Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#3301 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 01:18

Dziewczyna na gospodarkę

opowiedz nam do czego w zyciu doszedles , laski na to leca to moze ktoras z af bedzie toba zafascynowana.

Mówiłem już że nie mam zwyczaju się publicznie chwalić. Zapraszam do mnie wtedy osobiście pooglądasz. Warszawa, ul Solidarności 68. Zarezerwuj cały dzień bo oglądanie będzie w kilku miejscach Warszawy. A jeśli byś jechał od Sochaczewa to możemy się umówić na ul. Biedronki. Stamtąd byś zaczął oglądanie.

Wysokie mniemanie masz o dziewczynach z AF, skoro uważasz że lecą na kasę... Czyli jednak nie odniesiesz się do moich postów, stwierdzeń i popierających je argumentów? Będziesz odwracał kota ogonem i zmieniał temat? Nie obroniłeś swojego zdania, poniosłeś porażkę. Nie łudź się, zwodzeniem nie zamaskujesz przegranej. Żal mi Cię, ale tak to jest gdy się rzucaa puste słowa na wiatr. Czyli historia lubi się powtarzać, a świadczy o tym Twój temat ,,czy waszym zdaniem......na cenę gleb?,,

Edytowany przez damianzbr, 23 grudzień 2011 - 01:27.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:25
  •  

#3302 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 23 grudzień 2011 - 09:49

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr. ty masz filozoficzna gadke, niektorych przekonujesz do siebie mnie niestety nie. zrob jakies zdjecie wysli na maila co ty tam masz na tej solidarnosci? jakis kilkumilinowym zakład czy co?

#3303 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 11:43

Dziewczyna na gospodarkę

widzę że nie tylko ja odnoszę wrażenie, że temat zszedł jakby na inne tory :D
A dziewczyny pieką makowce, lepią pierogi i takie tam :D hehe

Uwielbiam makowce, najgorzej jest tylko kiedy pierwszy zaczynam go kroić bo nie ma maku na początku ;).

#3304 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę

Pamiętaj szanuj ludzi to będziesz i Ty szanowany.

Taaa... Dlaczego gdy milioner uważa się lepszego od innych jest zaraz posądzany o egoizm, nieszanowanie ludzi itp.? Zazdrość czy próba zrównania go z resztą mimo, że jest lepszy?

80 ha prawie mam tylko ze nie warzyw. moj majatek to nie tylko sprawy zwiazane z gospodarstwem. pewnie ze jest pare osob ktore radza sobie lepiej i nieraz warto z nimi podyskutowac bo mozna dowiedziec sie czegos ciekawego , gdy mialem gospodarstwo znacznie odstajace od ich gospodarstw to od nich uczył sie moj ojciec i ja... tylko ze teraz czasy sie zmieniły... gdy oni kupowali sobie co kilka lat nowe meble , auta itp , my inwestowalismy i cały czas inwestujemy. nie ma ani jednego sezonu bez inwestycji dodatkowych roznego rodzaju. teraz sie sytuacja odwrocila chodz jest kilka liderujacych osob w gminie ale to akurat grupa ludzi niezwiazana z rolnictwem.

Wow, i to ma być takie dobre? Może żuliki spod sklepu będą pod wrażeniem ale reszta? Powiedz lokalnemu właścicielowi większej fabryki, że jesteś dobry to Cię gość wyśmieje. Ciekawe co ma powiedzieć Kulczyk albo Solorz-Żak? Według Twojej skali będą mogli uznać się za Bogów.

Jest mało dziewczyn, bo co niektórzy odbiegają od tematu :)

Jakoś nikt nie chce nas naprowadzić na właściwy.

#3305 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS, to moze ty powiedz w ilu procentach mozesz sie równac z kulczykiem? czemu wybierasz takie przyklady skoro moze sam jestes gorszy ode mnie ? wiem ze co niektorych bola pewne rzeczy ale takie jest zycie...aha to przykladowo kulczyk bedzie Bogiem ja przecietniakiem a reszta bedzie zerem... wedlug twojej teorii na to wychodzi i kto wie czy do tej ostatniej grupy sie nie zaliczasz. sorry ze tak pisze ale nie pilnujesz sie ze słowami ktore moga zostac użyte przeciwko tobie i co wtedy?... nie udzielaj sie jak nie jestes w stanie zabłysnac:)

#3306 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę Tomasz, szybko zmień psychiatrę.

#3307 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie zmiana psychiatry konieczna. Jeśli Ty piszesz to wszystko na poważnie to masz naprawdę poważny problem ze soba...

#3308 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr,karolu... i kolejna rzecz ktora was boli piszecie tak bo nie wiecie co powiedziec. takimi ludzmi jak Wy to wiecie jak sie przejmuje ??... jak to mowia ,, mi to tiko'' ... kolega stasieks dał taki przyklad ale sam pewnie nie jest lepszy , takze po co pisze o przykladach skoro sam siebie nie umie w nich uwzglednic... widzicie jednak da sie Was ugasic.

#3309 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę argumenty typu ile kto ma stówek w portfelu?
chcecie tym zaimponować?
robi się naprawdę śmiesznie :lol: :lol: :lol: można być ze wsi-ale czy chcecie być wieśniakami?

#3310 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Tomaszpa - człowiek sukcesu :) . Brawo. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ty naprawdę byłeś góra trzy razy poza wioską. Brakuje Ci skali porównawczej :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3311 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę maniek33, chłopcze a ty kim jestes wielkim? skoro ja nie jestem człowiekiem sukcesu to ty napewno nim jestes. moj sasiad gdyby nie był taki jak jest to mieli go za przecietnego . a tez ma sie czym pochwalic i kazdy wie ze jest kims i to nie w znaczeniu ironicznym tylko faktycznym. nie jest skromny ale lubi sie czasem pochwalic i jest szanowany i znanym człowiekiem w powiecie , kazdy sie z nim liczy nawet obcy ludzie. jezeli ktos jest poprostu gorszy od ciebie to z głupiej zazdrosci cie nie doceni wiec albo sam siebie docenisz albo zrobia to równorzędni. w swoim otoczeniu moge sie porównywac z wszystkimi . zawsze znajdzie sie ktos lepszy.

#3312 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę weź się opanuj-jak masz stówkę od innego więcej,to w czym ty jesteś lepszy,zaczynasz być śmieszny.
szacunku nie można kupić-jeśli tego nie rozumiesz to jesteś bardzo biedny.
poczekaj,niech ci się noga podwinie,to wtedy zobaczysz jakie będziesz miał poważanie,każdy się tylko pośmieje.
raz się jest na wozie,raz pod wozem.

i dla twojej wiadomości-podawałem rękę i wojewodzie i bezdomnemu,uścisk ręki niczym się nie różnił,był tak samo serdeczny :rolleyes:

#3313 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę

damianzbr,karolu... i kolejna rzecz ktora was boli piszecie tak bo nie wiecie co powiedziec. takimi ludzmi jak Wy to wiecie jak sie przejmuje ??.

Bardzo nie dawno sam pisałeś w sposób nie dorzeczny, patrz post 3284. Wtedy zostałeś zgaszony i myślałeś że ratunkiem jest bełkot o du..ie marynie i rady. Pomyliłeś się. Nie mogłeś zaprzeczyć moim przykładom i argumentom, a ta przegrana bardzo bolała, szukając ukojenia nie siedziałeś cicho, szczekałeś aby szczekać. Ty sam jesteś doskonale świadom przegranej, ale ci wstyd publicznie się przyznać.

Tak, napisałem w sposób podobny do twojego. Tylko przyczyny jakie nas zmusiły do pisania bełkotu są inne. Ty- maskowanie porażki. Ja-ubaw z gościa który nie umie się przyznać do przegranej.

#3314 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr, ja to jedynie moge sie posmiac z ciebie jak juz :)... chyba o tym wiesz?? ty człowieku piszesz jakies filozoficzne posty po kilkanascie linijek dyskustujac nie tylko ze mna , wiekszosc chcesz gadka przerobic , no akurat na mnie to nie działa... dobrze ze w moim otoczeniu nie ma takich osob... aha gdzie za zaproszenie na zwiedzanie twoich stron ale nie skorzystam, nie umawiam sie z nieznajomymi:D...

#3315 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę Cwaniak jesteś a przyjechać nie chcesz? Boisz się zobaczyć prawdę na własne oczy. Wolisz żyć z złudną nadzieją że chociaż w tej kwestii rację miałeś ty ?

To może Ty zaproś mnie. Ja chętnie przyjadę podziwiać te twoje pałace i maszyny warte krocie, bo kiedyś przejazdem na pewno będę tam jechał. (Kiedyś= za max 1miesiąc.) Albo jak chcesz zabierz mnie jako dobrego kolegę z AF do NL w sprawie zakupu ciągnika. Po sprzedaniu go tutaj 5% dla Ciebie. A na początek ja 100% kasy wykładam łącznie z podróżą naszą jak i towaru. Ty dajesz kontakty, ja finansuje, spisujemy umowę, kto się nie wywiąże płaci słone kary. Wchodzisz w to?

Edytowany przez damianzbr, 23 grudzień 2011 - 21:42.

#3316 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 22:11

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr, jeszcze najjasniejszy Bóg mnie nie opuscił zeby z toba wchodzic w jakikolwiek interes. przeciez na youtubie widziales gospodarstwo troche sie zmieniło od tego czasu ale nie tak znaczaco. ja licze na to ze ty cos nagrasz i nam pokazesz swoje zasoby. po swietach cos sie przywiezie , jak pojawi sie ogłoszenie bedziesz mogł cos kupic jezeli taki jestes zainteresowany. ,,trzody'' nie woze zagranice i nie pokazuje ,, swoich kątów'' , nie jeden handlarz tak zabierał ludzi i wyszło ze sami zaczeli jezdzic i sie dorabiac. handel to specyficzny interes takze wiesz. i w tym rzecz ze jak ktos szuka na necie na popularnych portalach ogłoszen z zagranicy to malo prawdopodobne ze kupi cos w dobrych pieniadzach... no chyba ze chcesz jechac do Holandii po ,,liscie ukojenia'' :)... a moze jakas dziewczyna z af z nami pojedzie ?? bo ja sie sam z toba boje jechac.

#3317 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz co, ja mówię o poważnych sprawach a ty mi o filmiku z youtube. Żałosny jesteś. No tak, jak gówno wiesz i gówno widziałeś to co innego miałeś napisać... Dla mnie wszystko już jest jasne. Idź odrób lekcje i następnym razem gdy będziesz upubliczniał jakieś filmiki zapytaj tatusia o zgodę.

Kto więcej dostrzegł że tomaszpa1 to dzieciak który twierdzi że do czegoś doszedł, podniecając się nieswoimi osiągnięciami, ewentualnie ojca. O ile te osiągnięcia w ogóle są i chłopaczek przypadkiem nie żyje marzeniami.

Tomaszku jeszcze trochę czasu musi minąć by tatuś zmienił ci konto w PKO z studenckiego na Biznes. A ciągniki z Holandii to ty, widziałeś ale na lawecie gdy kozy pasłeś przy A2.

EDIT: Właśnie widziałem filmik. Jak Ci nie jest wstyd tak bezczelnie kłamać. Bamber pierwsza klasa jesteś. Stodoła kryta strzechą, golf II, stary jaś i zetor oraz stara A4 na fajnych alusach. Więc to są te twoje powody do dumy? Nie sądziłem że aż tak nisko się cenisz.

Edytowany przez damianzbr, 23 grudzień 2011 - 22:56.

#3318 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 22:49

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr, na moich filmach jest około 7 lub 8 ciagników ktore u mnie pracowały same na podwórku sie nie wzieły... hahahah i znowu wtopa wejdz sobie na film moje gospodarstwo i tam nie widac zebym cos hodował bo nie hoduje . a to ze ty od rana do wieczora bujasz jaja bykom to juz nie moja wina.
wszystkie budynki wykorzystuje jako garaze lub magazyny na zboze co zreszta widac... powiem tak jedna osoba bacznie obserwuje ta dyskusje , jest to osoba od ciebie i ode mnie starsza. mianowicie napisał do mnie aby dac sobie spokoj z dyskutowaniem z toba i chyba miał racje. pewnie doswiadczony starszy człowiek ktory kieruje sie rozumem wie ze nie masz racji... jak cie nazwal nie bede pisal bo staram sie nikomu nie ublizac. u nas kóz nikt nie hoduje ale widac komus w Twoich stronach udało sie wyhodowac wyjątkowego kozła:).

#3319 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę Bamber spod łodzi twierdzi że jest bamber bo ojciec posiada stodołę krytą strzechą a w niej golfa II. Człowieku jesteś żałosny.

EDIT:
,,jedna osoba bacznie obserwuje ta dyskusje , jest to osoba od ciebie i ode mnie starsza. mianowicie napisał do mnie aby dac sobie spokoj z dyskutowaniem z toba i chyba miał racje. pewnie doswiadczony starszy człowiek ktory kieruje sie rozumem wie ze nie masz racji... jak cie nazwal nie bede pisal ,,

Jeśli nazwał mnie w sposób wulgarny pewnie jest jakimś zgorzkniałym imbecylem który ukończył zawodówkę i mu wychodzą kwiatki że ma problem z używaniem poprawnej polszczyzny, a teraz onanizuje się całymi nocami i pewnie z czasu spogląda na temat w AF i ci wypisuje jakieś brednie bo jesteś młodym chłopcem a zwłaszcza w jego typie i kto wie czy nie z doświadczeniem... Więc radzę byś nie zwracał uwagi na jego rozum bo pewnie jest mniej warty niż twoja stodoła która spowodowała u mnie nieprzewidywalny atak śmiechu.

Edytowany przez damianzbr, 23 grudzień 2011 - 23:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3320 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 23:52

Dziewczyna na gospodarkę damianzbr, no i w koncu sie doczekalem twojej niewyżytej gadki. fajnie sie prowokuje co? a jezeli watpisz ze hnadluje ciagnikami , mozna sie tego rowniez dopatrzec na filmie gdzie jest pokazane jak sprzet jest ,,picowany'' do sprzedazy. widze ze nie ogladales dokladnie. a u mnie atak smiechu był spowodowany jak napisales o kozach ktore ja niby pase.i tak wyszło ze jakims cudem sam mi pomysł podsunales zeby kogos do kozla przyrównac :)... nie martw sie o stodole w najblizszym czasie bedzie rozebrana dlatego obecnie wyglada jak wyglada. Wesołych Swiąt i Mokrego Dyngusa :D pozdro.