Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34963 odpowiedzi na ten temat

#3821 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 23:46

Dziewczyna na gospodarkę Skoro jest tak jak piszecie, wniosek jest jeden. Nie ma co sobie żałować w młodości. Bo później tego się nie nadrobi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:23
  •  

#3822 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 00:15

Dziewczyna na gospodarkę

"chcesz zapomnieć o sexie, ożeń się" niestety w tym powiedzeniu jest dużo prawdy. O ile podczas chodzenia z sobą dziewczyna ma "ten" temperament to jakoś po ślubie jest coraz mniejszy. Później pojawia się dziecko i cała uwaga kobiety jest skierowana na nie, a facet idzie na boczny tor :( do tego wieczorne bóle głowy i migreny. W końcu czujemy się jak maszynki potrzebne tylko do zarabiania pieniędzy

A potem się dziwić ze facet ma kochankę na boku...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3823 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 21 styczeń 2012 - 00:43

Dziewczyna na gospodarkę Z temperamentami w łóżku u dziewczyn to różnie. Zalezy na ją się trafi. Jedna kocha seks, druga od czasu do czasu lubi, a inna to cnotka nie wydymka.. Gorzej z takimi co nie mogą bez niego żyć i im bardziej się je przyciśnie i odpływają przy Tobie, tym więcej next time chcą, a Ty (otarcia - mlody i szalony :D ).

#3824 Share monia051991

monia051991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę :) hehe dobre
ten temat rzeczywiście zawiera i porusza w sobie wiele innych :)

#3825 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 13:33

Dziewczyna na gospodarkę Ja feministką nie jestem, a mężczyzn sąsiadów... hmm jak na złość mało. :D

Widzę, że dziewczyny na forum lubią traktory i kombajny. Ja się przyznaję, że też lubię, ale tylko patrzeć.:D Jazda traktorem jest mi obojętna i nie odczuwam mega przyjemności, a kombajnem jeszcze nie próbowałam :D i też nie mogę znaleźć, więc to raczej nie jest przyczyna.

Co do łożka to zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami, ale tylko po trochu :P

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#3826 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2012 - 14:48

Dziewczyna na gospodarkę Spójrzmy na temat z innej strony...

Czy jako mężczyźni zawsze jesteśmy piękni i ładni oraz kształtni? No właśnie... więc patrząc z drugiej strony dziewczyna też może być wybredna że nam wisi z przodu za dużo...
Tudzież siwieć zaczyna się wcześniej, albo zakola się robią... Dziewczyna powie Tobie wypadają to idę do tego ma dużo na głowie.

Także każdy by księżniczki kochał, ale życie to nie je bajka...

#3827 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę @gofiaczek, dla mnie żniwa, praca w polu maszynami od rana do nocy to lepszy relaks niż plaża na hawajach :D Ludzie na wsi byli tak zdziwieni jak widzieli jak jechałem kombajnem (Claas medion) że nie dowierzali, bo chłopak z miasta jak to możliwe, a w mieście znajomym jak to 1 raz powiedziałem to uznali za ścieme i że mam laska na boku jak byłem wtedy z byłą jak mówiłem, że wole na wsi w polu niż z nimi nad jezioro jechać :D :D :D
Rozumiem, że dla dziewczyny to zupełnie inne wrażenia, dla mnie wyk silnika tych 6 cylindrów na pełnej mocy, przegazówke to piękny dźwięk - taa mam taki buzik w telefonie :D Dziewczyna, obcena mi się trochę czasami dziwi, że urlop z pracy zamiast wypocząć to w polu całe dnie i czasami noce żeby nadrobić jak z pogodą jak z szamanem..

#3828 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 17:17

Dziewczyna na gospodarkę Jest takie powiedzenie.
Rób to co kochasz a nie będziesz musiał pracować.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3829 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę

Skoro jest tak jak piszecie, wniosek jest jeden. Nie ma co sobie żałować w młodości. Bo później tego się nie nadrobi.

Ja mam tylko nadzieję że kol.Alzheimer :D nie zabierze mi tego czego całkiem nadrabiać nie muszę -ba pewnie mógłbym obdzielić co najmniej kilka osób :D :D .

#3830 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 21 styczeń 2012 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę Andrzej jeszcze jest takie "Kto czego nie doznał, nie zrozumie." B) @Farmer21 ale od czasu do czasu jak się wybierzesz z dziewczyną na jezioro,to przecież nie zbiedniejesz a na gospodarstwie nie pracujesz 12 miesięcy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3831 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 21 styczeń 2012 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę jak chcecie wiedziec jak bedzie wygladala wasza luba za 30 lat to popatrzcie na tesciową [taki zarcik gdzies ostatnio slyszalem].pozdrawiam wszystkie nasze kochane matki,zony i kochanki a szczegolnie babcie bo dzis ich dzien.pozdrowil

Edytowany przez tedizetor56, 21 styczeń 2012 - 19:57.

Zetor Team.

#3832 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 21 styczeń 2012 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę Postanowiłem wrzucic swoje przemyslenia.

Jesli cos sie do kogos czuje, i ta druga osoba ma to cos to mysle ze i jedna i druga strona jest zdolna do poświeceń. Wiec i dziewczyna powinna uszanowac to ze facet chce zostac na wsi ale niekoniecznie pracowac razem z nim tylko zatrudnic sie gdzies aby czuc samorealizacje. NIgdy bym nie chciał aby moja kobieta siedziała w domu przy garach. Oczywiście fajnie jest jesli czeka cieply obiad, ale bez przesady. Facet tez powinien czasami sie tym zająć tym bardziej ze praca na wsi jest coraz bardziej zmechanizowana.

Oczywiscie to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam wszystkie agrofotowiczki:) doceniam zainteresowanie praca na wsi i po czesci podziwiam. Niestety to ciezka praca i niewiele kobiet na to stac.

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#3833 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 21 styczeń 2012 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę Wygląd jak wygląd. Mówią, że jak chcemy wiedzieć jaka z charakteru będzie nasza ukochana za x lat to mamy poznać bliżej przyszłą teściową... Oj i powiem Wam, że coś w tym jest:) Bo wygląd to rzecz gustu ale jak ktoś ma sp.... charakter to nic już nie pomoże...

statek ja również podzielam Twoje zdanie. Ze ukochana powinna się zająć tym co lubi, a nie jak niektórzy traktują kobietę jak "woła" do roboty, nie o to tu chodzi.

#3834 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2012 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę @gofiaczku ja nawet nie rozważam "sensu stricto" na gospodarstwo kogoś bo nie mam takich planów, a i tak jestem sama ;(.
@dominikziemniak odnośnie charakteru tyczyć się to może obu płci :D ;), kwestia akceptacji, wyrozumiałości i może świadomości własnych wad ;)

#3835 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę Hmm.. dziewczyny, a który z chłopaków na forum Wam się spodobał :) ? Może jest ktoś taki, którego chciałbyście poznać tylko, że daleko.. ??

#3836 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 21 styczeń 2012 - 23:17

Dziewczyna na gospodarkę Slonce ależ oczywiście, że co do charakteru to dotyczy obu płci. Ale jednak trzeba mieć w miarę zgodne charaktery bo jeśli nie to nawet nie wiem jak bardzo by się ktoś starał to po czasie i tak nie wytrzymie.

Famer21 a co, liczysz że spodobałeś się jakiejś pięknej agrofotowiczce?:)

#3837 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę

Famer21 a co, liczysz że spodobałeś się jakiejś pięknej agrofotowiczce?:)

Hmm, jakby nie było właśnie zachciłem może trochę dziewczyny do poznania któregoś z Was bliżej ;) Mi to jest nie potrzebne czy sie podobam czy nie, mam dziewczynę bardzo śliczną, przy której raczej każdemu by się gorąco zrobiło :D :D i jej opinia sie dla mnie tylko liczy co do wyglądu :)

Edytowany przez Famer21, 21 styczeń 2012 - 23:25.

#3838 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 21 styczeń 2012 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę Famer21 no to widzę, że kolega jest szczęściarzem mając dziewczynę której nie przeszkadza to, że masz gospodarstwo. Szczęścia życzę.

#3839 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 23:42

Dziewczyna na gospodarkę @dominikziemniak, nie mam w sumie ;) wujek ma i dziadkowie 120 ok. całe żniwa, i weekendy, aż do zimy na wsi, a po żniwach w tygodniu praca i miasto chyba, że jakaś usługa tj 7-10 ha orki to dziadkowi sie nie chce to ja zarobić se jade po pracy.. a dziewczyna rodzine ma tez na wsi tylko trochę dalej, nie mają pola 5 ha w dzierżawie :) ale ma korzenie ze wsi kultura itp. jakby ją któryś zobaczył w życiu by nie uwierzył, że potrafi po śląsku powiedzieć, i mi na wsi pomaga, bo.. podoba jej się, a jak raz opiepszyłem, że se ręce ubrudzi czy skóre zniszy (delikatne i mięciutkie :D ) to się obraziła, że odmawiam jej przyjemności "układanie kostek słomy na przyczepie, szczepienie świń, wymiana oleju - tylko raz, bo pomagała w biały pokoszulku i sie cala uj***ła i sie lałem z tego" itp.. a do tego kumplom staje na jej widok i widze po ich minach jak na twarz i krągłości patrzą :D więc wiem trafiłem zaje... :D

Edytowany przez Famer21, 21 styczeń 2012 - 23:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3840 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 21 styczeń 2012 - 23:46

Dziewczyna na gospodarkę ehhhh....