Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 10 luty 2008 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę heh no zawsze cos by znalazl na to gospodarke ale cudo to to by niebylo za czyms lepszym to trzeba by bylo sie pokrecic lepiej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:01
  •  

#22 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 10 luty 2008 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę Ja mam dwóch kumpli gospodarzy, którzy jak powiedzieli że chca aby one zostały na gospodarstwie to uciekły:P
. . .

#23 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 10 luty 2008 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę Musiałaby zostać na gospodarce??? a to jakiś przymus ???
Moja Pani podchodzi to tego na spokojnie.mówi że gdzieś trzeba pracować a najlepiej blisko mnie.

#24 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 10 luty 2008 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę Jak bedzie Cię szczerze kochała to pujdzie za Tobą nawet w ogień ... :D

#25 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 10 luty 2008 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę Drodzy Panowie, zważcie jednak na to, iż tu nikt nikogo do niczego nie zmusza, i nie ma się co czaić z zaprezentowaniem własnego zawodu (jak wielu zauważyło mało popularnego wśród płci pięknej) i możliwie szybko się dowiedzieć czy wybranka "czuje blusa" do rolnictwa. Jeśli nie to czym prędzej zakończcie znajomość, abyście oboje sobie nie narobili przykrości.
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#26 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 10 luty 2008 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę

Oj ja bym chciała poznać rolnika.... :) Ale nie takiego, że mu tylko baba do roboty potrzebna, ale po prostu jako partnerka na całe życie. :) I żeby miał dużo ha i same podrasowane sprzęty, którymi pozwalałby mi jeździć... :) Marzenia nie bolą... :)

Cos w tym musi byc!!! -skonczylem to czytać i korki w domu wywaliło -komp sie wyłączył :) :D
az sie przestraszyłem :) ;)
a nie takie wypowiedzi sie czytało :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#27 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 10 luty 2008 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę

Jak bedzie Cię szczerze kochała to pujdzie za Tobą nawet w ogień ... :D

Właśnie jeśli kocha nieważne ce robisz...
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#28 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 10 luty 2008 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę

ja jak będe szukał dla siebie panny to nie do roboty tylko do ewentualnej pomocy i żeby się zajeła domem a ja resztę ogarne ;)

dobrze mówisz,
przyznacie zresztą że gdybyście wiedzieli że w domu czeka na was wasza druga połówka :D , to dostawali byście takiego powera że za troje byście robili :)

#29 Share bogys

bogys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 11 luty 2008 - 10:00

Dziewczyna na gospodarkę panowie i panie nie ma co się załamywać. Moja żona jak się poznaliśmy pracowała w warszawie i nigdy nie myślała żeby wyjść za mąż za farmera.Ateraz jesteśmy 5 lat po ślubie i mówi że oborę trzeba powiękrzyć [a obora na 30szt] a może i ha dokupić [mamy ok 30].Więc nie będzie tak żle, ważne abyście się dogadywali i rozumieli na wzajem. :D .Życzę powodzenia ;)

#30 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 11 luty 2008 - 10:08

Dziewczyna na gospodarkę Witam. Ja również chce zostać rolnikiem. znalazłem dziewczyne, chodzę z nią już 4 lata i jej nie przeszkadza praca na gospodarstwie... znaczy ze idzie znależć take dziewczyny.... trzeba tylko trochę się postarać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 11 luty 2008 - 10:20

Dziewczyna na gospodarkę jesteś szczęsciarz Tumek19 - ja mam dziewczynę ktorej ojciec ma jeszcze większe gospodarstwo od naszego i ani jej się kwapi żeby tak dalej spędzić życie - bo je zmarnuje jak uważa... :angry:
all rights reserved

#32 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 11 luty 2008 - 10:22

Dziewczyna na gospodarkę

ja jak będe szukał dla siebie panny to nie do roboty tylko do ewentualnej pomocy i żeby się zajeła domem a ja resztę ogarne :D

zgadzam sie z tobą :) .moja przyszła żona nie bedzie musiała robić... wszyskim ja sie zajme . czasami może pomuc ale to tylko przy jakiś lekich pracach ;).
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#33 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 11 luty 2008 - 10:28

Dziewczyna na gospodarkę Wiem rajdzik. Ale znam taki przypadek ze kumpel, który również pracuje na gospodarstwie, poznał dziewczyne. Przywiózł ją do siebie. niestety dzień wcześniej jego sąsiad wystawił przed jego okno pełną przyczepę obornika. aże u nas najczęściej jest zachodni wiatr więc idzie sie domyślec cztm się to skończyło.... cały dzien okupowała wc :D

#34 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów

Napisany 11 luty 2008 - 10:35

Dziewczyna na gospodarkę rafal180 - zgadzam sie z tobą :D .moja przyszła żona nie bedzie musiała robić... wszyskim ja sie zajme . czasami może pomuc ale to tylko przy jakiś lekich pracach ;).

no normalne - kobiety już nie pracują tak ciężko jak kiedyś - owszem pomoc mile widziana i ważne jeszcze że ją obchodziło to co robisz a nie wsiądzie w auto i pojedzie w pizdu tylko daj kase...

ps. sorki za zle cytowanie ale coś sie poknocilo
all rights reserved

#35 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 11 luty 2008 - 10:42

Dziewczyna na gospodarkę Moja siostra chce zostac na roli, poprostu ona zachowuje sie jak babochlop jak jade gdzies ciagnikiem to jedzie ze mna i sie zawsze pyta czy ona moze kierowac ciagnikiem a jak tata gdzies jedzie kupic pasze czy cos takiego to ona zawsze jedzie z nim ( nie wiem moze sie podlizuje ). Najgorzej bedzie jak jeszcze ojca podpusci zeby gospodarstwo przepisal na nas dwoje to bedzie katastrofa :D

#36 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 luty 2008 - 10:43

Dziewczyna na gospodarkę

Wiem rajdzik. Ale znam taki przypadek ze kumpel, który również pracuje na gospodarstwie, poznał dziewczyne. Przywiózł ją do siebie. niestety dzień wcześniej jego sąsiad wystawił przed jego okno pełną przyczepę obornika. aże u nas najczęściej jest zachodni wiatr więc idzie sie domyślec cztm się to skończyło.... cały dzien okupowała wc :D

o kurde to mial z dziewczyna nieciekawa sytuacje
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#37 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 11 luty 2008 - 10:45

Dziewczyna na gospodarkę w moich stronach to nie mam wo gule dziewczyn cud żeby jakąś znaleśc na gospodarkę

#38 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 luty 2008 - 10:48

Dziewczyna na gospodarkę [quote name='tomacha001' date='Feb 11 2008, 10:45 ' post='146806']
w moich stronach to nie mam wo gule dziewczyn cud żeby jakąś znaleśc na gospodarkę

ja tam nie narzekam na brak dziewczyn w moich stronach ale tak prawde mowiac wole zatrudnic pracownika niz ganiac zone do pracy ona jest od opiekowania sie dziecimi i ogarniecia calego temat zwiazanego z domem :D

#39 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów

Napisany 11 luty 2008 - 11:06

Dziewczyna na gospodarkę

Moja siostra chce zostac na roli, poprostu ona zachowuje sie jak babochlop jak jade gdzies ciagnikiem to jedzie ze mna i sie zawsze pyta czy ona moze kierowac ciagnikiem a jak tata gdzies jedzie kupic pasze czy cos takiego to ona zawsze jedzie z nim ( nie wiem moze sie podlizuje ). Najgorzej bedzie jak jeszcze ojca podpusci zeby gospodarstwo przepisal na nas dwoje to bedzie katastrofa ;)

ciesz się że sie interesuje bo moja siorka to paszy nie umie sprzedać choć cena na worku napisana.

hihi a ile ma lat ? :D
all rights reserved

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 luty 2008 - 11:13

Dziewczyna na gospodarkę

Moja siostra chce zostac na roli, poprostu ona zachowuje sie jak babochlop jak jade gdzies ciagnikiem to jedzie ze mna i sie zawsze pyta czy ona moze kierowac ciagnikiem a jak tata gdzies jedzie kupic pasze czy cos takiego to ona zawsze jedzie z nim ( nie wiem moze sie podlizuje ). Najgorzej bedzie jak jeszcze ojca podpusci zeby gospodarstwo przepisal na nas dwoje to bedzie katastrofa ;)

ja tam nie mam takiego problemu juz dawno powiedzialem rodzicom ze gospodarstwo i firma musza przepisac na ,mnie i tyle a rodzenistwu nawet to sie spodobalo :D bo oni wola do miasta wyjechac....