Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34867 odpowiedzi na ten temat

#3521 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 843 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 04 styczeń 2012 - 23:00

Dziewczyna na gospodarkę cóż, życie, trzeba by się przyjrzeć skąd u niej taka alergia na gospodarstwo, nic nie dzieje się bez przyczyny, wiem że starszyzna potrafi czasem nieźle obrzydzić młodym (młodemu / młodej) pracę na roli, to ciągłe labiedzenie, lamenty, czy też zbyt silne trzymanie ręki na gospodarstwie, nie dawanie "pola do popisu", w skrajnych przypadkach z czasem wychodzi jakaś choroba psyhiczna jak to w sąsiedzniej wiosce się stało,spore gosp na psy zeszło, młodzi jak nie chcą na gosp. to siłą nic nie zdziałają, nawet jak namówią to będzie przy byle kryzysie "na ch***re były mi te hektary" i wojna w domu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:38
  •  

#3522 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę To gratuluję temu znajomemu dziewczyny. Jeśli ulegnie to co chwilę będzie miał z nią problemy i szantaże że odejdzie jeśli czegoś nie zrobi.

#3523 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 04 styczeń 2012 - 23:11

Dziewczyna na gospodarkę prawda jest taka ze robi wielka pania z siebie a tak naprawde to ten chlopak ma pożadne pieniadze . ale ona jest tez głupia, jezeli tylko on został w domu to chyba było pewne ze to bedzie jego tym bardziej ze on ciagle w tym robi , nigdzie indziej nie pracuje, mi sie wydaje ze ona liczy ze on pojdzie z nia do miasta , gdzies znajdzie prace troche rodzicom na wies przyjedzie pomoz do emeryturki lata zleca a potem to sprzedadza i tyle. wszystkie budynki nowe 4 letnie bo kopalnia ich wysiedliła. dom , wielka obora na jakies 100 sztuk bydła , stodoła , wiaty garaze . w samych budynkach to z 1,5 mln kasy wpakował.

#3524 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 23:13

Dziewczyna na gospodarkę To powiedz mu, żeby zrobił intercyzę małżeńską. Na pewno mu się przyda.

#3525 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 23:20

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS, teraz to wydaje mi sie ze sie waha co ma zrobic. on sie w miescie nie odnajdzie . z babami to tak jest , przecietnym zyciem z dnia na dzien ale w miescie babe przyciagniesz a niestety bogata gospodarka ja odepchniesz ...

#3526 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2012 - 23:35

Dziewczyna na gospodarkę

wiesmag, mysle ze nie jedni z af poznali nowe osoby w sylwestra:)

A jeśli jeszcze nie poznali to oby to były szczere, inteligentne dziewczyny, oby miały dobry charakter, były zadbane i niezależne. Niech mają w sobie to coś. Oby przez nie nikomu nic się nigdy nie stało, żeby nie żyły z poczuciem winy. Oby potrafiły od razu zaspokoić wszystkie potrzeby faceta i aby mu ufały od zaraz bezgranicznie. Niech będą bardzo wyrozumiałe, pewne siebie i piękne. Oby nie zwracały uwagi na osoby trzecie, zwłaszcza rodziców (nawet nie swoich) i nie słuchały ich rad. Niech będą wręcz idealne! i śnią się każdej nocy. Tego Panowie trzeba Wam życzyć :D :D :D

#3527 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 23:38

Dziewczyna na gospodarkę Slonce, to bardzo miłe zyczenia :) ale chyba mało realne, chodz nie powiem moja kobieta sie poswiecila i przyjezdza do mnie z poznania na tydzien , kilka dni opusci w szkole zeby byc ze mna . jest to sytuacja wyjatkowa bo mam chate wolna :D przez poltora tygodnia

#3528 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 00:59

Dziewczyna na gospodarkę

.......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:52.

#3529 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 12:08

Dziewczyna na gospodarkę No ludki!
W sylwestra miałem bardzo fajną (?) sytuację. Poznałem pewną kobietę (zamężna) tylko bardzo się zastanawiam, czy nie poznałem jej po raz 2 ponieważ w sierpniu urządzałem koledze kawalerski i poszliśmy do New Orleans Gentlemen's Club. Do kolegi sprawnie przysiadła się dziewczyna i dzwięcznym imieniu Iza i sprawiała, że pobyt w tym lokalu był dla kolegi przyjemny (zero seksu w jakiejkolwiek postaci - żeby nie było).
Kobieta, która przybyła na sylwestra razem ze swoim mężem miała również na imię Iza i była bardzo podobna do tej z New Orleans.
Razem z kolegą trochę baliśmy się zapytać o to czy ją spotkaliśmy w sierpniu bo jego żona czuwała :).

#3530 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 05 styczeń 2012 - 15:10

Dziewczyna na gospodarkę może za dużo wypiłeś w oby tych przypadkach i ci się obraz zlewał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3531 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 05 styczeń 2012 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę tomaszpa1 jeśli kolega jest jedynakiem to wg. mnie jego "obowiązkiem" jest zostać na gospodarstwie z rodziną, a nie miasto.. Tak jest przynajmniej tego co się orientuję, najmłodszy z rodzeństwa dostaje pole i gospodarstwo. Widać zakochany w dziewczynie po uszy i jest stracony zostawić rodziców samych, od takich dziewczyn daleko panowie ;/ Gdyby go kochała została by z nim na gospodarstwie jak wie, że nie ma innego wyjścia prócz dzierważy czy sprzedaży czy przekazania tego komuś itp.. a skoro taka jest to bedzie go "doić"

#3532 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 05 styczeń 2012 - 23:18

Dziewczyna na gospodarkę a skoro taka jest to bedzie go "doić"
szkoda ze nie krowe <_<

#3533 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 05 styczeń 2012 - 23:20

Dziewczyna na gospodarkę Kolego farmer21 to samo może powiedzieć dziewczyna, gdy chłopak nie chce do niej przyjść na gospodarkę.
I dziewczyny powiedzą, że jakby kochał to by przyszedł i z dala od takich. Bez obrazy, ale tak trochę uczepiliście się tych dziewczyn, że jak nie chce na gospodarkę to zaraz nic nie warta i nie kocha - bez przesady. Wy na pewno nie zostawilibyście swoich ha dla dziewczyny i poszli do miasta mimo iż byście kochali i na pewno nie było by Wam miło usłyszeć, że z dala od Was, nie kocha jak nie chce iść itp. ;)
Postawcie się w odwrotnej sytuacji. ;)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#3534 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 23:43

Dziewczyna na gospodarkę Tak, ale on ma ha no to co ojca zostawi? Zresztą nie wiem jak to tam wygląda tylko z tego co kolega napisał w poście, więc nie moge w sumie nic więcej o ich stytuacji pisać i się może zagalopowałem.. Eh wiadomo w odwrotnej sytuacji to facet nie był by godzien jeśli by tak było. Ja nie mam ha tylko wujek z dziadkiem, w mieście mieszkam, a za kilka lat i tak bd musiał na wsi zostać, bo napewno nie pozwole im tego sprzedać tyle co się napracowaliśmy do tej pory no, ale moja dziewczyna to sie cieszy z tej wizji "za kilka lat".. :)
Eh chłopaki OFF topa musze zrobić, znacie jakieś dobre strony giełdy rolniczych po za tymi oczywistymi allegro, otomoto, Agriaffaires, maszyny24, iagro, tabor, mascus ??? Tylko takie co maszyny mają w polsce, nie w całej Europie, bo nie ma sensu szukać US, skoro nie dam rady sprowadzić.. Bo szukam i nie ma nic sensownego fendt 714 vario, ferguson 6480 które szukam ;)

Edytowany przez Famer21, 05 styczeń 2012 - 23:48.

#3535 Share rafix255

rafix255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 17:44

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam sie z wami koledzy. Jezeli kocha powinna przyjść na gospodarke oczywiście bez przymusu ze np masz przyjść bo coś tam... zawsze powinno sie dojść do kompromisu ale takiego w którym nie bedzie nikomu przykro. ja i moja dziewczyna z która jestem ponad 3 lata chcemy zostać na gospodarstwie u mnie tylko ja mam inny problem moize wy tez taki macie. moi rodzice nie chca abysmy byli na farmie bo szoda zycia zebysmy do miasta sobie poszli. ale ja i moja Miłość :rolleyes: nie potrafilibyśmy normalnie funkcjonować w mieście bo ona tez ma gospodarstwo na którym zostaje jej brat wiec to co chcemy robic powinno być wazne a nie to zeby np meczyc sie w mieście. ja dodatkowo pracuje i wiem ze poradzimy sobie na naaszym małym 15 hektarowym gosp. a miłośc powinna stac na pierwszym miejscu :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#3536 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę

........

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:53.

#3537 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę rafix225 - 15 ha to akurat ładny areał masz.. Nie dużo, nie mało. E tam rodzice tak chcą powiecie, że chce na gospodarstwie zostać i tyle ;p

#3538 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę ja powiem tak , mam dwa mieszkania w miescie ktore wynajmuje , nie sprzedajemy ich bo nie wiem co mnie spotka w zyciu i czy moja przyszła zona bedzie chciala mieszkac na wsi. moze byc taka sytuacja ze bede musial wrocic do miasta i poprostu przyjezdzac na wies uprawiac ziemie. moi rodzice sa spoko wiec zdaja sobie z tego sprawe ze laska z miasta no raczej nie bedzie sie garnac na wioske wiec istnieje duze prawdopodobienstwo ze bede musial mieszkac spowrotem w bloku. moja kobieta jest u mnie drugi dzien i mowi ze jej sie nudzi;p , nie dziwie sie jej bo nie ma tutaj pubów, pizzeri i kawiarni , niestety taka jest prawda ze w miescie zyje sie inaczej niz na wsi... jak sie ma naprawde bdb wyksztalcenie i zarabia po kilka ladnych tysiecy na miesiac to moze lepiej jest w miescie.

#3539 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 00:25

Dziewczyna na gospodarkę tomaszpa1 - zupełnie inne światy zycie na wsi a w mieście, zwyczaje, tradycje, kultura.. Dziewczyna z wykształceniem bdb z miasta na wsi.. raczej nie. W sumie moja po studia kończy z zarządzaniem, ale prace z wykształceniem znajdzie wszędzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3540 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 07 styczeń 2012 - 09:49

Dziewczyna na gospodarkę

Zgadzam sie z wami koledzy. Jezeli kocha powinna przyjść na gospodarke

Jeśli kochasz to powinieneś iść z nią do miasta...
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer