć :lol:

na furę i motor to wyrwać możecie LASKI-dziewczyn w to nie mieszajcie-to dwa różne stworzenia.

Edytowany przez wiesmag, 01 marzec 2012 - 20:09.

#4503 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 01 marzec 2012 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę wiesmag muszę Cię wyprowadzić z błędu. Narządy motocyklisty po wypadku się nie nadają do przeszczepu....; są bezużyteczne :P

#4504 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 01 marzec 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę wiesmag, masz rację odnośnie LASEK i dziewczyn, to dwa różne stworzenia, i każdy facet powinien je odróżniać.

dominikziemniak, wydaje mi się że narządy motocyklisty nadają się do przeszczepu, no oprócz wątroby, bo ta jak u każdego polaka jest do niczego :):)

#4505 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 01 marzec 2012 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę lechu1602 mówię Tobie, że się nie nadają:) Co Ty chciałeś przeszczepiać od motocyklisty który rozwala się przy prędkości ponad 200km/h? Wtedy to już trzeba szypą zgarniać...

#4506 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę etam, na pewno z tego by się coś z tego wybrało ...

#4507 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę motocyklista to najlepszy dawca organów,nawet jak nieźle się rozwali to poobdziera się z wierzchu,kości połamie,czachę rozłupie,kark skręci,kręgosłup,nogę,rękę urwie-co jak co-narządów nadających się do przeszczepu jest najwięcej w tułowiu-reszta może być zmasakrowana-a tułów jakby nie patrzeć dosyć chroni narządy przed urazami.

w wypadkach motocyklisty(widziałem ich kilka z bliska)najczęstszym urazem jest skręcenie karku-ofiara prawie nie naruszona-tylko kilka kropel krwi z ust-to wszystko.
po natrafieniu na przeszkodę,motocyklista najczęściej w przyśpieszonym tempie pobiera naukę latania,a że motor nie ma obowiązku posiadać spadochron-to wiemy jak się to najczęściej kończy.

no to kawalerowie-motor między nogi i "wio"-uwolnijcie huzarski temperament i na całego laski wyrywać-któryś dojedzie-laski czekają :lol:

#4508 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 01 marzec 2012 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę wiesmag narządy wewnątrz się uszkadzają od uderzeń i pękają więc nie gadaj głupot, że się nadają do przeszczepu :P ale dobra bo ześliśmy z tematu :)

#4509 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę ktoś kiedyś powiedział że nie liczy się wygląd, ale to co się ma w środku, ale wzięliśmy to chyba zbyt dosłownie......:)

#4510 Share Grzechol

Grzechol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 22:49

Dziewczyna na gospodarkę Ja jak poznałem Narzeczoną to bujałem się polonezem, co prawda miał silnik rowera, ale chociaż wiem, że nie wyrwałem na samochódJ
@jacek jak czytałem twoje posty to już prawie Ci zazdrościłem tej dziewczyny, ale jak mówisz, że wyrwałeś ją na samochód i jak jest na innej sali to prowadzasz tam inne panie to widzę, że związek przyszłościowy…

Edytowany przez Grzechol, 01 marzec 2012 - 22:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4511 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę @dominikziemniak-i czego się tak gotujesz-jeździsz motorem czy co?-mnie motocykliści i motory obchodzą tyle co nic.
ja jestem samochodziarz(chociaż prawko A mam),a samochód to jest dla mnie dopiero 2 tony wagi,i 4x4-mniejsze to nie samochody-to są "przemieszczacze" lub "przyrządy do jeżdżenia"-i nie ważne ile to ma do setki-ważne w jakich warunkach sobie poradzi.
samochody może i nie typu "sport",ale dziedzina jak najbardziej sportowa.

#4512 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 01 marzec 2012 - 23:13

Dziewczyna na gospodarkę no właśnie, że jeżdżę motorem i wole je bardziej niż samochody:) w końcu jechać motorem z wtuloną dziewczyną jest przyjemniej niż samochodem gdzie się siedzi z daleka od siebie :P

#4513 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 02 marzec 2012 - 00:03

Dziewczyna na gospodarkę

Stasiu raczej wieśniacki a nie wiejski

jacek456788 w poście napisałeś A3 a w zainteresowaniach A6 czyżbyś nie bardzo pamiętał co napisałeś wczesniej?

zgadza się brat mój rodzony ma a6 sam posiadam a3 dobra fura mało awaryjna a3 jest lepsza niż golf VI sąsiad ma golfa VI to ze mną szans nie ma w ogole słabe przyśpieszenie mają golfy i coś awaryjne ?
A czy wiejski podryw na audi a3 to bym nie powiedział gdyż pewnie nie masz w ogole samochodu lub dziewczyny albo masz jakiegoś fiata 126p na wsi nie ma takich luksusów jak tu piszą co niektórzy jak na razie dla mnie samochód to rzecz nabyta dziś mam taki a jutro taki nie przywiązuje uwagi do samochodu lub do krów które posiadam nie lubie na wsi pracować i tak dalej zawsze chciałem być kierowcą zawodowym to jest moje marzenie ale niestety Rodzice się uparlii i koniec muszę być na wsi i dla tego nie zmieniłem samochodu w mojej sytuacji to wolę dołożyć do jakiejś maszyny której nie mam a jest mi potrzebna

Grzechol ale dziewczyny to moja pasja dlatego jak nie ma mojej narzeczonej podrywam drugą niektóre to są tak naiwne że szok jak ktoś na agrofoto napisał "tani Bajer" i rozkładasz siedzienie w samochdzie na pewno gdy by się dowiedziała moja narzeczona to by mnie zostawiła ale jak to mówią nie ryzykujesz nie masz a tym bardziej koledzy z ochrony prawdy o mnie narzeczonej nie powiedzą a wiesz mi dużo czasu na dyskotekach spędzam w 3 klubach jestem ochroniarzem grają w Piątek , Sobota , Niedziela i jeszcze maszę mieć czas w polu zdążyć zrobić i w podwórku dobrze że teraz jest post to trochę odpocznę .Pozdrawiam

To jeszcze w czasie postu poucz się ortografii, na pewno się przyda

Edytowany przez krolikNH, 02 marzec 2012 - 23:45.

#4514 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3822 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 00:27

Dziewczyna na gospodarkę Masz kobietę i szukasz wrażeń u innych. Dla mnie to jest frajerstwo pierwszej klasy. Mój Azor też tak potrafi "wyskoczyć jak ma okazje". Czym Ty się chłopie chwalisz? Szkoda mi tylko Twojej panny...

#4515 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 02 marzec 2012 - 00:37

Dziewczyna na gospodarkę

zgadza się brat mój rodzony ma a6 sam posiadam a3 dobra fura mało awaryjna a3 jest lepsza niż golf VI sąsiad ma golfa VI to zemną szans nie ma woogole słabe przyśpieszenie mają golfy i coś awaryjne ?
A czy wiejski podryw na audi a3 to bym nie powiedział gdyż pewnie nie masz woogle samochodu lub dziewczyny albo masz jakiegoś fiata 126p na wsi nie ma takich luksusuw jak tu piszą co nie kturzy jak narazie dla mnie samochód to rzecz nabyta dziś mam taki a jutro taki nie przywiązuje uwagi do samochodu lub do krów kturem posiadam nie lubie na wsi pracować i tak dalej zawsze chciałem być kierowcą zawodowym to jest moje marzenie ale niestety Rodzice się uparlii i koniec maszę być na wsi i dla tego nie zmieniłem samochodu w mojej sytuacji to wolędołożyć do jakiejś maszyny kturej niemam a jest mi ptrzebna

Grzechol ale dziewczyny to moja pasjia dlatego jak niema mojej narzeczonej podrywam drugą nie kture to są tak naiwne że szok jak ktoś na agrofoto napisał "tani Bajer" i rozkładarz siedzienie w samochdzie napewno gdy by się dowiedziała moja narzeczona to by mnie zostawiła ale jak to mówią nie ryzykujesz nie masz a tym bardziej koledzy z ochrony prawdy omnie narzeczonej nie powiedzą a wiesz mi dużo czasu na dyskotekach spędzam w 3 klubach jestem ochroniarzem grają w Piątek , Sobota , Niedziela i jeszcze maszę mieć czas w polu zdążyć zrobić i w podwórku dobrze że teraz jest post to trochę odpocznę .Pozdrawiam

Ale chłopie kręcisz , odnoszę wrażenie że jesteś zwykłym bajkopisarzem . Poza tym radzę zaglądnąć do słownika ortograficznego , oczy bolą jak czytam twoje wypowiedzi .

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#4516 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 02 marzec 2012 - 00:42

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie jego narzeczona daje czadu w innym aucie... a taki sobie tam wolny związek,
a na spotkaniu z koleżankami:
kogo dzisiaj przeleciałaś?
- dziś BMW 6m DJ-a a ty ?
- u mnie cienko jakaś a3 ciecia (cieć=ochroniarz)

#4517 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 18:35

Dziewczyna na gospodarkę

Ja jak poznałem Narzeczoną to bujałem się polonezem, co prawda miał silnik rowera, ale chociaż wiem, że nie wyrwałem na samochódJ
@jacek jak czytałem twoje posty to już prawie Ci zazdrościłem tej dziewczyny, ale jak mówisz, że wyrwałeś ją na samochód i jak jest na innej sali to prowadzasz tam inne panie to widzę, że związek przyszłościowy…

a jednak rover
Odnośnie organów do przeszczepu to przy wypadkach motocyklowych dochodzi do uszkodzen organów wewnętrznych z powodu udeżeń i zaistniałych przeciążeń ,

Edytowany przez GoRAL1, 02 marzec 2012 - 18:39.

#4518 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 02 marzec 2012 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę jacek456788 wiesz co.... przyśpieszenie nie zależy tyle od marki samochodu tylko od silnika. Bo mówisz, że Golfy mają słąbe przyśpieszeniea za to A3 mają super. Ale jak będziesz miał w golfie 2.0 w benie a w a3 1.9TDI to co?? Audi nadal będzie miło lepsze przspieszenie niż golf?? I żeby nie było, że bronie golfy bo akurat marki VW nie lubie. :P

#4519 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 02 marzec 2012 - 23:43

Dziewczyna na gospodarkę Powiem krutko na dyskotece jaki chłopak odważy się startować do dziewczyny ochroniarza żaden odpowiedz prosta już miałem takich cwaniaczków co chcieli zatńczyć z moją justynką to pózniej mieli powazny problem zemną jednemu ręce połamałem dalej nie będę pisał , i po za tym dziewczyny są poto aby podrywać jedni mają dziewczyn w opór a drudzy żadnej i żeby być ochroniarzem to trzeba mieć trochę pary w ręcach i wygląd przecierz przypadowa osoba nie zostanie ochrniarzem i moja dodatkowa praca jest być ochroniarzem na dyskotech przecierz nie pracuje za darmo i to mogę nawet powiedziec że w jedną noc nawet zarobię 500 zł a na codzień jestem Rolnikiem pracuje w polu i przy krowach i mam narzeczoną na studiach a że uda się kilka dziewczyn poznać oprucz narzeczonej to nie moja wina same się pchają w do samochodu ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4520 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 23:47

Dziewczyna na gospodarkę

zgadza się brat mój rodzony ma a6 sam posiadam a3 dobra fura mało awaryjna a3 jest lepsza niż golf VI sąsiad ma golfa VI to zemną szans nie ma woogole słabe przyśpieszenie mają golfy i coś awaryjne ?

dziecko a skąd wiesz, ze nie ma szans? stawaliscie na kresce? a co ty masz tam takiego wypasionego pod tą maską tej swojej pieknej audicy? coś mi się wydaje ze pewnie ze 130 koni i jeden osioł tam siedzi.
mam octavie troche dłubniętą i mam silnik 1,9. I cos mi się wydaje, że cię objade, że aż żal będzie patrzeć.