Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34963 odpowiedzi na ten temat

#4161 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 luty 2012 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę

AD1 - a Moim zdaniem Karol jest bardziej rozgarnięty od ciebie @StasiekS - bo skoro wyjazd na zachód zawrócił dziewczynie w głowie - to równie dobrze w przyszłości jakiś wyjazd integracyjny w jej pracy moze jej zawrócić w głowie tak że bedziesz niańczył obce dzieci - nie takie numery się zdarzały - moze się mylę może poprostu kobitka się tam naprawde dobrze bawiła co nie zmienia faktu że takie łatwe uleganie wpływom jest dla zwiazków niebezpieczne

AD2 - typowe myślenie psa na zbyt krutkim łańcuchy który marzył o nie wiadomo czym i pogodził się już z faktem że tak być musi

Piszesz to tak jakbyś pół życia poświęcił na podróże, zwiedził pół świata i twierdził, że jednak życie w Pścinie Dolnym nie wiele się różni od tego w Madrycie lub Oslo. Młody człowiek zawsze ulega wpływom bo dopiero co kształtuję swoje poglądy i plany na życie. Stopniowo poznając świat i różne poglądy, obyczaje dobiera taki jaki mu najbardziej pasuje. A jeśli będąc nastolatkiem dokładnie wiedziałeś co będziesz robił w życiu i jaki będziesz miał światopogląd to gratuluję. Tylko czy to także nie jest uleganie?

Ale kto powiedział że praca zawodowa przekreśla życie osobiste na dobrym poziomie - jak człowiek się ogarnie to pogodzi wszystko - druga sprawa to priorytety - rodzine zakłada się na całe życie - a firma moze cię w każdej chwili zwolnić z byle powodu i mieć cię gdzieś - a rodzinę ma się aż do śmierci

Tylko czy rodzina musi być priorytetem każdego?

Ten Erasmus trwa akurat 4, 5 mieś, czyli 1 semestr, ale mniejsza o to. A moim zdaniem rady w stylu -zerwijcie, bo Cie zdradzi można porównać do -daj samochód złodziejowi, bo wcześniej czy później go ukradnie...

http://www.youtube.com/watch?v=hRYMemfy0RA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:38
  •  

#4162 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 07 luty 2012 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę werka i inne cisną z was ile wlezie a wy w to wierzycie " naiwniaki" i łykacie jak młode pelikany rybki ..... :D taka światowa dama a skończyła na tym, że szuka chłopaka na forum rolniczym, takich światowych na czatach i innych wirtualnych rzeczach są setki tysięcy ...... co wy myślicie, że Kobiety przez duże K to nie mają wzięcia w życiu i muszą przychodzić na forum w dodatku rolnicze, żeby opisywać o sobie itd :D

#4163 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 07 luty 2012 - 23:25

Dziewczyna na gospodarkę 1piotr1 - ona chyba poprostu przyszła tu żeby popisać, a rozmowa zaczęła się chyba od tego, że ktoś spytał czy kogoś ma i napiała, że ma faceta co na wsi mieszka i gospodarstwo i potem opisała swoje życie, prace i kariere w mieście i, że raczej trudno porzucić by było prace i wyjazde delegacyjne, wyraziła tylko to jaka jest ;) z tego co wyczytałem, to nie szuka nikogo tutaj ;)

#4164 Share werka

werka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 07 luty 2012 - 23:58

Dziewczyna na gospodarkę Potwierdzam, @Farmer21 ma rację, jak pojawiłam się na tym forum byłam w kilkuletnim związku z rolnikiem. O mnie pisałam, bo @grzechol zapytal o rozwinięcie mojej wypowiedzi o Erasmusie. Co prawda, w wyniku ostatnich zdarzeń mój romans z rolnikiem jest sprawą nieaktualną, ale nie mam zamiaru nikogo szukać w internecie. Ani na tym forum, ani żadnym innym.
r u really sure that a floor couldn't also be a celing?

#4165 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 08 luty 2012 - 00:09

Dziewczyna na gospodarkę To przerażająca informacja. Jak można zakończyć kilkuletni romans z przystojnym rolnikiem na podstawie, znaczy się za przyczyną forum ROL-NI-CZE-GO ??? :blink: :blink:
haha, żeby ludzie mieli tylko takie problemy.

Edytowany przez damianzbr, 08 luty 2012 - 00:32.

#4166 Share werka

werka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 08 luty 2012 - 00:38

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr: informacja, jak informacja. I nie, forum rolnicze nie miało w tym udziału, wysłuchalam Waszych opinii, przemyślałam wszystko i podjęłam taką a nie inną decyzję.

#4167 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 08 luty 2012 - 00:46

Dziewczyna na gospodarkę "Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze." C. R. Zafon

#4168 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 08 luty 2012 - 00:53

Dziewczyna na gospodarkę

........

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 21:38.

#4169 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 08 luty 2012 - 00:59

Dziewczyna na gospodarkę Nudę zabijam, jeszcze mi się nic nie oberwało ;)

Na TVP1 jest ciekawy program na temat inteligencji wielorakiej.

Edytowany przez Indiana, 08 luty 2012 - 01:02.

#4170 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 08 luty 2012 - 01:07

Dziewczyna na gospodarkę

@damianzbr: informacja, jak informacja. I nie, forum rolnicze nie miało w tym udziału, wysłuchalam Waszych opinii, przemyślałam wszystko i podjęłam taką a nie inną decyzję.

Albo miałaś dość swoich problemów i chciałaś poczytać coś dla rozrywki albo po wysłuchaniu naszych opinii podjęłaś decyzję = forum rolnicze miało w tym udział.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4171 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 08 luty 2012 - 01:20

Dziewczyna na gospodarkę

........

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 21:40.

#4172 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 08 luty 2012 - 01:53

Dziewczyna na gospodarkę Roli nie przeżywaj tak, uciekaj a kysz.

#4173 Share werka

werka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 08 luty 2012 - 01:57

Dziewczyna na gospodarkę @danianzbr: ok, wysłuchałam Waszych opinii i to, co przeczytałam, wzięłam pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Niemniej jednak wahałam się od jakiegoś czasu, a że rolnictwo, to bardziej sposób na życie niż zawód, to uważam, że lepiej wysłuchać opinii ludzi z forum rolniczego niż ludzi, którzy przez wieś to przejeżdżają czasami i o rolnictwie, to wiedzą tyle, że jest.

#4174 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 08 luty 2012 - 02:14

Dziewczyna na gospodarkę

.......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 21:39.

#4175 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 08 luty 2012 - 02:42

Dziewczyna na gospodarkę

@danianzbr: ok, wysłuchałam Waszych opinii i to, co przeczytałam, wzięłam pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Niemniej jednak wahałam się od jakiegoś czasu, a że rolnictwo, to bardziej sposób na życie niż zawód, to uważam, że lepiej wysłuchać opinii ludzi z forum rolniczego niż ludzi, którzy przez wieś to przejeżdżają czasami i o rolnictwie, to wiedzą tyle, że jest.

Być może i tak, ja nie wiem. Twoje życie Twoje decyzje.
Zainteresowała mnie inna rzecz. Mianowicie sposób rozwiązania problemu. Jeśli sposób okazał się być banalnym sposobem więc pomyślałem że problem to fraszka. Bo wedle logiki: ciężko o rozwiązanie=duży problem, rozwiązanie to banał=mały problem.
Teraz już nie wiem jak to jest. Wypowiedzi z forum były formalnością dla dawno już podjętej decyzji czy wypowiedzi z forum zainspirowały w Tobie tak na poważnie chęć rozstania lub przyspieszyły ten fakt?

Nie zawsze jest to sposób na życie. Dla jednego rolnictwo będzie maszynką do robienia pieniędzy, a dla drugiego praca w schronisku dla zwierząt będzie sposobem na życie. I na odwrót. Zależy to od charakterów.

#4176 Share Grzechol

Grzechol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 08 luty 2012 - 03:21

Dziewczyna na gospodarkę Ja myślę, że werka zrobiła jak uważała, bo przecież to nie temat o naprawie dojarki tylko o związkach, a na to niema szablonowych odpowiedzi, trzeba samemu wiedzieć czy się kocha czy nie, a czyjeś rady w najlepszym wypadku powinny dać jedynie świeże spojrzenie na sprawę;)
Niemniej skoro tutaj zagląda to może kiedyś zmieni branże i zostanie rekinem biznesu rolniczego;) A może to pomysł na szczęśliwy związek biznes women i rolnika? He he…

#4177 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 08 luty 2012 - 08:50

Dziewczyna na gospodarkę a dla was to jest normalne radzić się anonimowych, nie znajomych ludzi, w kwestii relacji damsko-męskich......? to ja jako przewodni wódz tych na AF co mają Kobiety daleko gdzieś po 99% jest ch.... warte, mogę poradzić Werce... napisz list do Przyjaciółki ------> taka gazeta oni pomagają tam rozwiązywać takie problemy ... :) i tam po za tym jest skupisko samych jajników nie będzie nie pochlebnych odpowiedzi i jak byś była mądra to byś wiedziała, że nie wybiera się ludzi pod przewodnim argumentem co on robi.... tylko kim jest...... widać może w tym spożywczaku co robisz zakupy kupuje się uczucie na kilogramy razem z ziemniakami i pomidorami.... :D tylko wiedz, że tak nie powinno być

a tak w nawiasie mówiąc Werka ładne masz buciki w avatarze......

Edytowany przez 1piotr1, 08 luty 2012 - 08:58.

#4178 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 08 luty 2012 - 09:54

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś oglądałem jakiś tandetny horror azjatycki z takimi pantofelkami w roli głównej :D

Edytowany przez janusz20, 08 luty 2012 - 09:55.

#4179 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 08 luty 2012 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę Dziwna sprawa dziewczyna rozmawia z chlopakiem w niedzielę a za dwa dni kończy znajomość po 3 latach od tak sobie .Pewnie jej przyświeca motto "dziś jest jutro nie ma"powiem szczeże nie spodziewałem się takiego przebiegu sprawy.Ale z drugiej strony szybko i bezboleśnie.

Edytowany przez jaro30, 08 luty 2012 - 20:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4180 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 luty 2012 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli ktoś ma inne życiowe priorytety niż @Werka to i zrozumieć podejście do sprawy nie jest rzeczą łatwą. To Jej życie, dokonała wyboru co jest dla Niej ważniejsze, oby czuła się z nim dobrze. ;). Sama jestem lekko zaskoczona ale z drugiej strony może tak i lepiej spoglądając w przyszłość. Myślę, że nie ma co zbytnio roztrząsać tej sprawy bo z różnicy zdań znów mogłaby popsuć się forumowa atmosfera ;)