Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34952 odpowiedzi na ten temat

#341 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 17:01

Dziewczyna na gospodarkę Chyba że Wszechmogącego ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:59
  •  

#342 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 19:02

Dziewczyna na gospodarkę Witam. czytam tem i powielanie tematu dla uwodzicieli.Uzalacie sie nad soba i nic wiecej wolnych i wartosciowych dziewczyn jest wokoł sporo , i nie jest przebrany towar z połki , jak jest to szukajcie promocji. Panowie sami od siebie odstraszacie kobiety.Jak juz to nie mowcie im -jak wy pieknie zaorali , zasiali , ile macie hektarow jakie maszyny ,ciagniki. Podstawa nie na banii. Zaczoł bym raczej od jakies kawiarnii , kina , teatru , bez wizji swojego wspaniałego gospodarstwa. Przekonac ja do siebie najlepiej rozkochac i czekac na dalszy rozwoj sytacji , wtedybyc elastycznym.

#343 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę Ode mnie to się odczep. Ja się nie rozczulam nad sobą ale w 100% zgadzam co piszesz.

#344 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Ja jestem jak najdalszy od czepiania sie kogo kolwiek pisałem ogolnie.

#345 Share Pawel156

Pawel156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 01:45

Dziewczyna na gospodarkę Bezeta10 100% się zgadzam. Do dziewczyn trzeba mieć odpowiednie podejście i nie zanudzać ich swoją pracą jaka by nie była. A jak się już dziewczyna przekona do chłopaka to łatwiej za akceptuję to jaka ma pracę . Ale nie liczcie też , że od razu rzucą swoją pracę na korzyść roli. To już nie jest pokolenie naszych mam. Małżeństwo z rolnikiem (przy hodowli zwierząt) to i tak dla dzisiejszych dziewczyn jakieś wyrzeczenia. Mam na myśli chociażby ograniczone możliwości wyjazdów wakacyjno urlopowych, itp.

Wiem co mówię bo sam jestem w takiej sytuacji.

Obecnie mam dziewczynę z miasta i Ona nie ma za wiele pojęcia o rolnictwie, jest księgową. Nie ma też nic przeciwko mojej pracy w gospodarstwie bo jeszcze się nie do końca zorientowała dlaczego nie pojechaliśmy w te wakacje na urlop. (moje żniwa, sianokosy, itp. przeszkody)

Wcześniej natomiast przez 3 lata spotykałem się z Dziewczyną , której rodzice mieli gospodarstwo. I Ona starała się mnie jakoś przekonać, żebym jednak nie wiązał się z rolnictwem bo znała realia. I wiedziałem, że ma trochę racji. Czas jednak pokazał , że rozstaliśmy się z innego powodu.

Ktoś kiedyś powiedział , że bycie farmerem to nie praca to styl życia. I miał sporo racji. "Styl życia" wymagający wielu wyrzeczeń.

Pozdrawiam

#346 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę Jacy wy biedni jesteście. Już nie róbcie z siebie męczenników. Przedsiębiorca także nie ma lekko chociaż nie ma hodowli, także nie porzuci swojej firmy i jest do niej uwiązany.

#347 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 18 listopad 2010 - 17:33

Dziewczyna na gospodarkę Wiadomo ze nie mozna mowic z dziewczyna o gospodarstwie, Ale jakby nie było to wiele dziewczyn skresla chlopaka tylko dlatego ze jest ze wsi i ma gosp nawet nie wie czy na tym gosp ten dany chlopak zostanie, pamietam taka sytuacje z pewnej imprezy gdzie moj kumpel poznał fajna dziewczynę bawili sie cala noc rozmawiali itp jednym slowem wpadli sobie w oko, on nic nie wspominal ze rodzice maja gosp i wogole nic o wsi, kiedy poprosil o nr tel, to powoiedziala zeby jej dal tel to mu wpisze, no i tak zrobił. A pech chcial ze na tapecie w tel mial fotke swojego ciagnika a ona na to '' To twoj ciagnik?" on odpowiedzial ze tak, no i oddala mu tel nie wpisała numeru i sie pozegnała. Wiec widac ze sam fakt ze ktos jest ze wsi dla niaktorych dziewczyn juz jest przeszkoda, a zeby bylo ciekawie to on wcale na gosp nie zostaje hehe a laska uciekla.

#348 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę ciagnik na tapecie . dobre :blink: ;[ ;[

#349 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 17:40

Dziewczyna na gospodarkę Taaa... tylko że jak widzę jakim autem jeździ mój wujek posiadający zakład krawiecki to mi się odechciewa krów, traktorów i roboty w polu...

#350 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 17:58

Dziewczyna na gospodarkę Pawelo111 ja z kolei widzę czym jeżdzą koledzy rolnicy .i muszę stwierdzić .że w mieście czasem takich fur niema.Np. znajomy właściciel porusza się mercem za 500tyś. a jego córka (nastolatka) też mercem tyle że za 250tyś :blink: No i pewnie niejeden chłopak z miasta chetnie by został gospodarzem w tym wypadku ;[
Ogólnie to większość rolników z tych nieco większych to buja się autami za powyżej 100tyś zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę

Taaa... tylko że jak widzę jakim autem jeździ mój wujek posiadający zakład krawiecki to mi się odechciewa krów, traktorów i roboty w polu...

sprzedaj krowy i otworz zaklad krawiecki - co za problem?

Ogólnie to większość rolników z tych nieco większych to buja się autami za powyżej 100tyś zł.

wieksi to raczej wszyscy, ba zeby tylko jedno takie auto bylo w rodzinie :blink:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#352 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę Zaraz się zaczną posty że oni nakradli kiedyś i teraz żyje im się dobrze a dzisiaj jest się trudno dorobić itd.

#353 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 18 listopad 2010 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę

Wiadomo ze nie mozna mowic z dziewczyna o gospodarstwie, Ale jakby nie było to wiele dziewczyn skresla chlopaka tylko dlatego ze jest ze wsi i ma gosp nawet nie wie czy na tym gosp ten dany chlopak zostanie, pamietam taka sytuacje z pewnej imprezy gdzie moj kumpel poznał fajna dziewczynę bawili sie cala noc rozmawiali itp jednym slowem wpadli sobie w oko, on nic nie wspominal ze rodzice maja gosp i wogole nic o wsi, kiedy poprosil o nr tel, to powoiedziala zeby jej dal tel to mu wpisze, no i tak zrobił. A pech chcial ze na tapecie w tel mial fotke swojego ciagnika a ona na to '' To twoj ciagnik?" on odpowiedzial ze tak, no i oddala mu tel nie wpisała numeru i sie pozegnała. Wiec widac ze sam fakt ze ktos jest ze wsi dla niaktorych dziewczyn juz jest przeszkoda, a zeby bylo ciekawie to on wcale na gosp nie zostaje hehe a laska uciekla.

Ano to następnym razem będzie ostrożniejszy i nie będzie tak od razu dawał nowo poznanej telefonu do ręki :blink: A tak na poważnie to może i lepiej że od razu wyszło "szydło z worka" zanim się chłopak zaangażował na poważnie.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#354 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę Ciekawe jak reagują dziewczyny no to że ktoś jest śmieciarzem, lub wywozi ścieki, lub zamiata ulice?

#355 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę Ogólnie to większość rolników z tych nieco większych to buja się autami za powyżej 100tyś

to ciekawe w mojej okolicy to jest tak
sasiad ma 70 ha jedzi fordem mondeo z 95 r
kolejni
100 ha audi a4
60 ha polonez caro a zona matiz a w polu jd
70 ha opeel vectra za 2 tys zl
120 ha fiat siena
110 ha fiat punto
ja mam 50 ha i jezdze laguna z 94 a rodzice sceniciem z 97 roku
wszyscy wola miec sprzet w polu niz auto w garazu za 100 tys

#356 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę

sprzedaj krowy i otworz zaklad krawiecki - co za problem?

wieksi to raczej wszyscy, ba zeby tylko jedno takie auto bylo w rodzinie ;[

Dokładnie, oczywiście jest po kilka takich aut w gospodarstwie. ;[ No i panowie taka rada, jeśli dziewczyna na zdjęciu w tel zobaczyła nowego jd czy coś i na tej podstawie zrezygnowała z chłopaka to jest znak że bardzo dobrze się stało, zwłaszcza dla tego chłopaka.
Dziś dziewczyna na gospodarstwie za wiele nie ma do roboty, i dobrze. B)
Łukaszjarm, nie zawsze się samym sprzętem żyje ale tych co ja znam to cie zapewniam ze sprzęt mają jak ta lala.No to znaczy że ja chyba znam tych bogatszych rolników :blink:

#357 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2010 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę Szczerze zamiast patrzeć przez pryzmat serca, patrzymy przez pryzmat złotówek. Dodany obrazek

#358 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę ...lub euro :blink:

#359 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę

Ciekawe jak reagują dziewczyny no to że ktoś jest śmieciarzem, lub wywozi ścieki, lub zamiata ulice?

a jakbys ty zareagowal gdyby panna, ktora ci sie spodobala, okazala sie bys sprzataczka? przeszkadzaloby ci to czy nie? chcialbys ja poznac czy z tego powodu od razu zerwac znajomosc?

co jesli za 10 lat spotkasz to panne, tylko okaze sie kierowniczka preznie dzialajacego zakladu sprzatajacego, badz tez rozkreci swoj biznes w tym kierunku? losy tocza sie bardzo roznie i czasem mozna sie zdziwic. patrzmy na ludzi, a nie na to co robia.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 18 listopad 2010 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę Ci co mają te mercedesy po 500 tys , to na pewno nie żyją w całości z rolnictwa..., po prostu mieli szczęscie w życiu , a jak wiadomo wszystkim równo nie było dane..