Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#3441 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 11:24

Dziewczyna na gospodarkę dzienne..
2009 chyba..
znajomy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:10
  •  

#3442 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 29 grudzień 2011 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę rogas, jakie nienormowany godz pracy ;) ? Jak dziewczyna jest zakochana i gotowa na wspólne życie z chłopakiem to pójdzie za nim/ z nim wszędzie.. Moja miastowa tylko, że ma korzenie na wsi jak ja, tyle, że jej dziadkowie i wujek nie maja tyle pola co moi, ale wszyscy byli zdziwienie że taka "wypachniona i śliczna dziołcha" nie boi się taki rzeczy robić i nie przeszkadza jej smród. Np. szczepienie prosiąt sami we dwoje robimy oczywiście się ubierze, rękawice itp., ale nie boji się żadnej pracy, a jak ktoś ja 1 raz poznaje to "w życiu bym nie uwierzył, że ona z Toba tak na wsi przy takich robotach robi". Zreszta po dziewczynie da się poznać jaka jest, jak 1 raz na wies ją zabrałem i specjalnie takie roboty ze mną robiła, bo chciałem zobaczyć samą jej chęć i mine do tego - noo ja z nią trafiłem, nie powiem...

#3443 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 13:46

Dziewczyna na gospodarkę masz farta w takim razie.. a farty sie nie liczą:P

#3444 Share JAREK6

JAREK6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze, dobra muzyka,

Napisany 29 grudzień 2011 - 15:21

Dziewczyna na gospodarkę Masz wielkie szczęście gratuluje, większość znajomych dziewczyn słysząc,ze lobię pracować w gospodarstwie popatrzy na mnie ze zdziwieniem i niedowierzaniem.

#3445 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zetor :D
    Rolnictwo, muzyka, film, taniec :D

Napisany 29 grudzień 2011 - 15:54

Dziewczyna na gospodarkę Wy macie problem z kobietami a my z facetami, teraz żeby znaleść takiego z oddaniem też ciężko ;/
Ale macie rację że lepiej czasami "przetestować" przed niż jak będzie za późno.
Czasami bywa tak że ta co z miasta jest bardziej zaangażowana niż te co ze wsi są i udają że chcą coś robić. Każdemu należy dać szanse a to czy ją wykorzysta zależy już od tej osoby.
@Famer21 Garuluje zgrania i niech Wam się powodzi ;)zgadzam się z Tobą że jeśli się kogoś kocha to można cały świat przewrócić nogami żeby uszczęśliwić tą drugą osobę :)

#3446 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 16:41

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z @asiulka92. Bardzo jest ciężko znaleźć faceta, który umiał by zrobić cokolwiek (zamiast np. wzywać fachowca), a co dopiero takiego, który by chciał pracować na roli. Niestety boją się pracy coraz bardziej...

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#3447 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:08

Dziewczyna na gospodarkę

Zgadzam się z @asiulka92. Bardzo jest ciężko znaleźć faceta, który umiał by zrobić cokolwiek (zamiast np. wzywać fachowca), a co dopiero takiego, który by chciał pracować na roli. Niestety boją się pracy coraz bardziej...

Wiesz co faceta również da sie rozszyfrować po tym jak sie zachowuje w danych sytuacjach.. Zresztą mówią mi, że jestem dziwny, bo każdą nowo poznaną osobę wyczytuje z jej zachowania, i sposobu mówienia (czy ściemnia :) )
Tzn, zrób mu lekkie testy w danych sytuacjach. Coś co wymaga żeby wykazał się radzeniem sobie w życiu. Mnie zmusili żebym sie uczył załatwić sprawy związane z gospodarstwem, zamawiać wybierać (nawozy, oprysk, hodowla trzody co i jak robić jak stanie się to i to) 2-3 lata z wujkiem jeździłem i sam wszystko zalatwiałem on tylko się "przyglądał" i doradzał. W sumie dobrze, bo 25lat i cokolwiek załatwić, zamówić, to żaden problem..

Edytowany przez Famer21, 29 grudzień 2011 - 17:41.

#3448 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:17

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz nie muszę nawet robić żadnego testu. Wystarczy, że powiem co chciałabym robić w przyszłości i to zupełnie wystarczy do zakończenia znajomości. (wiem z doświadczenia)

Edytowany przez gofiaczek, 29 grudzień 2011 - 17:18.

"Nie porzucaj nadzieje,

#3449 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się ze faceta też można przetestować :D
@gofiaczek to co ktoś chce robić nie powinno być powodem rozstania czy zakończenia znajomości, tak jak mówiłam wcześniej i kolega że wszystko zalezy od poziomu zaangażowania, przecież dzisiaj mężczyzna może pracować na roli a kobieta w banku, w żniwa może wziąć urlop i pomóc wszystko da się pogodzić tylko trzeba chcieć :)

#3450 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:34

Dziewczyna na gospodarkę Może faceci nie tyle co się boją pracy, bardziej już jak któryś tak mówi to może nie chce zwyczajnie. Wolałby poznać kogoś i być w mieście czy nawet mieszkać na wsi aby mieć spokój, ciszę i ogród ale nie prowadzić gospodarstwa (tak jak ja przykładowo w przyszłości;) ). Faktycznie robienie testów czy to na inteligencję czy dla sprawdzenia umiejętności, zaradności jest średnim pomysłem, chyba że ktoś ma aż tak wygórowane wymagania :D, trzeba akceptować ludzi takimi jacy są. Mówiąc wprost co chcesz robić w życiu w końcu trafisz na kogoś kto to zrozumie bo sam będzie tak chciał żyć jak Ty. Życzę tego Tobie @gofiaczku i sobie ( taka babska solidarność ;p), a tak w ogóle to więcej pozytywnego nastawienia, trzeba myśleć optymistycznie aby przyciągać same dobre wydarzenia w naszym życiu:P

Edytowany przez Profil usunięty, 29 grudzień 2011 - 17:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3451 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę No tak tylko trochę gorzej to wygląda jak facet będzie pracował w banku, a kobieta na roli.

Dzięki @Słońce no staram się myśleć pozytywnie, staram się :P

Edytowany przez gofiaczek, 29 grudzień 2011 - 17:38.

"Nie porzucaj nadzieje,

#3452 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie tak jak mówisz, mówić prosto z mostu o swoich planach i przyzwyczajać się do planów drugiej osoby, ja chce być na gospodarstwie a jeśli będzie możliwość otworzyć biuro rachunkowe ale to już inna para kaloszy.W sumie to masz racje :) oj przyda się :D hihi
Jeśli będzie nam i im zależeć wszystko się ułoży i nawet test nie będzie potrzebny:D

#3453 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę pytanie co wy baby same z siebie potraficie???? żebyście miały przeprowadzać testy na facetach... bo z własnych doswiadczeń wiem że w gadaniu mistrzostwo świata, tylko szkoda, że ta gadka nie idzie w parze z życiową zaradnością.... :) większość pasozyty życiowe żeryjące na mężowej karcie ;)

#3454 Share asiulka92

asiulka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę Znam wiele takich ludzi którzy tak postanowili i wychodzi im takie życie :) także nie jest to problemem.

Widziały gały co brały. My znamy swoją wartość także nie oceniaj wszystkich jednakowo ;P

#3455 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę @gofiaczek piszesz jakbyś mogła na 100% stwierdzić że już nigdy nie poznasz nikogo kto chciałby z Tobą przykładowo pracować na roli, tego nie wiesz :P kogo "jutro" poznasz ;), a na dobrą sprawę gdybyś nawet prowadziła sobie gospodarstwo a facet pracował poza nim, tyle żeby chciał Ci coś naprawić to przecież fajne połączenie, jeśli wiesz że dałabyś sobie radę z wieloma pracami

pytanie co wy baby same z siebie potraficie???? żebyście miały przeprowadzać testy na facetach... bo z własnych doswiadczeń wiem że w gadaniu mistrzostwo świata, tylko szkoda, że ta gadka nie idzie w parze z życiową zaradnością.... :) większość pasozyty życiowe żeryjące na mężowej karcie ;)

To że Ty miałeś takie doświadczenia to nie znaczy że każda z nas będzie tylko zaglądać do portfela męża, może wolałaby mieć swój i na dodatek mieć z tego satysfakcję, jeszcze w wolnej chwili pomagać facetowi w czymkolwiek

#3456 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę Po prostu znam moje szczęście życiowe :P myślę, że z większością można dać sobie radę, ale jest to też uzależnione od wielkości gospodarstwa :)

a co oznacza "same z siebie potraficie", konkretnie?

"Nie porzucaj nadzieje,

#3457 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę Trochę nie rozumiem Waszego podejścia, że jak dziewczyna nie chce iść na gospodarkę to zaraz piszecie, że nie jest warta kogoś albo jest taka czy inna.... Ja nie widzę w tym nic dziwnego, że ktoś nie chce mieszkać czy pracować na wsi. Tak jak nie jeden/a z Was nie chce mieszkać w mieście, bo coś, tak samo ktoś nie chce mieszkać na wsi i nie powinno się od razu pisać, ze boi się pracy na wsi albo wstydzi. Trochę wyrozumiałości dla innych, a na pewno wszystkim będzie lepiej B)
Druga sprawa nieudanych związków to często bywa tak, że mamy co do drugiej osoby za duże wymagania, za dużo sobie wyobrażamy, a jak się rozpada to mówimy tej osobie, że nie spełnia naszych wymagań czy coś w tym stylu. A często to nasza wina, że wymagamy za dużo od innych a nie od samych siebie ;)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#3458 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę Kurde sorry za ten test, nie chciałem namieszać. Ja poprostu taki jestem, że potrafie osobe wyczytać po dłuższym dialogu..
Normalnie powinno być tak, że chłopak pozna dziewczynę, zakochają sięw sobie i potem on jej pokaże gospodarstwo bądź ona jemu i wtedy rozmowa jak bedzie wyglądać ich przyblizona przyszłość na gospodarstwie u niej czy u niego (oczywiście jeśli jest tak ustawione że jedno z nich musi zostać na gospodrstwie bo najmłodszy z rodzeństwa lub tak rodzina ustliła) i wtedy no hmm - życie i wybór, ale wg. mnie nie ma nic na siłe jeśli jedna ze stron się poprostu stara się być szczęśliwą na wsi i żyć tam to nie ma sensu od razu, jeśli nie ma chęci na takie życie sama z siebie niestety - trzeba szukac innej osoby.. Za nim ja poznalem swoją 3 przywizłem na wieś no i hmm nie wyszło raz ja widziałem, że nic z tego nie będzie, a sie starała, a 2 nie dały rady z perspektywy przyszłości..

#3459 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę

dzienne..
2009 chyba..
znajomy?

To mój rocznik, ja byłem na zarządzaniu - całe 5 lat, więc napewno znamy się z widzenia np z tpr, czy tpz, czy innych na mgr.
A co do sylwestra to chętnie podłącze się do jakiegoś :).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3460 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 18:06

Dziewczyna na gospodarkę Tu nie chodzi o to, że jakaś dziewczyna nie chce pracować na roli, ale o to, że nie próbuje nawet zrozumieć wyboru faceta i bardzo często jest tak, że chce go przekonać do zamieszkania w mieście. Myślę, że spokojnie mogłaby pracować w swoim zawodzie. Może po prostu wstydzi się powiedzieć "mój chłopak jest rolnikiem". Ale jeśli na prawdę ludzie będą dla siebie stworzeni do z pewnością dojdą wspólnie do jakiegoś kompromisu. :P

@Farmer21 myślę, że nie masz za co przepraszać, każdy ma prawo wypowiadać swoją opinię.

"Nie porzucaj nadzieje,