Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#34441 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:przyroda, taniec, gotowanie

Napisany 11 październik 2016 - 17:18

Dziewczyna na gospodarkę Pare dni mnie nie bylo a tu afera goni afere. Ja nie widze problemu, jesli ktos nawiazuje znajomosc z osoba plci przeciwnej, chociaz ta osoba ma meza/zone. Przez internet zdrady nie bedzie, najwyzej flirt, albo przyjazn. Mam kolege, ktory ma dziewczyne z ktora spotyka sie w realu i kolezanke, ktora zna tylko przez internet. Z pierwsza laczy Go milosc, a z druga przyjazn. Obie panie wiedza o istnieniu tej drugiej i zadnej z nich to nieprzeszkadza.

Proponuje wrocic do tematu.

Panowie napiszcie w jaki spodob nawiazujecie znajomosc z kobietami w realu. Jak reaguja panie na wasze proby? Jesli to mozliwe ze szczegolami. Co mowicie dziewczyna i co one odpowiadaja?

Edytowany przez AgaStar, 11 październik 2016 - 17:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:10
  •  

#34442 Share andrzej2910

andrzej2910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 październik 2016 - 17:35

Dziewczyna na gospodarkę

Witam wszystkich!
Widzę, że tu jakiś ciekawy temat jest to może i ja się dołączę :P

#34443 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 11 październik 2016 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę

Ja jestem takim szczęśliwcem ,że jak podejdę i się uśmiechnę i powiem cześć to ona już się stara :)

#34444 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 11 październik 2016 - 17:45

Dziewczyna na gospodarkę Panowie, to że sypiecie paragrafami nie robi z was debesciaków. Sam nie jestem kryształowy w swoich wypowiedziach.i szczerze sra. ..m na to. A jeśli już to robicie, to przepisujcie z głową wiadomości, z neta bo niektórzy też studiowali prawo. I wiedzą co i jak. A z opcji co niektórych to sikam po nogach. ...pfffff.

#34445 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 11 październik 2016 - 17:58

Dziewczyna na gospodarkę Nie sikaj po nogach bo będziesz miał mokro w butach;)

#34446 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 11 październik 2016 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę Oj Master, Master Też Cię Lubie hahaa xd

#34447 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 11 październik 2016 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie napiszcie w jaki spodob nawiazujecie znajomosc z kobietami w realu. Jak reaguja panie na wasze proby? Jesli to mozliwe ze szczegolami. Co mowicie dziewczyna i co one odpowiadaja?

Yhmmym no dobrze to ja zacznę ze szczegółami. Widzę ładna kobietę, więc naturalnie, pewny siebie do niej podchodzę i mówię cześć, chwilę się zastanawiam co powiedzieć dalej, bo wcześniej nie przygotowałem sobie super tekstu, który by zwalił ją z nóg, więc po chwili ciszy i szybkiego namysłu  mówię:  "to co idziemy do mnie? ", po czym dostaję strzała w twarz.... Czy ja robię cos nie tak? :D

Edytowany przez grego, 11 październik 2016 - 18:43.

#34448 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 październik 2016 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę

Pare dni mnie nie bylo a tu afera goni afere. Ja nie widze problemu, jesli ktos nawiazuje znajomosc z osoba plci przeciwnej, chociaz ta osoba ma meza/zone. Przez internet zdrady nie bedzie, najwyzej flirt, albo przyjazn. Mam kolege, ktory ma dziewczyne z ktora spotyka sie w realu i kolezanke, ktora zna tylko przez internet. Z pierwsza laczy Go milosc, a z druga przyjazn. Obie panie wiedza o istnieniu tej drugiej i zadnej z nich to nieprzeszkadza.

Proponuje wrocic do tematu.

Przez neta też można kogoś rozkochać w sobie, może nawet szybciej niż w realu.          :P    :)

#34449 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 październik 2016 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę Grego, dobra metode przyjales. Gratuluje, kilka sekund, a kobieta juz wie, ze chce Ciebie dotknac.
Szkoda, ze na tym dotyku twarzy wasza znajomosc sie konczy.

Ktos jeszcze sie wypowie?

Sean, moze nie rozkochac, a poznac i to jest bardzo wazne dla relacj miedzy kobieta i mezczyzna.

Edytowany przez AgaStar, 11 październik 2016 - 19:54.

#34450 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 11 październik 2016 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę

Miglanc  wyjasnienie paragrafu chyba z kilku kodeksow albo zejscie do zera. z wlasna tworczoscia..x

W tym temacie zaczyna panowac cholerioza z psychoza maniakalno-depresyjna ,Kompleks nizszosci,rozdwojenie jazni,mania przesladowcza,obsesja,ataki nerwicy....,<.system windowsa sie przeinstalowal .>:xd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34451 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 październik 2016 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę Czy jest na forum psychiatra?

#34452 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 październik 2016 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę

Sean, moze nie rozkochac, a poznac i to jest bardzo wazne dla relacj miedzy kobieta i mezczyzna.

Mam na myśli właśnie rozkochanie kogoś kogo nawet nie znasz, tylko po pisaniu ze sobą jakiś czas.   :)

#34453 Share adrian3005

adrian3005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 11 październik 2016 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę

Czy jest na forum psychiatra?

Lekarza raczej nie będzie .

Ewentualnie moderator może Ci coś pomóc  :)

PS. tak czekam sobie na Twoją drugą lekcję na temat rozpoczęcia rozmowy z kobietą 

#34454 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 11 październik 2016 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

Grego, dobra metode przyjales. Gratuluje, kilka sekund, a kobieta juz wie, ze chce Ciebie dotknac.
Szkoda, ze na tym dotyku twarzy wasza znajomosc sie konczy.

Ale gdzie tam się kończy, oprzeć sie mojej śmiałości nie mogą, ten "subtelny" dotyk twarzy to tylko dla zachowania pozorów ;). Koledzy wypróbują to potwierdzą ;).

Co wy z ta psychozą, trochę czarnego humoru nie zaszkodzi, bo drętwo się tu coś zrobiło ;).

Edytowany przez grego, 11 październik 2016 - 20:23.

#34455 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 październik 2016 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę Adrian, dzis jest wstep do tej lekcji.

Widze, ze humor powrocil do tego tematu.

#34456 Share adrian3005

adrian3005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 11 październik 2016 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę

Okej. 

Wstęp jest zazwyczaj najkrótszy, ale nawiązuje do całego tematu .

W rozwinięciu będą zawarte informacje za i przeciw poparte realnymi faktami

Na końcu będzie zakończenie, czyli podsumowanie całej pracy .

Czekam na całość  :)

#34457 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 11 październik 2016 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę

Tym sposobem ujawniło się prawdziwe oblicze osób z tematu krok 2 i pokazują otwartość na nowe osoby w temacie.
Tylko ataki do innych i oczarnianie.
Weris wymiana na priv kilka wiadomości z zonatym nie oznacza podrywu,Żałosne zachowanie i godne przemyślenia czy ma sie rację.

Uwaga wszyscy zonaci zgloscie sie z którymi pisałam nachalnie !!!,
Najlepiej do Weris...

Mówisz i masz ,to o  mnie Weris się rozchodzi ,wchodząc na forum wszędzie Ciebie było pełno ,nadgorliwa byłaś chyba ,ponadto to Ty niby przypadkiem napisałas do mnie , z grzeczności odpisałem i zaczeła sie lawina postów tworząca niespójny dialog ,dwie strony PW dużo mi powiedzialy o Tobie o Twoim braku skromności w sęsie ach i ech jaka jesteś , dodałaś mnie do znajomych po jednym wieczorze pisania

NIE SZUKAM SPORÓW I ZWADY ,ale Twój sposób bycia mi nie odpowiada ,najpierw zdobadz zaufanie a póżniej sie spoufalaj

W tym temacie odnajdujecie siebie ,a my w swoim i tak niech pozostanie ,a co do nowych uzytkowników ,sami wybiora gdzie i z kim chcą pisac nie nam to oceniac i nie nam decydowac

Daniel ty nie strasz przepisami ,sam zastanów sie co pisałes do Laleczki ,czy to jest ok? według mnie nie

tyle ode mnie, w woli wyjasnienia  ,Zycze miłego pisania i aby Wasz temat rozwijał sie bez sporów

#34458 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 październik 2016 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę

Mówisz i masz ,to o  mnie Weris się rozchodzi ,wchodząc na forum wszędzie Ciebie było pełno ,nadgorliwa byłaś chyba ,ponadto to Ty niby przypadkiem napisałas do mnie , z grzeczności odpisałem i zaczeła sie lawina postów tworząca niespójny dialog ,dwie strony PW dużo mi powiedzialy o Tobie o Twoim braku skromności w sęsie ach i ech jaka jesteś , dodałaś mnie do znajomych po jednym wieczorze pisania

NIE SZUKAM SPORÓW I ZWADY ,ale Twój sposób bycia mi nie odpowiada ,najpierw zdobadz zaufanie a póżniej sie spoufalaj

Nie ośmieszaj się,       :)   co małżonka dała popalić i chcesz się publicznie wybielić kosztem Ani?     ;[   jeżeli ci nie odpowiadała konwersacja i sposób bycia  Ani to trzeba było przerwać z Nią konwersację i tyle, a ty pewnie zrobiłeś to jak małżonka do poczty się dobrała,      :P      nie bądź śmieszny teraz.       :D 

Ps.  facet jesteś super NIE MA CO, pisać z kobietą na PW, a potem lżyć ją publicznie za to, może jeszcze napisz szczegóły.        :P     :)     

Edytowany przez Sean, 11 październik 2016 - 20:48.

#34459 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 11 październik 2016 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę

hehe za stary jestem i za długo na tum forum i odkąd jestem takich szopek nie było

i tak jak piszesz przestałem odpisywać ,usunołem z znajomych Anie

a małżonka się do poczty nie dobiera ,jest na bierzaco co i jak ,po 20 latach malzeństwa  nie ma tajemnic jak się kogoś kocha

Nie osmieszam się i tak jak pisałem nie szukam zwady ,Ania prosiła więc odpisłem ,a prowokowanie mnie nie zmieni niczego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34460 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 październik 2016 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę

Jakby małżonka była na bieżąco, to czemu dopiero teraz zrobiła taką aferę o nic?    :P      :)

O ile umiem dobrze czytać to Ania prosiła by ci co z nią pisali zgłosili się nie do niej, tylko do Weris,     :P    więc małżonce trzeba było złożyć te wyjaśnienia.   :)    

Edytowany przez Sean, 11 październik 2016 - 21:02.