Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#3561 Share piotr034

piotr034

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 12:05

Dziewczyna na gospodarkę

piotr034, moze i podniecaja , ale taki debil jak ty nie jest w stanie nikogo podniecic :D

bardzo Ciekawe stwiedzenie nie wiem dlaczego ten post jeszcze jest a może to ja szanownego chrabiego uraziłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:41
  •  

#3562 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę Hrabią trzeba się urodzić.

Nie łatwiej jest się kierować w życiu systemem zero jedynkowym(tak jak to jest w logice, informatyce czy matmie)? Bo z reguły to człowiek sobie sam komplikuje życie.

#3563 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 09 styczeń 2012 - 23:00

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze, zgadzam się z faktem że życie jest bolesne i bardzo lubi robić nam na złość aczkolwiek uważam, że wszystko zależy od podejścia osób. Nieważne są kilometry, wykształcenie czy pieniądze ważne jest to co jest między parą, przyjaciółmi. Każdy może znaleść wspólny temat tylko trzeba chcieć i uważam że za równo "ten" czy "ta" z miasta lub ze wsi mają równe szanse a dlaczego?
Bo jeśli nam zależy na kimś to będziemy się starać, nie mówię tutaj o wielkiej miłości bo miłość przychodzi i odchodzi -niestety, ale zostaje przyjaźń i wiele wspólnych rzeczy razem zrobionych. A Ci - nie chcę tutaj nikogo urazić co mają przekonanie że już ktoś z góry musi być skreślone przez pryzmat jakiegoś widzi mi się to osobiście mu wspłóczuje bo może stracić coś bardzo cennego.
Boli mnie fakt, że zawsze jest jakaś dominacja, która tak naprawdę swoje źródło czasami ma tak banalnego pochodzenia że aż przykto o tym mówić...
Ja osobiście uważam i pewnie Ci którzy chociaż trochę byli w życiu rolnika wiedzą jak wygląda jego życie i nie powie już, że "temu to z nieba leci".
Roltech też należe do osób które często mają kontakt z osobami posiadającymi problemy i życie ich przeciąga na różne strony.Kiedyś nawet marzyła mi się psychologia... :) Widzę że są jeszcze osoby z empatią :)

Edytowany przez asiulka92, 09 styczeń 2012 - 23:13.

#3564 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 09 styczeń 2012 - 23:14

Dziewczyna na gospodarkę u nas jest taki pewien rolnik , okreslił bym go jako człowieka przecietnego. jego zona wyglada jak modelka , i co najlepsze w głowie poukladane. oczywiscie nie chodzi do obory bo on w tym robi z bratem i ma dodatkowo pracownika. ona ma swoja dzialalnosc i zajmuje sie swoimi interesami. mieszkaja na obrzezu małego miasteczka.

#3565 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 23:41

Dziewczyna na gospodarkę Tomku, pisałeś różne rzeczy w które nikt nie chciał uwierzyć... Ale w opowieść o rolniku który ma żonę jak modelka a mimo to ma poukładane w głowie, czyli powiedzmy że gość cieszy się specyficznymi (nieosiągalnymi) wartościami, uważa się za lepszego od innych. Nie no, to już przegięcie, nie czytałeś postów wyżej? Takie rzeczy to tylko w filmie lub wyobraźni, bynajmniej większość tak uważa. Jest to nie możliwe, nie realne, a gdyby jednak w jakiś cudowny sposób doszło do tak anielskiej sytuacji, to i tak moralne prawo jakie tu większość osób głosi, dość szybko postara się zaskoczyć rozanielonego rolnika. Czar pryśnie i znów górą będą głoszone teorie: ,,szukaj takiej nie za ładnej, nie za mądrej aby tylko gadka ci się kleiła,, ,,nie możesz zbyt wiele wymagać bo się okaże że szukasz już 50 lat.,, itp.

Na szczęście jest ktoś, ktoś kto będzie wspierał tę Twoją ,,wykolejoną,, teorię o rolniku noszącym miano ,,Zeus,,. Ktoś kto wie że jest to w 100% możliwe bez żadnych nadzwyczajnych poczynań. Ktoś kto wie że możliwe jest mieć bardzo dużo za bardzo mało. Tym kimś jestem JA ;). A skąd wiem że jest to możliwe nie będę tłumaczył.

#3566 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 10 styczeń 2012 - 00:28

Dziewczyna na gospodarkę hehe brakowało Cie w dyskusji :)... wiesz jest sytuacja u nas niespotykana ale prawdziwa. nie gustuje w facetach ale gosciu zawsze miał powodzenie u lasek wiec to ze taka sobie znalazł w ogole mnie nie dziwi... ona z innego miasta i wszyscy mysleli ze zaciagnie go do siebie a jednak wyszlo inaczej z tego co mi wiadomo sa bardzo dobrym małzenstwem . kilka lat starsi ode mnie... to dowód ze sa uczucia mega silne i nieraz swiat moze przewrocic sie do góry nogami a więź miedzy ludzmi i tak przetrwa.

#3567 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 10 styczeń 2012 - 15:34

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr czemu tak trudno uwierzyć ;) Zdarzają się takie wypadki, że kobieta nie dość, że piekna to i ma w głowie poukładane. Po za tym, nie wiem czy było to tu pisane już, ale dziewczyny za młodu lubią, chcą mieć przystojniaka dobrze wyglądającego lekkiego wariata, a jak przychodzi do założenia rodziny to chcą takiego, który potrafi w życiu sobie nie radzić i być dobrym mężem i ojcem.. Skad to wiem :D ? Z kilku różnych ust kobiecych pół roku temu tylko w sumie nie wiem czemu mi to powiedziała jak zmądrzałem i uspokiołem się już (tzn motor i dynamiczna jazda autem dalej), ale no czas wolny z dziewczyną, w domu nie po kumplach chociaż 25 lat mam. Więc kobieta znajomego damianzbr może poprostu taka jest co jest możliwe ;)

#3568 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2012 - 16:01

Dziewczyna na gospodarkę Jak tak to marudzicie, że jak ładna to głupia i na gospodarkę nie chce iść, a jak się taka trafi to nie chcecie uwierzyć, że to możliwe... Tak trochę sami siebie dołujecie i sami sobie pewne rzeczy wmawiacie ;) .
Trzeba działać tak, aby dziewczyna była zainteresowana Wami, żeby wiedziała, że bez znaczenia czy miasto czy wieś to właśnie z Wami będzie jej życie będzie ciekawe, a ona sama szczęśliwa ;)
Można mieszkać na wsi i dwa razy w tygodniu być w kinie, na basenie. Można mieszkać w Warszawie czy Poznaniu, walić wódę i nigdzie dziewczyny nie zabrać :P
Trza chcieć B)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#3569 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2012 - 16:23

Dziewczyna na gospodarkę

Jeśli kochasz to powinieneś iść z nią do miasta...

Grunt to mieć świadomość z kim się wiąże i stawiać sprawę jasno. :) Osobiście miałem taki przypadek, gdzie było blisko, ale druga strona jasno powiedziała, że ona na wieś nie chce i trudno. Dodany obrazek

#3570 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 17:26

Dziewczyna na gospodarkę Chłopacy, się nie zrozumieliśmy... Spokojnie, ja wierzę w to co napisał Tomek! Wiem że takie związki się zdarzają. Wiem że można mieć kasę, mega ładną dziewczynę inteligentną i wierną, można być wykształconym i życie może posiadać jeszcze mnóstwo innych zalet.

A w poście nr. 3565 śmieję się do Tomka, że zaraz zostanie zrugany przez pesymistycznych użytkowników, bo przecież taki związek rzekomo nie ma prawa istnieć. A gdyby jakimś cudem udało mu się szczęśliwie prześlizgnąć przez kilka lat, to i tak nie za długo, bo życie w tri miga zweryfikuje tę anielską sytuację i jak żona go nie zdradzi to sam wpadnie pod autobus.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3571 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 10 styczeń 2012 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 13:22.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#3572 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę O nie, duża część tu, ma problem ze zrozumieniem że ktoś może żyć jak ,,król,, mieć wszystko począwszy od nadzwyczaj pięknej inteligentnej kochającej i wiernej żony, kasy, samochodu, domu, majątku, ferii w Alpach i wakacji w Marrakeszu itp. Nie być chorym na HIV, nie jeździć na wózku, nie być w mafii by móc spokojnie zasypiać każdego dnia itd. itd.

A zdania się nie zaczyna od ,,A,, i co z tego? NIC.

Aby to zrozumieć naprawdę musisz wiedzieć czy są to wyjątki czy tylko marzenia?

Skoro musisz to ok. Tomek napisał że rolnik obok niego jest ,,Zeus,,. Czyli fakt dokonany a nie marzenie. Wyjątek? Też nie, bo ja mówię że także znam przypadki tego typu. I proszę Cię nie łap za słówka i nie stwierdź że mój przykład to wyjątek z woj. maz. a Tomka wyjątek z woj. łódzkiego. Bo ja przykład taki znam nie jeden. I abyś nie był nadzwyczaj pokrzywdzony, dodam iż faktycznie moje przykłady nie mają przewagi liczebnej nad modelami związków z Twojego rozumowania. Jednak też, nie zapomnij że model związku i sytuacji życiowej z mojego przykładu jest możliwy i spotykany. Najciekawsza w tym wszystkim jest przyczyna. Wydaje mi się, że jest nią szczęście. Coś w stylu ,,urodzić się pod dobrą gwiazdą,, lub jakoś tak. Ale to tak jak mówię, przyczyna to tylko moje spekulacje.

#3573 Share Jolanta23

Jolanta23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę

Co przytaczacie? Wyjątki... A co robi wyjątek(wiem "A" nie powinno być na początku zdania)? Wyjątek potwierdza regułę. To zależy więc czy mówimy o marzeniach Tomków i Damianków czy o nieubłaganej i zakłamanej zarazem statystyce...
Do mojej żony też by większość z was wzdychała i co z tego? NIC
Przede wszystkim Ja nie pisałem o tym że żona rolnika musi być brzydka, tylko że związek to coś trudniejszego niż "ochy" i "achy"

EDIT:
Duża część z tu piszących ma chyba problem z rozróżnieniem miłości i zauroczenia, ot co...

Zgadzam się z tymi słowami... Miłość i zauroczenie to dwie odmienne sprawy;p Szkoda, że mało osób dostrzega tą różnicę... Zastanawiałam się ostatnio, nad tym kto jest w gorszej sytuacji: Chłopak, który jest rolnikiem i poszukuje żony, czy może rolniczka z hektarami szukająca kandydata na męża???

#3574 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 10 styczeń 2012 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę Kto jest w gorszej? a może oboje są w tak samo dobrej sytuacji? czemu zaraz oceniać że ktoś ma źle?

#3575 Share Jolanta23

Jolanta23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 22:59

Dziewczyna na gospodarkę

Kto jest w gorszej? a może oboje są w tak samo dobrej sytuacji? czemu zaraz oceniać że ktoś ma źle?

Może nie tyle źle... Inaczej, komu łatwiej znaleźć drugą połowę akceptującą warunki życia na wsi... Nie wiem jak u Was... U mnie nie jest łatwo;p

#3576 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 10 styczeń 2012 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 13:23.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#3577 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 23:36

Dziewczyna na gospodarkę Jolanta23 Może napiszę tak bo patrzę na to tylko z męskiego pt. widzenia, ale chyba jednak chłopak ma trudniej. Dziewczynę zawsze jakiś będzie chciał. Jak nie ideał to desperat. A chłopa, a zwłaszcza gdy jest tym desperatem to chyba żadna...

EDIT: gonzobonzobong, wytykasz mi pewne niechlujne rzeczy a sam robisz znacznie bardziej nieprzyzwoite. Dać się z prowokować, a prowokować to znacząca różnica. Zastanów się nad sobą (nie prowokuj) a następnie wytykaj.

Odpowiedzi na pytania nie będzie, a na pewno nie tu.
Jeśli sam o tym piszesz to NAJWIDOCZNIEJ taki mało zbyt jesteś, ale ja nie wiem bo Cię nie znam.

EDIT2: jest błąd w Twojej wypowiedzi. Ja nikogo nie cytuję. Posłużyłem się przykładem Tomka by być bardziej wiarygodnym. Nie znam sąsiada Tomka i jego przykład potraktowałem czysto teoretycznie. Nie mniej jednak była wzmianka o tym iż sąsiad łamie pewne reguły dlatego pozwoliłem sobie go wykorzystać przy udowadnianiu moich przekonań, które każdy widział lub mógł widzieć.
Nie rozumiem Twojego sprzeciwu? Przecież nie prawię o śniegu na marsie, tylko przyziemnych sprawach, które wielu mogło doświadczyć czy widzieć. Że Ty nie widziałeś ok, nie będę Cię nakłaniał do zmiany poglądu.

Edytowany przez damianzbr, 10 styczeń 2012 - 23:58.

#3578 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 00:47

Dziewczyna na gospodarkę

.......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 21:01.

#3579 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 00:58

Dziewczyna na gospodarkę

Duża część z tu piszących ma chyba problem z rozróżnieniem miłości i zauroczenia, ot co...

Czyli jeśli moją dziewczyną jest piękna, inteligentna z temperamentem dziewczyna czyli musi to być zauroczenie bo nikt się nie zakochuje w takich kobietach ale jeśli jest to brzydka idiotka to musi być miłość? Trochę w tym racji jest bo tylko chyba z miłości można się wiązać z pasztetem. Albo desperacji...

Przede wszystkim Ja nie pisałem o tym że żona rolnika musi być brzydka, tylko że związek to coś trudniejszego niż "ochy" i "achy"

Dlaczego? Związek z ładną dziewczyną jest jakiś inny niż z brzydką?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3580 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2012 - 07:53

Dziewczyna na gospodarkę Zauroczenie jest wtedy kiedy człowiek nie myśli racjonalnie. Dodany obrazek

Nic Ci po tym, że się będziesz zachwycał jaka ona ładna itd., jak nie będziesz w stanie się z nią dogadać pod dłuższym czasie. Dodany obrazek