Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34892 odpowiedzi na ten temat

#3621 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 12 styczeń 2012 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę monia051991 , hehe jakbym był młodszy i wolny to moze bym sie za ciebie brał :) hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:09
  •  

#3622 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 14:30

Dziewczyna na gospodarkę

Jak to pisał klasyk..."Z tym największy jest ambaras,
Żeby dwoje chciało na raz."

Coś w tym jest, wiem z doświadczenia

#3623 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 15:36

Dziewczyna na gospodarkę Monia widzę ze chodzisz do tej szkoły co i ja chodziłem :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3624 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę

szuakam intensywanie od 2lat i każdy albo zajęty albo idiota.
a wymagania mam bardzo male
a jednak cięzko

Są 3 opcje:
1. Szukasz tam gdzie są małe szanse
2. Twoje małe wymagania nie są takie małe(może coś o nich napisz)
3. Twoje szukanie jest bierne czyli stoisz i czekasz aż książę na białym rumaku ciebie zobaczy i galopem z bukietem róż w ręku pojawi się u twojego boku pytając czy dasz się porwać...

#3625 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę

2. Twoje małe wymagania nie są takie małe(może coś o nich napisz)

Zależy wg jakiej skali się mierzy te wymagania.
No ciekaw jestem także .Może będę miał wtedy jakiś punkt zaczepienia.
Marcin

#3626 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę Speedy: Dominacji jest wiele zależy w jakim towarzystwie się obracamy , ale chodziło mi tutaj o dominancje nad inną osobą pod względem pieniędzy, zachowania, wyglądu,podejścia do życia że to 'ja jestem ten/ta naj'. Dzisiaj niestety świat się obraca wokół bardzo naiwnych celów życiowych np. mieć kupę kasy i wybudować piękny dom, mieszkać z uroczą kobietą czy przystojnym facetem ale jednego brak wspólnej więzi, pieniądzę nie dadzą nam miłość, oddanych przyjaciół, więzi i wsparcia, budując duży dom tak naprawdę oddalamy się od siebie bo możemy się w nim szukać a nie mieszkać, proste rzeczy jak rozmowa, wspólny obiad, ciepło rodzinne są wiecej warte niż miliony ale dzisiaj jest bardzo dużo osób którę o tym nie pamiętają ;/

#3627 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę asiulka92, rzadza pieniadza takie czasy. u nas w rodzinie blizszej i tej dalszej nigdy nie było jakis scen typu rozwody lub niedobrane małzenstwa. moim zdaniem najpierw trzeba znalesc odpowiednia osobe a pozniej realizowac swoje cele ktore czesto wiaza sie z kasa. ojciec sam mi czesto powtarza ze człowiek nie powinien poswiecac sie dla rzeczy materialnych tylko stosunków miedzyludzkich.

#3628 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę

STASIEKS
szuakam intensywanie od 2lat i każdy albo zajęty albo idiota.
a wymagania mam bardzo male
a jednak cięzko

Hmm... Napisz jacy Cię interesują, kręcą co szukasz w facecie ;) Nie, znaleźć Ci nie pomoge, ale z ciekawości heh.
Trudno mi uwierzyć, żebyś przez lata nie mogła znaleźć porządnego chłopaka, wnioskuję, że dobra z Cb dziewczyną i ładny avatar, więc problemu nie powinno być chyba... ;p

#3629 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę Famer21, to samo napisalem wczesniej Monia sie ladnie prezentuje a ma taki problem. dla mnie to wrecz niemozliwe;p

#3630 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę Chociaż z drugiej strony się szanujesz i z byle pierwszym "fajnym" się nie zadajesz, ja za gówniarza to nie miałem w głowie kategori "plastik" czy "porządna" ładna buzie miała i ciało to podchody i zainteresowanie z strony takiej dziewczyny... powiedzmy, że jak okazała mi swoje zainteresowanie w mną to nie ochodziło mnie ile miała w głowie byle miała ciało, a od kiedy zacząłem szukać dziewczyny porządnej to każda nowo poznana miała pretensje jak opowiadałem na pytanie ile miałem dziewczyn i czy z któraś spałem i miałem schodki..
Więc w sumie dobrze, że masz te wymagania monia051991 i byle z kim się nie zadajesz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3631 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę

Speedy: Dominacji jest wiele zależy w jakim towarzystwie się obracamy , ale chodziło mi tutaj o dominancje nad inną osobą pod względem pieniędzy, zachowania, wyglądu,podejścia do życia że to 'ja jestem ten/ta naj'. Dzisiaj niestety świat się obraca wokół bardzo naiwnych celów życiowych np. mieć kupę kasy i wybudować piękny dom, mieszkać z uroczą kobietą czy przystojnym facetem ale jednego brak wspólnej więzi, pieniądzę nie dadzą nam miłość, oddanych przyjaciół, więzi i wsparcia, budując duży dom tak naprawdę oddalamy się od siebie bo możemy się w nim szukać a nie mieszkać, proste rzeczy jak rozmowa, wspólny obiad, ciepło rodzinne są wiecej warte niż miliony ale dzisiaj jest bardzo dużo osób którę o tym nie pamiętają ;/

Ujęłaś to bardzo ładnie. ;). Niestety ludzie dzisiaj zapominają w codziennym biegu o drobnostkach, które potrafią dawać o wiele więcej szczęścia niż to o co tak zaciekle walczą (kasa, kasa, kasa). Nie doceniają tego co już mają bo w kółko im mało. Jednak gdy coś się zawali dopiero dostrzegą jacy byli, co robili źle i jak głupio ( nie obrażając nikogo) myśleli. Wiem to po sobie. Człowiek coś zrobi, powie w złości, sprawi przykrość drugiej osobie i nawet nie wie jak wybrnąć. Zapomina jak wiele miał. ;( W życiu jednak to czego nie da się przeliczyć na pieniądze jest mimo wszystko najcenniejsze!

#3632 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę Famer21, chyba prawie kazdy facet w wieku do 20 lat spał z kobieta... no ja mialem to samo , jak sie udalo wyrwac konkretna laske to koledzy zazdroscili fakt ze z jej zachowaniem bywalo roznie ale wizaulnie bylo na czym oko zawiesic;p... pustka w jej głowie zdecydowała po kilku dobrych tygodniach ze to nie dla mnie.

#3633 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę tomaszpa1 dobrze, czasy czasami ale jeśli rodzice nie przekaża swoim dzieciom wartości materialnych lecz w uczuciach to nie będzie górowała kasa, a więc to wszystko zależy od wychowania, takie jest moje zdanie, dziecko które ma wszystko prócz miłości rodzica nie jest szczęśliwa i nie będzie umiał dać tego szczęścia swojemu dziecku, fakt są osoby które nie popełniają błędów wychowawców ale jest ich mało. Twój tato mówi święte słowa.
Speedy: Podałeś przykład że zmieniają się ale są tacy którzy nie zmieniają się i nawet nie dopuszczają takiej myśli że jest coś nie tak;/
Wszystko ma swoje granice, czasu nie da się cofnąć, trzeba wyciągać wnioski z tego co było i nie poddawać się w swoich celach i marzeniach;)

#3634 Share Jurass

Jurass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę Powiem sam po sobie mieszkałem w mieście wychowałem się na wsi (bez rodziców:() i teraz wróciłem na wieś od roku sam mieszkam bo miałem dom tutaj po babci:(...Ale mówicie o dziewczynach ja np.Mam koleżanki z miasta i znamy się długo itp ale one nie widza problemu żeby żyć na gospodarce moim zdaniem Kobieta która boi się pracy to nie ma sensu całe życie pracować i nic z tego nie mieć to się mija z celem to moje zdanie mogę się mylić ale sam się przejechałem ... ale to już prywatna sprawa Chłopaki głowa do góry życie przed nami!

#3635 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę asiulka92, u nas w rodzinie wszystko szło w parze , kasa swoja droga , czas wspolnie spedzony z rodzina zawsze nie był na boku tylko staramy sie poswiecic sobie jak najwiecej czasu

#3636 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę

Dzisiaj niestety świat się obraca wokół bardzo naiwnych celów życiowych np. mieć kupę kasy i wybudować piękny dom, mieszkać z uroczą kobietą czy przystojnym facetem ale jednego brak wspólnej więzi, pieniądzę nie dadzą nam miłość, oddanych przyjaciół, więzi i wsparcia, budując duży dom tak naprawdę oddalamy się od siebie bo możemy się w nim szukać a nie mieszkać, proste rzeczy jak rozmowa, wspólny obiad, ciepło rodzinne są wiecej warte niż miliony ale dzisiaj jest bardzo dużo osób którę o tym nie pamiętają ;/

Bla, Bla, Bla... Trochę naiwna jesteś. Świat się zawsze obracał wokół kasy i władzy. Zmienił się styl życia więc i zmieniły się rzeczy materialne które są dzisiaj najważniejsze. Kiedyś jak ktoś miał co jeść, w co się ubrać i gdzie mieszkać było już bogactwem i takiego człowieka uważano za majętnego. Dzisiaj nawet o tym nie myślicie bo każdy to ma. Kiedyś bogactwem była para koni i wóz a dzisiaj jest to nowe BMW itd. Pewnie część waszych babć z waszymi dziadkami wyswatali rodzice ale nie dlatego że chcieli wziąć ślub tylko dlatego, że dziadek/babcia miała parę morgów ziemi albo gospodarstwo. To było na wsi na porządku dziennym. W mieście było podobnie. Oczywiście później babcia mogła się spotykać w stodole ze swoim ukochanym jak mąż był w polu...

#3637 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę Ja stety nie mam wiele pieniędzy, fakt są chwile że człowiek się zawstydzi swoją sytuacją ale to są tylko minuty życia. Uważam że nie da się zmienić kogoś czy samego siebie, można właśnie jak wspomniałaś @asiulka92 wyciągać wnioski ze swojego głupiego zachowania jak coś się nabroi, zwłaszcza ja :D ;(. Człowiek mając mało żyje tym co ma w głowie. Ma wyobrażenie przyszłości czyli marzenia i dzięki temu jest mu lżej bo wie, że jak czegoś bardzo pragnie to osiągnie to

Edytowany przez speedy, 12 styczeń 2012 - 22:04.

#3638 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS moze i jestem naiwna ale mam swoje wartości i zasady. Wolę żyć z nutką naiwności mając przyjaciół i rodzinę niż żyć samemu z BMW w garażu.

#3639 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę A czy mając pieniądze i BMW w garażu nie można mieć przyjaciół i rodziny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3640 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS, ja akurat nie mam bmv ale toyote rav4:P , zgodze sie z tym ze mozna miec i kase i normalnie zyc z rodzina jak nalezy