Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#3601 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę To było pewnie z grzeczności. Albo żona uknuła to z tą kuzynką aby poprawić Ci humor.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:36
  •  

#3602 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 11 styczeń 2012 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę

A gdyby to była loteria a nawet dwie. W jednej loterii do wygrania dziewczyna przepiękna ale nie zbyt inteligentna, a na drugiej inteligentna ale pasztet. Musieli byście zagrać, ale tylko w jedną. Na którą loterie byście kupili los?

Tylko i wyłączenie 2.. Ta pierwsza to można za młodu się z takimi umawiać, szaleć, imprezy picie, seks luźne życie, ale jak się myśli o ustatkowaniu i spotka się taką dziewczynę, która potrafi zająć się dome, inteligętna, ale seksowna nie jest poprostu "Taka sobie" to z taką się człowiek z zwiąże.
Akurat moja nie jest tego przykładem, bo śliczna i posiada te cechy, ale to wszystko jest do osiągnięcia, tylko trzeba podjąć prób w szukaniu tej jedynej i ślicznej aż się ją znadzie.. Żaden facet z seksowną i głupią sie nie zwiąże jeśli chce mieć z nią udane życie, oczywiście mam na myśli taką co jest sliczna i pusta i nie zmieni się (mowa o osobowiści i charakterze, tego się nie zmieni u człowieka).

#3603 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę właśnie uroda przemija.
w kolejce przed sklepem(takowe kiedyś były-nie tylko do kasy)w czasie nudystów w Chałupach(ta wypowiedz rozpowszechniła się po Polsce w tempie teraźniejszego netu-nawet kabarety to przedstawiały,coś w stylu "ALE URWAŁ",a było to na fakcie przed samem w Gdyni na Starowiejskiej),mianowicie-rozmawiają dwie emerytki i komentują widoki w Chałupach:"wiesz sąsiadko widziałam starego nudystę jak byliśmy na półwyspie,stary goły mężczyzna,na prawdę okropny widok" kilka miejsc z tyły słyszał to gość tok koło 40 (taki jak ja teraz) i mówi:"co tam że stary i goły facet,nie taki straszny ten widok,straszny widok to stara kobieta i wcale nie musi być goła".te emerytki z kolejki znikły a cała kolejka rechotała.
nigdy tego nie zapomnę-też tam rechotałem.

#3604 Share Jolanta23

Jolanta23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę Wierzę, że znajdę kogoś dla siebie ;) choć są momenty kiedy tracę nadzieję... ;p W każdym razie jak znajdę odpowiedni "egzemplarz" to pochwalę się na profilu:D Oby kiedyś dane mi było powiedzieć: Udało się ! :D

#3605 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 11 styczeń 2012 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 13:23.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#3606 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę O właśnie, wybieracie loterie nr. 2. Czyli nie ma powodów do kłótni bo dla wszystkich najważniejsze są te same wartości.

I o to mi chodziło, by każdy z każdym się zgodził. A teraz gdy już jest zgoda, przejdźmy do omawiania tych mniej ważnych kwestii. Np. dlaczego nie można znaleźć dziewczyny ładnej i pięknej? Dlaczego takie związki rzekomo nie istnieją? Wydaje mi się że ludzie nie wierzą w siebie i zrzucają winę na rzekome statystyki usprawiedliwiając tym swoje podejście ,,wolę brzydką i mądrą niż się pchać w ładną i także mądrą bo taką pewnie szybko stracę albo nawet nie mam na nią szans,, Zauważyłem że wielu tu myśli w podobny sposób. Ale po co?

#3607 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę dla mnie nie szukajcie-to mogła by być bigamia :lol:

#3608 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 11 styczeń 2012 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 13:22.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#3609 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 11 styczeń 2012 - 23:29

Dziewczyna na gospodarkę mowicie ze uroda przemija to prawda ale kto z Was chcialby miec konkretnego paszteta takiego ze wstyd było by sie pokazac na ulicy? zakladam ze była by mądra.

#3610 Share monia051991

monia051991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 00:43

Dziewczyna na gospodarkę ohhh chłopacy
:) hehe

nie ma ludzi idealnych zawsze jest jakieś ale a szkoda

JOLANTA23
życze Ci powodzenia
chodz w dzisiejszych czasach trudno o fajnego i pozadnego faceta

Edytowany przez monia051991, 12 styczeń 2012 - 00:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:36
  •  

#3611 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 01:09

Dziewczyna na gospodarkę ideały chodza po ziemi tylko nie wszystkie ideały sie wyszalały i nie sa gotowe na prawdziwy zwiazek.

#3612 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 01:54

Dziewczyna na gospodarkę

chodz w dzisiejszych czasach trudno o fajnego i pozadnego faceta

Uuuu... To źle szukamy. Sporo jest fajnych dziewczyn jak i pewnie chłopaków. Reszta zależy od tego czy "szukamy", obracamy się we właściwym czasie i właściwym miejscu. I czy nie mamy wygórowanych wymagań(tak wymagania trzeba mieć ale bez przesady).

#3613 Share monia051991

monia051991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 09:54

Dziewczyna na gospodarkę STASIEKS
szuakam intensywanie od 2lat i każdy albo zajęty albo idiota.
a wymagania mam bardzo male
a jednak cięzko

#3614 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 11:05

Dziewczyna na gospodarkę

A gdyby to była loteria a nawet dwie. W jednej loterii do wygrania dziewczyna przepiękna ale nie zbyt inteligentna, a na drugiej inteligentna ale pasztet. Musieli byście zagrać, ale tylko w jedną. Na którą loterie byście kupili los?

Dawno już nie pisałem więc co do tej loterii... Wszyscy piszą, że wybraliby ten drugi ale co mogą innego pisać inaczej nie wypada... Należy tu zacytować mojego kolegę (ja na to nie wpadłem jakby co za głupi jestem), który odpowiedział na to w ten sposób (było to już dobrych parę lat temu): "Ja wybrałbym w takiej sytuacji kobietę inteligentną ale brzydką bo poszłaby do Milionerów wygrała pieniądze i zrobiła sobie operację plastyczną i byłaby wtedy piękna i inteligentna"

szuakam intensywanie od 2lat i każdy albo zajęty albo idiota.

Czyli patrząc bo wolnych facetach na tym forum 80% to idioci, Mocne słowa... :D Pozdrawiam

#3615 Share monia051991

monia051991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 11:12

Dziewczyna na gospodarkę nie mówie o wszystkich tylko o tych co poznałam tzn o tych niektórych

#3616 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 11:50

Dziewczyna na gospodarkę Cześć wszystkim, fajny temat "Dziewczyna na gospodarkę" :D też szukam drugiej połówki

#3617 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę monia051991, to bardzo dziwne ze z malymi wymaganiami nie mozesz znalesc jakiegos chlopaka . na zdjeciu wygladasz ładnie wiec nie wiem czemu faceci sie za toba nie oglądają :P...

#3618 Share speedy

speedy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 11:57

Dziewczyna na gospodarkę

Dobrze, zgadzam się z faktem że życie jest bolesne i bardzo lubi robić nam na złość aczkolwiek uważam, że wszystko zależy od podejścia osób. Nieważne są kilometry, wykształcenie czy pieniądze ważne jest to co jest między parą, przyjaciółmi. Każdy może znaleść wspólny temat tylko trzeba chcieć i uważam że za równo "ten" czy "ta" z miasta lub ze wsi mają równe szanse a dlaczego?
Bo jeśli nam zależy na kimś to będziemy się starać, nie mówię tutaj o wielkiej miłości bo miłość przychodzi i odchodzi -niestety, ale zostaje przyjaźń i wiele wspólnych rzeczy razem zrobionych. A Ci - nie chcę tutaj nikogo urazić co mają przekonanie że już ktoś z góry musi być skreślone przez pryzmat jakiegoś widzi mi się to osobiście mu wspłóczuje bo może stracić coś bardzo cennego.
Boli mnie fakt, że zawsze jest jakaś dominacja, która tak naprawdę swoje źródło czasami ma tak banalnego pochodzenia że aż przykto o tym mówić...
Ja osobiście uważam i pewnie Ci którzy chociaż trochę byli w życiu rolnika wiedzą jak wygląda jego życie i nie powie już, że "temu to z nieba leci".
Roltech też należe do osób które często mają kontakt z osobami posiadającymi problemy i życie ich przeciąga na różne strony.Kiedyś nawet marzyła mi się psychologia... :) Widzę że są jeszcze osoby z empatią :)

Bardzo spodobała mi się Twoja wypowiedz @asiulka92. Skoro fajna wiadomość to może warto ją rozszerzyć? Jaką dominację masz na myśli? :D

Hrabią trzeba się urodzić.

Nie łatwiej jest się kierować w życiu systemem zero jedynkowym(tak jak to jest w logice, informatyce czy matmie)? Bo z reguły to człowiek sobie sam komplikuje życie.

Faktycznie ludzie zamiast działać czasem to za dużo myślą i tylko komplikują

#3619 Share monia051991

monia051991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 12:00

Dziewczyna na gospodarkę też czasami zadaje sobie to pytanie
ale jak to mówią ŻYCIE TO NIE BAJKA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark