Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#4381 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 luty 2012 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę A kto mówi że zaczynać-ja mówię jak się może skończyć :D .No i tak mi się przypomniało-"czym jest pocałunek ?-to jak dzwonienie do mieszkania na piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia " :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:01
  •  

#4382 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2012 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę lepiej ani nie zaczynać ani nie kończyć z alim. :)

#4383 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 24 luty 2012 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę jeśli dochodzi do takiego zbliżenia to według mnie to musi być uczucie miłości miedzy tymi osobami. bo aby zaliczyć to żadna sztuka bo zawsze się jakaś trafi. ewentualna wpadka w miłości nie skończy się z alimentami

#4384 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2012 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz @cinku poruszyłeś temat, na który każdy będzie miał swoje zdanie. To jest sprawa bardzo indywidualna. Dzisiaj niestety świat nie opiera się często na uczuciach. Ludzie podchodzą do tego bardzo lekko z różnych powodów i pragnień. Dla jednych zbliżenie może być z kimś przypadkowym, dla innego na zasadzie układu nawet w związku (też bez uczuć), kolejny przypadek może dotyczyć wkraczania w nowy nieznany świat dorosłości i próbowania tego co nowe (przez co można całkiem niechcący poranić się nawzajem), kolejne: ludzie są ze sobą więc uważają, że mogą (bo mogą jeśli tylko chcą) itp itd bo takich sytuacji jest bardzo wiele..i wreszcie gdzieś na szarym końcu możliwość z uczuciem, świadomością, gotowością mentalną gdy dwoje najszczerzej chce być ze sobą ( w grę jeszcze może wejść religia, chęć dzieci itp). Tego nie da się określić jednym zdaniem, że powinno być tak czy inaczej. Ilu ludzi na świecie tyle teorii. Ty masz takie zdanie, a ktoś inny całkiem odwrotne. Trzeba może w życiu właśnie mówić głośno czego się oczekuje aby spotkać kogoś o podobnych poglądach ;) i co najważniejsze nie poddawać się.

#4385 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 luty 2012 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę A kiedyś się opierał na uczuciach? Zapytaj się babci czy dziadka czy zawarli małżeństwo z miłości czy z rozsądku? Małżeństwa zawierane z powodu uczuć to jest współczesny wynalazek.
Tak samo jest ze współżyciem. Kiedyś także nie było ograniczeń i seks traktowany był przedmiotowo czyli dla zaspokojenia popędu. Różnica jest taka, że nie mówiło się o tym tak głośno jak dzisiaj.

#4386 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 24 luty 2012 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę A Ja uważam, że w dzisiejszych czasach miłość to bzdura która istnieje jedynie w filmach i książkach. Ludzie dobierają się według swoich pozycji społecznych czy posiadanego majątku :)

#4387 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 24 luty 2012 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS-nie dość że współczesny to i w dodatku kinowy.
nie ma co wzdychać o miłości,uczuciu-życie to nie bajka.
dziadkowie i pradziadkowie też święci nie byli-też lubili ten sport-świat zawsze się wokół d..y. kręcił,i kręcić się będzie.

#4388 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2012 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie dla tych argumentów o których wspominacie napisałam o uczuciu na samym końcu. Uważam, że nie można rzucać hasła, że bzdura czy nie bo każdy jest inny i będzie postępował jak mu wygodnie wg. swoich przekonań. Dlatego trzeba mówić głośno co się myśli na samym początku. Zgadzam się z Tobą @Wiesmag, że życie to nie bajka i w sumie powtarzam się bo już tak kiedyś pisałam. Faktycznie nie ma co wzdychać ale też nie można robić czegoś bo większość tak robi. Fakt ludzie dobierają się jak pasuje i nie ma w tym nic złego jednak nie wszyscy. Ktoś potrafiłby być z drugim tylko dla wspomnianych priorytetów przez @dominikziemniak, a inna osoba nie. Ja tam się cieszę, że ludzie są różni. :)

#4389 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 luty 2012 - 23:10

Dziewczyna na gospodarkę Ale dlaczego większość osób zaraz twierdzi, że kiedyś to były prawdziwe uczucia, nie było pogoni za pieniędzmi czy lepsze życie mimo, że tak nie było? Czy chcą w ten sposób jakoś usprawiedliwić dzisiejszy otaczający nas świat czy może swoje niepowodzenia bo łatwiej jest ponarzekać na coś i szukać winy gdzieś indziej.

#4390 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 25 luty 2012 - 09:03

Dziewczyna na gospodarkę

Fakt ludzie dobierają się jak pasuje i nie ma w tym nic złego jednak nie wszyscy. Ktoś potrafiłby być z drugim tylko dla wspomnianych priorytetów , a inna osoba nie. Ja tam się cieszę, że ludzie są różni. :)

Ale dlaczego większość osób zaraz twierdzi, że kiedyś to były prawdziwe uczucia, nie było pogoni za pieniędzmi czy lepsze życie mimo, że tak nie było? Czy chcą w ten sposób jakoś usprawiedliwić dzisiejszy otaczający nas świat czy może swoje niepowodzenia bo łatwiej jest ponarzekać na coś i szukać winy gdzieś indziej.

kiedyś było dokładnie tak samo jak i dziś...no może było nie co łatwiej...ze względu na podobny status społeczny większości ludzi
Marcin

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4391 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 26 luty 2012 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę Witam, może i ja dołączę się do tematu. Zgadzam się z Tobą @Slonce w Stu procentach. Nie mógłbym być z dziewczyną tylko ze względu na majątek, lub pozycję społeczną. Dla mnie dzieczyna musi mieć to coś, wygląd to nie wszystko, ja cenię sobie u was KOBIET przede wszystkim naturalność, i szacunek dla Samej siebie i mimo to że znam wiele dziewczyn to nie spotkałem jeszcze tej ''Jedynej" ale mam nadzieję że się uda. nie można szukać ideału samemu nim nie będąc .Ludzie na świecie są różni i dlatego ten świat w ogóle funkcjonuje i dlatego każdy z nas ma inne oczekiwania wobec swojej drugiej Połowy.

#4392 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 26 luty 2012 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Tak jest lechu1602, najważniejsze jest to, żeby dziewczyna miała szacunek do samej siebie; bo wygląd to nie wszystko.

#4393 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 luty 2012 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę No ale też żeby tego szacunku nie miała zbyt dużo-bo co za dużo to niezdrowo :D -no i może się aż tak szanować że będzie jak w tym tekście-"dziewczyny dajcie chłopakom zanim dacie robakom" :D

#4394 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 26 luty 2012 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę jaro chodzi o to żeby miała szacunek do siebie i była tylko dla swojego chłopaka, a nie co noc z innym :P

#4395 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 luty 2012 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę Gorzej jak nie szanuje innych wymaga tego w stosunku do siebie. ;)

Edytowany przez Profil usunięty, 26 luty 2012 - 18:49.

#4396 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 26 luty 2012 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie jaro . to miałem na myśli. bo jak dziewczyna ma zbyt wysokie mniemanie o sobie to wciąż będzie sama :)

#4397 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 26 luty 2012 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę lechu1602 masz racje, ale taka co się nie szanuje to też raczej będzie sama bo nikt rozsądny by takiej nie chciał :P

#4398 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę heh, no tak ja bym nie chciał takiej co siebie nie szanuje..............:)

#4399 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 26 luty 2012 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę Ja również bym takiej nie chciał, zwłaszcza że miałem taką ale o tym dowiedziałem się już po fakcie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4400 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę ehhhh to jest najgorsze ..... dowidzieć się jako ostatni ....