Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#3681 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 14 styczeń 2012 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę

Famer21 masz racje, że fajnie jest pogadać z dziewczyną która ma jakieś pojęcie o rolnictwie itd. Ale nie zaprzeczysz jak powiem, że takich dziewczyn jest już niestety niewiele.... A w Wlkp to ich chyba całkiem nie ma...

Nie zaprzecze, bo osobiście z żadną tak sobie o tym nie pogadam, bo niby gdzie poznam ;) Jedynie dwie koleżanki stąd z forum to na gadu od tak jak napiszą to sie popisze i ciekawa rozmowa jest. Z dziewczyną to czasami też rozmawiam co do orki, siewu na jakie pole co zasiać żeby nie to samo :) Że moja lubi czytać to mlny ulotek i potem wiem przy pryskać, jaki środek na co hehe :D

Co do drogi 320km w 1 strone to samczyk1991 to masz nie lekko.. ;/ Hmm uzbieraj 17tyś i kup passata b5 przed liftem zalejesz nawet opałówke :D ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:01
  •  

#3682 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 14 styczeń 2012 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie, właśnie Farmer21 gdzie poznać dziewczynę taką która będzie choć chciała zamieszkać ze swoim chłopakiem na gospodarstwie.... Ja na razie takiej nie spotkałem, a prowadzić gospodarstwa mieszkając poza nim to nie bardzo się da albo na krótką metę.

#3683 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 14 styczeń 2012 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę dominikziemniak, jezeli nic nie hodujesz to jak najbardziej mozliwe. ja szczerze mowiac w swoim gospodarstwie jakbym zliczył robie około 5 miesiecy w roku. oczywiscie ze nic nie hoduje. u mnie tak juz jest odkąd nie ma dziadka , moj ojciec nie lubił robic przy hodowli , ja tym bardziej. zreszta wcale mu sie nie dziwie tym bardziej ze ma bdb zawód. z kolei bardzo lubi maszynami robic tak jak ja, wystarczy mi dac paczke fajek i jedzenie , zdarzało sie ze oralem po 14 , 15 godzin non stop :P. np moja obecna kobieta co siedzi obok mnie jasno mi powiedziala ze gdybym miał swinie i krowy to by ze mna nie była po pierwsze ze to stale obowiazki po drugie no wiadomo jak ktos robi przy zwierzetach to czuc od niego nawet jak sie wykapie nieładny zapach , no niestety tak jest:/ . jak masz przyzwoita ziemie i sporo ha kasuj hodowle to i szybko kobiete znajdziesz

#3684 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 14 styczeń 2012 - 22:29

Dziewczyna na gospodarkę Farmer21, wieśwagena nigdy nie kupie tak jak i John Deera, jestem wrogiem tych marek także :P
Co ty z tym opałem wyskoczył, jeżeli kogoś nie stać na paliwo to niech nie kupuje drogiego auta, zwłaszcza dużego co dużo pali. To jak niektórzy dzonderowcy kupują dzondera, wydając wszystkie oszczędności zbierane latami a ciągają nimi stare maszyny UG bo nie stać ich na nowe, bo w dzonderze jest wir w baku i muszą opałówkę lać, żeby pole uprawić i kasy zostało na chleb do następnej wypłaty ;)

A nie macie jakiegoś kolegi w technikum rolniczym, tam sporo dziewcząt się uczy i raczej by takiej szkoły nie wybrały gdyby się nie jarały rolnictwem, a kolega zawsze może was zapoznać np. Na imprezie z uroczą farmerką :)

Edytowany przez samczyk1991, 14 styczeń 2012 - 22:33.

Wieczny kawaler ;)

#3685 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 14 styczeń 2012 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę tomaszpa1 zgodzę się z Tobą, ale hodowla to nie jest jedyny problem. Większość dziewczyn jak słyszy, że prowadzisz gospodarstwo to od razu się nie chętnie do tego nastawia. A tu chodzi tylko o to żeby zamieszkała na tym gospodarstwie. Nikt nie mówi o pracy na nim. Bo jeśli chce to może pracować gdzieś indziej. Żaden problem. Byle tylko to rozumiała, że jak są np żniwa to trzeba pracować nawet do późnej nocy.

#3686 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 14 styczeń 2012 - 23:03

Dziewczyna na gospodarkę A ja się wcale nie dziwię takiej kobiecie, krowiarze jeżeli pracują sami na gosp. nie zatrudniają pracowników to muszą być w gosp. codziennie. Nigdzie nie wyjadą na wycieczkę, na wesele do rodziny z drugiego krańca Polski, czy choćby na święta do rodzinki bo kto się tym zajmie, farmerzy z hodowlą są niewolnikami własnego gospodarstwa i nie ma co się oszukiwać. Ja się takiej kobiecie nie dziwie, ba nawet ją rozumiem bo kto by chciał tak żyć. To tylko taki przykład, a można by inne przytoczyć.

Ja także w niedalekiej przyszłości będę chciał poprowadzić gospodarstwo rodziców, ale co będzie jak np. zwiążę się z kobitą, a ona nie będzie chciała na gosp. To co wtedy ? Albo ona, albo ja będę nieszczęśliwy i będzie kwas :(
Wieczny kawaler ;)

#3687 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę

.......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 21:10.

#3688 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 23:52

Dziewczyna na gospodarkę roltech, no wlasnie... kuzyn ma warzywa i tez nic nie hoduje , sporo kasy na tym zgarnia, jego zona nawet zrezygnowala z pracy w szpitalu i pracuje razem z nim , dodatkowo zatrudniaja kilka osob i jest git;) gospodarstwo jest prowadzone dobrze i im sie niezle powodzi.

#3689 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 15 styczeń 2012 - 09:54

Dziewczyna na gospodarkę tomaszpa1 ale Twój kuzyn mieszka pewnie z nią na tym gospodarstwie? Moim zdaniem jeśli ktoś ma same zboża to owszem może mieszkać poza gospodarstwem i jest w stanie to ogarnąć, ale jeśli dochodzą do tego warzywka i to w sporych ilościach itd to jest to nie możliwe.

#3690 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 11:13

Dziewczyna na gospodarkę dominikziemniak, mam zboza , buraki cukrowe i buraki cwiklowe i u mnie mieszkanie poza gospodarstwem jest jak najbardziej mozliwe . nieraz jak jade do poznania do laski to siedze tam sobie kilka dni bo w domu i tak nie miałbym co robic.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3691 Share kllara

kllara

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 11:32

Dziewczyna na gospodarkę Poczytałam trochę forum cóż grypa czym się trzeba zająć i czasami się uśmiałam czasami nieźle zdziwiłam i pozwolicie ze w trące swoje 5 groszy, co do ostatniego stwierdzenia ze wygląd się nie liczy oj panowie ściemniacie na całego tylko Monika miała odwagę stwierdzić ze ma znaczeni co więcej śmiem twierdzić ze dla was większe niż dla nas bo porostu jesteście wzrokowcami a co do przemijania urody wszyscy się starzejemy ale przecież nie rzadko tak jest ze strasz kobieta ,mężczyzna wygląda "lepiej" od młodszej /ego taka niesprawiedliwość życiowa

Co do mieszkania po za gospodarstwem pewni że można pod warunkiem ze rodzice będą tam mieszkać bo inaczej to wiele tam nie zostanie ;)

#3692 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę

speedy ja myślę, że jak dziewczyna jest ładna i porządna to odległość nie ma znaczenia. Więc monia051991 uważaj jak któregoś dnia zobaczysz u siebie przed domem grono wielbicieli. Może i ja się przyłącze:)

Wiesz @dominikziemniak na początek komunikator AF wystarczy, zobaczymy co dalej:D

widzę że też lubisz motorki:D oj ja też, chociaz nie stać mnie obecnie na własny ale może kiedyś

Edytowany przez speedy, 15 styczeń 2012 - 11:55.

#3693 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 15 styczeń 2012 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę Klara zgodzę się z Tobą, ale nie do końca, z ta urodą działa o w obie strony ;) Jeżeli chłopak siz dziewczynie nie spodoba to z nim nie będzie i odwrotnie ;)

Na filmie widać, jak kobitka zmierzyła faceta od stóp do głów ;)
Wiadomo film troszkę pod publikę i nie każdy/każda patrzy na wygląd ;)

Edytowany przez Michufarmer, 15 styczeń 2012 - 12:19.

Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#3694 Share kool

kool

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 12:29

Dziewczyna na gospodarkę Ale końcówka filmu najlepsza :)

#3695 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 13:45

Dziewczyna na gospodarkę dominikziemniak, tak oni mieszkaja razem na tym gospodarstwie. ale ona jest zreszta pochodzi z taj samej wsi.

#3696 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 15 styczeń 2012 - 17:18

Dziewczyna na gospodarkę film bardzo dobry ale nie ma to jak końcówka:)

#3697 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 15 styczeń 2012 - 18:23

Dziewczyna na gospodarkę Co to wyglądu to się zgodzę w połowie, ponieważ nie zawsze jest tak że ktoś nam się podoba przez wygląd ale również przez rozmowę, sposób zachowania, stosunek do drugiego człowieka. Mam taki przypadek w rodzinie otóż moja kuzynka( śliczna laska brunetka, szczupła, elegancko, mądra) ma faceta który hmm no nie jest z tych nawet ładnych ale jest tak świetnym facetem że może uwodzić przez swoją sympatyczność do siebie, a więc wniosek taki że nawet może być ładny/a ale będzie odpychać swoim zachowaniem, językiem itd. Osobiście uważam że to nie wygląd mówi o tym jakim jest się człowiek, ma wpływ na odbieranie nas przez innych to jest oczywiste ale nie powinien górować, bo można się bardzo zdziwić.

Edytowany przez asiulka92, 15 styczeń 2012 - 18:24.

#3698 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 15 styczeń 2012 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę

Poczytałam trochę forum cóż grypa czym się trzeba zająć i czasami się uśmiałam czasami nieźle zdziwiłam i pozwolicie ze w trące swoje 5 groszy, co do ostatniego stwierdzenia ze wygląd się nie liczy oj panowie ściemniacie na całego tylko Monika miała odwagę stwierdzić ze ma znaczeni co więcej śmiem twierdzić ze dla was większe niż dla nas bo porostu jesteście wzrokowcami a co do przemijania urody wszyscy się starzejemy ale przecież nie rzadko tak jest ze strasz kobieta ,mężczyzna wygląda "lepiej" od młodszej /ego taka niesprawiedliwość życiowa

Co do mieszkania po za gospodarstwem pewni że można pod warunkiem ze rodzice będą tam mieszkać bo inaczej to wiele tam nie zostanie ;)

Kto mówi, że wygląd sie nie liczy, to ściemnia, a to, że dziewczyna jest śliczna "inaczej" (jednemu się poporostu spodoba, a reszcie nie) to nie znaczy, że wygląd się nie liczy.

#3699 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście, że też się liczy, szczególnie dla mężczyzn. Już kiedyś wałkowaliśmy ten temat :P

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3700 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2012 - 08:32

Dziewczyna na gospodarkę

Oczywiście, że też się liczy, szczególnie dla mężczyzn. Już kiedyś wałkowaliśmy ten temat :P

Oj wygląd liczy się i to znacznie ale nie może górować nad charakterem. Faktycznie można bardzo się zdziwić czasem czyimś zachowaniem ale człowiek musi pracować nad sobą całe życie bo nikt nie jest wspaniały

@asiulka widzę że udostępniłaś swoje gg :), bądz czujną :D u mnie skończyło się to zmianą nr gg :)

Edytowany przez Profil usunięty, 16 styczeń 2012 - 09:19.