Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34913 odpowiedzi na ten temat

#4341 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 18 luty 2012 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę

co to puszystych dziewczyn według mnie facetowi bardziej spodobają się trochę puszyste niż szkielety.Nie rozumiem więc niektórych dziewczyn co się nadmiernie odchudzają aby przypodobać się chłopakom

ja kiedyś spotkałam się z określeniem: facet nie pies, na kości nie leci :D Widzę kolega to potwierdza :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:46
  •  

#4342 Share JAREK6

JAREK6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze, dobra muzyka,

Napisany 18 luty 2012 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę

co to puszystych dziewczyn według mnie facetowi bardziej spodobają się trochę puszyste niż szkielety.Nie rozumiem więc niektórych dziewczyn co się nadmiernie odchudzają aby przypodobać się chłopakom

Kwestia gustu, ale prawda jest taka,że puszysta dziewczyna jest bardzo często narażona na różnego rodzaju docinki lub żarty zarówno ze strony dziewczyn jak i chłopaków. Wizerunek dziewczyny kreowany przez media jak i czasopisma jest zupełnie inny. Zarówno w podstawówce jak i w gimnazjum sam często żartowałem z takich osób z perspektywy czasu wiem że to głupota ale w tedy to była dobra zabawa. Wniosek wygląd jest ważny.

#4343 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 18 luty 2012 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę chodzi ci zapewne o nadmiernie puszyste muszę przyznać że w jedna i drugą stronę tez nie dobrze

#4344 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2012 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę Również kilka razy słyszałam, iż faceci na kości nie lecą, hehe
@JAREK6 nie wiem czy czytałeś mój post odnośnie koleżanki ze szkolnej ławki, chodziło mi , że wygląd właśnie nie jest najważniejszy. W kwestii wagi ciała raczej się nie wybiera, każdy rodzi się taki, a nie inny, tylko to nie powód żeby mieć polewkę z kogoś

#4345 Share Grzechol

Grzechol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 18 luty 2012 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę @slonce ulubione reklamy? widziałaś "dżem dobry"? he he, polecam
a do serca i rozumu ktoś proponował 3 maskotkę przedstawiającą organ, którym kieruje się pare osób ;)

#4346 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2012 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę oj widziałam, widziałam już dawno ale ubaw :D, a o trzecim organie do Serca i Rozumu było chyba na demotach

#4347 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 luty 2012 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę "W kwestii wagi ciała raczej się nie wybiera, każdy rodzi się taki, a nie inny, tylko to nie powód żeby mieć polewkę z kogoś "- ja tam się nie znam ale kiedyś dziewczyny były (statystycznie rzecz ujmując oczywiście) duuuużo bardziej szczupłe-jak teraz widzę te 14-15 letnie (oczywiście wyglądające na 24-25 :D ) pasztety o wadze przewyższającej nawet moją :D to z chodnika na jezdnię schodzę aby nie zostać zdeptanym (na jezdnię bo jak pod ścianę to moga rozsmarować )-brrr...

#4348 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 18 luty 2012 - 23:03

Dziewczyna na gospodarkę jaro ja mam to samo, z chodnika też muszę uciekać nie kiedy na ulicę:) hehe a mówią, że kochanego ciała nigdy za wiele...

#4349 Share JAREK6

JAREK6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 19 luty 2012 - 09:41

Dziewczyna na gospodarkę @slonce czytałem twoją wypowiedź popieram to co napisałaś ale ja napisałem jaka jest rzeczywistość. Nie wyżywałem się na takich osobach znałem granice, co nie oznacza że jak inni się śmiali ja się nie śmiałem. Z upływem czasu człowiek się zmienia w technikum różnice w wyglądzie jeszcze dla niektórych ale nie dla wszystkich stanowiły powód do śmiechu. Natomiast na studiach nikomu to już nie przeszkadzało.

#4350 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2012 - 17:34

Dziewczyna na gospodarkę to ja nie rozumiem tej "rzeczywistości"...., widocznie faktycznie jestem dziwna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4351 Share JAREK6

JAREK6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 19 luty 2012 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę To nie ty jesteś dziwna to świat jest dziwny, to co dla jednego jest przekleństwem dla drugiego może okazać się błogosławieństwem.

#4352 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2012 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Wracając jeszcze do serca o którym wspomniał @cinek usłyszałam dzisiaj bardzo trafne słowa ale, że są z pogranicza religii nie będę wspominała na forum...

#4353 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 19 luty 2012 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę

ja kiedyś spotkałam się z określeniem: facet nie pies, na kości nie leci :D Widzę kolega to potwierdza :D

Na kości to jest jeszcze nic, nieraz można myśleć że to są ości - skóra musi się na czymś trzymać.

Nie szata zdobi człowieka. Co z tego jak będzie ekstra ładna jak charakter będzie miała okropny, wiadomo w pewnym wieku zwracamy uwagę na urodę a w pewnym na wartości człowieka.

Dobrze że mam już żonę na gospodarce. - czytam temat tylko z ciekawości i czytając niektóre sytuacje to włos się jeży.

Edytowany przez Sadek, 19 luty 2012 - 22:15.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#4354 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 20 luty 2012 - 08:49

Dziewczyna na gospodarkę

W kwestii wagi ciała raczej się nie wybiera, każdy rodzi się taki, a nie inny, tylko to nie powód żeby mieć polewkę z kogoś

Zgadzam się, ale można coś z tym zrobić. Mam kolegę, na 3 roku ważył ze 120 - 130kg. Pewnego dnia zawziął się, zadbał o dietę i pyk -30kg. Można? Można, tylko trzeba chcieć. Niektórzy wyznają zasadę: Jakim mnie Panie Boże stworzyłeś, takiego mnie masz".
Mówią, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które o siebie nie dbają. Coś w tym jest. Podobnie jest z facetami.
Każdy by chciał mieć "laskę" szczupłą, zadbaną itp a sam łazi jak "fleja".
Każdy mówi, że wygląd nie jest najważniejszy - nie jest "naj" , ale jest ważny. Wszyscy się zarzekają, że dla nich nie ma znaczenia jak kto wygląda, ale i tak dziewczyna wolałaby zadbanego mężczyznę, a facet zadbaną kobietę ;)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#4355 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 20 luty 2012 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę Duża kobieta to skarb! Zimą grzeje a latem daje cień. ;)

Wszyscy się zarzekają, że wygląd nie jest istotny. Ale rozważcie taką sytuację:
Stoją sobie dwie dziewczyny, których w ogole nie znacie: jedna piękna, zgrabna (w ilościach i proporcjach jakich sobie życzycie) i druga, nazwijmy to jak napisał michu powyżej, lekko zaniedbałą.
Do której podbijecie?
To samo pytanie do kobiet.

#4356 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 20 luty 2012 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę podbijam do tej zaniedbanej (jeśli zna tą zadbana) ponieważ u zadbanej nie miał bym szansy za 1 razem i czekał bym na odpowiedni moment żeby zabrać się za ta 1

#4357 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 luty 2012 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę Masz w zupełności rację @Michufarmer. Moje poprzednie wypowiedzi tyczyły się większej tolerancji na czyjąś puszystość. Fakt, że te osoby zamiast użalać się nad sobą mogą coś z tym próbować zrobić o ile czują się źle ze sobą i chcą to zmienić. Wspominana koleżanka z ławki też jak poszła na studia, jeszcze na pierwszym roku zasięgnęła porady dietetyka i rozpoczęła walkę z samą sobą i zrzuciła 15 kg. Nie wiem jak obecnie wygląda ale roku temu było bardzo, bardzo ok. Bycie schludnym świadczy o samym człowieku i dlatego nie ukrywajmy, że każdy taką właśnie osobę chciałby poznać. To działa automatycznie i nie ma nic złego w tym, że bardziej będziemy zwracać uwagę na osoby zadbane. @rogas wygląd jest istotny ale nie może nigdy stać na pierwszym miejscu, zawsze może być remis z tym co w tkwi w środku człowieka :D. @cinek dlaczego twierdzisz, że nie miałbyś szans, skąd to możesz wiedzieć jeśli nie zagadasz i druga kwestia „czekania na odpowiedni moment”, że zaniedbana ogarnie się?? Tylko czy to dobry pomysł, tak czekać?

#4358 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 20 luty 2012 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę Z drugiej strony chłopak czy dziewczyna ogarnie się i zacznie dbać jak będzie miała/miał dla kogo ;)
@cinek1808 jak sobie powiesz, że nie masz szans to jej nie dostaniesz. Pomyśl, ze jest wiele dziewczyn, które myślą podobnie do Ciebie. Nie podejdę do @cinka1808 bo nie mam szans. Szansy nie da Ci dziewczyna jeśli Ty sam sobie jej nie dasz :D
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#4359 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 luty 2012 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę To może trzeba zacząć tak wyglądać aby każda-powtarzam-każda dziewczyna uznała że ma u mnie szanse :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4360 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 20 luty 2012 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę czekał bym na odpowiedni moment aby zagadać do tej zadbanej.Ja nie mam szans u ładnych dziewczyn ponieważ nie jestem zbyt urodziwy Mam tez przykład ze dziewczyny potrafią się odchudzić
http://demotywatory.pl/3700520/Mozna