Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#3481 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 10:14

Dziewczyna na gospodarkę mania i inne pytanie jeszcze jedno czy te które się zdecydowały zostać na gosp. coś sobą reprezentują czyli mają znośna aparycje, że przy pobudzce rano przy takiej nie dostaje się ślepoty obu ocznej i zawalu serca.... bo to, że tu jest masa zdesperowanych rolników i pojda spać z każdym napotkanym prosiaczkiem, z masakrycznie zrytym podejściem do życia i charakterem to nie znaczy ze wszyscy takie chcą..... co z tego, że jedna z drugą będą chciały zostać na gosp jak będzie pojeb. osobą ;)
nie jest to oczywiście kierowane do was Rolniczki taka ogólna dygresja......

edit a po za tym miłości nie kupuje się w spożywczaku na kilogramy tak w nawiasie mówiąc .. :)

Edytowany przez 1piotr1, 30 grudzień 2011 - 10:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:42
  •  

#3482 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 grudzień 2011 - 11:08

Dziewczyna na gospodarkę

mania i inne pytanie jeszcze jedno czy te które się zdecydowały zostać na gosp. coś sobą reprezentują czyli mają znośna aparycje, że przy pobudzce rano przy takiej nie dostaje się ślepoty obu ocznej i zawalu serca.... bo to, że tu jest masa zdesperowanych rolników i pojda spać z każdym napotkanym prosiaczkiem, z masakrycznie zrytym podejściem do życia i charakterem to nie znaczy ze wszyscy takie chcą..... co z tego, że jedna z drugą będą chciały zostać na gosp jak będzie pojeb. osobą ;)
nie jest to oczywiście kierowane do was Rolniczki taka ogólna dygresja......

edit a po za tym miłości nie kupuje się w spożywczaku na kilogramy tak w nawiasie mówiąc .. :)

Krew mnie zalała po przeczytaniu co napisałeś! Nie obraź się ale jak szukasz księżniczki to nie ta bajka!! Tak samo jak nie wszyscy chcą z kimś "zrytym" być podobnie nie wszyscy ludzie są dokładnie tacy i na dodatek o nieznośnej aparycji jak to piszesz. Nie można się dziwić, że jest się samemu jak ma się wymagania: najładniejsza, najinteligentniejsza i naj naj nie wiadomo co jeszcze. Z tego co mi wiadomo nikt na świecie alfą i omegą się nie urodził :D. Gdybyś kiedyś miał kogoś to postaraj się może doceniać, że zwyczajnie jest i masz do kogo odezwać się, a nie że jest jakiś. :)

#3483 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 13:06

Dziewczyna na gospodarkę Po pierwsze wyraz obuoczna piszę się razem, po drugie widzę, że kobiety oceniasz tylko po wyglądzie? Jeżeli kobieta jest innej urody niż Ty wymagasz tzn., że już sobą nic nie reprezentuje? Po trzecie prosiaczki są słodkie :P po czwarte rozwiń co to znaczy pojeb. osoba? Może jakieś cechy charakteru?

Oczywiście, że miłości nie kupuje się w spożywczaku, nikt nawet tutaj nie wspominał o takim czymś. Nie widzę również zdesperowania w wypowiedziach naszych panów.

Mam wrażenie, że jesteś wrogo nastawiony, ale nie wiem dlaczego.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#3484 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 grudzień 2011 - 13:45

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny nie bulwersujcie sie tym co napisał kolega 1piotr1,on chciał was tylko sprowokować do dyskusji :) ,nie wierzę że myśli tak jak napisał że na gospodarstwie zostają tylko poj.... dziewczyny.

Sam czasami lubię prowokować i myślę że to była prowokacja z jego strony i chęć wyróżnienia się z tłumu "chłopa" na AF ;)

#3485 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 30 grudzień 2011 - 14:10

Dziewczyna na gospodarkę Widzę, że trochę nie zrozumiałyście tego co napisał 1piotr1.
Wszyscy tak pięknie mówią i piszą, że wygląd się nie liczy a jak się chłopak dziewczynie nie spodoba i odwrotnie to nie będą razem i tyle. Osoba z wyglądu musi się podobać co nie oznacza, że musi być MISS albo bądź MR WORLD, ona/on musi być MISS/ MR dla swojego partnera.
Druga sprawa to, że oprócz tego że będzie osoba, która zgodzi się iść za mężem/żoną na gospodarkę musi być "życiowa". Samo to że "jest" jak napisało Sloneczko niestety nie wystarczy, musi być jakiś pożytek z niej.
Wyobrażacie sobie sytuacje: rolniczka dźwiga ciężkie taczki z obornikiem a jej mąż stoi z browarem i patrzy? - no ale jest. Chyba nie tędy droga. ;)

Edytowany przez Michufarmer, 30 grudzień 2011 - 14:11.

Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#3486 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 15:53

Dziewczyna na gospodarkę Nie mówię, że wygląd nie ma znaczenia, bo ma i to szczególnie dla mężczyzn na samym początku, ponieważ są wzrokowcami :P Ale kiedyś, ktoś mądry mi powiedział, że nie ma brzydkich i ładnych dziewczyn, po prostu każdemu podobają się mężczyźni/kobiety o różnych typach urody. Dla wszystkich może być brzydulką, a dla tego jedynego miss. Chyba najważniejsze, żeby była/był zadbana/y.

Chyba trafniejszym określeniem jest, że wygląd nie powinien być na pierwszym miejscu ani przysłaniać wewnętrznego piękna, a nie że nie ma znaczenia.
Zgadzam się co do tego, że kobieta i mężczyzna muszą mieć swój udział w gospodarstwie.

Edytowany przez gofiaczek, 30 grudzień 2011 - 15:57.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#3487 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 30 grudzień 2011 - 16:40

Dziewczyna na gospodarkę @Gofiaczek bardzo mi się podobało Twoje ujęcie z prosiaczkiem :D Odpowiedni komentarz :D
Tak, to prawda ze trzeba się wspierać i tolerować wzajemnie. Aczkolwiek uważam że 1piotr1 ma dość nietypowe podejście do całej stytuacji fakt każdy ma prawo do swojego zdania i oceny ale myślę że trzeba się wgłębić w temat i przeanalizować go dokładnie bo można komuś sprawić nie lada przykrość.

#3488 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 17:01

Dziewczyna na gospodarkę "Uroda przyciągnie charakter zatrzyma". Takie zdanie kiedyś usłyszałem i coś w nim jest.
"Nie ma brzydkich kobiet, są takie które o siebie nie dbają" a uroda to rzecz gustu wybierającego, a o gustach, jak wiadomo, się nie dyskutuje. ;)

MichuFarmer

#3489 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 17:04

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie, dobrze powiedziane @Michufarmer:)

#3490 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 17:05

Dziewczyna na gospodarkę Dziewuchy krowy juz podojone i wymiona wysmarowane, żeby nie dostały zapalenia......,że macie aż tyle do powiedzenia na AF :P
slonce nikt ci nie karze zgadzać się z moim zdaniem..... po za tym nie napisałem, że interesują mnie tylko i wyłącznie księżniczki z bajki michufarmer napisał mniej więcej o co mi chodzi... ja jestem realista i nawywam rzeczy po imieniu, po za tym uważam, że księżniczki to wymarły razem z dinazaurami i do spotkania tylko i wyłącznie w muzeum figur woskowych stoją zaraz obok dziewic :)
gosiaczek każdy ma swoja własna indywidualną definicje pojeb.dziewczyny/faceta, poprostu jeden lubi nie tykane cnotki z drugi bardziej obrottne, po za tym z gustami i preferncjami sie nie dyskutuje
asiulka mam takie podejście, że żadna nie robi mnie w ch.. prosta zasada nie ufaj niczemu co ma c... i zna wartość pieniądza.. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3491 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2836 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę czuję że @1piotr1 coś rozpęta i będą wielkie jaja.
@1piotr1 wiedz że mamy podobne zdanie na ten temat. Będę bacznie Cię wspierał;)

#3492 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 18:23

Dziewczyna na gospodarkę nie mówi się brzydkie/ki-urodziwa/y inaczej-proste :lol:

#3493 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 30 grudzień 2011 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę @ 1piotr1 Heh dobre posty ;) Tylko nie wiem czy osobiście tez byś tak wygarną dziewczynie w twarz z takim txt.. Z tego co wiem i widze to głównie przystojniacy i pewni swojego wyglądu faceci tak traktują kobiety, że nie oprą im się :D
Co do wyglądu, dziewczyny nie uszukujmy się każdy facet chce ładną, każda dziewczyna chce przystojniaka (tzn w jej oczach jest przystojny i to samo u faceta..) ale no posty kolegi - czy ja wiem ;D

#3494 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 30 grudzień 2011 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę @ 1piotr1 Heh dobre posty ;) Tylko nie wiem czy osobiście tez byś tak wygarną dziewczynie w twarz z takim txt.. Z tego co wiem i widze to głównie przystojniacy i pewni swojego wyglądu faceci tak traktują kobiety, że nie oprą im się :D
Co do wyglądu, dziewczyny nie uszukujmy się każdy facet chce ładną, każda dziewczyna chce przystojniaka (tzn w jej oczach jest przystojny i to samo u faceta..) ale no posty kolegi - czy ja wiem ;D

#3495 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę @Michufarmer... ja znam takie
"nie ma brzydkich kobiet...jest tylko za malo alkoholu" :lol:

Edytowany przez mariusz0221, 30 grudzień 2011 - 19:05.

#3496 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę @1piotr1 biorąc do analizy Twoje słowa to Tobię również nie należy ufać ...
Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu Twojego ideału ale z tego co widać to czeka Cię długa droga ...

#3497 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę Z ideałami jest tak, że jak już znajdziemy swój to może się okazać, że nie jest jednak ideałem ;)
Kobieta musi mieć w sobie "to coś" B)

MichuFarmer

#3498 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 30 grudzień 2011 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę panuje zasada ograniczonego zaufania ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#3499 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście wszystko możliwe ale można być dobrej myśli ;)
To tak jak facet dla nas, co nam się w nim podaba. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3500 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 grudzień 2011 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę Nie miałam na myśli takiej lekkiej strajności o jakiej napisał w przykładzie @Michufarmer , może z racji płci nie podobała mi się zbytnio wypowiedz @1piotr, każdy ma swoje zdanie ;)
a póki się nie znajdzie tej jedynej/go trzeba szukać dalej skoro coś nie pasowało komuś ;/