Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#34181 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 02 październik 2016 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Ciekaw jestem skąd czerpiesz ta energie do dzialania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:25
  •  

#34182 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 02 październik 2016 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

Wszystko potrzebne,upartosc najbardziej i nie bac sie ze sie czegos nie da rady zrobic tylko myslec realistycznie.

#34183 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 październik 2016 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę Master kogo pytasz?
Tomku troche juz zyje i to co piszesz jest kwestia wlasnie sloncem ktore swieci zawsze i nigdy nie gasnie.

#34184 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 02 październik 2016 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Słońce świeci zawsze ale czasem jest w ukryciu i jak wyjdzie to promienieje na wszystkich.

#34185 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 październik 2016 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Slonce swieci w ludziach.Czasem tylko trzeba odpowiednio na kogos spojrzec aby zobaczyc ten blask.

#34186 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 09:18

Dziewczyna na gospodarkę Musze Was drodzy uzytkownicy forum poinformować.Założyłem tu konto aby pisac o sprawach wsznych i istotnych w zyciu.W dyskuje te nie nie przylancza sie zbyt wiele osob.Natomiast utwierdzam,ze jest potrzebny jakis psycholog gdyz dziwna logika powstala.OPISUJE.
Otrzymalem kilka wiadomosci.Pisanie jednego uzytkownika mnie przerazilo,bardzo Was wszystkich zle mi przedstawil jako "
Mafia cesniakow ktorzy chca zaistniec za wszelka cene i sprowadzic cie do parteru".Ostrzegal mnie przed wsmi a siebie idealizowal.Pisal mi o swoim zyciu,jak mu sie nie powodzi obmawiajac tym samych innych.Nastepnie dziewczyny,ze przedstawiaja zle oblicze.,Jak mozna opowiadac takie rzeczy obcemu?Przecież mnie nie zna.Final tego taki,że nie nalezy mowic o swoich osobistych sprawach wokol robiąc tym samym plotki mowiac," inni mi pisali o kims".To jest brak kultury pytajac osob posrednich o innych.Takiej osobie nie nalezy ufac i zadawac sie w relacje jezeli ma duzo do powiedzenia o innych i nie widząc swojego zachowania.Czasem zadajmy sobie pytanie czy dobrze znamy ludzi o ktorych mowimy?Zanim zaczmiemy przekazywac o tej osobie wiadomości do innych.Szacunek do siebie samego jest szacunkiem drugiego czlowieka.
Przedstawie kolejna osobe ktora rowniez pisała.Chlopak,ktory okazal zyczliwosc i napisal,ze "swiata calego nie naprawimy,ale forum jet anonimowe i kazdy moze wyrazac opinie swoja".W tym czlowieku jest akceptacja kazdego i toleruje was wszystkich.Jestesmy rozni i patrzmy na siebie nie na innych.

Postawe jaka reprezentujemy wszedzie nawet tu na forum nalezy akceptowac nawet gdy nam sie ktos nie podoba to wszelkie uwagi trzymajmy dla siebie.Tajemnice zachowania wiedzy powinna panowac w kazdej dziedzinie i kontaktach z ludzmi rowniez.
Hipokryzja panuje u mezczyzn ktorzy maja zaburzone wyobrazenie swiata kobiet i chca aby one byly calkiem podporzadkowane mezczyzna.Wowczas kazda jest okreslana mianem dziewczyny ZLEJ.

#34187 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:przyroda, taniec, gotowanie

Napisany 03 październik 2016 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę

Daniel zgadzam się z Tobą. Takie obgadywanie jest co najmniej niestosowne, wręcz karygodne. Jak można pisać oszczerstwa na temat jakiejś osoby i to do osób, których tak właściwie się nie zna. Jakim trzeba być złym człowiekiem, aby tak postępować. Mężczyzna, który nie przestrzega żadnych norm moralnych, to człowiek bez zasad. Gdzie u niego szacunek do drugiego człowieka? Taki ktoś z własnej winy zasługuje na potępienie i odrzucenie od środowiska, w którym się obraca. Jego zachowanie sprawi, że zostanie sam, bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Jaka kobieta chciałaby takiego chłopaka? Ja na pewno nie. 

#34188 Share DanielSosnowski

DanielSosnowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 09:51

Dziewczyna na gospodarkę Musialem to opisac ze wzgledu na osoby ktore korzystaja z forum aby zaczerpnac wiedzy oraz wurazajcych swoje poglady Zrobilem to zachowując dyskrecje lecz zgodnie ze swoim sumieniem tym samym informujac jak dziala sie przeciw samemu sobie.

#34189 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 03 październik 2016 - 10:00

Dziewczyna na gospodarkę

Daniel moralnie wszystkich swoja postawa uswiadamiasz jak wyglada falszowanie swiata..

Agus a zawsze mowiono,ze to kobiety plotkary sa.

#34190 Share michalzetor93

michalzetor93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 03 październik 2016 - 10:06

Dziewczyna na gospodarkę

Skończ już ze swoimi mądrościami i wymyślonymi historyjkami. Agastar to twoje 2 konto ? Taki sam styl pisania, zgadza się z tobą itd...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34191 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 11:08

Dziewczyna na gospodarkę

Michał taki sam pogląd na życie nie oznacza od razu, że jest się tą samą osobą. Myśleć można z kimś podobnie gdy rozchodzi się o te same tematy. Niektórzy są na tyle rozwinięci intelektualnie, gdyż nie każdy ma zatwierdzone bycie wyłącznie w jednym punkcie.

#34192 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 03 październik 2016 - 11:18

Dziewczyna na gospodarkę

jest jeszcze coś takiego jak zbieg okoliczności  :P

#34193 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 03 październik 2016 - 11:37

Dziewczyna na gospodarkę Agus idź w inny temat,Ty i dziewczyna na gospodarkę :-) Zresztą przejdziesz do mnie na wczasy przy robocie w polu to sie podszkolisz ha ha

#34194 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 11:52

Dziewczyna na gospodarkę

Najpierw mi mówisz, że wieś taka wspaniała, a teraz mnie przeganiasz. Właśnie uciekłaś na wieś i teraz miasto płacze za Tobą, kiedy będziesz? Jak jeszcze jakaś moja znajoma zaszyje się na prowincji, to z kim będę plotkowała przy kawie w stolicy?

#34195 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 03 październik 2016 - 11:59

Dziewczyna na gospodarkę Tylko,że ja za miastem nie płacze i żyje sobie spokojnie ( powiedzmy).Nie mam czasu narazie jeździć,za dużo mam zajęć.
Ha ha plotki ze mną ?
Zachęcam na forum bo mam sie z kogo śmiać teraz ...Cię znów dopadlam.

#34196 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 12:09

Dziewczyna na gospodarkę

Ty i spokojne życie. Śpisz po 3 godz. Teraz widzę za to jak ten nadmiar zajęć wygląda.

#34197 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 03 październik 2016 - 12:18

Dziewczyna na gospodarkę

Troche dluzej spie juz,bo sie uwolnilam od tej gonitwy.

A Ty ladnie pracujesz...siedzi i pisze ...

a poza tym mam wypasiony telefon ha ha

Edytowany przez Ansja, 03 październik 2016 - 12:44.

#34198 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 13:11

Dziewczyna na gospodarkę

Mało nas tam siedzi? Jedna by to ogarnęła. Zresztą praca w biurze polega na siedzeniu i pisaniu :P . A co i gdzie to już nie ważne :D

Na początku lubiłaś tę gonitwę, ale potem to już miałaś jej dosyć. I tak długo tam wytrzymałaś. Sama się dziwiłam, jak Ty to wytrzymujesz. W końcu nas zostawiłaś i uciekłaś a my tu czekamy na Twój powrót.

A co się tak chwalisz telefonem? Pewnie dzieciaki w podstawówce mają lepsze smartfony. Lepiej napisz co za cudo chcesz kupić? Motocykl, quada, czy jakiś wypasiony samochód? Znając Ciebie, to może być nawet traktor.

#34199 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 03 październik 2016 - 13:26

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz jak było miasto i wieś,brak odpoczynku.Sprawa powrotu zamknięta i po co na forum piszesz o tym.Poza tym w przyszłym tygodniu sie widzimy.
Jak to chce kupic jakieś hektary,bo mam.już na oku i blisko domu.
A i tak jestem na bieżąco bo mam do ogarnięcia kilka spraw.Poza tym zajmuje się wiesz jakimi waznosciami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34200 Share AgaStar

AgaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 październik 2016 - 13:46

Dziewczyna na gospodarkę

Nie potrzebnie takie rozmowy prowadzisz ale szkoda, że się marnujesz na tej Twojej wsi. Wracaj do nas, bo tu nie ma kto sztywniaków wyluzować. Jacyś spięci chodzą i zestresowani. Mareczek dzisiaj też jakiś nerwowy, wpadł do biura, ledwo zdążyłam zmienić stronę w necie.

Edytowany przez AgaStar, 03 październik 2016 - 13:58.