Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34900 odpowiedzi na ten temat

#34361 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 październik 2016 - 13:02

Dziewczyna na gospodarkę

Gratuluje  tak wspanialego zachowania wobec dziewczyny,ktorej historii jej nie znacie.Zareprezentowaliscie poziom idiotyzmu.lekcewazenia.Chamstwo i glupota mnie przeraza niektorych osob tak karygodnie postepujacych.

Macie tu na forum kobiete inteligetna,ambitna,z szerokimi horyzontami i perspektywami,posiadajaco duze oczytanie i wiedze w szerokim zakresie  zacznijcie szanowac.

Lepsze uznanie,widze,ze maja te dziewczyny ktore pozostaja przy byciu wylacznie w swoim minimalizmie,nie ksztaltuja swojej wiedzy i zostaja tylko tepymi dziuniami uganiajacymi sie za bogatymi chlopakami ktorzy beda je sponsorowac.

Myslcie co robicie na przyszlosc i czerpcie wiedze oraz doceniajcie tych ktorzy robia cos innego,nadzwyczajnego.Wyrozniaja sie od przecietnosci i nie boja sie tego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:23
  •  

#34362 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 06 październik 2016 - 13:29

Dziewczyna na gospodarkę

Tak wychodzi jak wdaje się w dyskusje z jakimiś trollami, lepiej od początku olewać takich.

Swoją drogą Daniel nie wyświadczaj koleżance "niedźwiedziej przysługi", bo wbrew pozorom takimi komplementami możesz wystraszyć znaczną część mężczyzn. Pewnie powiesz, że dobrze, no ale z doświadczenia wiem, że pewne siebie, wysoko mierzące kobiety mają często problemy w znalezieniu faceta. Często ta ich pewność siebie jest odbierana jako "nawet nie podchodź". Wielu woli te nieco skromniejsze, spokojniejsze, słabsze, którymi będą się "opiekować", przy której poczują się męsko. Choć ja osobiście wole te z pazurkiem ;), ale do pewnego stopnia.

#34363 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 06 październik 2016 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę Pozwólcie,że jednak sama potrafię sie obronić.Daniel dzięki.
Grego pewność siebie potrzebna jest w dużych miastach gdy sie chce robić karierę zawodową,
Niestety czesto jest mylące to określenie "silna kobieta" czasem to tylko powierzchowność a w gruncie rzeczy to bardzo delikatna,wrażliwa osoba,nawet i skryta w sobie.Która pozornie kryje się ze swoją bezsilnościa.
Przyjęło się,że mężczyźni boja sie tych wladczych kobiet ale to tylko teoria gdyż ten typ kobiet czasem stwarzają wokół siebie kamuflaż pancerny by się wzbronic przed związkiem.

#34364 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 06 październik 2016 - 15:33

Dziewczyna na gospodarkę Prawdziwa jest tylko jedna.

Greco zasługuje na takiego co się nie będzie bał podejść

Aniu szacun za to co robisz i jaka jesteś

Edytowany przez MasterRoj, 06 październik 2016 - 15:33.

#34365 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 październik 2016 - 15:45

Dziewczyna na gospodarkę

Grego jest kilka tu tematow w ktorych pisza dziewczyny.W tym jest troche powagi i wymiana dosc istotnych waznych pogladow,Od jakiegos czasu Ansja pisze z duza wiedza i otwartym spojrzeniem wszechstronnym na zycie,ludzi i swiat,humoru i zartu rowniez dodaje.Uwazam,ze jest osoba z klasa,rozwinieta intelektualnie,ma charakter ktorego wielu nawet mezczyznom brakuje.  W temacie Krok2 pisza tzw,trele morele..o wszystkim a wlasciwie o niczym,bo nic waznego i istotnego tam nie ma.

Jaki typ charakteru kobiet bys wybral  SLODKIE WESOLKI   czy tez jednak INTELIGETNE ?

#34366 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 06 październik 2016 - 15:54

Dziewczyna na gospodarkę Master co ja takiego robię i jaka niby jestem?

#34367 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 06 październik 2016 - 16:21

Dziewczyna na gospodarkę O dużo by można pisac Aniu jaka jesteś wyjątkowa i cudowna mimo ze sama uważasz sie za zwyczajną i przeciętną dziewczynę.

Każdym dniem udowadniasz ze można żyć pięknie i uczciwie i czerpać z tego prawdziwą radość.
Swym niekończącym się uśmiechem sprawiasz ze innym jest lżej mimo iż sama nie masz lekko.

Edytowany przez MasterRoj, 06 październik 2016 - 17:07.

#34368 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 06 październik 2016 - 16:53

Dziewczyna na gospodarkę

W temacie Krok2 pisza tzw,trele morele..o wszystkim a wlasciwie o niczym,bo nic waznego i istotnego tam nie ma.

Ameryki tym nie odkryłeś, my o tym wiemy doskonale że piszemy pierdoły, mało związane z tematem ale nie wiem czy zauważyłeś jak tam piszemy. Nikt nikogo nie obraża, traktujemy się równo, bez wyjątku, nikt nikomu do gardeł nie skacze. I tak się składa że nie tylko nam piszącym tam to pasuje ale jest wiele osób które to czytają tylko się nie ujawniają. To jest luźny temat, dla każdego, chyba że pisze tam tylko po to by kogoś sprowokować........  Czytać i pośmiać się to każdy by chciał, ale pisać to nie ma komu  :P

Chyba że ktoś bierze wszystko na poważnie, nie ma poczucia humoru i nie umie się śmiać nawet z samego siebie, to wtedy rzecz jasna może mu przeszkadzać nasze pisanie, ale na to nic nie poradzimy...........

#34369 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 06 październik 2016 - 17:10

Dziewczyna na gospodarkę Darek mało co tam jest śmiesznego.
Sama mielizna i pierdoły ale niektórzy to bez tego zyc nie mogą jak kogoś wyśmieją czy obgadaja. Bo plotkar z długim jęzorem tam pewnie nie brakuje.

Także bez spiny Darek i wracaj do swoich.

Edytowany przez MasterRoj, 06 październik 2016 - 17:34.

#34370 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 06 październik 2016 - 18:09

Dziewczyna na gospodarkę

ale nie wiem czy zauważyłeś jak tam piszemy. Nikt nikogo nie obraża, traktujemy się równo, bez wyjątku, nikt nikomu do gardeł nie skacze.

"no żeby ja był breszczaty na jedno oko to może bym i uwierzył"           :) Aleś palnął,     :D  równo wszystkich traktują.     2smiech.gif

Master co ja takiego robię i jaka niby jestem?

Jesteś Fajną Dziewczyną Aniu.    :)

Sama mielizna i pierdoły ale niektórzy to bez tego zyc nie mogą jak kogoś wyśmieją czy obgadaja. Bo plotkar z długim jęzorem tam pewnie nie brakuje.

Masz rację, możesz tam nie pisać a i tak tyłki obrabiają, wystarczy poczytać ostatnie wpisy, i to jest to   "zauważyłeś jak tam piszemy".   :)

Edytowany przez Sean, 06 październik 2016 - 18:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34371 Share Laleczka

Laleczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę Piszą to ci którzy jakiś czas temu sami tam pisali... Poważnym to sie jest w grobie a wy nie potraficie wyluzować tylko jak ktoś do was nie pisze na tamtym forum to strzelacie fochem i piszecie tutaj niby poważnie a szczerze mówiąc piszecie o jednym i tym samym i sami skaczecie sobie do gardeł

#34372 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę

Ameryki tym nie odkryłeś, my o tym wiemy doskonale że piszemy pierdoły, mało związane z tematem ale nie wiem czy zauważyłeś jak tam piszemy. Nikt nikogo nie obraża, traktujemy się równo, bez wyjątku, nikt nikomu do gardeł nie skacze. I tak się składa że nie tylko nam piszącym tam to pasuje ale jest wiele osób które to czytają tylko się nie ujawniają. To jest luźny temat, dla każdego, chyba że pisze tam tylko po to by kogoś sprowokować........  Czytać i pośmiać się to każdy by chciał, ale pisać to nie ma komu  :P

Chyba że ktoś bierze wszystko na poważnie, nie ma poczucia humoru i nie umie się śmiać nawet z samego siebie, to wtedy rzecz jasna może mu przeszkadzać nasze pisanie, ale na to nic nie poradzimy...........

Czytalem i czytalem stwierdzam iz nic tam zartobliwego nie ma ani rowniez luznego.Uwazajac sie za fajnych myslisz,ze sie takim usposobieniem podobasz? Otoz nic podobnego,nowe osoby ewidentnie eliminujecie nawet jezeli chca zaczac pisac z wami ignorujac je.Majac poczucie humoru trzeba umiec w odpowiednim czasie uzyc zartu.Nikt na was nie zwraca uwagi w zyciu codziennym dlatego istniejecie w taki sposob uwazajac sie za ludzi wybitnych. Zwyczajna egzystencja bez koncepcji zalozen dochodze do konkluzji,ze wasze idiospektryzmy z moja charyzma sa emfatyczne.

#34373 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę

Ależ tą moją wypowiedź należy traktować jako komplement i tak ją traktuj Aniu, a wiec, że ja nimi nie szastam jak co niektórzy tu;). I masz racje, że często jest to jedynie skorupa skrywająca wrażliwe wnętrze. Na codzień twarda, wyszczekana lady, ale wieczorem beczy do poduchy, bo nie ma faceta. Wszystko przez ten swój wizerunek, ale skad potencjalny facet ma to wiedzieć, on widzi najpierw tylko okładkę. I faktycznie, to domena tych miastowych karierowiczek, które mimo iż często piękne, samodzielne, inteligentne to mają problemy ze znalezieniem partnera, bo nieświadomie ich odpychają. Juz nie mówię o bojaźliwości zagadania, choć to na pewno też,  facet chce się czuć męsko, potrzebny i często woli te bardziej wrażliwe, skromne, jakby bardziej kobiece. I wcale nie mówię tu o jakiś swoich prywatnych preferencjach, a reczej o obserwacjach i rozmowach ze znajomymi.  Inteligencja o ile nie wymuszona czy wyimaginowana jest postrzegana na pewno pozytywnie i to przez obie strony, tu wątpliwości chyba nie ma? Ale pewność siebie, czy nawet względna zaborczość raczej jest postrzegana z męskimi atrybutami.

#34374 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę

Piszą to ci którzy jakiś czas temu sami tam pisali... Poważnym to sie jest w grobie a wy nie potraficie wyluzować tylko jak ktoś do was nie pisze na tamtym forum to strzelacie fochem i piszecie tutaj niby poważnie a szczerze mówiąc piszecie o jednym i tym samym i sami skaczecie sobie do gardeł

Kasiu, sami skutecznie dajecie do zrozumienia że "obcy" nie są tam mile widziani, choćby nie wiem jak i o czym pisali.    :)

#34375 Share Laleczka

Laleczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę Ja w tamtym temacie jestem od niedawna i dałam radę się "przebić" i jestem dobrze traktowana z szacunkiem

#34376 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę

Laleczka a czy w codziennym zyciu masz szacunek? Powinno wam zalezec na uznaniu ludzi tych w zyciu waszym obecnym a nie znajomych ktorzy tylko istnieja w internecie....Zycie nie polega aby zyc innymi ludzmi i ich zyciem,Zyj soba i w sposob naturalistyczny.

#34377 Share Laleczka

Laleczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę Mój zawod wymaga więcej szacunku niż się Tobie wydaje. Szacunek jest ale skoro Twoj pierwszy post był skierowany w moją stronę i na dzień dobry mnie hejtem obrzuciłeś to coś tu nie halo z Tobą

#34378 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę A jednak obeszło co niektórych. Nie ma o co kopi kruszyć.

#34379 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 06 październik 2016 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę

Uderz w stół a nożyce się odezwą  :lol: i to powiedzenie się sprawdza tutaj, najwięcej do powiedzenia mają osoby które tam pisały razem z nami. Najpierw kozaczyli, obrażali innych ( nawet w żartach ale jednak obrażali)  a teraz mają pretensje że nie mieliśmy do nich szacunku, sami jesteście sobie winni. Nikogo nie zmuszamy do pisania ale też nie bronimy nikomu tam pisać, tylko jak ktoś w pierwszym poście najeżdża na drugą osobę i ją obraża to jest ignorowany i tyle. Bez zbędnych kłótni, wyzwisk jak tutaj  :P Zobaczcie ile tu jest stron napisane i co, wszyscy którzy tutaj pisali są w szczęśliwych związkach? Raczej nie więc na dobrą sprawę można uznać że ten temat też jest bez sensu i o niczym.

Tyle w temacie, nie mam zamiaru prowadzić dalej tej dennej dyskusji. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34380 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 październik 2016 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę

Kobieto wyrazasz sie malo kulturalnie.Szacunek okazuje sie osoba ktore robia wielkie rzeczy bez rozglosu w duzej skromnosci.Nie oczekuja aby je wyrozniano. W ten sposob teraz sami okazujecie ,ze nie potraficie akceptowac innych ludzi o odmiennym zdaniu i pogladzie.Pusta konwersacja powstaje od osob ktorzy nagle tu pisza ponizajac samych siebie i tym samym osmieszajac sie.