Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#34501 Share tomeklodzkie

tomeklodzkie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, wszystko totalnie:)

Napisany 14 październik 2016 - 08:14

Dziewczyna na gospodarkę

Hej :) To fakt z Agą trzeba od tej pory uważać :) no chyba że ktoś nie traktuje swoich pytan powaznie i nie spelnia danego slowa to niech sie bawi...   na wesele chyba kazda zaradna osoba troche   sobie  sklada bo tak juz chyba jest ze ludzie pragna szczescia z druga osoba.. jesli ktos rzuca sie na kase to  tylko współczuć ;) kase da sie zarobic wystarcza dwie rece i  troche oleju w glowie :) Aga mysle ze nie tylko kase masz do zaoferowania a kandydat juz jest albo zaraz bedzie obok... przeznaczenie kazdego odnajdzie..

Milego dnia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:24
  •  

#34502 Share KilerKiler

KilerKiler

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 październik 2016 - 09:22

Dziewczyna na gospodarkę Jak kazdy normalny planujacy to odklada a po co sie chwalić,ze ma.
Blondynki to czasem nie logicznie mysla.

Poruszony ten temat takimi poradami a tu niema madrego na milosc to samo nagle przychodzi.Uderzenie pioruna i wszystko wiruje jak huragan :' -(

#34503 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 14 październik 2016 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę

zupełnie jak rozwolnienie.., ale nie chcę się już w kółko powtarzać :lol:

#34504 Share KilerKiler

KilerKiler

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 październik 2016 - 16:19

Dziewczyna na gospodarkę Miglanc88 mistrzu jutro FEN 14 Katowice czy 29 października w Zamościu na Bettle of Chempions 3 będziesz?

#34505 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 14 październik 2016 - 16:42

Dziewczyna na gospodarkę Kolerkiler to próba umówienia się na randkę? Czy tylko spotkanie zapoznawcze?

#34506 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 14 październik 2016 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę Darek co sie wyczynia,ze faceci na randki sie umawiaja ..
A pomyłka ostatnio mieli pojedynek na forum to teraz idą na gale sie bić. :)

#34507 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 październik 2016 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę

Jak sie spotka opowiedniego mezczyzne, to po co sie dlugo zastanawiac. Albo sie kogos kocha albo nie.

Sean, uwazaj o co mnie pytasz, bo moja odpowiedz bedzie szybka i jej nie zmienie. Pieniadze na wesele mam juz odlozone. Znajomy ksiadz tez juz czeka. Druhny w pelnej gotowosci. Sala i orkiestra to zaden problem. Liste prezentow mam przygotowana. Zostaly tylko obraczki, suknia i miejsce, gdzie pojechac na miesiac miodowy.

Czyli rozumiem że odpowiedź zawsze będzie na tak i będzie niezmienna.       :D To Ty uważaj, bo nawet nie wiesz o co mogę zapytać albo poprosić i nie będziesz mogła się już wycofać.     :P     :D  Łóżko też pewnie już masz nagrzane na noc poślubną?      :P    nic tyko wskakiwać.      :D

Edytowany przez Sean, 14 październik 2016 - 21:21.

#34508 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 15 październik 2016 - 07:24

Dziewczyna na gospodarkę Widze,ze nietorych zycie istnieje tylko w internecie,w codziennosci brak perspektyw i znajomych.Tylko tu mozna byc kims by pokazac fajnosc siebie kogos lepszego potepic z zazdrosci ze samemu jest sie nikim...
AgaStar nic z takich porad nie zyskasz,poznawanie sie polega na rozmowach a zachowanie samo sie bierze wobec danej osoby.Jezeli komus zalezy to nie musi sie wykazywac bog wie czym. Zwyczajnie sie jest.

#34509 Share KilerKiler

KilerKiler

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 październik 2016 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę Wreszcie cos madrego,ze niektorzy pisza jakby ino gimnazjum skonczyli a uwazaja sie za intelekt.

Moj system to mrogne oczkiem i pstryk panna jest.:)

#34510 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 15 październik 2016 - 16:29

Dziewczyna na gospodarkę Najlepiej uważam aby obrać swój własny schemat by dokonać właściwego wyboru.
Żyć po swojemu to radość do samorealizacji i poczucie satysfakcji potencjału wykonywanej pracy w zgodzie z intuicją i wiara w siebie i własne możliwości.Wieś jest dla niektórych jedynym miejscem na ziemi w którym odnajdują własne szczęście.Piękne mgliste poranki i cisza zapadajacego zmroku gdy światła w oknach domów sie zapalają.W mieście nie można tego odczuć.

WIES TO NIE TYLKO MIEJSCE DO MIESZKANIA TO STYL ZYCIA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34511 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 15 październik 2016 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę

Moj system to mrogne oczkiem i pstryk panna jest

Nawet nie śmiemy wątpić..., pewnie na tą niebanalną elokwencje i inteligencje tak lecą...

Widze,ze nietorych zycie istnieje tylko w internecie,w codziennosci brak perspektyw i znajomych

Taki jesteś zdziwiony? Zastanówmy się chwile.., rolnik pracujący od rana do wieczora w swoim gospodarstwie na wsi, czyli w dość małej hermetycznej społeczności, gdzie raczej większość myśli o wyrwaniu się niż pozostaniu chyba jednak nie ma aż tylu szans poznawania codziennie nowych ludzi?

Edytowany przez grego, 15 październik 2016 - 16:31.

#34512 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 15 październik 2016 - 23:21

Dziewczyna na gospodarkę

Moj system to mrogne oczkiem i pstryk panna jest. :)

W lesie przy drodze ten system działa.     :P    Albo na łące, pstryk i koza twoja,   2smiech.gif      porządna panna się na to nie nabierze.    :)

Edytowany przez Sean, 15 październik 2016 - 23:33.

#34513 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 16 październik 2016 - 10:42

Dziewczyna na gospodarkę
A chcesz się założyć? ??

#34514 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 16 październik 2016 - 12:23

Dziewczyna na gospodarkę

No jasne, że są i takie i to nie mało, ale co taka panna może sobą reprezentować? Nie, żadna normalna trzeźwo, przyszłościowo myśląca (możemy to ująć słowem porządna) dziewczyna nie poleci na takie coś, nic o gościu nie wiedząc, a tym bardziej na takiego buraka. Tak jak kolega wyżej napisał, bardziej takim do "leśnych pań". Jednak nikt nikomu nie broni "zdobywać" i takie damy, zresztą każdy się obraca w kręgach jakie mu pasują i czym sobą sam reprezentuje. I w tym akurat wypadku nie jestem zdziwiony uwagą miglanca nie mówiąc już o kilerze, którzy uważają takie panny za porządne. Dla nich zapewne takie są...

#34515 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 16 październik 2016 - 16:09

Dziewczyna na gospodarkę

Najlepiej uważam aby obrać swój własny schemat by dokonać właściwego wyboru.
Żyć po swojemu to radość do samorealizacji i poczucie satysfakcji potencjału wykonywanej pracy w zgodzie z intuicją i wiara w siebie i własne możliwości.Wieś jest dla niektórych jedynym miejscem na ziemi w którym odnajdują własne szczęście.Piękne mgliste poranki i cisza zapadajacego zmroku gdy światła w oknach domów sie zapalają.W mieście nie można tego odczuć.

WIES TO NIE TYLKO MIEJSCE DO MIESZKANIA TO STYL ZYCIA

Święte słowa... chciało by sie mieć taka kobiete u boku i spędzać z nią wieczory o zachodzie słońca... ale takich jak na lekarstwo niestety...

#34516 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 16 październik 2016 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę

Trzeba szukać sama się nie znajdzie. :)

#34517 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 16 październik 2016 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę Współczesna wieś to już nie ta sama wieś,która była kiedyś zmieniło się poczucie wolności,wolniej płynącego czasu.A to gdzie chcemy mieszkać w jakim tempie żyć zależy wyłącznie od nas.Dotarcie do momentu w życiu,w którym zdecydowanie zależy na delektowaniu sie nim,wyczerpaniu z niego pełnymi garściami ale na swój własny sposób.Dobrze jest wyskoczyć z wyścigu szczurów,który jest zarówno w mieście jak i na wsi,bo to sie nie wpisuje pozytywnie w życie o jakim każdy sobie marzy.Wspaniale jest wypić poranną kawę w ogrodowej altance przy akompaniamencie śpiewających ptaków i cieszyć się przy tym wiejska wolnością.
Kocham ta moja wieś i nie wstydzę się o tym powiedzieć głośno!Uwielbiam te dni,które sprawiają,ze zwalniam tempo a wszystko i tak udaję mi się wykonać.To fenomen miejsca sprawia,ze poranne wstawanie staje się przyjemne i bezbolesne a jedynie co ogranicza mnie to zachodzące wieczorne słońce.Cieszę się tym moim miejscem na ziemi,to tutaj czuje dopiero,że żyje a to jest tylko moja kochana wieś wspaniała.

#34518 Share Frytka89

Frytka89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Gospodarstwo , maszyny rolnicze .

Napisany 16 październik 2016 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę Oj Panowie ale jesteście wrogo nastawieni do kobiet :) myślę, ze jest dość sporo kobiet które interesują sie gospodarstwem i chciałyby mieć z nim cos wspólnego ...:) jeśli chodzi o mnie to pewnie sie zdziwicie ,ale ja gospodarstwa nie posiadam ,jak byłam dzieckiem to dziadek miał gospodarstwo ,często za nim biegalam aby zabrał mnie ze sobą do obrządku ...jak nie chciał mnie wziąć to był płacz i tupanie nogami :D ,tak sie zaczęła moja przygoda z tymi sprawami ...dziadek odszedł gdy miałam lat 11 ,później troszkę to wszystko we mnie "ucichlo" ...lecz po kilku latach odezwalo się cos we mnie i ciągnęło mnie do roli ...pomagalam okolicznym rolnikom ,później zaczelam u nich pracować ,gdzie coś się działo w polach to ja na rower i juz tam byłam ...od dziecka jestem związana z wsią i zamierzam na wsi zostać ...miałam wiele innych prac ,lecz żadna nie dawała i nie daje mi takiej satysfakcji jak ciężka praca na roli ...u pewnego gospodarza przepracowalam 4lata ...robilam tam wszystko ,od obrządku do robienia sruty, łuski, przywozenia sianokisznki i rozdawania - no dosłownie wszystko co trzeba tam robic...i wiecie co ??? to były najpiękniejsze lata w moim życiu ...dalabym wiele ,aby moc cofnąć czas i przeżyć to wszystko jeszcze raz ...kocham to i raczej sie to nie zmieni ...została mi pasja do dziś, pasja z której jestem cholernie dumna ! Tak - dumna ,ze mam taka a nie inna ! która daje mi powers i siły na kolejne dni ! Dzięki tej pasji poznalam wielu ,wyjątkowych i wspaniałych ludzi ! I jestem z tego powodu mega szczęśliwa ...rolnictwo to nie jest tylko ciężką i brudną pracą...w tej branży można również odnosić sukcesy ,poznawać wielu nowych ludzi ,doświadczać czegoś nowego ...
No to się rozpisalam ...tak czy siak są kobiety, które widza się na wsi i na roli ,które pracy tam się nie boja, wręcz przeciwnie poczuja się "spełnione "
Pozdrawiam niedowiarków . Ci co mnie znają to wiedzą... :)

#34519 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 16 październik 2016 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę

Miło czytać takie zwierzenia :)

Pono szczęśliwy związek mogą stworzyć tylko szczęśliwe osoby :)

Edytowany przez MasterRoj, 16 październik 2016 - 20:27.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34520 Share grzegorzk4

grzegorzk4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:wszystko, mechanika, elektryka, no i co się tylko napatoczy

Napisany 16 październik 2016 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę

Kobiety wzięło na refleksję przy niedzieli :)

Mają rację, jak chcą robić to dobrze że im to sprawia odrobinę przyjemności albo i większą drobinę