Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#34481 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 11 październik 2016 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę

Ty widze masz problem, z czytaniem ze zrozumieniem :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:36
  •  

#34482 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 11 październik 2016 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę

Nie zdziwiłbym się gdybyś TERAZ Ty napisał tu że jakaś mężatka nachalnie dybie na twoją cnotę na PW     :P      :lol:

#34483 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 11 październik 2016 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę

tylko mnie nie bardzo interesuje, co by Cię zdziwiło :D

Moje PW, to raczej moja sprawa, ale dla Twoje wiadomości po publikacji to byś włosy rwał :lol:

#34484 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 11 październik 2016 - 22:29

Dziewczyna na gospodarkę

Tak tak, włosy by można rwać co wypisujecie    :P    :D  tylko że wy macie ten problem że jak czyjaś żona czy mąż zrobi aferę, to publicznie potraficie zwalić to na kogoś innego        :D    coś w stylu - ja nie winny, ona winna, ona dawać nie powinna.      2smiech.gif Więc czym się chwalisz?     :) 

#34485 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 11 październik 2016 - 22:47

Dziewczyna na gospodarkę

wypisujecie? wy? Ty naprawdę masz problem :lol:

Trochę ta nasza dyskusja, traci sens. Ja Ci pisze, że burak jesteś, a Ty chcesz rozmawiać

Sory ale bardzo trudno było by mi się zniżyć, do Twojego poziomu :lol:, ale jak coś jeszcze do mnie masz to poproszę na PW

#34486 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 11 październik 2016 - 22:55

Dziewczyna na gospodarkę Przyzwoitym się jest a nie bywa
To że sprawy wyłażą z drugiego obiegu na forum nie świadczy najlepiej o tych co je wyciągają

#34487 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 11 październik 2016 - 23:00

Dziewczyna na gospodarkę

Ja Ci pisze, że burak jesteś, a Ty chcesz rozmawiać

Sory ale bardzo trudno było by mi się zniżyć, do Twojego poziomu :lol:, ale jak coś jeszcze do mnie masz to poproszę na PW

Ja chcę z Tobą rozmawiać? no toś mnie dobił teraz    :D     kto za kim przylazł ?   nie pytany wcinasz się do rozmowy  tylko dlatego żeby zabłysnąć przed kolegami z waszego tematu, obrażasz mnie człowieku pierwszy, {zresztą u was to norma} i ty śmiesz mi mówić o kulturze? pisać z wami na PW?   :P    chyba żartujesz teraz.    :lol:

Ps. wiesz co, powinniście się wstydzić i to wszyscy, zachowujecie się jak już nie powiem co, jak Ania z wami pisała to wszyscy jej kadziliście i ty Artur też  a teraz jak  jedno z was próbowało jej dokopać, to już jej nie znacie, tylko solidarność z silniejszym, a nic złego nie zrobiła przecież.       WSTYD I HAŃBA!!!!  TACY JESTEŚCIE.

Edytowany przez Sean, 11 październik 2016 - 23:14.

#34488 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 11 październik 2016 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę Uwaga wszyscy zonaci z którymi pisałam nachalnie zgloscie sie!!!
Najlepiej do weris...

Winni sie tłumacza i to jeszcze na publiko. Tak bywa gdy się czyta z niezrozumieniem.
Teraz inni bronią innych i jest gang af.

#34489 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 11 październik 2016 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę

Ja chcę z Tobą rozmawiać? no toś mnie dobił teraz    :D     kto za kim przylazł ?   nie pytany wcinasz się do rozmowy  tylko dlatego żeby zabłysnąć przed kolegami z waszego tematu, obrażasz mnie człowieku pierwszy, {zresztą u was to norma} i ty śmiesz mi mówić o kulturze? pisać z wami na PW?   :P    chyba żartujesz teraz.    :lol:

nie mam mani "błyszczenia" jak co niektórzy :lol: U was?z wami? znowu mnie rozbawiłeś :lol:Ja śmiem Ci mówić o kulturze?ku..wa teraz to padłem :lol: A z pisaniem na PW nie żartowałem, są prawa forum. A w tym przypadku to już dialog

#34490 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 12 październik 2016 - 16:05

Dziewczyna na gospodarkę Ten kto pisze w krok 2 to jest ok a jak się z stamtąd odejdzie to jest sie wrogiem.
Przestałam tam pisać i zaczęłam pisać bardziej o życiu i własnych doświadczeniach to zostałam zaatakowana dosc jednak nie udolnie,aby naruszyć moja opinie i z prowokacja rzekomo "zacmionych"kolegow (ktos tak Was określił),Zaczeliscie sie jednak dennie tłumaczyć motajac sie w zeznaniach na moj post bez zrozumienia sensu jego logiki przekazu .Tym samym osmieszajac sie.Zachowując sie jak maly Kazio po 6 piwach.Ironiczne wtracanie sie innych też siebie pograzyli,bo hodowla rybek sie znudziła i zamiast puszczać latawce tracą swój wysiłek na pisanie postów .

Edytowany przez Ansja, 12 październik 2016 - 16:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34491 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 październik 2016 - 08:10

Dziewczyna na gospodarkę

Czasem obserwuje co tutaj piszecie i czasem z sensem ale większość bez sensu, gdzie czasy kiedy temat łączył ludzi o różnych poglądach i zachowaniach, kiedy to zawiązywały się przyjaźnie a czasem i nawet miłośći, a dziś cóż sami widzicie, więcej rozrywki chyba niż sensu, już wolałbym poczytać ciekawą książkę czy obejrzeć film niż czytać wypociny niektórych. Coś od siebie napisze otóż spotykam się heh ciężko to nazwać tak, spędzam z narzeczoną ile się da czasu, piszemy razem rozmawiamy codziennie to na skype to telefon, spędzamy z sobą weekend cały i zazwyczaj środę wieczorem, nie to że się chwalę czy coś naprawdę chodzi mi o to że dzisiaj rano kiedy tak zadzwonił budzik o 5.50 mamy tak że jeszcze poleżymy razem z 20 minut zanim wstaniemy sobie i co wam powiem przytuliłem się do jej piersi i tak dziwnie się mi zrobiło świadomość że przytulę ją dopiero w sobote że pocałuje ją dopiero wtedy ja wiem że szybko i blisko ale te dwa dni przedemną są i będą długie a sobota wyczekiwana jak na zbawienie, powiem wam że jak sobie tak pomyślałem ścisnęło się mi serce że łzy polleciały z oczu, pytacie mięczak być może, powiem że mam 192cm wzrostu i wagi ponad 100kg i co popłakałem się dziś jak dziecko oczywiście moja ukochana pocieszyła mnie że niedługo że nie ma co tak przeżywać ale po chwili sama zaczeła, od takie rzeczy kiedy się kocha, kiedy nawet 5 minut nie mozesz wytrzymać bez niej, pytacie czemu nie zamieszkamy, od prosta sprawa z pozoru 55km jednak jest, każde ma swoje zobowiązania ja gospodarstwo ona prace na etacie, po  za tym chcemy normalnie poczekać z mieszkaniem do ślubu, naszczęście już niedługo jeszcze do czerwca kawałek ale nie długo, chociaż powiem wam że odliczam każdy dzień kiedy będę mógł przytulić ją co wieczór i pocałować na dzień dobry następnego poranka. Pytaćie po co to pisze otóż powiem wam że heh los jest nieobliczalny i zaskakujący, od zwykła znaomość z internetu mogła się przerodzić w uczucie, w miłość, powiem wam że kiedyś cżłowiek patrzył przez pryzmat gospodarstwa, a moze wejdą hektary będzie pomoc do pracy, tylko dziś sobie uświadamiam po co to, gdzie tu miejsce na uczucie ja wiem że niektórzy mają tak i się cieszą a jeszcze inny faktycznie znaleźli w tym miłość ale a wiem że dziś patrzę inaczej do życia potrzebna jest miłość, szacunek drugiej osoby i zrozumienie czułość, fizyczność wszystko to sprawia że człowiek żyje, że ma świadomość że tam jest ona wpatrzona w ciebie ak ty w nią, dlatego pisze wam niektórym jak czytam, odpowiedzcie sobie na pytanie co jest najważniejsze w życiu hektary, bogactwo, czy ta druga ososba na którą możesz liczyć w każdej chwili na zrozumienie i na miłość. Powiem wam że ja znalazłem miłość, i szczęście na całe życie, a skąd to wiem heh to się czuje w sercu. Proszę was nie odbierzcie tej wypowiedzi jako chwalenie się bo nie o to chodzi mi, chciałbym pokazać niektórym że czasem warto zaryzykować że czasem warto spróbować bo można znaleźć to to coś wielkiego ogromnego:) Do panów apeluje próbujcie, ja akurat na af się raz zawiodłem ogromnie ale i znalazłem przyjaźń prawdziwą, ale moze wam się uda, a do pań heh cierpliwośći w stosunku do panów i przymknięcie oka na to co robią w życiu. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i przepraszam z góry za długą wypowiedź ale akurat dziś chciałem się podzielić nią z wami, Czego życzę wam heh tylko tej iskry która rozpali wam dusze bez której nie będziecie mogli żyć która będzie waszym powietrzem, to nie żadne głupoty to jest to czego człowiek potrzebuje i bez którego nie da rady żyć. Gorące pozdrowienia od pana Ogrodnika i przyszłej pani Ogrodniczki;)

#34492 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 13 październik 2016 - 09:15

Dziewczyna na gospodarkę

Zeror  milo czytac to co napisales,Nie wstydzisz sie tego,ze kochasz.,taka osobe spotyka sie tylko raz w swoim zyciu i trzeba robic wszystko aby nie odeszla.

#34493 Share KilerKiler

KilerKiler

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 październik 2016 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę Oj glupio zrobilem,zamkli mnie za to do kryminalu i nalezalo sie.

Miglanc tys porzadny chyba,)Narwany i nerwowy zem.
Ania,ze sie nie poznalem kto ty jestes.Dopiero po zdjeciu hm... taka perełka na agro no to az czlowieka unosi do gory...)

#34494 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:przyroda, taniec, gotowanie

Napisany 13 październik 2016 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Zetorlublin, pieknie to napisalas, az sie wzruszylam. Jestes bardzo odwazny, ze podzieliles sie z Nami swoimi spostrzezeniami i pokazales jak bardzo kochasz swoja wybranke.

Panowie bierzcie Zetorlublin za przyklad. Jak ja poznalabym takiego mezczyzne, to nie zdazyby zapytac: " Czy wyjdziesz...", a odpowiedzialabym:"Tak".

#34495 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 13 październik 2016 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę

No właśnie, to nie ma co nawet żartować na temat "czy wyjdziesz" z Tobą, skoro długo byś się nie namyślała.      :P   :D  

Edytowany przez Sean, 13 październik 2016 - 21:53.

#34496 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 13 październik 2016 - 22:26

Dziewczyna na gospodarkę Jak sie spotka opowiedniego mezczyzne, to po co sie dlugo zastanawiac. Albo sie kogos kocha albo nie.

Sean, uwazaj o co mnie pytasz, bo moja odpowiedz bedzie szybka i jej nie zmienie. Pieniadze na wesele mam juz odlozone. Znajomy ksiadz tez juz czeka. Druhny w pelnej gotowosci. Sala i orkiestra to zaden problem. Liste prezentow mam przygotowana. Zostaly tylko obraczki, suknia i miejsce, gdzie pojechac na miesiac miodowy.

#34497 Share adrian3005

adrian3005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 13 październik 2016 - 22:30

Dziewczyna na gospodarkę

Łał  :lol:

Aga widzę przygotowana  :lol:

#34498 Share KilerKiler

KilerKiler

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 październik 2016 - 06:22

Dziewczyna na gospodarkę Ty ladna co sie chwalisz,ze masz na wesele.Teraz to kazdy bedzie cie omamial by do tej kasy sie dobrac.:-))

#34499 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 14 październik 2016 - 07:59

Dziewczyna na gospodarkę Szkoda, ze tylko do tej kasy. Jakbym nic innego nie miala do zaoferowania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34500 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 14 październik 2016 - 08:02

Dziewczyna na gospodarkę Cześć.

Tomek fajnie że tobie się układa. Mi też. Idziemy do przodu.

Pozdrowienia z Mazur