Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34958 odpowiedzi na ten temat

#4181 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 08 luty 2012 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę Wszystko ładnie, pięknie, tylko Werka nie napisałaś co na to wszystko Twój obecnie już były?? Chyba, że ja coś przeoczyłem:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:02
  •  

#4182 Share Grzechol

Grzechol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 08 luty 2012 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę @Slonce- "Myślę, że nie ma co zbytnio roztrząsać tej sprawy bo z różnicy zdań znów mogłaby popsuć się forumowa atmosfera ;)"
-ot mądrego to i dobrze posłuchać;)

#4183 Share werka

werka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 luty 2012 - 00:22

Dziewczyna na gospodarkę Nie roztrząsając więcej mojej sprawy, co by atmosfery na forum nie posuć, chciałabym Wam podziękować za wszekie opinie/rady. W związku z tym, że moje pojęcie o rolnictwie jest nikłe, to moja dłuższa obecność na forum nie wniosłaby wiele nowego, dlatego też zmykam :) Wszystkim życzę powodzenia w sprawach wszelakich ;)
r u really sure that a floor couldn't also be a celing?

#4184 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 09 luty 2012 - 00:38

Dziewczyna na gospodarkę @werka, ale to chyba nie przezemnie zerwałaś z tym rolnikiem? Bo tak potwierdziłaś to co napisałem o tym zastanowieniu się nad związek i przyszłością - kurde głupio mi, że wzięłaś te moje słowa na serio, bo zrobiłaś tak jak pisałem w kilku postach.. ;/ Jakby nie było czuje się jakbym odebrał facetowi kobiete na forum rolniczym, pisząc posty - w przenośni.. ;/

Edytowany przez Famer21, 09 luty 2012 - 00:38.

#4185 Share werka

werka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 luty 2012 - 00:48

Dziewczyna na gospodarkę @Farmer21: nic z tych rzeczy, możesz spać spokojnie :) ja od dłuższego czasu biłam się z myślami, co z tym związkiem będzie dalej, bo niedawno do siebie wróciliśmy (po rozstaniu, gdzie pokłóciliśmy się o pracę i wizję naszej wspólnej przyszłości) i miałam dylemat, czy warto "rozkręcać" ten związek na nowo. Nas różniło tak wiele rzeczy, że obawiam się, iż mimo najlepszych chęci i dzikiej miłości z obu stron, to nie mogło się udać na dłuższą metę. Dlaczego tak nagle, w niedzielę mieliśmy długą rozmowę o przyszłości, o nas, etc., w poniedziałek okazało się, że mója koleżanka z pracy musi iść na dłuuuugie zwolnienie lekarskie i dostałam propozycję przejęcia jej projektu. Super projekt, spełnienie moich marzeń zawodowych. A co mówi mój Ex: "a po Ci to? zarobisz więcej? ile?" i zero zainteresowania. To przelało czarę goryczy, po szybkiej wymianie zdań pożegnaliśmy się.

#4186 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 09 luty 2012 - 01:00

Dziewczyna na gospodarkę Bo wiesz jak czytałem Twoje posty i poprostu tak doradziłem co sam bym zrobił i zrobiłem już 2 razy, bo nie było wyjścia.. W sumie Ty kobieta z miasta z ta pracą i karierą, faceta ze wsi, nie ułożyło by się, chociaż zdarza się :)
PS. Ja jestem już zajęty, sorry :D

#4187 Share werka

werka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 luty 2012 - 01:18

Dziewczyna na gospodarkę Duża ze mnie dziewczynka i czegokolwiek byś nie pisał, to zdaje sobie sprawę, że to moje życie, moje decyzje i to ja będę ponosiła ich konsekwencje w przyszłości.

Ps. Spoko, na szczęście nikogo nie szukam :P

#4188 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 09 luty 2012 - 01:25

Dziewczyna na gospodarkę Zresztą mnie byś nie chciała, na romansik i znudził bym się, bo pewnie w Twoim typie poważni faceci, co w głowie rozsądek - moje przeciwieństwo, ale mam za to kumpla spokojnego i dużo poważniejszego odemnie, przy nim stabilizacje byś miała :) Jak mi Moja wyliczyła to musi jeszcze 2 lata poczekać aż się do końca wyszaleje żeby o ślubie i rodzinie myśleć :D Oczywiście śmialem sie jak dziecko z tego hehe.
Ty nie szukasz, bo kariere robisz, więc myśle dobre pół roku sama co ::) ?

#4189 Share werka

werka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 luty 2012 - 02:15

Dziewczyna na gospodarkę Ze względu na ten nowy projekt chcę maksymalnie skupić się na pracy, bo można zajść bardzo wysoko, ale też w razie niepowodzenia spaść bardzo nisko. Ale nie chcę się zarzekać, że będę przez pół roku, czy rok sama, bo z takich planow zwykle niewiele wychodzi :) Za miesiąc, czy dwa może mnie gdzieś trafić strzała amora, jak grom z jasnego nieba i nie będę się zapierać rękoma i nogami :P Chociaż ze mnie nie jest typ "rzuć wszysko i chodź się całować" a raczej "wszystko jest dla ludzi, ale z rozsądkiem" ;) Pożyjemy, zobaczymy.

#4190 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 09 luty 2012 - 02:34

Dziewczyna na gospodarkę Już Ci mówie, że poznasz następnego w pracy lub w interesach :D Namiętność i te sprawy i masz grom z nieba :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4191 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2012 - 13:29

Dziewczyna na gospodarkę @1piotr1 wolisz chłopców? :lol:

@werka szczur korporacyjny to chyba z definicji poznaje partnera w pracy. ;)

#4192 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 luty 2012 - 15:25

Dziewczyna na gospodarkę Partnera ?-jakiego partnera-tam z definicji są tylko wrogowie a wiadomo wroga jak to mawiają górale "nalezy wydupcyć"-no to dupcą :D .

#4193 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 10 luty 2012 - 15:59

Dziewczyna na gospodarkę hehe........ Bobek daj spokój moja d*pa jest ciasna jak dzinsy po praniu i tak zostanie na wieki ... wieków..... :P po za tym wszyscy tutaj w tym temacie liżą cztery literki tym dziewczyna jak one by były nie wiadomo co............... każdy następny lepszy od poprzedniego jak by nigdy się z dziewczyna na seks nie umawiał bo to nie wypada przecież ..... po za tym nie wiesz jeszcze o tym, że tego kwiatu jest pół światu a 2/3 ch.... warte ? po za tym jak brać byle co..... to lepiej chodzić na dziwki takie moje zdanie niż się z jakąś zidiociała maszkara męczyć............ ;)

#4194 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 luty 2012 - 17:40

Dziewczyna na gospodarkę "kwiatu jest pół światu a 2/3 ch.... warte"-już chyba o tym wspominałem że ogólnie dziewczyny dzielimy na :
a) jak pisałeś powyżej-ch..a warte
b)warte ch..a :D .
Powinniśmy się więc tych pierwszych wystrzegać a dziewczyny powinny się starać być zaliczonymi...do grupy "b" oczywiście :D .

Edytowany przez jaro, 10 luty 2012 - 20:31.

#4195 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 10 luty 2012 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę Panowie nie 2/3 a 3/4 czyli jest gorzej niz myślicie:-)

#4196 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 12 luty 2012 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę racja teraz dziewczyny nie umią się porządnie zachować

#4197 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 12 luty 2012 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę cinek no przestań, a faceci to wszyscy umieją...?

#4198 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 12 luty 2012 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę nie mówię że wszystkie dziewczyny nie umieją a co do facetów to chyba większość też nie umię. Nie przepuszczają kobiet w drzwiach chamsko się odzywają przeklinają co drugie słowo.U dziewczyn denerwują mnie ich sweet focie w lustrze, skąpo odziane ciała a także palenie papierosów i przeklinanie

#4199 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 13 luty 2012 - 05:30

Dziewczyna na gospodarkę E ja to lubie ''słit focie''. Lubie sobie pośmiać się z takich pustych małolat, które lądują na wiocha.pl :D

Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4200 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 13 luty 2012 - 12:48

Dziewczyna na gospodarkę Jestem kobietą ale niestety przyznam racje że jest pełno dziewczyn "pustych"..
Ale ileż to tez jest chłopaków myślących aby tylko zaliczyć dziewczyny - idioci..

No a wykreślając 2 powyższe stwierdzenia zostaja jeszcze gdzieś na świecie normalne dziewczyny i normalni chłopacy - tylko twedy ten jeden normalny z tym drugim musi się spotkac :)