Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#3501 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę

........

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 20:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:29
  •  

#3502 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 30 grudzień 2011 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie Roltech, arogancja u 1piotra1 to podstawa rozmowy i myślenie że jest się naj ...

#3503 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 30 grudzień 2011 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę

Kobieta musi mieć w sobie "to coś" B)

Tak, dokładnie dziewczyna jak i facet musi mieć to coś w sobie, twarzy, że przyciąga wzrok.. Nie mam na myśli oczu czy rzeźby ciała.. W sumie z tego co słyszałem to jak facet ma niebieskie oczy czy ciemne włosy to jest ciastkiem ;/ ja sądziłem, u kobiet to coś to hmm np. rysy twarzy..

#3504 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 30 grudzień 2011 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę Jedna będzie wolała niebiekookiego blondyna inna bruneta, także każdy z ans ma szanse B)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#3505 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie niejeden z was zawrócił pannie w głowie :P

#3506 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę @asiulka92 czemu tak sądzisz ;p ?

#3507 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 23:33

Dziewczyna na gospodarkę No co tu dużo ukrywać idzie z Wami pogadać a to już dużo, znacie sie na rzeczy :) a reszta to słodka tajemnica :P

#3508 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 grudzień 2011 - 23:55

Dziewczyna na gospodarkę

Pewnie niejeden z was zawrócił pannie w głowie :P

Hee pewnie tak :D ;P ( 5 h zakupów, 130 litrów napojów, 10 kg mięsa właśnie upieczone, 500 kanapek do zrobienia ale damy radę, w końcu jutro Sylwuś:P, może wynajdę sobie nowe zajęcie i zajmę kateringiem)

#3509 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 31 grudzień 2011 - 11:30

Dziewczyna na gospodarkę 1piotr1, moze ci sie tak tylko wydaje ze zadna nie robi cie w hu*a. nie jestes wszystkiego w stanie sprawdzic i upilnowac laski na kazdym kroku

#3510 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 12:34

Dziewczyna na gospodarkę

1piotr1, moze ci sie tak tylko wydaje ze zadna nie robi cie w hu*a. nie jestes wszystkiego w stanie sprawdzic i upilnowac laski na kazdym kroku

Dokładnie.. Dziewczyna może zdradziać również dobrze jak facet i nie poznasz tego po niej.. Wcale jak taka jest to u niej normalne i podoba się jej posiadanie dwóch w tym samym czasie. Ja raz miałem 2, jedną kochałem z drugą się tylko bawiliśmy - ale i tak pod sam koniec sie dowiedziały, 2 liście i koniec - ale byłem młody i głupi 18lat. Dzisiaj jak o tym pomyśle to mi strasznie głupio, że tak mogłem skrzywdzić je, bo dobre dziewczyny ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3511 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 12:46

Dziewczyna na gospodarkę

Dokładnie Roltech, arogancja u 1piotra1 to podstawa rozmowy i myślenie że jest się naj ...

Czemu od razu nazywacie to arogancją i ogólnie bardzo źle. Ja gdy pisałem równie nie stworzone rzeczy spotkałem się z tym samym. Proszę was, zauważcie, nikt tu was nie opisuje. Nie ma wzmianki o was. Więc nie musicie się obrażać, gniewać, złościć. Jest powiedziane: zazwyczaj, przeważnie, często. Czyli nikt nic nie wspomina o was. Bo prawdopodobnie wy nie jesteście zwyczajni, wy jesteście wyjątkowi i nie prezentujecie tych nudnych, oklepanych i zazwyczaj bardzo mi się nie podobających modeli chłopca czy dziewczynki.

A jeśli mam porshe i jeśli ktoś zapyta czym jeżdżę a ja powiem prawdę to będzie arogancja? (chodzi mi o to że się nie będę chwalił czym jeżdżę tylko wyniknie to z luźnej rozmowy nie mającej na celu rozróżnić rozmawiających na lepszego i gorszego) to przecież nie jest arogancja. To jest prawda...

I właśnie czemu ktoś nie może się uważać za naj jeśli wszyscy dookoła za takiego go uważają? Czemu jego dziewczyna nie może być naj jeśli wszyscy dookoła mu jej zazdroszczą? Uważanie się za takiego to nie jest arogancja. (oczywiście jeśli faktycznie się takim jest i nie wedle swojej miary tylko np wszystkich panienek z gminy czy z zabawy ,,dicho party,,)

Z Twoim podejściem sam to robisz.

Ważne by być tego świadomym. A reszta to już kwestia sumienia. (mało czasu żyjecie na świecie? Nie zauważyliście że żyją ludzie którzy bez mrugnięcia okiem zrobią cię w ch..ja, czy to jest takie dziwne że jeden robi wszystko i wszystkich w ch..ja, drugi będzie miał pewne granice i powie robię w ch..ja od środy do soboty, resztę dni tyg spokój, kolejny powie robię w ch..ja dziewczęta a zwłaszcza pijane ale swoją gdy już będę chciał ją mieć nie będę robił w ch..ja. A kolejny powie: ja nikogo nie będę robił w ch..ja!

Edytowany przez damianzbr, 31 grudzień 2011 - 12:50.

#3512 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 13:40

Dziewczyna na gospodarkę Kobietę trzeba pilnować albo się nie denerwować, a mężczyźnie trzeba dawać albo się nie dziwić. :P
B)

MichuFarmer

#3513 Share Sumik

Sumik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 31 grudzień 2011 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę UP ten post miałby wiele "lubie to"

"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

#3514 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę

I właśnie czemu ktoś nie może się uważać za naj jeśli wszyscy dookoła za takiego go uważają? Czemu jego dziewczyna nie może być naj jeśli wszyscy dookoła mu jej zazdroszczą? Uważanie się za takiego to nie jest arogancja. (oczywiście jeśli faktycznie się takim jest i nie wedle swojej miary tylko np wszystkich panienek z gminy czy z zabawy ,,dicho party,,)

Bo tak. Nikt Ci na to pytanie nie odpowie co najwyżej napiszą, że tych lepszych kiedyś także może coś złego spotkać.

Nie można się dziwić, że jest się samemu jak ma się wymagania: najładniejsza, najinteligentniejsza i naj naj nie wiadomo co jeszcze. Z tego co mi wiadomo nikt na świecie alfą i omegą się nie urodził :D

Dlaczego nie można mieć wymagań do partnerki/partnera(oczywiście wszystko w miarę możliwości)?

Z tego co mi wiadomo nikt na świecie alfą i omegą się nie urodził :D

No to chyba jestem pierwszy.

Dla wszystkich może być brzydulką, a dla tego jedynego miss. Chyba najważniejsze, żeby była/był zadbana/y.

Ale są takie dziewczyny i typy urody, że żaden facet nie powie, że jest brzydka albo ładna.

Chyba trafniejszym określeniem jest, że wygląd nie powinien być na pierwszym miejscu ani przysłaniać wewnętrznego piękna, a nie że nie ma znaczenia.

Ma znaczenie. Tylko na siłę próbujemy to minimalizować i tłumaczyć sobie, że liczy się tylko wnętrze. Ale samo wnętrze to nie wszystko. Na obraz chłopaka/dziewczyny składa się i wygląd i wnętrze. Możemy zminimalizować pierwsze na rzecz drugiego ale nigdy się jego nie pozbędziemy. Chyba, że jesteśmy niewidomi.

Tylko nie wiem czy osobiście tez byś tak wygarną dziewczynie w twarz z takim txt.. Z tego co wiem i widze to głównie przystojniacy i pewni swojego wyglądu faceci tak traktują kobiety, że nie oprą im się :D

Trudno nie jest. Tylko trzeba uważać, żeby nie było później zemsty.

#3515 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę co taka cisza kazdy juz sie ,,wyszczekał '' w tym temacie?:P

#3516 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę hehe :)
Niektórzy może się już wygadali, wyrzucili swoje żale i poopowiadali jak to ktoś ich nie zranił, oszukał itp.
W pewnym okresie treść tematu trochę odbiegła od głównego wątku, ale trzeba przyznać, że dyskusje były ciekawe ;)

MichuFarmer

#3517 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę część jeszcze może z sylwestra nie wrociło-za moich czasów wracało się na 3 króli :lol: albo jeszcze nie doszli do siebie.

poczekajmy do połowy stycznia-może ktoś się jakimś podbojem pochwali.

#3518 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę wiesmag, mysle ze nie jedni z af poznali nowe osoby w sylwestra:)

#3519 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę Wszyscy chcą dziewczynę na gospodarkę więc jak takie w sylwestra poznali z gospodarstwami to może teraz robią za paszowóz albo wyciąg :P Gania do roboty a nie na AF hehehe

Edytowany przez Michufarmer, 04 styczeń 2012 - 21:32.

MichuFarmer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3520 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę tak mowisz. mam takiego znajomego , gosciu spora gospodarka , wszystko naprawde na bardzo wysokim poziomie , na brak kasy nie narzeka. jego przyszła zona jest ze wsi , jej rodzice maja gospodarstwo ale ona nic przy tym nie robi. powiedziala ze nie pojdzie do przyszlego meza na gospodarke , ten z kolei kłoci z ojcem ktory chcial mu to przepisac. gosciu ma lipna sytuacje , laska 23 lata on 29 lat. ojciec mu twardo wypomina ze specjalnie dla niego harowal a ten syn sie wypiera tej gospodarki. wychodzi na to ze młodzi pojda do miasta a gospodarka stanie w miejscu. jego ojciec ma 52 lata wiec tego nie sprzeda bo nie ma lat na emeryture ani nic. gadalem z tym kolega kilka miesiecy temu i sam mu mowilem ,, monika nie przejdzie ci nawet za prog obory a co dopiero doic krowy '' a on mi odpowiedzial ze,, bedzie trzymał same byki i wraz z rodzicami sami to obrobia i ona nic by nie musiala robic''. ale wiecie jak to bywa na wsi. i teraz wychodzi na to ze ona mogła by nic nie robic , on by ją złotem obwiesił a ona i tak nie pojdzie do niego tylko twardo go przekreca na miasto...