Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34952 odpowiedzi na ten temat

#3341 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 11:42

Dziewczyna na gospodarkę

Polska trudna języka dla czarny człowiek...

I czemu akurat we trzech a nie jeden? @tomaszpa1 twierdzi że jest więcej warty niż ja. Więc radzę byś nie zaprzeczał jego stwierdzeniu bo może się to źle dla Ciebie skończyć. Ja Ci nie grożę, tylko przed nim ostrzegam. ;)

Wydaje mnie się, że obydwie formy są poprawne.
edit:
Sprawdziłem, Twoja forma jest poprawna . Przyznaje mój błąd.

Już ktoś wyżej zwrócił Ci uwagę że jesteś krzykaczem, szukasz kłótni i prowokacji, oczywiście odwróciłeś kota ogonem zwalając wszystko na złego moderatora. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:44
  •  

#3342 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 12:55

Dziewczyna na gospodarkę @kryzsiek16m Mylisz się, nie jestem krzykaczem i prowokatorem. Np. Ty umiałeś się przyznać do błędu i przez to nie będę mógł wybornie się bawić. W przypadku np. tomaszpa1 jest zupełnie inaczej (na moją korzyść). Bo nie zdajesz sobie sprawy ile radości, daje mi robienie z kogoś na jego własne życzenie pośmiewiska. Może jednych drażni gdy ewenement pokroju tomaszpa1 udziela się na forum a ja sprytnie wymuszam by owy przypadek pisał jeszcze bardziej idiotyczne posty. Ale cóż, nic na to nie poradzę, że w TV kabarety powtarzają, a ja chcę poprawić sobie humor.

O nie, ponownie się mylisz, na nikogo nic nie zrzucam. A do moderatora nie mam żalu że dał mi %. Chcę wyjaśnień czemu dał tylko mi %? Według regulaminu powinno je dostać powiedzmy 90% osób z kilku ostatnich stron.
Więc jeśli i Ty jesteś modem, się pytam: jakie zasady ma ta zabawa?
1. Każdy jest traktowany indywidualnie?
2. Czy też może dalej olewamy regulamin i wolna amerykanka trwa, tak jak było to do tej pory?
3. Alb każdy skrupulatnie przestrzega regulaminu?
Nie mam do nikogo żalu, ale proszę Cię, wskaż który pt. będziecie respektować. Chyba mnie rozumiesz, w tej kwestii nie chcę być odmieńcem. Nawet nie wypada.

@gofiaczek to było by zbyt pięknie że wchodzisz a tam temat z górnej półki rozwinięty na 3 str. Narzuć jakiś wątek, a na pewno nim nie pogardzimy.

#3343 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 25 grudzień 2011 - 13:34

Dziewczyna na gospodarkę lukasx21, jak rozumiem u ciebie jest pokazowe gospodarstwo z wszystkimi nowymi budynkami , maszynami i masz w garazu najlepsze gabloty:), jezeli tak jest to gratuluje . moze nam przedstawisz to:)
damianzbr, pokaz nam co ty tam masz w swoich zasobach to sie chetnie posmiejemy:) idiota to wiesz kto jest ? ten co mu sie wydaje tylko ze idiote z kogos robi. jakbys był rzekomo człowiekiem z klasa nie pisałbys w tej dyskusji niewiadomo co. jakie dla ciebie wszystko jest oczywiste napisane twoim jezykiem jest niczym poemat :)... ja to czuje ze ty to powinienes byc jakims redaktorem ... znizasz sie ponizej mojego poziomu:P... brawo za pretensje do wszystkich łacznie z moderatorem :D

#3344 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 grudzień 2011 - 14:06

Dziewczyna na gospodarkę

Mówiłem już że nie mam zwyczaju się publicznie chwalić. Zapraszam do mnie wtedy osobiście pooglądasz. Warszawa, ul Solidarności 68.

Damian nawigacja samochodowa pod tym adresem który podałeś pokazuje restaurację (nazwy nie podam ),chcesz powiedzieć że to twoja posiadłość ?

Jak dla mnie to nie jest ważne jaki kto ma majątek ,ważne jest jakim jest człowiekiem i czy potrafi szanować innych ludzi za to jakimi są ,a nie ocenia kogoś po ilości samochodów czy ciągników .

Jeden będzie miał starą 30 i będzie spoko gościem ,a drugi może mieć kilka nowych JD ale nie będzie bardziej szczęśliwy od tego pierwszego .

Tego co najcenniejsze nie kupi się za wszystkie pieniądze świata .

#3345 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 25 grudzień 2011 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę

@kryzsiek16m Mylisz się, nie jestem krzykaczem i prowokatorem. Np. Ty umiałeś się przyznać do błędu i przez to nie będę mógł wybornie się bawić. W przypadku np. tomaszpa1 jest zupełnie inaczej (na moją korzyść). Bo nie zdajesz sobie sprawy ile radości, daje mi robienie z kogoś na jego własne życzenie pośmiewiska. Może jednych drażni gdy ewenement pokroju tomaszpa1 udziela się na forum a ja sprytnie wymuszam by owy przypadek pisał jeszcze bardziej idiotyczne posty. Ale cóż, nic na to nie poradzę, że w TV kabarety powtarzają, a ja chcę poprawić sobie humor.

O nie, ponownie się mylisz, na nikogo nic nie zrzucam. A do moderatora nie mam żalu że dał mi %. Chcę wyjaśnień czemu dał tylko mi %? Według regulaminu powinno je dostać powiedzmy 90% osób z kilku ostatnich stron.
Więc jeśli i Ty jesteś modem, się pytam: jakie zasady ma ta zabawa?
1. Każdy jest traktowany indywidualnie?
2. Czy też może dalej olewamy regulamin i wolna amerykanka trwa, tak jak było to do tej pory?
3. Alb każdy skrupulatnie przestrzega regulaminu?
Nie mam do nikogo żalu, ale proszę Cię, wskaż który pt. będziecie respektować. Chyba mnie rozumiesz, w tej kwestii nie chcę być odmieńcem. Nawet nie wypada.

@gofiaczek to było by zbyt pięknie że wchodzisz a tam temat z górnej półki rozwinięty na 3 str. Narzuć jakiś wątek, a na pewno nim nie pogardzimy.

człowieku do czego ty pijesz, nie pomyliły ci się tematy , ŚMIECISZ, o tomaszpa1 już nie wspomnę , macie problem to wbijaj na PW ,

#3346 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 15:01

Dziewczyna na gospodarkę

watpie ze kims takim jestes bo jezeli byłbys wielkim przedsiebiorca to nie siedział bys na af z braku czasu a po drugie nie wchodził bys w dyskusje widzac jaki styl ma dyskusja.

A skąd wiesz kim jesteś? I po co ci to? Robisz jakiś ranking czy co? A o siedzeniu na forum można to samo powiedzieć o Tobie. Taki z ciebie przedsiębiorczy człowiek a także siedzisz tu sporo czasu.
A dyskutuje bo jest to forum dyskusyjne i lubię sobie podyskutować. Chociaż poziom jej poziom zostawia wiele do życzenia ale jednak chęć do popisania wygrała.

to też żaden wyczyn (przynajmniej w mojej opinii)-w Polsce mamy mnóstwo firm które zatrudniają mniej lub więcej osób ale myślę że mało jest takich w których wszyscy (no prawie bo zawsze znajdzie się jakiś malkontent) szanowaliby swojego pracodawcę i nie chodzi mi o taki rodzaj szacunku który jest spowodowany obawą o pracę :D a o taki w którym chodzi o to że szef jest dobrym szefem...

To też. Dobry szef w małej firmie będzie miał większy szacunek niż zły w dużej. Ale mi bardziej chodzi o porównanie wielkości osiągnięć w kwestii materialnej. Bo jeden z userów chce nam wmówić, że osiągnięcia dwóch pokoleń jego rodziny może porównywać do osiągnięć faceta który np. w ciągu dwóch dekad dorobił się sieci 50 sklepów. Którego uznamy za dobrego?

bo majątek ma to do siebie że dzisiaj jest a jutro może go nie być także ocenianie ludzi wg stanu posiadania jest trochę nie na miejscu

Zawsze interesowało mnie, dlaczego nie można oceniać ludzi pod względem majątku?

Przyglądam się od dłuższego czasu tej dyskusji i nie za bardzo wiem czemu ona ma służyć...
Temat zszedł "na psy", a szkoda.

Zarzuć jakiś interesujący temat czy może jesteś z tych kobiet które tylko czekają na konkretne propozycje i je zatwierdzają? To się ładnie nazywa syndromem księżniczki albo głupotą.

#3347 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 15:59

Dziewczyna na gospodarkę post#3210
Ja proponuję byś użył jakiś bardziej dobitnych określeń, na ,,ka,, i ,,ha,, jak to zrobiłeś w PW. Przypomniała mi się pewna rozmowa ,,-co robiliście w klasie? -wykręcaliśmy żarówkę. -po co? -żeby nie pisać,, Wtedy nazwałem to samookaleczenie. Rozmowa pasuje do Twojego życiorysu z etapu szkoły, świadczą o tym wulgarne PW.

To może przypomnij mi jakie te słowa na "ka" i "ha" użyłem @damianzbr ? skopiuj tu może? o ile pamiętam użyłem bardziej wyrafinowanego słownictwa, określającego twój poziom umysłu i twoje zachowanie na tym forum. I widzisz nic się nie myliłem piszesz bzdety i siejesz zburzeństwo, na co większość ci zwraca uwagę, pies czy nawet małpa za 5 razem by zrozumiała a ty nie rozumiesz.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#3348 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 16:37

Dziewczyna na gospodarkę Panowie... są święta a wy się kłócicie... (pomijając fakt że kłótnia nie związana z tematem ;) ) Wesołych oraz przede wszystkim spokojnych świąt życzę
:)

#3349 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 25 grudzień 2011 - 17:13

Dziewczyna na gospodarkę ja juz szykuje sie powoli na balet :). dzis sie wybieram do klubu pomarancza w Łodzi:).
warto tam zawitac:)... jutro poprawka na miejscowej imprezie techno :)

#3350 Share adi4512

adi4512

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,
    fotografia,
    motoryzacja,

Napisany 25 grudzień 2011 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę @tomaszpa1, a kogo to interesuje ? poza tym to jest temat o dziewczynie na gospodarstwie, a nie o baletach ;)
Dodany obrazek
Zapraszam na mój kanał na YouTube ;)

27.06.2008r - 27.06.2013r. - 5 lat na AF! :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3351 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 25 grudzień 2011 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę A czy korzystał ktoś z Was z serwisu Farmdating?
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#3352 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę myślałem że już mnie nic nie zadziwi w internecie.... a jednak :D
:)

#3353 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę panowie, nie o takie agrofoto walczyliśmy

#3354 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie Panowie...macie coś do siebie to umówcie się w konkretne miejsce, załatwcie sprawe po męsku i będziecie miec Świety spokoj. A nie gadac i gadac...ja nie nawidzę jak ktoś potrafi tylko mówic, jak jest mocny w gębie, a jak przyjdzie co do czego to wymięka. Dajcie sobie po razie...a może to sprawi że się polubicie ?? Nie zaśmiecajcie tego tematu takimi postami. Załóżcie sobie nowy pod nazwą: Kłótnie i pretensje, i tam wyrażajcie swoje poglądy. Spokojnych Świąt ;D

#3355 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS a ten syndrom księżniczki jest jakimś zwrotem w slangu internetowym na określenie kobiet, które czekają na gotowe tematy na forum czy posiadają one jakieś inne cechy, bo w tej sytuacji zupełnie nie wiem o co Ci chodzi. Zawalacie forum postami w ogóle nie na temat i się dziwicie, ze żadna nie chce się wypowiadać. Poza tym wnioskuję, że chyba nie rozumiesz znaczenia słowa "głupota".

Skoro nie ma na razie w tym temacie do powiedzenia nic konkretnego, może lepiej zaprzestać pisania w nim, aż komuś coś przyjdzie do głowy.

Wy tylko się kłócicie, a sami nie macie dobrego tematu i jeszcze wymagacie żebym ja wymyśliła? Pewnie tylko po to, żeby mi zarzucić jakiś nowy syndrom np. "głupio gadania". Jak cos mi przyjdzie do głowy na pewno napiszę.

Jak chcecie się kłócić albo przechwalać róbcie to w prywatnych wiadomościach lub w innym temacie.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#3356 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę

post#3210
Ja proponuję byś użył jakiś bardziej dobitnych określeń, na ,,ka,, i ,,ha,, jak to zrobiłeś w PW. Przypomniała mi się pewna rozmowa ,,-co robiliście w klasie? -wykręcaliśmy żarówkę. -po co? -żeby nie pisać,, Wtedy nazwałem to samookaleczenie. Rozmowa pasuje do Twojego życiorysu z etapu szkoły, świadczą o tym wulgarne PW.

To może przypomnij mi jakie te słowa na "ka" i "ha" użyłem @damianzbr ? skopiuj tu może? o ile pamiętam użyłem bardziej wyrafinowanego słownictwa, określającego twój poziom umysłu i twoje zachowanie na tym forum. I widzisz nic się nie myliłem piszesz bzdety i siejesz zburzeństwo, na co większość ci zwraca uwagę, pies czy nawet małpa za 5 razem by zrozumiała a ty nie rozumiesz.

Proponowałem byś użył bardziej dobitnych słów, czyli słów na ,,ka,, i ,,ha,,. lecz zaprzestałeś na tych.
Według Ciebie, wyrafinowane słowa to:

UWAGA KOPIUJE I WKLEJAM.
,, - albo ty jesteś tak nie******ny i masz wyodrębnione myślenie , albo jesteś zupełnie normalny a wszyscy są p*****ni Dodany obrazek ,
- to s**ć się chce
- jesteś po*******ny do kwadratu
- w*********sz sie
- h*j wie kogo, margines jesteś,pojeb
- bo ci się pier**li... ,,

Tak, faktycznie, każde z tych słów słyszałem na lekcji j. polskiego jako jedno z niewielu wyrafinowanych, użytych w charakterystyce Nel.

Gościu, idź się uderz z całej siły młotkiem w łeb, oraz Kali prosić ,,żeby ty słowo ,, zburzeństwo,, na drugi raz pisać po polskiemu.,,

@suzuki21l do Ciebie mam wbijać na PW? ,,Śmiecenie,, to bardzo interesująca uwaga, zwłaszcza, że sam tego nie czynisz. Żenada!

@czacha17 po co robisz śmietnik o który czepia się mnie suzuki21l? Po co te zbędne pytania, zapraszam pod wskazany adres by wyjaśnić wszystkie niewiadome. (wskazówka: nie szukaj restauracji) po za tym zmień mapę w GPS (na legalną, a nie pirata ale nie, legalną z biedronki za 200 zł, proponuję coś z wyższej półki) bo żadnej restauracji nie kojarzę pod nr. 68. W pobliżu 2 kościoły, opera i społem. Dla mnie w tej kwestii też te same wartości są najważniejsze co i dla Ciebie.

się dziwicie, ze żadna nie chce się wypowiadać.

Przez ,,się dziwcie,, rozumiem Twoje wnioskowanie że i ja rzekomo miał bym się dziwić. A właśnie nie. Bynajmniej ja. Ja się nie dziwię i na to nie liczę. A jeśli stanie się inaczej nie będę miał nic przeciwko. W tej kwestii jestem neutralny.

Skoro nie ma na razie w tym temacie do powiedzenia nic konkretnego, może lepiej zaprzestać pisania w nim, aż komuś coś przyjdzie do głowy.

A więc jaka jest to dla Ciebie różnica nie czytać nic, czy nie czytać czegoś mało interesującego? Nie rozumiem jaka jest różnica między nie czytać a nie czytać???

wymagacie żebym ja wymyśliła?

Zaraz, zaraz. Zdaje się że, ,,że wymagamy,, wnioskujesz z moich słów. Otóż nie. To Ty czegoś wymagasz. I teraz odpowiedz sobie na pytanie, kto może spełnić te Twoje wymagania? Ja czy Ty sama. A może StasiekS?

Jak cos mi przyjdzie do głowy na pewno napiszę.

Liczę na to.

Jak chcecie się kłócić albo przechwalać róbcie to w prywatnych wiadomościach lub w innym temacie.

Akurat te słowa z naciskiem na: ,,przechwalać,, powinnaś skierować do tomaszpa1.

Jak cos mi przyjdzie do głowy na pewno napiszę.

Mam nadzieję że kolejnym razem mnie nie zawiedziesz i napiszesz coś co faktycznie przyszło Ci do głowy.

Edytowany przez MAT912, 14 luty 2013 - 18:49.

#3357 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr chodzi o to, żeby nie zaśmiecać tematu postami właśnie nie na temat. Być może ktoś szuka czegoś konkretnego, wejdzie na forum, na którym toczy się nic nie warta dyskusja.

Owszem napiszę, ale nie koniecznie następnym razem. Poza tym wszystko co piszę "faktycznie przychodzi mi do głowy".
Może tę samą prośbę skierujesz do reszty użytkowników AF.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#3358 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 grudzień 2011 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę Hm..co tu się dzieje!! Faktycznie nie ma co się wypowiadać bo zaraz jest się atakowanym za kilka słów prawdy jak stało się z użytkowniczką @gofiaczek. Zamiast zaprzestać słownych walk bo to do niczego pozytywnego nie prowadzi lepiej robić "rozbiór logiczny" czyjejś wypowiedzi, a kilka słów wyrwanych z całości już może znaczyć coś innego. Zdaję sobie sprawę iż zaraz ja też będę zaatakowana ale do odważnych świat należy dlatego moje propozycje:
@gofiaczek nie przejmuj się
BASTA dla użytkowników z potyczkami słownymi o nie wiem co bo chyba 90% ludzi tutaj nie wie już o co:D
przypominam iż temat brzmi: "Dziewczyna na gospodarkę" dlatego może lepiej wrócić merytorycznie do tego w pewien sposób
a prócz tego kurde!! są święta, podziwiam tych użytkowników co nawet w takim czasie im się chce dalej wadzić o "coś tam" :D

Nie wiem czy to dobry pomysł ale mogę zacząć powrót do tematu słowami które zawsze gdzieś mam w pamięci nawet jeśli chodzi o mnie :) bo dziewczyna musi być do tańca, do różańca, do pracy/nauki i do widełek:D co o tym sądzicie :D?
Prócz tego chciałam założyć temat w dziale ochrony dotyczący integrowanej metody (IPM) ale aż strach bo po tym co tu się dzieje to się odechciewa :D :P

#3359 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 23:29

Dziewczyna na gospodarkę no właśnie w tym problem @Slonce, że są Święta, Ci co dziś się kłócą normalnie odreagowują w pracy lub przy pracy na gospodarstwie, a w Święta jest wolne i muszą się gdzieś wyżyc, i niepotrzebnie robią to tutaj. Kup sobie jeden z drugim po worku treningowym i idź w niego ponapier..lac to wam przejdzie. Jeszcze raz życzę spokojnych Świąt ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3360 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 23:51

Dziewczyna na gospodarkę Tak to jest jak nie ma śniegu i nie ma co odśnieżać a energia rozpiera :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png