Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34964 odpowiedzi na ten temat

#3741 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 09:39

Dziewczyna na gospodarkę Ale wiecie co, ja z znających młodych rolników (nie ma ich aż tak wiele)
To albo tacy którzy tylko pomagają rodzicom i latają na imprezy a dziewczyna to musi być lalunia (nie urażając nikogo)
Albo tacy którzy poza ziemią świata nie widzą a dziewczyna to aby najlepiej była ładna, chciała robić na gospodarce, mieć dzieci, obiady gotowac, pranie itd..
Oczywiście nie generalizuję ale akurat ja takich znam :)
I nawet jak chłopak jest ok to jego rodzice np.nie wyobrażają sobie aby przyszła na gosp.dziewczyna która do stajni nie pójdzie lub coś w tym stylu.

@danield28 na pewno chłopacy Ci powiedzą że masz wielkie szczescie :)

Ale tez chłopy, zamiast siedzieć w kółko na agroforum ruszcie się aby jakąś dziewczynę znaleźć.
Choc i nieraz przez neta można znaleźć (ja tak poznałam swojego narzeczonego).
Ale szczerzę, jak się skończy szkołę, siedzi tylko w domu to niby jak można kogoś spotkać?? Nikłe szanse.

Mam na wsi znajomą co ma ok 30 lat, i z 10ha ziemi i zawsze nie miała chłopaka no bo w domu siedziała więc i jak mogła go znaleźć aż tu nagle robili u nas nową wodę i gdzieś zakręcił sie koło niej stary kawaler pracujący w wodociagach od 1,5 roku są małżeństwem i mają dziecko. Więc cuda się zdarzają bo gdyby nie on to pewnie w ogóle by nie znalazła męża.

A i jeszcze jedno, jak się znajdzie dziewczyna co kocha to i na gosp. pójdzie.
Ja uwielbiam wieś, na gosp.mogę robić w kółko ale hmm..jak będzie potrzeba to i na koniec polski pojadę za swoim narzeczonym.
I działa to w drugą stronę, gdy przypadkiem byłoby tak że ja musiałabym zostać na gosp. on zostałby ze mną i mi pomagał a w razie potrzeby rzuciłby pracę (choć chłopakowi z miasta b.trudno byłoby wszystko ogarnąć, dużo i tak się nauczył, ale te całe oranie w polu, pryskanie itd to dla neigo kosmos). I podejrzewam że gdyby była sytuacja że mamy wybierać między moją gosp. a jego pracą w mieście zapewne zostalibyśmy u mnie. Tylko że należy on do normalnych chłopaków nie takich którzy mają problem aby udzwignąć 15kg ziemniaków.
Tak samo jest z dziewczynami, wystarczy aby była normalna, nie taka której tylko w głowie imprezy i zapewne też na gosp.przyjdzie tylko nie można jej nakazywać robić tego czy tamtego, może mieszkać na wsi, a pracowac w mieście jak będzie chciała.

Edytowany przez Madzia20, 18 styczeń 2012 - 09:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:02
  •  

#3742 Share piter1rolnik

piter1rolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 13:42

Dziewczyna na gospodarkę Ja wyszłam za mąż jak miałam 21 lat i to właśnie za rolnika który ma 150h i 200 krów jest mi tu bardzo dobrze i lubię prace przy krowach i nawet jeżdze ciągnikami jeszcze w polu nie robiłam ale jak przyjdzie czs to napewno się naucze.

#3743 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 14:19

Dziewczyna na gospodarkę A no widzisz ty lubisz ale mało jest dziewczyn co to lubią. Sąsiad sprzedaje gospodarstwo bo nie ma kto przejąć. Ma dwie córki ale żadna nie che nawet mieszkać na wsi a co dopiero gospodarzyć... Inny znajomy ma 3 córki i też żadna nie chce gospodarzyć.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3744 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 14:42

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie większość dziewczyn,które wychowały się na wsi uciekają stamtąd gdzie pieprz rośnie (jakby ha parzyły ).Jedyną drogą ratunku jest ściągnięcie niczego nieświadomej panienki z miasta... B) (żart ofkors).
Marcin

#3745 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 15:28

Dziewczyna na gospodarkę

(choć chłopakowi z miasta b.trudno byłoby wszystko ogarnąć, dużo i tak się nauczył, ale te całe oranie w polu, pryskanie itd to dla neigo kosmos).

Ja jestem z miasta a ogarniam to kilka razy lepiej niż moja dziewczyna, której rodzice mają gospodarstwo ale ona woli jednak w przyszłości miasto, ale tak to już jest :lol: No może u mnie to trochę inaczej wygląda bo ja od dziecka się interesowałem rolnictwem ale nie szukałem dziewczyny ze wsi tak po prostu wyszło... Pozdrawiam

#3746 Share Polmot8014h

Polmot8014h

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 16:00

Dziewczyna na gospodarkę Fajny temat są tu elementy zabawne i romantyczne :-) ale fakt nie wiele jest dziewczyn które chcą pracować w gospodarstwie sam miałem kilka lat temu taką dziewczynę która ma ojca "grubego" rolnika i byliśmy razem niedługo jak hektary dostałem to wolała iść do zakonu i tak od czterech lat jest zakonnicą :-) ale wspomnienia bezcenne:-)

#3747 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 16:40

Dziewczyna na gospodarkę ha ha nie no nieźle :lol:

#3748 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę To interesującą kobietę spotkałeś nie ma co :)

#3749 Share Jolanta23

Jolanta23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyna z gospodarstwem szybciej znajdzie kawalera na gospodarstwo niż kawaler szukający dziewczyny która by chciała na gospodarstwo.

Chyba jednak nie... ;p

#3750 Share monia051991

monia051991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę Ja potrafie wszystkow gospodrastwie a najbardziej kocham ciecie kombajnem no i co nikogo jakoś nie moge znalesc... :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3751 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę To już wiem czemu mnie na gg zablokowałaś. Nie mam kombajnu...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3752 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 18 styczeń 2012 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę @Monia... ja lubię orkę... mam jakieś szanse ?

>>>>>> 

#3753 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 18 styczeń 2012 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę andrzej2110 ile ten Twój sąsiad chce sprzedać tej ziemi? I gdzie to jest?

monia051991 widzę, że gustujesz w zieleni ze "stajni" JD - no no no :P

#3754 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Jakieś 22 ha. Z tego co słyszałem to gospodarstwo ma przejąc facet od którego on kupuje dom. Czyli taka zamiana.

bullet_black.png

#3755 Share monia051991

monia051991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę JD jest cudowne kocham je a orke też lubie :D

#3756 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 18 styczeń 2012 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Monia juz niedługo wiosna... moze sie umówimy na wspólna orke? ;)

>>>>>> 

#3757 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 18 styczeń 2012 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę no no Płock rządzi :) pozdr monia051991

andrzej2110 ehhhh szkoda...

#3758 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę A co??? Chcesz kupić?

bullet_black.png

#3759 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę No, no..widze że ja to przy monii się chowam..:(

Bo ani w opryski, orkę czy kombajn to się nie pcham :)
ogarniam tematy związane z tylmi rzeczami, robię na gosp. no ale orac w polu nie, nie- niech faceci to robią :D
Pewnie dlatego że mam młodszego brata i zawsze on się tym zajmował
Po za tym mężczyzną nie można pokazywać że się za dużo umie bo do wszystkiego by wykorzystywali :P
wystarczy że ciągnikiem jeżdżę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3760 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 18 styczeń 2012 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę andrzej2110 nie bo to za mało żeby taki kawał się z maszynami tam pchać. No chyba że poznam z tamtych rejonów dziewczynę:) no to co innego...