Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#381 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę zapraszam na UP WROCŁAW tu na moim roku wiecej dziewczyn niz chopaków a jestem na rolnictwie;d na innych rocznikach też sporo ich jest wieć nie do końca to wymarły gatunek;p Pati a co do twojej wypowiedzi pierwszej w tym temacie to zabrmiało to jak byś "blacharą" była;d partner potrzebny na całe zycie ale z ha i sprzętem a jak bendzie bez ha i sprzętu to już co h..?
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:10
  •  

#382 Share Adriano1232

Adriano1232

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja, muzyka i wiele innych

Napisany 18 listopad 2010 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma co patrzeć kto co robi kim jest. Najważniejsze jest uczucie, więc głowy do góry jak to mój wujek powiadał "Śmierć i Żona z góry każdemu przeznaczona" ;)
Adi1232

#383 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę

a jakbys ty zareagowal gdyby panna, ktora ci sie spodobala, okazala sie bys sprzataczka? przeszkadzaloby ci to czy nie? chcialbys ja poznac czy z tego powodu od razu zerwac znajomosc?

co jesli za 10 lat spotkasz to panne, tylko okaze sie kierowniczka preznie dzialajacego zakladu sprzatajacego, badz tez rozkreci swoj biznes w tym kierunku? losy tocza sie bardzo roznie i czasem mozna sie zdziwic. patrzmy na ludzi, a nie na to co robia.

Mój post był z ironią i był skierowany do tych co myślą że rolnictwo jest najgorszym zawodem.
A z twoja odpowiedzią się całkowicie zgadzam. Poznając osoby nie patrzę na status chociaż przebywam w środowisku gdzie jest od groma "bananowych" dzieci i uwierz mi z koleżanką sprzątaczką albo kasjerką można sobie lepiej pogadać niż z nimi.
A w przyszłości tak jak mówisz może się okazać że ten co był "matołem" itd. może być kimś.
Od szmat to się odczepcie i nie biadolcie.

#384 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 18 listopad 2010 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę Wlasnie brzozak ja np patrze na ludzi a nie na to czym kto sie zajmuje, zarowno sprzataczke czy kierowniczke banku nalezy traktowac tak samo, wiec takie dziewczyny ktora zrobila tak jak ta co pisalem to nic nie warta jest skoro tak ocenia ludzi.

#385 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 18 listopad 2010 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę generalnie aby poznać jakąś wartościową laskę to trzeba
zacząć od siebie i zadbać trochę o siebie, wygląd ma duże znaczenie i laski do niego przywiązują dużą wagę
sposób bycia, jesteście facetami i tak należy się zachowywać, żadnego mazgajenia i użalania się nad sobą,
od czasu do czasu przeczytać jakąś dobrą książkę (nie tylko tv i komp)wyjście do kina, i będą tematy do rozmowy a nie tylko krowy, świnie, hektary, traktory(moja narzeczona przez dwa miesiące nie wiedziała czym się zajmuje, broń boże nie okłamywałem jej ale zawsze mieliśmy o czym rozmawiać, a,że nie zapytała to nie mówiłem, i mieszka w mieście pani mgr.)
generalnie jak ktoś ma problemy to wpisać sobie w gogle"uwodzenie dziewczyn" i tam znajdziecie kopalnię wiedzy na ten temat,nie trzeba od nich nic kupować, kto ma głowę na karku, a wierzę, że użytkownicy tego forum mają, ten wyłowi wszystkie potrzebne informację i zastosuje je w praktyce

#386 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 23:02

Dziewczyna na gospodarkę I Panowie bierzcie z tego przykład i się uczcie. Dodałbym do tego traktowanie kobiet jako normalne istoty, niewywyższanie ich.

#387 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 23:34

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS ta tematyke porusza film "Dziewczyna z ekstraklasy", jest na granicy dobrego smaku, ale to jedyna komedia romantyczna, ktora mi sie podobala. polecam ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#388 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 19 listopad 2010 - 10:58

Dziewczyna na gospodarkę

I Panowie bierzcie z tego przykład i się uczcie. Dodałbym do tego traktowanie kobiet jako normalne istoty, niewywyższanie ich.

tak to jest racja, gdy będziesz traktował dziewczynę jak ósmy cud świata i nadskakiwał jej to na pewno Cię oleje, macie być facetami a nie pantoflarzami, co wcale nie oznacza braku szacunku ale w rozsądnych granicach

#389 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 19 listopad 2010 - 12:06

Dziewczyna na gospodarkę Panowie,nasz kolega PROMETEUSZ ma w 100% rację,trzeba być optymistą,a gospodarka to nasze miejsce pracy z wyboru i zamiłowania,ale świat na nim się nie kończy.Czytam tak sobie wasze wypowiedzi i niektórzy tego nie rozumieją.Najpierw musicie przekonać ową damę do swojej osoby,stylu bycia,a sposobów jest multum np.spacer,kino,pizzeria,restauracja,itd.A co do tematu gospodarki to musicie określić waszą wizję pracy i życia na niej dzisiaj i w przyszłości,wysłuchać jej obaw,bo napoeno je będzie miała.To niejest tak że "hop na krowę i ciele gotowe"trzeba się najpierw troche napocić :) Wiem to z własnego doświadczenia,mam żonę,(synka,niedługo pojawi się nowy członek rodziny) która mimo że jest ze wsi to nie pochodzi z gospodarki i jest mgr.pracuje na państwowej posadzie,ja także oprucz gospodarowania pracuje,bo na kilkunastu ha wiecie jak jest.Prowadze produkcję roslinną,pomaga mi ojciec,ale jak trzeba to i żonka pomoże ;) Taże jestem zdania że są dziewczyny którym nieprzeszkadza gospodarka i które pokochają rolnika.Chłopaki głowa do góry,a wszystko przyjdzie we właściwym czasie :)

#390 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 12:20

Dziewczyna na gospodarkę nie ma 100% racji, bo nikt jej nie ma ;)

jest tyle racji i sposobow na poznanie sie ilu ludzi na swiecie :) jedna urzeknie to, ze widzi w drugiej osobie pasje w dojeniu krowy, druga to odrzuci, trzecia sama bedzie chciala isc wydoic krowe, a czwarta pomysli, ze mleko jest z biedronki. tak samo z mowieniem o wszystkim i o niczym jednej sie spodoba, ze jest na poczatku latwo czas spedzic, nie ma krepujacych przerw w dialogu, druga pomysli o takiej osobie, ze jest nieszczera, a trzecia wie, ze byc moze dzis i za tydzien jest o czym pogadac, ale tylko powierzchownie i za miesiac sie wyczerpia uniwersalne tematy :lol:
oczywiscie to sie tyczy obu plci, bo nie ma tez zadnego konwenansu, ze to chlop musi startowac do baby i zabiegac o jej wzgledy.

jednym slowem isc w miasto/wies/pole i szukac partnerow, a nie na forum pisac o partnerstwie :lol:
btw. tez musze o tym pomyslec :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 14:04

Dziewczyna na gospodarkę Tak jest. Umyć się, ogolić, założyć dobre ciuchy i do boju. Weekend się zbliża więc już macie okazję.

Brzozak2 O czym gadasz ze znajomymi, koleżankami lub kolegami? O wszystkim i o niczym. Oczywiście na początku poznajecie się o mówicie o swoich zainteresowaniach, o sobie ale później? O wszystkim jak i o niczym. Tak samo jest z dziewczynami które poznajesz.

#392 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 14:15

Dziewczyna na gospodarkę nie to mialem na mysli...
chodzilo mi o to, ze sa ludzie bardzo wygadani, ale po jakims czasie okazuje sie, ze nie maja nic do powiedzenia ;) nie wiem czy sie spotkales z kims takim.

#393 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 16:45

Dziewczyna na gospodarkę To fakt, spotkałem. Ale jak nie mam o czym gadać z jakąś dziewczyną to oznacza tylko jedno. Tak samo z innymi. Po prostu się z nimi nie spotykam bo po co?

#394 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę Jak to po co ????? ;)

#395 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 17:22

Dziewczyna na gospodarkę No po co?

#396 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 17:27

Dziewczyna na gospodarkę Na forum to ja Ci tego nie napiszę.... . ;) pozdr

#397 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę Do takich rzeczy jest pełno dziewczyn że nie trzeba się wiązać z pierwszą lepszą.

#398 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę Czyli co? Szkoda czasu na gadanie? Twierdzisz, że każda napotkana na pewno zostanie Twoją żoną?

#399 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 19 listopad 2010 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę Też sie spotkałem z ludzmi tego typu,ale ich zadużo naszczęście niema ;) I tak się zastanawiam jak można stworzyć trwały szczęśliwy związek jeśli z bliską osobą niema oczym rozmawiać.Najczęstszą przyczyną jest nieśmiałość i to obojga płci.A widzę że na naszym AF mało jest nieśmiałych,więc chłopaki do dzieła w poszukiwaniu dziewczyny ale nie na gospodarkę jak w temacie a do wspólnego życia na gospodarce aby jedno drugiemu było oparciem.Bo znam wiele przypadków gdzie dziewczyna\żona była potrzebna tylko do pracy w oborze,chlewni.Nie miała nic do powiedzenia tylko obora-dom ,dom-obora,zero przyjemności spotkań ze znajomymi.Gospodarka podupadła, bo wkońcu nie wytrzymała i uciekła,a on pod sklepem z menelami bo niedocenił nawiekrzego daru jakim jest miłość.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 18:02

Dziewczyna na gospodarkę

Czyli co? Szkoda czasu na gadanie? Twierdzisz, że każda napotkana na pewno zostanie Twoją żoną?

Dlaczego szkoda? Ale jak nie masz o czym gadać, spotkanie normalnie nie wychodzi, próbujesz na siłę to utrzymać to ty jak i ona rezygnujecie. Oczywiście pomijam fakt jak masz już dziewczynę i czasami to nawet fajnie jest sobie pomilczeć ale ja piszę o nowo spotkanych osobach. I nie twierdzę, że każda nowo spotkana dziewczyna zostanie moja żona bo jest to śmieszne.