Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#3321 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 23:54

Dziewczyna na gospodarkę czytam to i czytam i czekam aż się któraś z Pań udzieli i zmieni temat na przyjemniejszy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:05
  •  

#3322 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 00:16

Dziewczyna na gospodarkę wesołych świąt!

Edytowany przez Maniaa, 12 listopad 2012 - 20:58.

#3323 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 24 grudzień 2011 - 00:28

Dziewczyna na gospodarkę Wiec tak radze wrócić do tematu(tyczy się ost postów poza ostatnimi 2 postami)

Szczególnie zwracam się do @damianzbr i @tomaszpa1(lepiej uważaj bo 10% brakuje Ci do dożywocia). Temat jest w HP ale to nie oznacza ze możecie sobie robić na nim śmietnik. Śmietnik to sobie róbcie na PW, GG, nk czy facebooku. A najlepiej spotkajcie się dajcie sobie po razie i będzie spokój.
Chyba Bóg was opuścił, dziś wigilia a wy gadacie o takich bzdurach, prowokujecie się wzajemnie itd. Wzajemnie to życzenia należy złożyć, a nie prowokacje.
Dobra koniec OT.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#3324 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 01:29

Dziewczyna na gospodarkę

StasiekS, to moze ty powiedz w ilu procentach mozesz sie równac z kulczykiem?

W bardzo małym, tak samo jak ty.

czemu wybierasz takie przyklady skoro moze sam jestes gorszy ode mnie ?

Chciałem Ci ułatwić trochę życie abyś nie szukał w googlach i za bardzo nie myślał. A czy jestem gorszy to się zastanawiaj dalej.

iem ze co niektorych bola pewne rzeczy ale takie jest zycie...aha to przykladowo kulczyk bedzie Bogiem ja przecietniakiem a reszta bedzie zerem... wedlug twojej teorii na to wychodzi i kto wie czy do tej ostatniej grupy sie nie zaliczasz.

Już tak się nie rozpędzaj. Według mojej teorii do przeciętniaka Ci jeszcze daleko. Szukaj siebie bliżej zera.

sorry ze tak pisze ale nie pilnujesz sie ze słowami ktore moga zostac użyte przeciwko tobie i co wtedy?

Nic. W przeciwieństwie do Ciebie potrafię pogodzić się z prawdą i znaleźć swoje miejsce w szeregu a swoje osiągi porównuje w skali kraju a nie tylko swojej wsi.

nie udzielaj sie jak nie jestes w stanie zabłysnac:)

Coś Ci marnie idzie przyćmienie mojego blasku bo w końcu piłką nie przyćmisz Słońca.

To może ja zapytam czy macie już postanowienia na ten nowy 2012 rok :)

Chodzi Ci o postanowienia noworoczne czy jakieś konkretne plany?

Wiec tak radze wrócić do tematu(tyczy się ost postów poza ostatnimi 2 postami)

Nie zmieniaj tematu.
Każdy narzeka, że temat kiepski ale nikt nie potrafi innym zainteresować.

#3325 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 24 grudzień 2011 - 09:27

Dziewczyna na gospodarkę ja juz tam sie nie udzielam bo dostane 10 % i mi konto zablokuja i bede musial nowe konto tworzyc :P ... a jezeli ty tak twierdzisz to powiedz mi do jakiej grupy ludzi zaliczasz sie na skale kraju? o matko ja nigdy bym nie pomyslal ze StasiekS nalezy do elity hhehe:P. powiedz ile wynosza twoje zarobki i jaki masz stan majątkowy dopiero sie przypisz do odpowiedniej grupy a nie piszesz sobie co chcesz. haha jak rolnik 80 ha majacy jeszcze inna dzialalnosc, dobrze prosperujacy jest bliski zeru to powiedz mi co by trzeba napisac o ludziach zarabiajacych 1500 zł miesiecznie?... Zycze Ci wesołych swiat i tego aby ten nowy roku dał ci wieksze mozliwosci do osiagniecia wielu sukcesów :) pozdro ...

#3326 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 09:44

Dziewczyna na gospodarkę Sukcesy to naprawdę pojęcie względne, ważne żeby człowiek był zadowolony z tego co robi i widział w tym sens.
Ja postanowiłem że w 2012 wylecze zęby i będe rzadziej zaglądał na af, a i wezmę się do roboty :).

http://ak.imgag.com/...166187/graphic1

Edytowany przez karolu, 24 grudzień 2011 - 09:49.

#3327 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 12:27

Dziewczyna na gospodarkę karolu, pewnie boisz sie panicznie dentysty jak wiekszosc ludzi. ale w sumie dobre postanowienie. na af nie bedziesz rzadziej zagladał tylko jeszccze czesciej;p

#3328 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 14:57

Dziewczyna na gospodarkę

Wiec tak radze wrócić do tematu(tyczy się ost postów poza ostatnimi 2 postami)

Szczególnie zwracam się do @damianzbr i @tomaszpa1(lepiej uważaj bo 10% brakuje Ci do dożywocia). Temat jest w HP ale to nie oznacza ze możecie sobie robić na nim śmietnik. Śmietnik to sobie róbcie na PW, GG, nk czy facebooku. A najlepiej spotkajcie się dajcie sobie po razie i będzie spokój.
Chyba Bóg was opuścił, dziś wigilia a wy gadacie o takich bzdurach, prowokujecie się wzajemnie itd. Wzajemnie to życzenia należy złożyć, a nie prowokacje.
Dobra koniec OT.

Jesteś chłopcem na posyłki czy to Twoja własna inicjatywa by dać mi % karne? Pytam bo bardzo zainteresował mnie fakt iż kowalski który pisze nie na temat może to czynić bezkarnie i obchodzi się bez wszelakich %, natomiast gdy @damianzbr i @tomaszpa1 uczynią to samo przewinienie co kowalski zostają skrupulatnie karani %. Proszę byś mi sensownie wyjaśnił szczegóły działania tego procederu.

#3329 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 24 grudzień 2011 - 16:08

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr , tak się przyglądam i widzę że lubisz się wykłócać i prowokować , wydaję mi się że nie tylko ja to zauważyłem :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#3330 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 16:22

Dziewczyna na gospodarkę a ja tam zycze Wszystkim Wesołych Swiat :) nie warto siedziec na af i sie kłocic,lepiej ten czas spedzic miło z rodzina;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3331 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę wszystkiego najlepszego w święta - przede wszystkim rodzinnych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych nie tylko rodzinnie ale i sercowo. Dużo powodów do radości w te dni

#3332 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę

@damianzbr , tak się przyglądam i widzę że lubisz się wykłócać i prowokować , wydaję mi się że nie tylko ja to zauważyłem :)

To źle Ci się wydaje. A widzisz że za tego typu posty wybrańcy otrzymują % karny? Ciekawe czy moderator w końcu będzie poprawnie spełniał swe obowiązki i ku sprawiedliwości mianuje Cię tym wybrańcem. A może nosi się z zamiarem rzucenia powierzonej mu funkcji, iż z powodu np. braku czasu nie może być kompetentnym. A z powodu tejże niekompetencji, procentów nie otrzymasz. I jeśli wszyscy sobie czegoś życzą, to ja również Ci pożyczę, abyś szanował moderatora swego jak ciele w oborze, a z biegiem czasu, tak ono mlekiem się odwdzięczy a moderator przywilejem swym cię jedynego nie umęczy.

Edytowany przez damianzbr, 24 grudzień 2011 - 20:09.

#3333 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 23:38

Dziewczyna na gospodarkę

a jezeli ty tak twierdzisz to powiedz mi do jakiej grupy ludzi zaliczasz sie na skale kraju?

A po co mam Ci o tym pisać? Już mam i tak wysokie ego, że chwalić się nie muszę aby je podłechtać. A więc zastanawiaj się dalej i kombinuj. Pamiętaj, że 80ha i dwa auta nie jest wyczynem. Mieć jakąś firmę i zatrudniać w niej 1/4 gminy jest wyczynem.

haha jak rolnik 80 ha majacy jeszcze inna dzialalnosc, dobrze prosperujacy jest bliski zeru to powiedz mi co by trzeba napisac o ludziach zarabiajacych 1500 zł miesiecznie?

Że są bliżej zera niż Ty. Chyba proste czy mam Ci oś rozrysować?

#3334 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 02:04

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS, hehe , hm mowisz ze wyczynem jest zatrudniac 1/4 gminy no to wychodzilo by z 1000 osob minimum na taka przecietnie zaludniona gmine... watpie ze kims takim jestes bo jezeli byłbys wielkim przedsiebiorca to nie siedział bys na af z braku czasu a po drugie nie wchodził bys w dyskusje widzac jaki styl ma dyskusja.

#3335 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 08:12

Dziewczyna na gospodarkę "Mieć jakąś firmę i zatrudniać w niej 1/4 gminy jest wyczynem. "-to też żaden wyczyn (przynajmniej w mojej opinii)-w Polsce mamy mnóstwo firm które zatrudniają mniej lub więcej osób ale myślę że mało jest takich w których wszyscy (no prawie bo zawsze znajdzie się jakiś malkontent) szanowaliby swojego pracodawcę i nie chodzi mi o taki rodzaj szacunku który jest spowodowany obawą o pracę :D a o taki w którym chodzi o to że szef jest dobrym szefem...

#3336 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 10:02

Dziewczyna na gospodarkę Panowie biznesmeni. :D
Wszyscy we trzech jesteście siebie warci, a obracać milionami na papierze, czy tam w internecie, to każdy potrafi. ;)

Edytowany przez krzysiek16m, 25 grudzień 2011 - 11:56.
błąd językowy

#3337 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 10:32

Dziewczyna na gospodarkę

Wszyscy we trzej jesteście siebie warci

Polska trudna języka dla czarny człowiek...

I czemu akurat we trzech a nie jeden? @tomaszpa1 twierdzi że jest więcej warty niż ja. Więc radzę byś nie zaprzeczał jego stwierdzeniu bo może się to źle dla Ciebie skończyć. Ja Ci nie grożę, tylko przed nim ostrzegam. ;)

#3338 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 11:03

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr, hehe miło mi;)

#3339 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 25 grudzień 2011 - 11:11

Dziewczyna na gospodarkę Jak tak czytam posty @tomaszpa w tym temacie i innych to zalatuje mi od nich czymś w stylu eugeniki, delikatnie mówiąc...chłopie nie chwal się tak tym swoim majątkiem bo majątek ma to do siebie że dzisiaj jest a jutro może go nie być także ocenianie ludzi wg stanu posiadania jest trochę nie na miejscu (zresztą zajrzałem na twój kanał na yt i specjalnego szału nie widze) a co do nadgorliwych moderatorów to ja ich porównuje do cieciów którzy stoją na drodze i kierują ruchem wahadłowym, dostali lizak i pomarańczową kamizelkę a są ważni jak komendant powiatowy drogówki... ;)

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3340 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 11:12

Dziewczyna na gospodarkę Przyglądam się od dłuższego czasu tej dyskusji i nie za bardzo wiem czemu ona ma służyć...
Temat zszedł "na psy", a szkoda.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.