Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#34401 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:przyroda, taniec, gotowanie

Napisany 08 październik 2016 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę Robo1980 sadzac po nicku masz 36 lat i pewnie nie masz dziewczyny. Zapewne masz zle doswiadczenia z poznawania kobiet. Mozliwe, ze szukasz swojego idealu. Poszukujac dziewczyny najpierw zwracasz uwage na jej wyglad. Pamietaj, ze uroda przemija. Przytocze tu wypowiedz jednego z moich kolegow:" Co z tego, ze ladna, jak komputer pokladowy zje...any". Szukaj dziewczyn ubierajacych sie ladnie ale skromnie, z delikatnym makijazem. Wiekszosc takich kobiet szuka partnera na cale zycie, meza i kandydata na ojca a nie sponsora, czy ozdoby u boku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:34
  •  

#34402 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 08 październik 2016 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę

Ja wiedziałem, że te pseudonimy nie na wiele się zdadzą i wszystko o użytkowniku zdradzą. ;)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#34403 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 08 październik 2016 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę

Grego, to co napisales, bardzo mi sie podoba. Zgadzam sie z Toba w 100% i nie musze nic juz dodawac.

Co do drugiej czesci Twojej wypowiedzi, to mamy rownouprawnienie. Obecnie takze kobieta moze zrobic pierwszy krok. Niestety wiele dziewczyn ma przed tym spore opory. Ja pare razy jako pierwsza zagadalam do mezczyzn, zarowno w necie jak i w realu. Zrobilam to tylko dla tego, ze chlopak wydal mi sie atrakcyjny. Niestety wyglad czesto nie idzie w parze z charakterem, czy oglada.
Z paroma chlopakami z af nawet przyjemnie sie pisze. Sa Oni jak dla mnie warci zainteresowani.

Nie mam wygorowanych wymagan co do mezczyzn. Zarowno jesli chodzi o wyglad, czy stan majatkowy. Nie jestem typowa lalunia z miasta, dla ktorej najwazniejsze jest aby facet byl przystojny, bardzo bogaty i nie byl ze wsi. Ja pare lat temu przez prawie pol roku spotykalam sie z mechanikiem samochodowym. Poznalam Go w warsztacie, gdzie naprawial moj samochod. Byl nie wiele wyzszy niz ja, szczuply tez nie byl, ale mial duze poczucie humoru. Skonczyl tylko zawodowke, ale ladnie sie wyslawial i kultury osobistej Mu nie brakowalo. Jedynie paznokcie Go zdradzaly, coz taka praca. Niestety dostal lepsza prace za granica.

W tym  wszystkim nie chodzi o wygląd, majątek, czy coś innego, to musi być to coś, A TO JEST MIŁOŚĆ.    :)

#34404 Share ziomal_one

ziomal_one

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 08 październik 2016 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę

Pozory mylą. :D

Sean, z tego miejsca chciałbym Ci podziękować za zmianę awataru, który w poprzedniej odsłonie kojarzył mi się jedynie z pedofilią. Może dlatego, że postać przedstawiona na "tej" części damskiej garderoby wyglądała jak Pedobear. Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów osobistych.

#34405 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 08 październik 2016 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę

Agnieszka w taki sposob mezczyzn do siebie nie przyciagniesz,dyktujac im co maja mowic pokazujesz tym sposobem,ze jestes wyrafinowana kobieta o nienagannych manierach.Mezczyzni nie lubia takich kobiet oni oczekuja od partnerki by byla zwyczajna a nie prowadzila ich za reke jak matka swoje dziecko.

Popieram Twoje zdanie, faceci boją się takich kobiet    :)   przynajmniej spora większość.    :D     

Edytowany przez Sean, 09 październik 2016 - 09:32.

#34406 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:przyroda, taniec, gotowanie

Napisany 09 październik 2016 - 10:14

Dziewczyna na gospodarkę Jesli zalozmy rolnik, czyli silny i odwazny mezczyzna bez leku podchodzi do wielkiego byka, to dlaczego boji sie delikatnej kobiety?
Panowie wiecej pewnosci siebie.

#34407 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 09 październik 2016 - 10:54

Dziewczyna na gospodarkę

Ujmujące porównanie. Może dostać obcasem przyjemniejszve nie jest? ;) . Tu chodzi o cos innego, zresztą pewnie sama wiesz. Taki rolnik jednoczesnie jest tez czesto bardzo dumnym człowiekiem i raczej wolal by dostać z prawdziwego kopyta niż być zbytym przez delikatny pantofelek czy się zbłaźnić ;).

#34408 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 09 październik 2016 - 10:55

Dziewczyna na gospodarkę

Mam swoje lata i napisałem prawdę o dziewczynach.

#34409 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 09 październik 2016 - 11:11

Dziewczyna na gospodarkę

A na co liczyles? Nie mów mi, ze sam nie zwracasz na to żadnej uwagi? Dziewczyna tez człowiek ;).

#34410 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 09 październik 2016 - 17:11

Dziewczyna na gospodarkę

Za skórę potrafi nieźle zaleźć. :D

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34411 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 09 październik 2016 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę

Jesli zalozmy rolnik, czyli silny i odwazny mezczyzna bez leku podchodzi do wielkiego byka, to dlaczego boji sie delikatnej kobiety?
Panowie wiecej pewnosci siebie.

Bo z wielkim bykiem, może się męczyć, no góra dwa lata    :)   a z tą niby delikatną kobietką, całe życie.     :P

#34412 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 09 październik 2016 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę

Rolnicy przede wszystkim szukaja kobiet ,ktore sa zaradne i nie boja sie ciezkiej pracy.W gospodarstwie jest mnostwo zawsze zajec .Trzeba dogladac zwierzat,karmic je,pieli,zbierac owoce i warzywa,przerabiac je,by zrobic zapasy zimowe.Oczekuja tez kobiety rodzinnej,gdyz gospodarstwa sa zazwyczaj wielopokoleniowe,wiec maja marzenia o potomstwie ktore przejmie pozniej gospodarstwo.

Rolnicy niejednokrotnie sa ludzmi lepszymi,aniezeli Ci wyksztalceni z miasta.Wazne aby sie tak dopasowac by nie czuc ponizenia od partnera,ktory ma poczucie wyzszosci i traktuje wszystkich wokol przedmiotowo i rzeczowo.    

Nie chce tu nikogo obrazac,lecz czasem spotyka sie chlopaka i wszystko idze do czasu zgodnie.Nagle jednak on zaczyna uwazac sie za kogos lepszego a dziewczynie nie okazuje swojego zainteresowania nia tylko lekcewazy i zbywa twierdzac,ze bardzo duzo ma pracy na roli.A wystarczy choc jeden sms ,niby tak nie wiele a czasem to znaczy wszystko. Przez takie postepowanie zwiazki sie rozpadaja i pozostaje smutek i rozpacz z wyzutami sumienia.

#34413 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 09 październik 2016 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę

Nie może być czegoś takiego jak wytłumaczeniem się nadmiarem zajęć, to jest wręcz niedopuszczalne, pewnie taki chce się wycofać ze znajomości, tylko że robi to bardzo nieudolnie.   

Edytowany przez Sean, 09 październik 2016 - 20:58.

#34414 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 09 październik 2016 - 22:58

Dziewczyna na gospodarkę

dlaczego niedopuszczalne? Przecież to najczęstsza wymówka rolników ;) . Jak komuś zależy, to nawet w sezonie prac polowych znajdzie czas. Nawet głupie zauroczenie. wytwarza endorfiny, a wtedy to nie ma przeszkód :D.Z tym,że chłopaki częściej zachowują "zimną krew", i decydują o dalszych losach

#34415 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 10 październik 2016 - 06:31

Dziewczyna na gospodarkę

Byki z natury są małomówne i być może to sprawia, że rolnicy wolą ich towarzystwo zamiast gadatliwych kobiet. Poza tym rolnik nie musi się wiązać emocjonalnie z bydłem, słać sms'ów, kwiatów i kupować prezentów. Nie musi tez pamiętać o ważnych datach. Gdy się na zwierzaku czasem wyładuje (pokrzyczy, a może nawet uderzy), to ten nie będzie się uskarżał. :)

Edytowany przez a1fe26c2, 10 październik 2016 - 06:38.

#34416 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 10 październik 2016 - 07:20

Dziewczyna na gospodarkę

No wypisz wymaluj istny ideał! ;)

Mam swoje lata i napisałem prawdę o dziewczynach.

Hmm, tak mi się jeszcze coś przypomniało, znajomy znajomego nieco randkował i od paru dziewczyn usłyszał, że jest za.... niski, no w sumie nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ma 1,83m i jakieś 80kg :wacko:. Dał sobie już spokój z tym biznesem hehe. To ze 2m teraz już trzeba chyba mieć ;). No, ale nie oszukujmy się, bo większość facetów też woli szczupłe, ale nie wyobrażam sobie powiedzieć, że jesteś za gruba... No można powiedzieć, że nie iskrzy i tyle.

#34417 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2233 postów

Napisany 10 październik 2016 - 08:08

Dziewczyna na gospodarkę

no bo one na wesele ubierały szpile 20cm i jak ma się potem pokazać z takim "kurduplem"... co koleżanki powiedzą. Czasem szkoda ich słuchać tylko machnąć ręka i iść sobie pogadać z bykiem w oborze

#34418 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 październik 2016 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyny szukaja chlopaka,aby sie pokazac wsrod kolezanek z nim i liczy sie tylko wyglad,Dobra budowa ciala oraz ubior.Mezczyzni wsi rowniez dobrze wygladaja,maja dobry gust.Czasem zamykaja sie i boja otworzyc na cos nowego,zyja we wlasnym swiecie.

Kobieta na gospodarke powinna byc raczej,rowniez gospodarna i oszczedna,w koncu rolnik to nie milioner lub tez minister,ma duzo wydatkow i inwestycji.

kobiety na wsi sa tez bardzo aktywne i kreatywne,dzialaja w roznych grupach np,strazy,kolo gospodyn wiejskich,w radzie soleckiej i gminnej,uczestnicza aktywnie w rozych organizacjach spolecznych.Zycie na wsi nie musi byc nudne i myslec,ze sie jest zamknietym przez tego rolnika w domku z ogrodkiem i tylko praca calymi dniami.

#34419 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 10 październik 2016 - 08:54

Dziewczyna na gospodarkę

no bo one na wesele ubierały szpile 20cm i jak ma się potem pokazać z takim "kurduplem"... co koleżanki powiedzą. Czasem szkoda ich słuchać tylko machnąć ręka i iść sobie pogadać z bykiem w oborze

A co mają powiedzieć Ci co prowadzą tylko uprawy? Przerąbane na całej linii . By tak chociaż z jednego byczka trzymać trzeba :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34420 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 październik 2016 - 09:08

Dziewczyna na gospodarkę

Uderz w stół a nożyce się odezwą  :lol: i to powiedzenie się sprawdza tutaj, najwięcej do powiedzenia mają osoby które tam pisały razem z nami. Najpierw kozaczyli, obrażali innych ( nawet w żartach ale jednak obrażali)  a teraz mają pretensje że nie mieliśmy do nich szacunku, sami jesteście sobie winni. Nikogo nie zmuszamy do pisania ale też nie bronimy nikomu tam pisać, tylko jak ktoś w pierwszym poście najeżdża na drugą osobę i ją obraża to jest ignorowany i tyle. Bez zbędnych kłótni, wyzwisk jak tutaj  :P Zobaczcie ile tu jest stron napisane i co, wszyscy którzy tutaj pisali są w szczęśliwych związkach? Raczej nie więc na dobrą sprawę można uznać że ten temat też jest bez sensu i o niczym.

Tyle w temacie, nie mam zamiaru prowadzić dalej tej dennej dyskusji. 

Proponuje skontaktowac sie z psychologiem,gdyz masz zadurzenia emocjonalne,Istnieje prawo wolnego slowa i wypowiedzi.W tym temacie pisza ludzie z pewnym poziomem,wypowiadaja swoje zyciowe poglady,moze dla Ciebie nie zrozumialaym,gdyz koncentrujesz sie wylacznie na tworzeniu bariery komunikowania sie z ludzmi poza dany okreg w ktorym zyjesz..

Pisanie na forum nie musi prowadzic do zakladania zwiazkow ,szukania nachalnie milosci.

Piszac,ze ten temat jest bezsensu zarowno mozna powiedzie tak o krok 2 temacie,przekaz tam jest zaden.

Jak wyglada zycie aktywne na wsi i kreatywne moze sie kolezanka Ansja wypowiedziec.ma wiedze w tym i wciaz sie uczy,nie zamyka sie w swoim gospodarstwie,wie tez jak wyglada zycie zarowno w miescie i na wsi.